Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Сучасна молодь і молодь в минулому

Автор Повідомлення
Сучасна молодь і молодь в минулому
одні кажуть, молодь у всі часи однакова.
другі-молодь різна, вона одна була за радянських часів а тепер зовсім інша.
я сама, дивлячись на теперішніх дівчат і хлопців в років так в 12, бачу, що молодь тепер стає старшою "чимпоскоріше".
в свої 12 років я бавилася ляльками-факт, і не соромно признатися, те саме робили і мої однолітки-дівчата, а тепер я бачу що 12-річна виходить на вулицю у пошуках пригод.
чим живе сучасна молодь?
що вона хоче від життя?
я не роблюся старою бабою, читаючи тут (може хтось подумає) нотації(не сприймати юним створінням на свій рахунок), але справді хочу дізнатися, чи теперішня молодь відрізняється від минулого (мого)покоління, чи то може я була затуркана і весь мій клас, і паралельні класи, граючись в такому віці в ляльки?
ділимося думками
на мою думку молодь не змінилася в принципі ніяк. Яка була така і залишилась, просто світ і науково технічний прогрес пішли вперед. Молодь завжди хотіла розваг і розважалася по мірі того що з розваг було в наявності. Я буквально два тижні тому, був свідком того як два 45 мужики згадували свою молодість, я від їхніх спогадів був в шоці, як вони взагалі можутиь говорити про моральний упадок сучасної молоді, як самі у свій час виробляли такі речі, що ого-го .
Моя думка така: молодь завжди була, є і буде, а ось якою - залежить від багатьох факторів. В першу черку від влади в країні, та співвідношенні країн світу. Також немаловажно відіграє розвиток суспільства. Якщо років 20 назад, найменшим портативним плеєром був касетник, батарейок у якому вистачало ледве на одну сторону касети, то сьогодні маємо практично міліметровий айпод, куди легко вміщається 25-30 тисяч пісеньок. Крім того змінилося і саме життя - стало дозволене те, що раніше суворо забороняли і навпаки, те що було дозволено сьогодні не доступно. Таких факторів є безліч і кожен з них грає свою роль. Залишається незмінним тільки вік молодості, ну і звичайно люди(в біологічному розумінні).
Я теж бачу, що нинішня молодь не така, як ми були. Я думаю, що змінились вони тому, що і батьки їхні змінились. Змінилось все навкруги. Змінились інтереси суспільства, а отже і кожного з нас.
а я ще і ще буду повторювати, що загало молодь не змінилася, вона хоче від життя усе і відразу, всі такими були!
massimo пише:
хоче від життя усе і відразу
Тому і хапає все, що доступно. vj.Aver правий.
В нас час не було такої розкутості в стосунках і також тих привілеїв що має нинішня молодь, в нас був більше інформаційний вакуум пов"язаний з совковою культурою, багато чого заборонялося і було нам недосяжно.
олег, значить все залежить від чого? від виховання( якщо дитина боїться батьків, значить відповідно не курить, не п"є-бо "вб"ють" )чи від інформаційного вакууму?
якщо заборонялося-то не робилося одними, зате, іншими "заборонений плід" був вкушений.
VIA пише:
Змінились інтереси суспільства
а які інтереси в суспільства зараз? суспільство-це ми з тобою, ленхен і т. д- VIA, а які твої інтереси? чи хотіла б ти, щоб донька виросла на таких же засадах як і ти?
st.fergi пише:
чи хотіла б ти, щоб донька виросла на таких же засадах як і ти?

Ні в якому разі. Я просто щаслива, що моя дитина росте сьогодні. Що в неї є свої інтереси, своє бачення світу. А оце: Не можна, бо що люди скажуть, мене просто добиває. А іншого пояснення просто не могло і бути, бо вони й самі не знали, чому не можна.
віа, значить, ти сприятимеш тому, щоб дитина розвивалася як сама захотіла?
і вливалася в ту молодь, яка буде прогресивна на той час?
Звичайно, я корегую її інтереси, роблю зауваження, раджу як краще на мою думку. Ставлюся до неї як до подруги і хочу відповідного ставлення й до мене.
st.fergi пише:
і вливалася в ту молодь, яка буде прогресивна на той час?
А чому б ні? Якщо це не буде погано впливати на неї. Я хочу, щоб вона в першу чергу була собою, робила те, що подобається їй, а не те, що ТРЕБА робити, або що люди скажуть.
А ти, st.fergi, яким би хотіла бачити свого синочка ? і решта дівчат, якими би хотіли бачити своїх дітей в майбутньому?
VIA пише:
Якщо це не буде погано впливати на неї

VIA пише:
робила те, що подобається їй

якщо вона робитиме те, що подобається не вважаючи що воно на неї погано впливає(так думатимеш тільки ти), то хіба, на твою думку, погано їй заборонити деякі речі?
знаєш, мій син-мужчина, і до нього вимоги інші ніж до дівчинки, зараз , поки малий-дисципліна армійська але потім, я зовсім не хочу, щоб він виріс таким: "так мамо, добре мамо, звичайно мамо", тобто, я знаю прекрасно, що він і куритиме в юності і питиме в юності і таке інше, але головне для мене, щоб пив-не пропиваючи голови, щоб спав з дівчатами використовуючи контрацепцію, щоб нікому не шкодив, щоб вчився просто виживати в тому світі не ідучи по трупах людей скажем так, щоб вчився бути самостійним, наполегливим, щоб ніколи не падав духом, щоб вчився чоловічої справжньої дружби, щоб поважав жінок якими б вони не були, щоб був серйозним і в міру жорстким(інакше ніяк) це все стараюся відтепер вкладати по чуть-чуть, хто зна, про це ми поговоримо років так через 20))))
рахую, що з 18 років пацан має іти на свій хліб, звісно, допомога з моєї сторони буде, але якщо буде голова на плечах-то я думаю, в нього все вийде, не одразу звичайно, але вийде))
st.fergi пише:
якщо вона робитиме те, що подобається не вважаючи що воно на неї погано впливає(так думатимеш тільки ти), то хіба, на твою думку, погано їй заборонити деякі речі?

Так, заборони повинні бути. А то виросте і буде думати, що все можна.
Читала в одній книжці, що батьки повинні часто казати своїй дитині як вони її люблять. Що, наприклад, тато десь там далеко на заробітках заробляє гроші, мама купила мобілку, і дитині треба розказувати з якими труднощами тато заробив ті гроші, щоб вона цінувала працю батька.
VIA
що, на твою думку, треба заборонити, щоб дитина не попала під вплив?
ти ж розумієш, що якщо ЧОГОСЬ не буде робити то стане в компанії "білою вороною"
Що мається на увазі заборонити.... Тре пояснити, чому це не можна робити, навести приклади.
st.fergi пише:
ЧОГОСЬ не буде робити то стане в компанії "білою вороною"

Якщо компанія погана, то це не страшно. Я взагалі проти компаній. сама мала 3 подруги, а на кінець одну.
ось, дещо знайшла, таке буває..http://www.teplovoz.com/creo/547.html
Ворони і турки.
VIA пише:
st.fergi пише:
ЧОГОСЬ не буде робити то стане в компанії "білою вороною"

"Біла ворона" - поняття "затурканості" цієї людини. Якщо вистачає впевненості в собі, є розуміння інших, почуття власної гідності, то всі решта стануть "білими воронами", і намагатимутся пристосуватися. Звичайно, не кожен має достатньо амбіцій, але стояти на свої поглядах - це справа становлення особистості, пропустити цей момент в вихованні дитини - дуже річ погана.
Нічо такі сучасні школярочки: див. відео
Алєкс, ну і нарив шедевр, капєц)))
подивилася )))
я в шоці від дєвок))нема культури, нема блін...
суворі реалії життя...
Прикол в тому, шо подібне доводилось наблюдати і в реалі. Така ж агресія з півоборота, така ж і реакція оточуючих.
Куда ми котимось?... Якшо так далі пайдьот, то кастет буде валятись в сумочці кожної неповнолітньої дівахи, десь біля помади і презерватива
Надіюсь шо помиляюсь...
Alexis
а пацанам в кайф таке(як дівчата товчуть одна одній морди) подивитися((
ти думаєш що в теперішніх( не всіх звичайно) дівчат ще нема кастєту в сумочці?
st.fergi пише:
а пацанам в кайф таке(як дівчата товчуть одна одній морди) подивитися((
Хм, не спорю...
st.fergi пише:
ти думаєш що в теперішніх( не всіх звичайно) дівчат ще нема кастєту в сумочці?
Ага, і кастет, і наган, і бейсбольна бита... Заточка в чулках і граната в бантіках... А бойові шрами під гримом не видно...
Отже тепер вже і кастет є тим, без чого жінка не виходить на вулицю!
Чітка організація клубного відпочинку
Приємно, що хочаб десь (не в нас) є порядок і не дають розгулятися хуліганам.
Швидкий і ефективний процес виховання неспокійних гостей охороною напевно забезпечує відмінний порядок і комфорт іншим відвідувачам.

Відразу згадується анігдот:
- Хочу в Іспанію, на кориду, від биків побігати...
- Чувак, поїдь на Вороняки в клюб, зачепи когось - і бігай ;)
Alexis
ДОБРЕ ТАМ, ДЕ НАС НЕМА!
Я вважаю, що проблеми сучасної молоді - це десь не догляд, а у чомусь і незворотні помилки її батьків, адже як нас виховували такими ми і стали, і так будемо виховувати своїх дітей. Найбільша проблема на мою думку це відсутність моральності, релігійних поглядів. Молодь розбещена! Все в нашому суспільсті заради грошей, кожен думає про те як збагатити свій карман, і зовсім не підозрює якої шкоди він може принести суспільсву. Та в нас є і своя голова на плечах тому потрібно щось з цим робити і припинити цей процес деградації!!!
Сьогодні сучасна МОЛОДЬ - це діти віком 12-15 років. Принаймі таке я почула від однокласниці мого брата (8 клас). А якщо мені майже 20, то що - пора на пенсію
Та! заслужений відпочинок в якомусь кафе, бо в 20 років жиш на РБК ни попляшиш, так шо, діваха пізно тобі в цю тему
ну..... не скажіт.... на рбк ше двайцятилітні пляшуть....
я ше в 26 плісав, але не при свому розумі
Альонка пише:
ну..... не скажіт.... на рбк ше двайцятилітні пляшуть....

і паралельно з ними десятилітні....)))
ну... та без того нікуда....