Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ноутбук: всі плюси та мінуси

Автор Повідомлення
Ноутбук: всі плюси та мінуси
Маю бажання купити ноутбук. Знаю, що є люди які вже його мають. прошу поділитися враженнями. які плюси та мінуси в ноутбуків. Чи може краще за ці гроші взяти традиційний комп?
Користаю ноутбуком десь з півроку.
Чому купив саме ноутбук? - часто їжджу з 1 місця на 1.
Але, думаю, якщо немає необхідності брати комп"ютер "з собою" -
"стаціонарний" комп"ютер нічим не гірший ( або й кращий за такі ж гроші).
persona_nihto правильно каже, що за ті самі гроші можеш взяти вдвічі наворочаний комп стаціонарний. Ноутбук обмежений по апгрейду і дорогий той апгрейд. Зараз ноутбуки своїми потужностями догнали (а може і перегнали) стаціонарні машини... але і ціни в них кусаються... Напиши на яку сумму ти плануєш покупку...
massacra планую десь приблизно баків 700, обов"язково хочу з двд рв
За ці гроші нічого доброго ти не візьмеш... так, шоб з офісними прогами працювати, музику слухати, кіно.... а про потужніігрушки і речі йтине може, бо в такому ціновому діапазоні я не бачив якісних машин з потужними відеокартми. Серед ноутбуків сильні фірми то TOSHIBA, SONY, ASUS, ше ажуть шо ACER не погана, але мені воно шось не подобається... якість матеріалів відстає... Також не бажано всяких FUJITSU-SIEMENS і їм подібних... Колєга взяв собі бука за 2050 євр, а інший через знайомих і зі скидкою за 1900 євр. Це дійсно отужні машини на яких не стидно і кіно кодувати... Головну увагу звертати на фірму виробника, проц і відеокарту з "ігровим" чіпсетом... Якшо моцні ігрухи будуть літати, то і вся інша робота теж буде виконуватися без напряга... Я не знаю який в Вас асортимент які фірми і моделіпредставлені... ціни.... Ага, забув, в АСУСАх нарікали на роботу СД/ДВД приводів (мій здох читає хреново і не пише...) і на глюки з екранами... за своїм такого не замічав. Шо ше цікавить пиши...
мені треба так прибизно 1.5 Гц проц, 256 - 512 Озу, а відео ну шоб кінчик подивитися

додано через 39 секунд:

і щоб була зарядка від автомобільного прикурювача
зарядки від курилки навряд чи йдуть в комплекті... а про бук з такими характеристиками треба буде подивитися в рекламках, газетах... Але нашо він? Дорого буде і машина не важна... Думаю, краще стаціонарний брати... з ЖК-монітором. зверху припаяти ручку і майже переносний...
massacra потрібно з собою постійно мати, в основному для нету,
Варіант...
massacra в принципі так нічого, тільки треба ще за собою тягнути возик з генератором
На мою думку, ноутбук купляється, коли вже є потужний домашній пісюк. Або коли немає дому!
Так, без потужного пісюка нікуда....

додано через 6 днів 19 годин 39 хвилин 13 секунд:

Надибав такі конфігурації/ціни:
=======================================
DELL INSPIRON 640M 14,1" WXGA (1280x800) (500/700euro)

CPU: Dual-Core Intel Pentium T2060 (1,6GHz, 1MB L2 Cache, 533MHz FSB) / Intel® CoreTM 2 Duo T5500 (1.66GHz, 2MB L2 Cache, 667MHz FSB)
Memory: 1024MB DDR2 533MHz / 2048MB DDR2 533MHz
HDD: 80GB SATA 5400RPM / 120GB SATA (5,400rpm)
Video: Intel GMA950 128MB
Sound: Sigmatel 9750
CD: DVD+/-RW Dual Layer max 8x
========================================
DELL INSPIRON 6400 15,4" WXGA (1280x800) (850euro)

CPU: Intel Core 2 Duo T5200 (1,6GHz, 2MB L2 Cache, 533MHz FSB)
Memory: 1024MB DDR2 533MHz
HDD: 120GB SATA 5400RPM
Video: nVIDIA GeForce Go 7300 256MB TurboCache
Sound: Audio Codec AC-97
CD: DVD+/-RW Dual Layer max 8x
оффтоп
Мужик работает сисадмином в большой акционерной компании.
Звонит девушка:
- Я дома на клавиатуру кофе пролила. Что делать?
Сисадмин:
- Сполосни под краном и денек посуши.
Трубку положил, а сам думает: "Лишь бы не как в том случае".
Через день звонок, та же девушка:
- Не работает, мол.
Он говорит:
- Ну, приноси.
А сам опять думает: "Лишь бы не как в том случае". Приносит, ну, точно, блин - ноутбук !!!

додано через 9 хвилин 6 секунд:

Лишні навороти для ноутбуків - це лишні панти. Ноутбук - він же переносний і ймовірність фізичного пошкодження набагато вища. Так що краще брати мінімально потрібну для поставлених задач конфігурацію і не вестись на рекламу. ІМХО
Вчора дивився якийсь фільм, так там один "злий" дядько казав НЕ ноутбук, а ЛЕБТОП. Поясніть, будь-ласка , яка між ними різниця , бо ҐУҐЛ мені не викинув нічого путнього - лише 5 сайтів, на яких згадується таке слово, іто в такому контексті, шо ніфіґа не зрозумієш.
Це просто синонім.
wikipedia.org пише:
A laptop computer, or simply laptop (also notebook computer or notebook), is a small mobile computer, which usually weighs 2.2-18 pounds (1-6 kilograms), depending on size, materials, and other factors.
Юзаю ноут без домашнього пісі...... і тарчу.... в мене Хюлєт Паккард, ВайдСкрін.... двух ядерний проц..... багато ше всякіх пріколів.... попав 1020 з нуля.... і довольний)))))
Модель?
... треба подивитись.... не памятаю.... брав по конфігурації....)
ше в жовтні купив такий простенький SAMSUNG R40 plus, не дорого і прикольно + інтернет від XL київстар і я мобільна людина на 100%
а в мене ACER ASPIRE 5610 SERIES. так нічого але хочеться поміняти бо дизайн не подобається...
Раджу HP 710 P4 2.2 Mhz, 512 Mb, 60GB, DVD-RW. Придбав в червні і до теперішнього часу жодних!!!! нарікань. Єдине - трошки почала "поскрипувати" гумка на клавіщі "S", але то від того, що я FIFA дуже нервово граю..
Для роботи з офісними прогами та не дуже жадібних на ресурси ігри такої цяці буде більше, ніж достатньо. Куштує десь 3700 -4200 грн. Ну а якщо плануєш рубатися в Сталкер, то краще стаціонарний придбати... дешевше
І останнє - Acer, то для тих, хто платить двічі. КУПЛЯТИ ЗАБОРОНЕНО. Найкраще - Asus без Vislu
Malin пише:
Найкраще - Asus без Vislu

ну да, до мінусів можна віднести хіба ціну... хоча - все відносно
Найближчим часом хочу купити ноутбук. Точно не знаю який, якраз хотілося, щоб і ви мені щось порадили. Приглянувся мені ноут DELL Inspiron 1525, ніби кофігурація пристойна, ціна не кусається і колір доволі оригінальний. Що скажете про нього?
Хто знає, і3 та і7 - то до мобільних тільки платформ? І шо з них краще?