Золочів плюс
Форум міста Золочів
ФорумСписок темОпитуванняLITE-версіяКалендар
АудиторіяФотоальбоми приватніБлогиПравилаПошук
ЗареєструватисьВхід

Як перемогти страх?

Текст
Автор Ваш коментар
lenhen
як Lenhen
lenhen
Як перемогти страх?18.04.2007 09:58 - Як перемогти страх?
Кожен з нас шось в житті боїться.Хтось темряви,висоти,замкнутого простору,самотності,стоматолога і т.п.Але таке життя,що рано чи пізно ми стикаємось зі своїм страхом віч-на-віч.І тоді приходить розуміння,що цих речей не уникнути і треба з ними якось боротись.От мені дуже цікаво,як зі своїми страхами боретесь ви?Якими методами?Як побороти боязнь ?
vaymut
ЮРИСТ
vaymut
Як кажуть: "клин клином потрібно вибивати". на мою думку зі страхом потрібно боротися, і керуватися принципом "Не такий страшний чорт, як його малюють". Люди так побудовані, що мають страх до чогось нового а коли стикаються з тим віч-на-віч, в більшості випадків розуміють, шо не так все страшно насправді.
lenhen
як Lenhen
lenhen
vaymut пише:
Як кажуть: "клин клином потрібно вибивати"

Все це так,в теорії.А от на практці не завжди так виходить.Розкажу свою "страшну" таємницю(тільки дуже не смійтесь).Страшно і панічно боюсь...лікарів  і все що з ними звязано.Та шо там казати!Просте здавання крові з пальця вводить мене в стан непритомноті  .Просто розумію,що так не можна це сприймати,а зробити з собою ніц не можу.От хочу почути ваші коментарі,може щось і допоможе...

massimo
житель міста
massimo
lenhen не хочу те розтроювати, але мені здається, щоті людські страхи можна побороти лише якщо дуже часто з ними стикатися

vaymut пише:
а коли стикаються з тим віч-на-віч, в більшості випадків розуміють, шо не так все страшно насправді.

думаю що воно трохи не так, навіть з власного життєвого досвіду можу сказати що страх перебороти досить важко.
Я розділяю два види страху: мотивований страх і ні. Так от думаю, що не мотивований страх побороти можна, і думаю, що це не так важко.

vaymut
ЮРИСТ
vaymut
lenhen пише:
Просте здавання крові з пальця вводить мене в стан непритомноті

А ти тримай біля себе напоготові нашатир, і при першій же слабості понюхай, помагає. А взагалі страх перед лікарями, напевно, існує у всіх, в когось в більшій мірі, в когось в меншій, але Є. В мене свого часу був страх перед стоматологом (п. Олег тут ні до чого  ), але коли мені вже зовсім було погано із зубами, і виходу не було, прийшлось забути всі страхи і терпляче сидіти в кріслі, після цього вже стоматологів не боюсь  .

VIA
бджілка
VIA
lenhen, а ти доооовго не відвідуй лікарів. Може страх і притупиться з часом, забудеться. Головне не акцентувати на тому уваги і старатися не думати Бо думка-матеріальна.
st.fergi
НЕПОВТОРНА
st.fergi
lenhen,скажу як vaymut,коли припече то тоді приходилося іти до лікаря,але скажу тобі таке ще: в юності ужасно просто боялася лікарів-гінекологів,і то не важливо жінок чи чоловіків,коли був в школі медогляд,і нам казали іти перевірятися(дівчаткам) до гінеколога,то в мене був просто панічний страх. так ставалося,що нас не перевіряли на кріслі ніколи,просто питалися там щось(про те,чи нічого не болить) в кабінеті,але на крісло не садили.
але,зібралися ми короче,з подружкою(яка теж ні разу не була в гінеколога) і думаємо,треба піти,скільки ж можна не ходити,більше цікаво стало чим страшно(хоча скарг не мали).
попали до лікаря-жінки,все пройшло пучком,головне зайти в кабінет  а тепер,мені все одно до кого іти,чи до чоловіка чи до жінки-гінеколога,саме головне,що ти знаєш що ідеш до толкового спеціаліста а не до "рассмотрителя картинок"  так що,не хвилюйся і не бійся, настрой себе на позитив,і все пройде гладко і без інсцесів(про здавання крові мовчу,так як в кожного своє просто несприйняття того процесу)в мене нормально,сідаю-і відвертаю голову

vaymut
ЮРИСТ
vaymut
Ну от, сьогодні у мене страх перед походом на воєнкомат! А шо поробиш? Мушу йти. І справді там нема нічого страшного, піду, покажусь, поміряють мій рість, зважать мене, скажуть роздітись (напевно вони збоченці  ), кожен шось напише і на тому кінець, нема нічого надзвичайного. Так-шо, зі страхом потрібно боротись.
lenhen
як Lenhen
lenhen
vaymut пише:
Так-шо, зі страхом потрібно боротись.

Потрібно,тільки як?
VIA пише:
lenhen, а ти доооовго не відвідуй лікарів

Не вийде так  .Вже на другий тиждень мушу відвідати самого страшнішого з них,самого жахливого...самого... СТОМАТОЛОГА.Я зараз тільки про це подумаю,то починає серце неприємно нити,а що ж буде там,коли прийду?Бою-усь просто страшенно.Цікаво,якщо наїстись валер`янки,то наркоз подіє чи ні?
vaymut пише:
А ти тримай біля себе напоготові нашатир, і при першій же слабості понюхай, помагає

Та тримаю,постійно,на всяк випадок.Ще б якось позбутись тої дурної манери непритомніти.А то прямо як "кисейная баришня",чуть-шо і все,гуд-бай  !

Олег
житель міста
Олег
lenhen пише:
Цікаво,якщо наїстись валер`янки,то наркоз подіє чи ні?

Якщо 2 пачки зїсти, або 2 бутилки випити, аж тоді подіє. Зараз є обезболюючі досить сильні, голову відріжуть не почуєш, так що до стоматолога не бійся ходити

AVB
Турист
AVB
Ну, Олег, дійсно втішив дівчину!  Іди, lenhen, не бійся!  Стоматолог тобі голову зовсім небольно відріже, чік - і готово!
lenhen
як Lenhen
lenhen
AVB пише:
Стоматолог тобі голову зовсім небольно відріже, чік - і готово!

"Дуже смішно"  А я переживаю,бо дома лікарі всі "свої" і походи в поліклініку не були такими страшними,а тут...Та ще й іншомовні...

AVB
Турист
AVB
Може і не в тему, нагадала мені прікол з "іноземними лікарями"
В Португалії знайомий потрапив в лікарню з болем в животі. Він не розумів пояснити ніц, так само був переляканий історіями з вирізаними таємно нирками в наших нелегалів. Так от, прооперували його, відкриває він очі, а над ним замість лікаря-португала стоїть чорний негр-лікар і говорить: "Здравствуйтє, как ви сєбя чувствуєтє?" !!!    Той бідолаха подумав, шо вже на тому світі.  Але все обійшлося доборе. Не бійся, lenhen

lenhen
як Lenhen
lenhen
А чому ніхто тут не пише про свої страхи і про то,як з ними боряться?Чи тут тільки одні безстрашні на форумі  ?
massimo
житель міста
massimo
lenhen я ужасно боюся відкритої висоти, і змій, наразі перебороти їх не зміг
vaymut
ЮРИСТ
vaymut
lenhen пише:
А чому ніхто тут не пише про свої страхи і про то,як з ними боряться?Чи тут тільки одні безстрашні на форумі ?

Чому ж безстрашні, от я написав про свої страхи, якщо постаратись, подумати, то можна ще знайти...

Олег
житель міста
Олег
Я тоже висоти боюсь, раз впав з яблуні!  Задниця синя була.
st.fergi
НЕПОВТОРНА
st.fergi
я боюся також висоти,відкритого моря(тільки при бережку похлюпаюся),змій не боюся а більше приджуся, фобій не маю,не люблю коли гримить і блискає,вечір і я сама вдома
VIA
бджілка
VIA
Я боюсь собак і машин. Нагадаю, ще напишу.
AVB
Турист
AVB
Боюсь політичних переворотів, економічних потрясінь, глобальних катаклізмів і бабая!
VIA
бджілка
VIA
AVB, в тебе страхи якісь неприродні. А простіші страхи якісь є? От я, наприклад, боюсь, коли миші гризуть вночі десь близенько,типу під ліжком, мені ввижається, що вона пргризе дзюрку і вилізе до менев ліжко. Фу, гидота.
Кот да Винчи
житель міста
Кот да Винчи
Як перемогти страх?24.04.2007 19:26 - Котячі страхи...
Машин боюсь я.
massimo
житель міста
massimo
Кот да Винчи ходити біля них чи їздити в нх
Кот да Винчи
житель міста
Кот да Винчи
massimo бути збитим машиною. Маю гарну фантазію. Тільки уявлю собі, як в мене влітає 600 мерседес... Гривка сторчки стає
st.fergi
НЕПОВТОРНА
st.fergi
страх то як зло. коли ти думаєш що ти пізнав його і переборов ,він тут же приймає іншу форму.
Кот да Винчи пише:
Тільки уявлю собі, як в мене влітає 600 мерседес.
було б гірше(естетично)коли б влітав москвич

додано через 1 хвилину 28 секунд:

VIA пише:
От я, наприклад, боюсь, коли миші гризуть вночі десь близенько,типу під ліжком, мені ввижається, що вона пргризе дзюрку і вилізе до менев ліжко. Фу, гидота.

і вилізе не тільки на ліжко а і на тебе( маленька неопитна мишка ) і буде лазити і вусиками рухати,обнюхувати тебе і думати: а хто це в нас тут лежииииить

Кот да Винчи
житель міста
Кот да Винчи
Як перемогти страх?28.04.2007 17:02 - Фобії.
Знайшов список фобій. Зізнавайтеся, якщо хтось має:

• СКОПОФОБІЯ - побоювання віглядаті смішним
  • РІПОФОБІЯ - боязнь грязі нечистот
  • НОЗОФОБІЯ - нав'язливий страх, що виражається в боязні захворіти
  • НІКТОФОБІЯ - нав'язливий страх боязні темноти.
  • НЕОФОБІЯ - нав'язливий страх боязні нового (зміни роботи, навколишнього оточення і т.д.)
  • НЕКРОФОБІЯ - нав'язливий страх боязні трупів і похоронного приладдя
  • МАНІОФОБІЯ - нав'язливий страх боязні психічного розладу.
  • ЛАЛОФОБІЯ - нав'язливий страх боязні вимовляти слова у зв'язку з побоюванням виникнення заїкання
  • ЛОГОФОБІЯ - нав'язливий страх боязні порушення здатності вимовляти потрібні слова
  • КЛІМАКТОФОБІЯ - нав'язливий страх боязні ходьби по сходах
  • КЛЕПТОФОБІЯ - нав'язливий страх боязні злодіїв
  • КЛАУСТРОФОБІЯ - нав'язливий страх боязні знаходження в закритих приміщеннях, замкнутому просторі
  • ЗООФОБІЯ - нав'язливий страх боязні тварин, частіше певного типа
  • КАЦЕРОФОБІЯ - нав'язливий страх боязні захворювання злоякісним новоутворенням

MUBa
Мубця
MUBa
Кот да Винчи пише:
КАЦЕРОФОБІЯ

Може КаНцерофобія?

Якось в мене дивно зі страхами. То боялася, то вже не боюся...

Кот да Винчи
житель міста
Кот да Винчи
Як перемогти страх?28.04.2007 19:18 - страхи-страхи.
Ага, канцеро... обдруківка вийшла.
А в мене мабуть клептофобія. Часто на базарі здається, шо щось украдуть.

MUBa
Мубця
MUBa
Ну та ясно, йдеш ти такий, білий-пухнастий, ану хто вкраде?
Pangea
Inka
Pangea
Кот да Винчи пише:
машин боюсь я.

І я боюсь...Мені постійно тяжко перейти дорогу...Всьо машини...

wap87
житель міста
wap87
треба закрити очі і йти на помацки
st.fergi
НЕПОВТОРНА
st.fergi
для чого? вона ж напевно не хоче під машину попасти)
wap87
житель міста
wap87
st.fergi пише:
для чого? вона ж напевно не хоче під машину попасти)
треба йти як танк, і всьо,
AVB
Турист
AVB
Я як йшов часом з пакунками з супермаркету, приходилось переходити пожвавлену трасу (то за кордоном було). Так там, щоб якось швидше перейти дорогу, я вичікував коли наблишається автівка, робив енергійний ривок в напрямку дороги грізно вимахуючи повними пакунками, але в останній момент різко зупинявся перед самою білою полосою. Водії від такої несподіванки від дивакуватого українця моментально гальмували шоковано витріщаючись, а я мав змогу в цей час спокійнісінько перейти дорогу. Потім вже в Україні пробував повторити нераз цей трюк на наших дорогах. Та де?! Наші водії при цьому навпаки приймають грізно-азартний вираз обличча і шосили тиснуть на газ, стараючись першими проскочити, нехай це відбувається навіть на пішохідному переході!
Кот да Винчи
житель міста
Кот да Винчи
Як перемогти страх?29.04.2007 15:51 - Сміхота.
AVB пише:
Я як йшов ...
... навіть на пішохідному переході!

Дуже потішна історія  , тільки де в нас пішоходні переходи?
Так як білі смуги поновляють не так часто, то треба мати гарну память.

AVB
Турист
AVB
А є така фобія: боятися втратити пам`ять? Тоді можна дійсно боятися бути збитим машиною, бо забудеш де "білі лінії"!
Кот да Винчи
житель міста
Кот да Винчи
Як перемогти страх?29.04.2007 16:11 - Страхи-2
Нема такої...
Але знайшов ще деякі страхи, досить дивовижні:

• Фобофобія - страх страху
  • ерейтофобія - боязнь почервоніти
  • ситофобія - страх прийняття їжі
  • петофобія - страх суспільства
  • монофобія - боязнь самоти
  • маніофобія - страх божевілля
  • гипсофобія - боязнь висоти
  • гленофобія - боязнь погляду ляльки
  • дентофобія - боязнь зуболікарського втручання

st.fergi
НЕПОВТОРНА
st.fergi
Кот да Винчи пише:
гленофобія - боязнь погляду ляльки
я думала таке тільки в кіно буває))
Кот да Винчи пише:
ситофобія - страх прийняття їжі

і таке теж))

BEAUTY
гість міста
BEAUTY
Іти йому на зустріч...Можливо спонтанність.
tymofiy
житель міста
tymofiy
Вумний в гору не піде, вумний гору обійде...
VIA
бджілка
VIA
Кот да Винчи пише:
ільки де в нас пішоходні переходи?
Так як білі смуги поновляють не так часто, то треба мати гарну память.

Сьогодні бачила, як їх малювали на Шевченка та на Лвівській.

Кот да Винчи
житель міста
Кот да Винчи
Як перемогти страх?16.05.2007 21:45 - А тчьом і рєчь ішла.
VIA, запамятай добре, де ті дядьки пензлями махали, бо через місяць-другий доведеться по памяті йти.
astrolik
people
astrolik
Знаєте як кажуть клин клином вибивається.
Допустим боїшся висоти, то більше часу проводь на високих місцях - звикнеш.

Pangea
Inka
Pangea
Пробую вибивати клин клином....

Тільки мало помагає....особливо в випадку з машинами....я навряд чи переживу зіткнення з авто...а по дорогах ходити люблю....А як ше є хтось збоку хто вчасно мене висмикне практично з-під машини то взагалі жити можна...

Альонка
Зільонка
Альонка
ой.... я страшно боялася в темноті сама десь шастати.... а тепер в 12 ночі на Бенів з центру валю і нічого... вже не страшно... головне співати голосно
lenhen
як Lenhen
lenhen
Тепер темноти на дворі не боюсь,так як повсюда ліхтарі  і світло як дньом
Ксюшка
гість міста
Ксюшка
Я колись дуже боялася темряви... мені здавалося, що коли я виключаю світло, то за мною хтось іде. Але одного чудового дня я вирішила, що з мене досить і набралась сміливості, злості і нахабства і почала ходити темними коридорами, аж доки не впевнилася, що там нікого нема. Приблизно в 8 років, я боялася висоти, проте коли треба було втікти, щоб не заробити, то страх кудись щез. А на даний момент в мене є 2 найбільших страхи: боюся залишитись самотньою і ще я боюсь, що коли помру, то ніхто за мною не заплаче - це те чого я боюся найбільше!
massacra
житель міста
massacra
 не такий страшний чорт як його малюють... Як то кажуть в страха очі великі...
Anty
О_о
Anty
Страх інакше як наступом не переможеш... Я як чогось починаю боятися то відразу це хочу випробувати... Недавно, хоч це і смішно, боялася на роліках кататися. Але завдяки одній хорошій людині страх переможений.
astrolik
people
astrolik
форум Золочів Плюс - Суспільство - Як перемогти страх?