Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Українське село

Автор Повідомлення
Українське село
Наші села, їх стан зараз? Зелений туризм чи зможе він відродити наша села?
Наші села зможе відродити Европейське фермерство. Що потрібно селу? Те що і всій нашій державі - грошей і пуцера! Інвестиції і жорсткий закон - ось що потрібно.
Ти хочеш запхати зелених туристів в кожне село?
Alexis пише:
Ти хочеш запхати зелених туристів в кожне село?
Ну в кожне не кожне , але в деякі села можна, тобто приводжу приклад: тут на Золочівщині приїзджає з Англії людина щоб віддихнути, і такий віддих йому подобається і він не дорогий.
Слабо віриться. Послухай краще AVB, істину говорить (правда це в ідеалі). Який дурак припреться віддихати сюди з Англіїї?
Знаю багато НАШИХ за кордоном, які їдуть на Україну саме відпочивати, не додому! Все таки послуги дещо дешевші, якщо судити по їх якості. Але робиться то один раз. Потім ніхто з них на Україні вже не відпочивав, Кіпр, Пальма, Монако, Азори блище і значно культурніше, при тому, що витрати в загальному виходять на одне.
Хочу сказати, що курорт з українського села може зробити лише людина, яка розуміється на СПРАВЖНЬОМУ курорті, а не "їден вуйко вирішив неподалік траси відкрити мотель зі ставком"! Звичайно, в нього повинні бути розв'язані руки, а по друге, заохочення зі сторони держави. Ні того, ні другого я тут не бачу. Залишається довго і нудно боротися з державою всіма правдами і непавдами, відстоюючи надбання, які ж їй в майбутньому на користь, ну і нашим дітям.
Alexis пише:
Який дурак припреться віддихати сюди з Англіїї?

Ви знаєте Alexis приїхав і ще привіз з собою 5 чоловік, я його питав чого він приїжжає сюда? Казав що хоче поїсти єкологічно чистої картоплі . Томущо там немає такого, а якщо є то коштує великі гроші.
Українська картопля вже давно вся генетично модифікована! Я не кажу, що це не здорово. Я про те, що цього офіційно ніхто не говорить, а тому ніхто цього і не знає. Звичайно, я вибираю бульбу вирощену на натуральному тваринно-господарському гі.. ні, а не на синтетичних нано-хімікаліях. Але і дурити себе, що в Україні "все екологічно чисте" я не збираюся.
Генно модифіковані продукти - це продукти, які отримані за рахунок змін генетичного апарату живих організмів. Всі продукти, які використовуються в сільському господарстві, вони всі отримані за рахунок технологій, які змінють генетичний апарат. Це є традиційна селекція, а зараз це є методи генетичної інженерії, які цю сеоекцію значно пришвидшують. Традиційно селекція дає, наприклад, сорт рослин за 10 – 15 років, а генна інженерія за рік за два.
Олег пише:
приїхав і ще привіз з собою 5 чоловік, я його питав чого він приїжжає сюда? Казав що хоче поїсти єкологічно чистої картоплі

Живуть же Стільки кілометрів пролетіти шоб екологічно пообідати? Хтось чогось недоговорює. Не вірю!
Alexis пише:
Живуть же Стільки кілометрів пролетіти шоб екологічно пообідати?

Я тоже не вірив!!!!!!!
Стан наших сіл зараз? Вимирають, виїжджають, покидають люди села. Ніхто не хоче пропадати в чорній роботі, в болоті... Люди прагнуть до кращого життя. Це правильно. Та неправильно залишати місця, де ми виросли, ходили до школи, де знайоме кожне деревце. Та шо тут поробиш...
Зелений туризм... Вигадали ж таке поняття. Він більш актуальний в районах Карпат, де вода джерельна і повітря чисте. Чи він відродить наші села? Можливо...
VIA пише:
Він більш актуальний в районах Карпат, де вода джерельна і повітря чисте

Прошу дуже Поморянщина, там і повітря чисте і вода!
І шо там? Масовий зелений туризм?
VIA пише:
І шо там? Масовий зелений туризм?

Там масове вимирання людей
Олег пише:
Там масове вимирання людей

Троха не так . Виїзжають. Нема роботи. Нема грошей. Нема елементарних умов для життя
Олег пише:
Прошу дуже Поморянщина, там і повітря чисте і вода!

Все це так, місцевість там дуже гарна. В мене там колись бабуся жила, в одному з сіл. Воно було велике. Колись. Тепер ж там "живі" но 3-5 хат. Є там в мене знайома мого віку, то каже, що тільки про те і мріє, як втікнути"з того дурного села". Золочів, з її слів, для неї як "рай Божий"-люди, цивілізація. В селах ніхто тепер не хоче жити і зовсім не дивно чому...
Олег, щоб починати хоч який-небудь туризм, зелений чи в горошок, треба хоч дороги поробити добрі, гній, пилюку, кури-гуси з т. з. вулиць забрати, запухші алкоголічні морди, які лазять по селі в вічних пошуках бухла... Хати привести до порядку... А то приїдуть "відпочивати" і жахнуться!!! Позастрягають в багнюках... Ліса в при селовій зоні від сміття почистити, бо наш народ привик СРА... И на кожному кроці, аби не вдома... Це скорше схоже не на зелений, а на екстрім туризм... Купа роботи, а де взяти гроші? Хто їх дасть селянину... Тема в нікуда... Принаймі на довший час... Мусить вимерти як мінімум 2 покоління поки щось зміниться в кращу сторну, а підростаючому поколінню треба вже внушати і прививати напрямки і правила...
Навіть якщо не робити нічого з того про що писав massacra вище, Олег ти розумієш скільки грошей треба в це власти, на кожну садибу мінімум 50 000 і то у. е.
massimo пише:
Навіть якщо не робити нічого з того про що писав massacra вище, Олег ти розумієш скільки грошей треба в це власти, на кожну садибу мінімум 50 000 і то у. е.

з часом воно все вернеться .
а хто ті гроші має вкласти, де їх взяти, і з яким часом воно вернеться, а чому ти не займешся зеленим туризмом?
massimo пише:
а хто ті гроші має вкласти, де їх взяти, і з яким часом воно вернеться, а чому ти не займешся зеленим туризмом?

Для того щоб такою справою займатися потрібно щоб наша влада сприяла розвитку такої справи реклама, кредитування, інвестиції в цюсистему, я думаю що в Карпатах зразу грошей ніхто немав
Олег пише:
в Карпатах зразу грошей ніхто немав
і держава нічого не дала, але то карпати, а то Золочівський район!
Олег пише:
Карпатах зразу грошей ніхто немав

Все це так. Але. В Карпатах гори-ріки. Туда не тяжко когось заманити. А чим будеш до нас заманювати туристів?
Та й будівельний матеріал наааабагато девший, ніж тута: дерево-в лісі, пісок-під боком, копнув глибше: опа-глина!
massimo пише:
держава нічого не дала, але то карпати, а то Золочівський район!

Не поняв а Вороняки то що не Карпати???
Олег пише:
Не поняв а Вороняки то що не Карпати???

Ги . Так-так, ще навіть вищі.
massimo пише:
і з вічними снігами на верхів"ях

Та шо там казати! Альпи "ховаються"
Ще Радянських часів, коли з Вороняк їздили в Москву на "гиндель" з яблукми, то в Москві на вокзалі не знали такої станції як Злочів, а спитай в касі за Вороняки то всі знали таку станцію
lenhen завтра як сюда вірветься Мопс думаю нам з тобою буде не до
Я би, наприклад, не против взяти розкладушку, поспати серед поля, серед лісу на Червоному... Відпочити.... Красота, природа, чисте повітря...
massacra пише:
підростаючому поколінню треба вже внушати і прививати напрямки і правила...
от це, на мою думку, і є найосновніша задача нашого ресурсу, яку ми запросто можемо здійснювати. Люди тут зібралися грамотні, не байдужі до долі як міста так і цілої України.

Поморяни зараз виглядають, напевне, найгірше за всі решта сел Золочівщини. Хоча це не село! Який там унікальний історико-архітектурний комплекс БУВ КОЛИСЬ... Зараз все порозвалювалося. А природа там - казка! Та й шо вже говорити про Поморяни, подивіться на найстаріший міський будинок в Золочеві. А одного Писарчука на усі пам'ятки Західної України не вистачить.
А хіба мало в нас інших бізнесменів, спроможних помогти справі? Ціла купа! А чому нічого не рухається? Бо на кожного з них потрібен такий Возницький, в якого справді болить душа за відродження нашої спадщини.
Село... Ну шо такого поганого є в тому слові?! Люди практично все шо їм треба отримують з землі, на якій працюють. В нас на Україні, я звісно вибачаюся, але живуть одні ... Чогось як хтось приїджає з села, чи невеличкого містечка то вже починається... Чого село використовують як якусь образу, як свідчення про черезмірну "тупість" населення. Наприклад в Ізраїлі там взагалі такого не сприймають... Не дай Боже хтось шось подібне сказане, потім по судах затаскають і таку компенсацію за моральну шкоду здеруть шо мало не покажеться!
От і виїжджають... а шо ше робити... залишаються одні старі люди... Приїжджають хіба віддихнути.
То ми самі винні, всі ці стереотипи... ми не правильно сприймаємо багато речей
Pangea пише:
Село... Ну шо такого поганого є в тому слові?!

Чесно, мені особисто чисто паралельно, звідки людина родом. В мене є дві найкращі подруги, вони з села і мені ніколи в голову не приходило за то їх якось принижувати
Pangea пише:
всі ці стереотипи...

Еге-ж... В Нідерландах в селах мешкають тільки найбагатші люди. Займаються фермерством. В місті ж проживають більш "неімущі". Була я раз в одному селі, так там така краса, такі багаті будинки, що і місті такого не побачиш!

додано через 2 хвилини 18 секунд:

Жити в селі тут дуже модно і круто, це вказує на твій матеріальний достаток... а в нас все навпаки...
lenhen пише:
Жити в селі тут дуже модно і круто
жити в селі і працювати в селі то є дві великі різниці. в Укр. також дуже модно і круто жити в селі наприклад під Києвом, чи під Львовом в хатиночці за 1000000 у. о., а от жити в селі золочівського Району де і маршрутки не кожний день бувають, то зовсім інша справа
massimo пише:
жити в селі і працювати в селі то є дві великі різниці

А вони живуть і працюють. Мають свої ферми, розводять худобу. Ось так !
lenhen ага потім м"ясо продають полякам, а поляки нам
massimo пише:
ага потім м"ясо продають полякам, а поляки нам

Як-би там не було, але фермерство тут справа дуже прибуткова і це факт. Навіть тут, в країні, м'ясо і молочні продукти дуже дорогі(натуральні). А в нас чомусь навпаки, хімія дорожча...
lenhen заким хімія до нас доїде
massimo пише:
заким хімія до нас доїде

Та якраз і суперово доїзжає бо має не природню здатність довго не портитись .
Все. Хватіт "флуди розводити" . Вертаймося до теми
lenhen пише:
А вони живуть і працюють. Мають свої ферми, розводять худобу. Ось так !
Бо їм дотації держава платить, всяко допомагає. А наші селяни самі виживають як можуть. Там, наприклад, сонце, рік неурожайний, Селянин підрахував, що збитки страшні має. Держава компенсує. Правда, він чемно податки плаить, страхівку, Отже і відповідно, держава йому і віддячує.
я вам скажу, що , коли наші люди, в хустках і спортивних подертих штанах пораються на городах чи полях, з своїми старезними знаряддями праці:мотиками, вилами, лопатами, саморобними плужками(в які самі ж люди запрягаються, якщо немає коней) то видовище не з найкращих. правда, селяни живуть як можуть і виживають за свій рахунок, так як державу не хвилює що той селянин робить собі.
і те, що за кордоном села в порівнянні з нашими-красиво , для початку, просто виглядають-факт незаперечний, техніка в помочі у них, а у наших-руки
Чула таку історію. Один хлопака був в Німеччині і десь підробляв у фермера, який тримав понад 500 корів і биків. Прийшла на ферму сан-станція, чи як там, та організація називається, і виявила якусь заразу в тих тваринах. Наказала їх всіх повбивати. То мало того, що приїхали, допомогли вивезти тварин, то ще й побілили всі стайні тому фермеру, закупили нових бичків. Тепер про причну тої зарази. В цистерну, звідки тварини п'ють воду, якось попало кілька крапель бензину (не пам'ятаю точно як), от і сан-станція винайшла це.
Не хочу коментувати, що було б з нашими тваринами в такій ситуації... Всі здогадуємось.
VIA нічого би не було, дали б санстанції на лапу пару рублів, худобу на м"ясо і все, а насправді в нашій державі існують системи відшкодувань і виплати по них проходять, може не відразу а трохи з часом, але все ж таки є. І є фермери в Укр. які мають багато худоби, так вони жаліються, але добре заробляють. Багато міських жителів зараз почали займатися фермерством так як це вигідно. Бути фермером не так легко як здається, крім бажання і грошей потрібно мати ще не аби який досвід, і агро знання. Тримати фермерське господарство то не дві корови і три свині вдома тримати. А так як часто люди відповідних знань не мають починають шукати винних у своїх бідах. І бухати треба менше.

ХТО НЕ ХОЧЕ ШУКАЄ ПРИЧИНИ, А ХТО ХОЧЕ - МОЖЛИВІСТЬ!
Всеж таки, менталітет зараз в багатьох залишився совковий. Будут тримати ту одну корову, мудохатись з нею усією родиною від сходу до заходу, а світу божого не бачити. Але то й не дивно, люди звикли дбати самі за себе, нехай навіть так примітивно, рачки з мотикою. А попробуй довірся такій державі і почни свою крупну справу. Якщо за плечима нема "дядів і тьотів", то це дійсно вар'ятська затія. От в чому і виходить різниця з закордонним селянином (та й не тільки) будь-хто захотів собі справу відкрити, прошу дуже - кредити, дотації, підтримка. Такщо не варто ще так скоро відкидати ту мотику.
AVB пише:
А попробуй довірся такій державі і почни свою крупну справу. Якщо за плечима нема "дядів і тьотів", то це дійсно вар'ятська затія. От в чому і виходить різниця з закордонним селянином (та й не тільки) будь-хто захотів собі справу відкрити, прошу дуже - кредити, дотації, підтримка. Такщо не варто ще так скоро відкидати ту мотику.

massimo пише:
ХТО НЕ ХОЧЕ ШУКАЄ ПРИЧИНИ, А ХТО ХОЧЕ - МОЖЛИВІСТЬ!
Ну, не всі є сірою масою і будуть толпою шукати "МОЖЛИВІСТЬ". А потім, якщо є способи уникнути в свому господарстві "мотики", і якийсь фермер добре знає як це зробити ...
AVB пише:
Якщо за плечима нема "дядів і тьотів"

Я не розумію, як відсутність дядь і тьоть може помішати вирощувати комусь 50 синей і 30 корів , не розумію