Золочів Плюс
Форум міста Золочів

ЄВРО 2012

Автор Повідомлення
ЄВРО 2012

Все ж таки ЄВРО 2012 буде проводитись в Україні та Польщі. Готуйся Україно до величезної кількості інвестицій, туристів та прибутків від цього чемпіонату. Але попереду у нас ще період підготовки, потрібно підняти до належного рівня наші дороги, готелі, стадіони.

додано через 39 хвилин 50 секунд:

Цитата:
ПОЛЬЩА ТА УКРАЇНА ВИБОРОЛИ ПРАВО НА ПРОВЕДЕННЯ ЄВРО-2012
Великий успіх на тлі політичиного божевілля. Київ із Варшавою вибороли право на проведення футбольного чемпіонату ЄВРО-2012. У бристанському місті Кардіф про перемогу оголосив президента УЄФА Мішель Платіні. Це третя за масштабом подія у світі спорту - після Олімпійських ігор та світового Чемпіонату з футболу.
Українсько-польській альянс заткнув за пояс таких потужних конкурентів, як Італія, Угорщина та Хорватія. На думку фахівців, завдяки вдалому географічному розташуванню, вітичзяні терени зможуть відвідати багато футбольних фанів.

Повідомляє http://5.ua
vaymut пише:
Але попереду у нас ще період підготовки, потрібно підняти до належного рівня наші дороги, готелі, стадіони.

Це буде робитися, як завжди на Україні, в останні терміни: місяці, тижні, та ще й на скору руку, тобто як-небуть.
VIA тоби так було якби держава вкладала гроші, але так як гроші переважно будуть приватні, то і роботи будуть проводитися відповідно, а хто знає Львів попав в список міст учасників
popav
Мене тішить те, що траса зі Львова в нашому напрямку робиться вже зараз. А конкретно Золочева ця подія мало чим торкнеться.
Як би не було мені ця звістка принесла настрій.
Тим не менше є і реальні плюси для наших мешканців - це створення великої кількості робочих місць, головним чином будівельного плану. Серед будівельних організацій вже розпочинається ажіотаж, кожен мріє потрапити в долю створення проекту, щоб потім мати відповідну собі рекламу. Пам'ятаю, як це відбувалось в Португалії на Евро-2004. Відбувся шалений під'йом в будівництві, яке охоплювало багато галузей, від житла до стадіонів і доріг. Правда по завершенні чемпіонату гроші як завжди зникли і все припинилося. Як виявилось, понабудували аж вдвічі більше стадіонів, ніж це було потрібно, які тепер простоють. Але що стосується благоустрою, то тут сперечатись нема з чим, це - казка!

Аеропорт в Порто.
Хм.. а виглядає як скріншот з якоїсь модної ігрушки... прикольно
А ось так виглядає майбутній стадіон у Львові. Місткість - біля 32 тис. місць, будуть проводитися матчі групового турніру.
Ого! А де він буде?
На місці теперішнього стадіону "Україна", планують завершити будівництво до 2009 р.
P.S. Хотів зменшити розмір фотки щоб краще виглядало, але не встиг - вже прийшла відповідь
Ось нормальне зображення
Я чув, що будувати будуть на Іподромі.
Я також чув, але то давно казали, ще тоді коли не було відомо що Україна і Польща виграють тендер... А тепер напевно змінили рішення. Хоча... будувати ще не почали, то можуть ще раз змінити місце розташування.
Талісмани Євро-2012 від Warner Brothers:

Імхо, це або жертви генетичного експерименту, або два дибіла, або два ахтунга, но на талісмани (українсько-польські) якось явно не тянуть..
Alexis пише:
Імхо, це або жертви генетичного експерименту, або два дибіла, або два ахтунга, но на талісмани (українсько-польські) якось явно не тянуть.

досить навіть симпатичні талісманчики ... мені подабаються...