Золочів Плюс
Форум міста Золочів

ДАІшники в Золочеві

Автор Повідомлення
ДАІшники в Золочеві
Всім хто закермом ходять чутки що цей тиждень в Золочеві патрулюють чужі ДАІшники, підтверджую це мав "щастя" з ними зустрітись, але в мене все вийшло ОК, проте наглості їм небракує, а тому будте обережні.
А що, 10 грн на лапу ліпше ніж 17 грн в касу? Де межа громадянської гідності? Це ж не 700 Евро!
я не розумію чого їх боятися, якщо не нарушати пдр, мати всі необхідні документи, бути тверезим. Але ж ми не можемо ненарушити і виходить, що даішник поганий, бо протокол склав. Я регулярно плачу офіційно в касу, в основному за перевищення
AVB пише:
А що, 10 грн на лапу ліпше ніж 17 грн в касу? Де межа громадянської гідності?

Хто сказав? Від мене вони якраз отримали , і непотрібно AVB сарказму, доречі якщо ти не знаєш то вони менше ніж на 20 грн. навіть не реагують.
massimo пише:
я не розумію чого їх боятися, якщо не нарушати пдр, мати всі необхідні документи, бути тверезим. Але ж ми не можемо ненарушити і виходить, що даішник поганий, бо протокол склав. Я регулярно плачу офіційно в касу, в основному за перевищення

Їх ніхто і небоїться і парвил ненарушає, я НАВІТЬ їхав 60 км/год, так ні зупинив попросив вийти з машини терся і принюхувався як голубий, тоді просився щоб я признався що пив горілку, пізніше перейшов на пиво бо всі пють, а тоді захотів побачити АПТЕЧКУ, побачив, мусів відпустити, о така історія.
Але суть, настрій підіпсули.
narod, а ти на чому їхав?
я аптечки не аптечки не маю, але ще в житті в мене ніхто не питався аптечки чи вогнегасника, але як би до цього дійшло, я завжди говорю : складаєм швиденько протокол з понятими і я поїхав
Їхав на 99, але massimo аптечку купи ану прийдеться ДАІшнику жгут на шию покласти бо кров з носа потекла, а ти без аптечки буксировочний трос в таких випадках не підходить
narod пише:
ДАІшнику жгут на шию покласти

Коротше, ясне діло - не буде у нас порядку поки ми будемо хабарі направо і наліво роздавати.
mops пише:
не буде у нас порядку
поки будемо нарушати, і трохи не чесно звинувачувати даішників

додано через 44 секунди:

як нам всім відомо: не там чисто де прибирають, а та де не смітять
massimo пише:
і трохи не чесно звинувачувати даішників

згідний, тим паче що водій також досить непогано захищений законом перед ДАІшником, але є одне "але" свої елементарні права треба знати.
У Львові теж купу постів виставили. На свята всі гроші прогуляли, тепер вийшли підзаробити
AVB пише:
вийшли підзаробити
а вони нікому з кишень грошей не витягують, люди добровільно дають А наявність стільки екіпажів пов"язана з тим, що З понеділка дорожня міліція штрафуватиме автомобілістів за не пристебнуті ремені безпеки, пишуть “Экономические известия”. Це відбуватиметься в рамках підтримки міжнародної акції Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, яка проходитиме під егідою ООН в усіх країнах світу. Передбачений нашим законом штраф за не пристебнуті ремені – 17 гривень.
Ну, тоді не варто хвилюватись. Лише неділя з того тижня залишилась.
ДАІшники знову працюють на випередження, на Інтузах на пішохідному переході десь на днях встановили знак обмеження швидкості 50, правда з лівої сторони, напевно будуть скоро сидіти в кущах і виловлювати порушників які ще цього незнають і знака не побачили
За даїшників всіма кінцівками! Ше якби не брали лапувку а зразу виписували мандата та до суду - може б менше уродів на дорогах було, в тому числі і бухових.
Ага! Як був рейд в попередні тижні бачив я двох, правда не наших а чужих, зїжджих ДАІшників, на білому пасаті стояли біля радіозаводу морди пяні а самі ледве підходили до тих машин котрі зупинили лика невязали, вони навіть техпаспорт толком розгледіти немогли в мене питали де фото І НЕСМІШНО з правами попутав
А от такі до
tymofiy пише:
уродів на дорогах
абсолютно тотожні. Математично доведено Лобачевським.
Мені інтересно хто має право оштрафувати п"яного ДАІшника коли від їде за рулем?
narod пише:
Ага! Як був рейд в попередні тижні бачив я двох, правда не наших а чужих, зїжджих ДАІшників, на білому пасаті стояли біля радіозаводу морди пяні а самі ледве підходили до тих машин котрі зупинили лика невязали, вони навіть техпаспорт толком розгледіти немогли в мене питали де фото І НЕСМІШНО з правами попутав
Олег на кожній машині ДАІ є тел. внутрішньої безпеки, з роботи може його і не вижинуть, але крові вип"ють багато
Треба відновлювавти пости ДАІ на дорогах, як колись було, тобто хватає вже тих даїшників, які сидять в кущах.
тре зробити так як у Європі Щоб їздили машини ІЗ ТВЕРЕЗИМИ ДАІшниками І патрулювали дороги. Але тре шоб вони їздили а не крали ту бензину що їм видають Для патрулювання
Я дуже не люблю тих ментів! Вони є ненажери. Весь час хочуть гроші від мене.
VeLiKaN ніхто їм бензини не дає!!!
їм треба коні дати - нехай їздять без бензини... а ще краще ішаків кожному видати... ото би був прикол!!!
коні їм - то дійсно треба: одна голова - добре, але дві - краще
VeLiKaN пише:
тре зробити так як у Європі Щоб їздили машини ІЗ ТВЕРЕЗИМИ ДАІшниками

Тут вже десь кимось писалось, але повторю ще раз, ЯКЩО ВАМИ ПОМІЧЕНО, ЩО ПРАЦІВНИКИ ДЕРЖАВНОЇ ПАТРУЛЬНОЇ СЛУЖБИ (так вони зараз називаються) СТОЯТЬ В НЕТВЕРЕЗОМУ СТАНІ, НА КОЖНОМУ ПАТРУЛЬНОМУ АВТОМОБІЛІ Є ТЕЛЕФОН ДОВІРИ, ПО ЯКОМУ ВИ МОЖЕТЕ ПОВІДОМИТИ ВІДПОВІДНІ СЛУЖБИ ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАЦІВНИКАМИ ДПС.
давайте не будемо мішати гречку з половою ДАІ - державна автоінспекція, ДПС - державна патрульна служба, і обов"язки у них різні.
VeLiKaN пише:
тре зробити так як у Європі
щоб водії були такими як там
на кожній машині ДАІ є тел. внутрішньої безпеки, з роботи може його і не вижинуть, але крові вип"ють багато на їхніх машинах цей телефон заклеєний Тел. Даі довіра м. Львів80322646941 Львівскі в саме місто заїзжати немають права коли вже вас зупинили то ви позвоніть за тим номером і скажіть номер їхнйої машини був свідком це працює

додано через 2 години 6 хвилин 38 секунд:

VeLiKaN тре зробити так як у Європі Щоб їздили машини ІЗ ТВЕРЕЗИМИ ДАІшниками І патрулювали дороги. Але тре шоб вони їздили а не крали ту бензину що їм видають? На патрулювання Зара Даішники Їздять на своїй бензині. Бо їм піднесли зарплату. Недавно їхав з Чорткова підібрав слідчого і він поділився інформацією[/b]
Повідаю, як у Европі:
Я вже чотири місяці їжджу, і ще НІОДНОГО їхнього даїшника не бачив! Ніхто ніде не пиняв. То хіба шо припаркуєш де не там, то тихенько приліплять бумажку на шибу, або, якшо вже дууууже нагло станеш десь поперек, то евакуатором на стоянку завезут. Потім 60 еврів плати, шоб забрати.
Виникає питання, як же вони умудряються контролювати весь дорожній рух без патрулів. А дуже просто. Порушення фіксуються комп'ютерами, радарами і камерами. Система сама ідентифікує транспортний засіб і сама висилає на домашню адресу порушникові квитанцію.
Але треба ж десь працювати цілій армії ледацюг!
Телефон "Гарячої лінії" ДАІ у Львівскій обл. 659944
а э й такі що самі просяться щоб дали.... на лапу
свідком був такої ситуації.
20грн. і все люкс!!!
Та які в нас можуть бути даїшники...
odeon пише:
а э й такі що самі просяться щоб дали.... на лапу

свідком був такої ситуації.
а нехочите платити тут безпроблем- купляєте модну тачку+ номера типу 00*0 і жоден даїшник тебе не пиняє!!
Но-но...
а шо то чиста правда так було і є))
Скоро вступлять в дію нові розцінки по штрафах... а толку. То в принципі позитивно, але чи то шось дасть... Шось не дуже видно постових по місті.
tymofiy пише:
Скоро вступлять в дію нові розцінки по штрафах... а толку. То в принципі позитивно, але чи то шось дасть... Шось не дуже видно постових по місті.

головне, коли буде випуватися штрафний талон, треба дивитися щоб Z ДАЇшник "тянув" від останньої букви в штрафному талоні. Щоб щось не лишнього потім не дописав!!
tymofiy пише:
але чи то шось дасть...

Дасть. Однозначно. Зараз в Росії(після підвищення штрафу)паском припинаюцця навіть ті, шо ніколи не припинались. Навіть я
Народ будьте уважні , Наші "Дррузі" поставили знак зупинка заборонена) проти Верітасу і тепер зупинятися проти смаку заборонено!!!
Незнаю як той телефон, що написав Олег, а тел. 8(22) 646941 Департаменту ДАІ провірений!!! Бо вже не по одному номері дзвонили, а у відповідь гудки, а цей допомагає ставити крапки над "І" і з даішниками, і працівниками МРЕВ
якщо в когось є якісь конкретні пропозиції, зауваження чи претензії до ДАІшників або МРЕВ ДАІ, щодо дорожніх знаків, зебр чи інші, котрі стосуються безпеки дорожнього руху можете їх подавати в цій темі форуму...
Коли їхати по кільцеві дорозі, яка проходить повз Золочів немає знаку, який би вказував на місце знаходження лікарні. То стосується безпеки здоров"я водіїв чи пасажирів, а також потерпілих при ДТП.
пропозиція приймається.... хоча, це не те, на що я чекав... я чекав конкретних зауважень щодо правильності, доцільності розміщення дорожніх знаків, і зебр .... щодо порушень ГАЇшниками прав водіїв ...
Віддайте назад світлофор в центрі.
А то в суботу бувають такі пробки....(слово "такі" вжите не тому що я більших не бачив, а по тій причині, що в Золочеві і таких неповинно бути).
Світлофори ДУЖЕ потрібні:

1. Перехрестя вулиць Шухевича і Бандери
2. Перехрестя вулиць Бродівська і Бандери

Нехай би працювали в будні з 8-00 по 20-00 та в суботу з 7-00 до 16-00, бо часом довотиться стояти по 15 хв, особливо в обід...
А поки їх нема шоб ДАІшники згадали шо жезли їм видали не гроші з водіїв здирати, а дорожнім рухом керувати.
Почті рифма
1. знак "проїзд без зупинки заборонений" на спуску вул. Львівської просто не правомірно стоїть, так як доцільності в ньому не бачу, БО він наголошує на зупинці перед знаком , а він стоїть 25 метрів перед перехрестям питання для чого посеред дороги зупинятися , а потім пан Долинський доказує що потрібно зупинятися прямо коло дороги

додано через 2 хвилини 6 секунд:

щодо не правомірних дій Даішників Золочівщини :
1. не представляються
2. зупинка їх ТЗ , а точніше службових ТЗ завжди чомусь на перехресті або ж після знаку "зупинка заборонена"
3. не прищіпаються ремнями безпеки, хоча інших водіїв за це наказують
і т. д.
Потрібно нашу міліцію слідом за російською переіменувати в поліцію, а ДАІшників у Патрульних Інспекторів Дорожнього Регулювання. Гарна абривіатура виходить, головне справжнє нутро їх відображає.
планьорка
цікаво було б глянути як в нас проходять подібні дійства. на державній мові?
а якщо серьйозно-це повний і окончатєльний пістєц