Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Мародерство та вандалізм у Золочеві

Автор Повідомлення
Мародерство та вандалізм у Золочеві
Вчора їхав Львівською і побачив що на жидівському цвинтарі риють котлавани, напевно шукають "жидівське золото".
ЛЮДИ! Це ж цвинтар!
Там поховані такі ж люди як і Ви!
Чи хотіли б Ви щоб Вашу могилу хтось розрив!?
Куди дивиться влада!
Колись, як шукали німців що загинули у Золочівських лісах під час другої світової то спеціально привозили археологів.
Це повний абзац! А вірніше бардак!
font пише:
напевно шукають "жидівське золото"
от як будеш знати точно а не напевно, тоді і будеш шум піднімати
massimo пише:
як будеш знати точно

А іншого пояснення нема. Щось незамітно щоб вони викопували останки померлих і проводили їх перезахоронення.
Ті розкопки ведуть ще з минулого року!
Знаю я цих "археологів" що копають на цвинтарі, це місцеві алкаші, один з них живе у сусідньому будинку, колись я говорив з ним що вони шукають вони самі незнають, але платять їм за роботу так нічого, довго непросихають .
Там мають будувати капличку, то я знаю точно, а риють вони фундамент під неї, так що крачати немає чого!!!!!!!!!! На рахунок того можна спитати Ходзея М. М в Міські раді, він в курсі всіх справ.
font пише:
Вчора їхав Львівською і побачив що на жидівському цвинтарі риють котлавани, напевно шукають "жидівське золото".

ЛЮДИ! Це ж цвинтар!
Олег пише:
мають будувати капличку

Капличку чи синагогу?
З таким фундаментом як закладають на капличку аж ніяк не похоже.
Олег пише:
На рахунок того можна спитати Ходзея М. М в Міські раді, він в курсі всіх справ.

А я думаю чому так важко виріштити питання з автономним опаленням у міській раді, а це єврейчики посадили свою людину яка лобіює їх інтерес в міськраді, а вони далі продають нам дорогий газ для теплоенерго і будуть піднімати ціну за опалення але дозволів на відключення недадуть.
narod пише:
Капличку чи синагогу?

З таким фундаментом як закладають на капличку аж ніяк не похоже.

По їхнім словам капличку.
narod пише:
А я думаю чому так важко виріштити питання з автономним опаленням у міській раді, а це єврейчики посадили свою людину яка лобіює їх інтерес в міськраді, а вони далі продають нам дорогий газ для теплоенерго і будуть піднімати ціну за опалення але дозволів на відключення недадуть.

На рахунок того не знаю, а вся ця справа залежить від нас, якщо дамо собі наголову на.... и, то так і будем ходити, я сам за це діло стояти не зможу мене просто зметуть з "лиця землі" як кажуть!!!!!!
Слухай, фолк. Ти на форумі без хвилини година, а зразу такий шум піднімаєш. Сказано тобі конкретно "капличка", значить ніяких "напевно" не тре приплітати. А краще дійсно Олега слухай, бо воду каламутити діло не хитре, а зробити щось корисне таки краще, хай і зовсім мало. І до чого тут жиди? Згрубша всі ми жиди, бо походимо від Адама і Єви. А лобіювати свої інтереси в раді ніхто не заважає, просто є звичайна конкуренція політичних сил. Є вона саме для того, щоб при владі люди не засиджувалися, а працювали на своїх виборців. Якщо тобі не під силу такий челендж, то навіщо стрибати з провокаціями?
В самому центрі, біля ратуші (там де був кіоск з газетами) риють котлован! І буде там МАГАЗИН! Хіба це не варварство? Замість того, щоб в самому центрі міста зробити клумби і лавочки ставлять ще одну "пінопластову собачу будку"!
Ох, а лавочок там би не помішало... А то все як йду то лавочки зайняті всі або бабульками і дідульками або молодими мамами з колясками... І де мені примоститися?
От чого дійсно вже не повернеш, так це споруди бувшого ж/д вокзалу. Замість того, щоб хоч зовні реставрувати - загаратали стандартну коробку. Тепер шо Зборів, шо Золочів...
AVB пише:
лобіювати свої інтереси в раді ніхто не заважає, просто є звичайна конкуренція політичних сил

AVB це ти круто загнув , якщо я чиновник то я роблю при владі все що хочу для себе, бо мені ніхто незаважає, і називаєш це конкуренцією політичних сил, яка тут нафіг конкуренція, це "беспридел", і якщо цю твою думку поділяє наша влада то недивно що ми живем в такому г...
Олег пише:
Там мають будувати капличку, то я знаю точно, а риють вони фундамент під неї, так що крачати немає чого!!!!!!!!!! На рахунок того можна спитати Ходзея М. М в Міські раді, він в курсі всіх справ.

Особисто за проект по відновленню єврейського цвинтаря відповідає п. Мейлах.
Олег пише:
Особисто за проект по відновленню єврейського цвинтаря відповідає п. Мейлах.

він також працює в міській раді
narod пише:
він також працює в міській раді

на єврейсому цвинтарі працює
font пише:
Чи хотіли б Ви щоб Вашу могилу хтось розрив

Капєц робиться... Після смерті піду на кремацію, не хочу, щоб по мені копались.
Чому це всі такі праведні стали? Люди з Ізраїлю захотіли побудувати собі капличку, то вони знали що робити, де копати і тд і тп, там все таки їхні предки лежать, то в нас не повинна боліти за це голова.
тим більше, що ця земля належить їм. Мають вони приватизаційний акт (точно не пам'ятаю чи приватної власності, чи надано у користування). І ще, земля, яка через дорогу (там, де асфальт є) теж належить жидам, правда їм не дозволено огороджувати.
VIA пише:
тим більше, що ця земля належить їм. Мають вони приватизаційний акт (точно не пам'ятаю чи приватної власності, чи надано у користування). І ще, земля, яка через дорогу (там, де асфальт є) теж належить жидам, правда їм не дозволено огороджувати.

Ну і дай їм землю і завтра треба буде їхати в Ізраіль.
Я не міська рада. І ніц їм давати не тре, читай уважно:
VIA пише:
Мають вони приватизаційний акт
Олег а ти б не хотів, щоб кладовища українців в росії були прватизовані Україною? Але Ізраілю це треба, а Україні - ні. Олег за України там було пасовисько, все в бур"янах, на людських кістках побудували будинки. А що б Золочівська влада зробила б з цією землею - нічого! Росли б бур"яни, паслися корови, в кращому разі щось на костях побудували
massimo то чому влада то зробила? То в них треба спитати, а євреї хитрі вони свого не віддадуть.
massimo пише:
Олег а ти б не хотів, щоб кладовища українців в росії були прватизовані Україною?
А чому ні, а мало наших там людей загинуло, а потробуй приватизувати, о там такий номер не пройде, а в нас він проходить тільки плати і все буде.
я не маю нічого проти, що євреї облагородять кладовище де ленжать кості їх предків, а не розумію чого ти з цього зробив проблему. Що можна би було зробити на цьому місці якби ти бу МЕРОМ
massimo пише:
я не маю нічого проти, що євреї облагородять кладовище де ленжать кості їх предків, а не розумію чого ти з цього зробив проблему. Що можна би було зробити на цьому місці якби ти бу МЕРОМ

Проблема в тому що то такі люди що спочатку дадуть, а потім скажуть віддавай, а коли я би був мером я би знайшов гроші і би сказав що тут українці відновили цвинтар, а не євреї, в пам"ять про людей які похоронені тут, то би дало право сказати мені що українці поважають їх, а зараз вони скажуть що ми такі засранці, неуки які загадили їхнє поховання. І будуть нас об.. ти всюда де зможуть.

додано через 1 хвилину 53 секунди:

А вони патріоти свої батьківщони яка називається Україна, тому що дбають за неї, відновлюють свої поховання і свої св"ятині.
Олег пише:
я би знайшов гроші
на це пішло би не один десяток років, але для початку непогано було б облагородити укр. кладовища
massimo пише:
Олег пише:я би знайшов гроші на це пішло би не один десяток років, але для початку непогано було б облагородити укр. кладовища

А ти звідки знаєш?
Олег Золочів не є місто з 10000000 бюджетом, а меценатів на ту справу нема і не буде
Наші кладовища у набагато кращому стані, аніж єврейське. А поламані хрести і сміття в перемішку з кістками - це заслуга наших людей, українців.
mops пише:
Наші кладовища у набагато кращому стані
але всім відомо чиї то заслуги, а то булиб такі як і єврейське
massimo пише:
mops пише:Наші кладовища у набагато кращому стані але всім відомо чиї то заслуги, а то булиб такі як і єврейське

Так і нас будуть пам"ятати, як ми пам"ятаємо за своїх предків.
VIA пише:
ця земля належить їм. Мають вони приватизаційний акт (точно не пам'ятаю чи приватної власності, чи надано у користування).

Я тут в І-неті з знающими людьми поспілкувався і вони кажуть що на будь-які кладовища неважливо чи це українські, чи еврейські чи ще якісь, приватизаційний акт чи право власності а тимбільше користування не видають, такі документи можуть видати тільки місцевій раді, тобто в нас міській раді, бо такий документ видати якомусь
Олег пише:
п. Мейлах.
, або
Олег пише:
Ходзею М. М
, а тим більше державі Ізраїль чи якійсь їхній громадській організації по закону неможна, о така капуста .
narod вони могли взяти акт на цю землю не вказуючи що там цвинтар, адже зверху не видно ніяких могил, от така капуста також могла бути
Шановні, про шо ви тут говорите? Ви бачили, як виглядає державний ак на право власності на земельну ділянку? У ньому ОБОВ'ЯЗКОВО вказується цільове призначення земельної ділянки, так-шо
massimo пише:
не вказуючи що там цвинтар
державного акта ніхто не видасть. Це по-перше. А по-друге, власником земельної ділянки не може бути особа (фізична чи юридична), НЕ РЕЗИДЕНТ України.
vaymut а хто сказав, що власник
vaymut пише:
НЕ РЕЗИДЕНТ України
, і хто сказав, що в акті не має цільового призначення, цільове призначення може бути і вигул собак. Але спор тут недоречний, так як це все припущення.
massimo тут ще може бути один варіант держ. акт підписує міський голова, але така держава як в нас і такі гроші як в них то все може бути.
massimo пише:
Але спор тут недоречний, так як це все припущення

От і я довго дивися і думав, навколо чого іде дискусія, дивувався, шо те питання так зачіпає, вирішив хоч трошки роз'яснити ситуацію.
я навіть би не зивувався якби хтось сказав, що приватизована центральна вулиця
Ше трошки і дійде до того, що люди почнуть собі місця на цвинтарях на перспективу прихватизовувати...
vaymut цілком нормальне явище за родоном
vaymut в нас це цакож нормално неофіційно купляють, процедура проста на пустому місці ставлять хрест де тобі потрібно, а коли потрібно його виймають і риють могилу, наразі це ще держава дійсно не узаконила, але процес в інших державах дійно є massimo правий, але там наперед хрести не ставлять а видають таке собі свідоцтово.
narod, повір, шо ти мені гамерики не відкрив, я добре знаю, як купляються місця на цвинтарях. Бувають навіть випадки, коли вибирають стару могилу, за якою ніхто вже давно не доглядає, викидають старий хрест, і продають як пусте місце, так-шо навіть на чужому горі великий бізнес роблять.
vaymut пише:
коли вибирають стару могилу, за якою ніхто вже давно не доглядає, викидають старий хрест, і продають як пусте місце

мля, не думав, що таке може бути
ХА!
vaymut пише:
От і я довго дивися і думав, навколо чого іде дискусія, дивувався, шо те питання так зачіпає, вирішив хоч трошки роз'яснити ситуацію.

От vaymut ти і сам дав відповідь кого тема зачіпає, хіба
vaymut пише:
narod, повір, шо ти мені гамерики не відкрив, я добре знаю, як купляються місця на цвинтарях. Бувають навіть випадки, коли вибирають стару могилу, за якою ніхто вже давно не доглядає, викидають старий хрест, і продають як пусте місце, так-шо навіть на чужому горі великий бізнес роблять.
ХІБА ЦЕ НЕ ВАНДАЛІЗМ!?
Неповинно бути байдужих людей коли глумляться над могилами похованих, неважливо українці це євреї чи мусульмани, померла людина заслужила на спокій, а не те щоб на її могилі ставили каплички чи захоронювали когось іншого.
narod, попрошу НЕ перекручувати мої слова! Я показав, яка проблема справді має місце на наших цвинтарях, якою дійсно потрібно перейматись, а не обговорювати, які документи мають євреї на свій цвинтар.
Ну перепрошую якщо я перекрутив , але мова з початку йде про вандалізм, те що ти
vaymut пише:
добре знаю, як купляються місця на цвинтарях
і те що
font пише:
на цвинтарі риють котлавани
є фактично бардаком і логічно, якщо немає в того хто риє документів на це, то можна сказати що це вандалізм, і за цим повинні слідкувати призначені для цього особи і винних покарати.
narod пише:
Ну перепрошую якщо я перекрутив , але мова з початку йде про вандалізм, те що ти vaymut пише: добре знаю, як купляються місця на цвинтарях і те що font пише:на цвинтарі риють котлавани є фактично бардаком і логічно, якщо немає в того хто риє документів на це, то можна сказати що це вандалізм, і за цим повинні слідкувати призначені для цього особи і винних покарати

Шо за муть Народ? Тут вони все мають і риїють фундамент повторюю для тих хто в танку місце під капличку!!!!
Олег пише:
Шо за муть Народ? Тут вони все мають і риїють фундамент повторюю для тих хто в танку місце під капличку!!!!

Для тих що недобачають і попали під гусиниці танку
В ЦІЙ ТЕМІ НА ФОРУМІ ОБГОВОРЮТЬ ТЕМУ ВАНДАЛІЗМУ ТА МАРОДЕРСТВА, ЛЮДИ ВИСЛОВЛЮЮТЬ РІЗНІ ДУМКИ, ПРИПУЩЕННЯ ВИКЛАДАЮТЬ ФАКТИ, ТИ ПОДАВ СВІЙ ФАКТ, ПРОТЕ КОЛИ ДУМКУ РОЗВИНУЛИ ДАЛІ ТИ ЗНОВУ ПРИЙШОВ ЗІ СВОЄЮ КАПЛИЧКОЮ І ТИМ ЩО ВСЕ МАЮТЬ І РИЮТЬ ФУНДАМЕНТ. ЗАСПОКІЙСЯ ТОГО НІХТО НЕЗАПЕРЕЧУЄ!!!
narod пише:
Олег пише:Шо за муть Народ? Тут вони все мають і риїють фундамент повторюю для тих хто в танку місце під капличку!!!!

Для тих що недобачають і попали під гусиниці танку

В ЦІЙ ТЕМІ НА ФОРУМІ ОБГОВОРЮТЬ ТЕМУ ВАНДАЛІЗМУ ТА МАРОДЕРСТВА, ЛЮДИ ВИСЛОВЛЮЮТЬ РІЗНІ ДУМКИ, ПРИПУЩЕННЯ ВИКЛАДАЮТЬ ФАКТИ, ТИ ПОДАВ СВІЙ ФАКТ, ПРОТЕ КОЛИ ДУМКУ РОЗВИНУЛИ ДАЛІ ТИ ЗНОВУ ПРИЙШОВ ЗІ СВОЄЮ КАПЛИЧКОЮ І ТИМ ЩО ВСЕ МАЮТЬ І РИЮТЬ ФУНДАМЕНТ. ЗАСПОКІЙСЯ ТОГО НІХТО НЕЗАПЕРЕЧУЄ!!!

Народ не мути народ
massimo пише:
я навіть би не зивувався якби хтось сказав, що приватизована центральна вулиця

Не дивуйся. Готово!
Вулиці ніхто приватизувати не може, це беззаперечний факт.