Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Міська Рада

Автор Повідомлення
Міська Рада
Нині (20.04.2007 р.) заходив в Міську раду, йде повним ходом ремонт, я думаю наш мер молодець, накінець то міськрада буде мати вигляд.
Богу - Боже, Кесарю - кесаряве. Подія ясно цікава, але не думаю, що заслуговує окремої теми, хоча цікаво яка організація це робить, яка сума смєти, і чого скіль запроцентовано
На днях заходив у міську раду з приводу встановлення у себе автономного опалення, і випадково підслухав репліку , що нібито організація якаа займаєтьься ремомтом міськради (неофіційно) повинна повернути 25% від суми , напевно йшлося просуму бюджету виділених на ремонт міськради. Цікаво хтоо контролює якість виконання робіт, та додерження використання коштів, бо чесно кажучи я невірю що у 20-у столітті існують така схеми.
А що ви чули про ремонт приміщень районної ради в білому домі?
На мою думку (про 25процентів) утка. Але мені теж цікаво хто контролює якість, та стандарти робіт чи то капітального чи поточного. За союзу були відповідні ГОСТи (хоча їх мало дотримувались) , а от за України, наприклад мені невідомо хто здійснює контроль по якості тиже будівельних робіт, впевнений, що не кожен замовник взмозі ці роботи контролювати, тойже вигляд покрашеної стіни, покладеної плитки, чи гарантії на виконані роботи.
В інтересах замовника щоб ремонт був проведений якісно. Тут треба добре дивитись кого наймаєш, хоча і без лобіювання, я думаю, не обійшлось
Олег пише:
накінець то міськрада буде мати вигляд

Шо там ше ремонтувати? Вона ж поремонтована була.
Я би хотів побачити б"ютжет Міської Ради на 2007 р., може в кого? Потім я думаю можна робити певні висновки.
wuyko пише:
повинна повернути 25% від суми
то називається "відкат" і без нього в наші державі нічого не відбувається