Золочів Плюс
Форум міста Золочів

І от прийшла осінь

Автор Повідомлення
І от прийшла осінь
Рецепти консервацій, або що їсти взимку???
Гарний рецепт, під який йде все... асорті.. помідори огірочки, перець..7 літрів води пів літра оцету, 14 ложок солі і 28 ложок цукру, це маринад.... смакота
Ну товариші, ви вже зовсім того. Вам вже нема про що поговорити окрім консервацій !!!
помираю від сміху!!! з якого то часу молоді люди чоловічої статі почали консервацією цікавитись, вам шо робити нема шо?? для того є прекрасна половина людства, але знову ж приємно коли чоловік вміє хоч трохи готувати, на жаль це рідко трапляється
Я, наприклад люблю готувати, і якщо я непомиляюсь всі шеф-кухарі великих ресторанів чоловіки. Тому що який чоловік для себе погано пириготує. Жінці то неінтересно робити, тому що на їжу вона звертає мало уваги , бо жінка переживає за фігуру.
yulia пише:
помираю від сміху!!! з якого то часу молоді люди чоловічої статі почали консервацією цікавитись, вам шо робити нема шо?? для того є прекрасна половина людства, але знову ж приємно коли чоловік вміє хоч трохи готувати, на жаль це рідко трапляється

Ги-ги, шось не думав, що жінки є для того , щоб готувати Звиняй за особисте питання: а сама то ти готувати вмієш? Борщ зварити зможеш?
я готувати вмію і люблю, багато чого, не лише борщ, тільки борщу видів 5 вмію
Хочу попробувати один борщ з твоїх пяти рецептів
yulia пише:
хтось буде мати гарну жінку.
yulia пише:

А я борщ і не дуже то люблю. Так що звиняй, нічого в нас з тобою не вийде
а в нас по-любому нічо би не виходило, і навіть не заходило
а впринципі борщ для прикладу був, а ти хоч посуд помогаєш мити??
yulia пише:
а в нас по-любому нічо би не виходило, і навіть не заходило
а впринципі борщ для прикладу був, а ти хоч посуд помогаєш мити??

Кому? Сам собі?
А чому сам собі??? якщо так, то я можу допомогти...
Вах-вах-вах, краще би борщиком пригостила, чи ще чимось смачненьким
2Мопс:не проти, пригощайся...
АГа Мопсику, вже борщиком пригощай, а недавно казав шо не дуже то його і любиш.....
А я тоді був не голодний
БОРЩ фореве, Yulia респект, Mops збоченець ...
marko пише:

У кожної людини є свої кулінарні вподобання. Називати людину збоченцем тільки через те, що цій людині не подобаються певні страви - хамство.
2Marko:дякую за визнання моїх кулінарних здібностей
2Мопс:не наганяй на людей... марко просто висловив свою думку.. правда я її теж не можу обгрунтувати
mops пише:
marko пише:

У кожної людини є свої кулінарні вподобання. Називати людину збоченцем тільки через те, що цій людині не подобаються певні страви - хамство.

Мопс не ображайся, я нічого поганого не мав на увазі, тут справа не в борщі просто твої вуха на пружинках... Але маєш право!!!
Ну як так можна? Закинули одну з найпотрібніших тем великого темотворця... А вона є зараз актуальна...
Шо, справді осінь вже прийшла? Та ні. Це просто невеличкий дощик трішки затягся. Скоро минеться. Я навіть не помітив, шо там за вікном шось не те.
Написав рецепт - спас лісоруба!
Більше схоже на те, що massacra сподобалась тема про закрутки на форумі. Читай перший пост Олега, AVB!
А так я про соління знаю небагато, то і писати про них нічого не буду. Окрім того, що справджується говірка - "Чим далі до лісу - тим більше закруток".
То я про те, що багатьом людям на Україні доводиться думати про виживання в зимовий період і такі речі як літні овочі та фрукти в баньочках допомагають не одній людині.
Мене просто вже та жара достала... MicroWave Grill. Хочу дощу і снігу...
massacra, залізь в холодильник. Там холодно, мокро і закруток повно під боком.
massacra пише:
Хочу дощу і снігу...

а я не хочу
І от прийшла осінь. А літо прийти так і не встигло...
І зима не зима... і літо не літо...
А хочеться Нового Року.
Хочеться додому і спати...
astrolik пише:
А хочеться Нового Року.

куда там Нового року, я ше до цього не привик