Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Наші магазини

Автор Повідомлення
Наші магазини
Тема: де найдешевший в Золочеві магазин?? Ваші коментарі
Ціни. здається, більш-менш однакові, а от якість товару та обслуговування дуже різняться. З продуктових мені подобається Люкс на вул. С. Бандери, з інших - Міленіум (дуже там класна продавщиця!)
mops пише:
Ціни. здається, більш-менш однакові, а от якість товару та обслуговування дуже різняться. З продуктових мені подобається Люкс на вул. С. Бандери, з інших - Міленіум (дуже там класна продавщиця!)

Продавщиця там справды былбш-менш нормальна, але це не означає, що цей магазин найдешевший.
Я недавно зустрічав свою знайому яка приїхала з Польщі ціни набагато нижчі а зарплата вища
Самий дешевий продуктовий магазин у Золочеві є навпроти міліціїї в дворику. Порівняно з іншими там дешевше подекуди в 1.3-1.5 раза. Він від львівської бази.
Для прівняння з Люксом:
Масло 8.80 , а в Люксі 11.0
Макарони(3кг) 6,80 , а в Люксі 9,0

А на рахунок рівня обслуговування, то конкурентів Родинній Ковбасці я в Золочеві не бачив.
На рахунок цін не скажу а ось той факт, що рівень обслуговування бажає кращого - факт. Ще один немаловажний фактор - продаж просторочених та зіпсованих товарів, в особливості продуктів . І де тільки дивиться пан Москаль зі своїм комітетом з захисту прав споживачів.
Ну продавців тоже зрозуміти треба... Нерви в них вже здають... з всіма требе чемними бути, а покупці різні попадаються...
От наприклад недавно, коли пішла в магазин хвилин з десять об"ясняла продавцю що десятка справжня просто я її в джинсах випрала... йому бач колір не той... витягав інші купюри... порівнював... водяні знаки... все було, а він не вірив... Ще і під кінець додав, що чуть шо запам"ятав як я виглядаю...
Овочі-фрукти - хоча й маленька, та Европа

Напевне, багато золочів'ян вже помітили і встигли оцінити цю маленьку, але досить насичену і завжди привітну крамничку. Сам не раз переконався в раціональності асортименту і хорошому рівні обслуговування. Ось це називається "Прямувати до Европи"
Якось почув слова однієї дитини:
- А мені цей магазин подобається найбільше.
- Чому? - запитала мама
- А бо тут є навіть зимою свіжі зелені огірочки. Я їх так люблю!...
Ось так! Нашим українським дітям свої огірки-помідори смакують більше за ананаси і мандарини
Хтось шось чув, шо то було з тими працівниками салонів мобільного зв'язку в Золочеві? Так ніби якийсь страйк з приводу не виплати зарплатні.
Я гадав, що вже минулися ті часи, коли невиплата була всюдибічним явищем. Та, напевне, деякі фірми і далі практикують таке відверте кидання працівників, нехтуючи їх основним результатом роботи.
AVB, ну а де "Родинна ковбаска"? Цей магазинчик теж вартй уваги. Уважні продавці, чистеньке приміщення, великий асортимент. Правда, ціни трошки високі, але то нічого.
Не люблю магазинів, де товар вартістю 25 гривень за кілограм (ковбаса тобто Smile важать на механічній вазі з стрілкою!
"Плюс - мінус" 20 грамів - це "Плюс - мінус" 50 копійок.
Це не тільки звісно ж "Родинної ковбаски" стосується.
Чи, може - там вже інші ваги? - бо давно не був
А ще одне - тут в відповідях згадували Польщу - так от - переважна більшість продавців (навіть в маленьких магазинах) БУДЬ ЧОГО в Польщі видає чек - де написано, за що і скільки людина платить.
Тут справа навіть не в сплаті податків, а в ІНФОРМОВАНОСТІ покупця.
Так само не раз зустрічався з іншою ситуацією в Золочівських продуктових магазинах - в залежності від продавця, що стоїть за прилавком (в ТОМУ Ж МАГАЗИНІ!), ціна може відрізнятися на 5...10 копійок. Ніби й"не гроші" - але факт Twisted Evil неприємний
А мені Смак не подобається. І це лише через продавців, якісь вони не ввічливі .
А я, пам'ятається, продукти купувала завжди в "Гурмані", дуже вже там продавці були хороші
Цікаво, цей магазинчик ще існує?
Не пригадую, де цей Гурман. .
Знаю малюсінький продуктовий на розі зразу навпроти автобусної, так там продавщиця дійсно старається наближатись до Европейських принципів обслуговування.
А "Гурман"(мабуть так він називається), розташований між другою школою і поліклінікою
AVB пише:
Знаю малюсінький продуктовий на розі зразу навпроти автобусної, так там продавщиця дійсно старається наближатись до Европейських принципів обслуговування

Мені також він подобався
Знайшов я той "Гурман". Нічогенький такий магазинчик, яскравенький.

додано через 1 хвилину 39 секунд:

VIA, а це для тебе. "Родинна ковбаска", що на Бандери.

AVB пише:
"Гурман"

Ой, так приємно його знов побачити... не змінився. А що це за магазинчик біля нього? Там здається колись пиріжки продавали
AVB пише:
А мені Смак не подобається. І це лише через продавців, якісь вони не ввічливі .

Ага, і таракани по продуктах раллі влаштовують, я там уже давно нічого не купував
lenhen пише:
продукти купувала завжди в "Гурмані", дуже вже там продавці були хороші

дійсно дуже приємні продавці, так як це сімейний бізнес і за клієнта боряться
"Рукавичка" форева!
По вибору попоїсти - треба забігати в "рукавичку", і в "гурман"
По вибору побухати - "делікат" і "смак"
По вибору хапанути - ой, шо це, куди це я???
Тихо с3,14здил и ушёл - назівается нашёл. /В. Путін/
Рукавичка не шкарпетка.
Магазини з самообслуговуванням бадьорять. Нехай трохи дорожче, але є хороший вибір, товар не залежується, з продавцями спілкуватись не треба. Мені подобається, попали в десятку з супермаркетом.
"Рукавичка"->reputation++;
tymofiy пише:
"делікат" і "смак"

Ненавиджу! Там намахуют і продавщиці злі!
VIA пише:
Ненавиджу! Там намахуют і продавщиці злі!

І я ненавиджу. До того всього, там ще продають спорчені продукти
До речі "Рукавичка" це наступний магазин який немає перпективи довго "жити". Згадайте скільки після розвалу СССР помінялось в цій половині Універмагу, що там тільки не було, жах. Зараз хоч пристройний вигляд має, але дійсно погоджуюсь, якось там нема приємності купляти що небудь, але коли нема іншого вибору, і вже зайшов, тоді ...
Ціни в принципі ставлять нормальні.
Але це тільки моя точка зору
Нє, то шось не так.
gudini_zol пише:
дійсно погоджуюсь, якось там нема приємності купляти що небудь

А з чим погоджуєшся? Ніхто на Рукавичку з Універмагу, (а тим більш з Універсаму) і не наганяв вроді би...
не люблю рукавичку через її охоронників, так як тупо стоять над душою і дивляться чи не крадеш ти щось, особливо напрягає в окулярах такий тіп один. І камери мають а дальше стоять . так неприємно що за тобою стежать, особисто я почуваюся не в своїй тарілці через те.
Та бо працюють по-совковому! І мишлення те саме залишилось.
Ви подивіться на тих касирок! Маючи таку техніку вони чергу в нещасних три чоловіки обслуговують десять хвилин!
Я розумію, це не їхня вина, вони навіть не знають, що можна працювати по інакшому. Як не знають і те, що така робота має оплачуватись так само інакше.
а одного разу забігла по сметанку і сочок маленький, то мене просто заставляли кошик брати, я йому стою пояснюю що мені зручніше в одній руці тримати сметану і той сік, а він неприступний, коли я сказала щоб від мене відстали то він подивився на мене як на дуру і більше не домахувався. зла була.
Це все робиться для того, щоб привернути до себе клієнтів!
st.fergi пише:
я йому стою пояснюю

Ага, до нього точно не доходить. Я теж одного разу туди зайшла за фаршем з кульочком невеличким. Хотіла в ящик заховати, а вони були всі заняті, то я пішла так, бо зовсім часу не мала. А він причепився, то я теж пояснювала, а фаршу в них не було.
Ану покажи, шо в кишені... А-а-а! Ловіть злодюжку!!!
Може й не доходить, та в магазинах з такими типом обслуговування за крадіжки відповідає на 90% охорона. З таким рухом в їхньому магазині можна в кінці місяця просто віддати всю зарплатню і піти собі ні з чим.
Цитата:
напрягає в окулярах такий тіп один

А до мене той окулярник не чіпляється...
Може ви, дівчата, йому сподобалися просто
Кот да Винчи
може, але то напрягає, чесно. Хай би вже дивилися , та так, щоб не бачили люди, що за ними наблюдають. Відеокамери навіщо там
VIA
"делікат" найкращий, просто більшість вас не знає що таке важка і чесна праця. Ви б могли витерпіти хамське відношення 300 покупців за день(приблизно). У цьому магазині продається те чого в інших і близько нема, так делікатні продукти. А взагалі інші магазини також нормальні.
А більшості з нас це і не потрібно знати. Нам необхідне обслуговування З ПОСМІШКОЮ! і "прошу-дякую"! а не хамовита совковщина.
Повторюсь:
Шо то має бути?
Aricsson пише:
більшість вас не знає що таке важка і чесна праця

Насмішили, перенести з овочевого магазину через дорогу фрукти і поставити ціну на 2-3 гривні більшу - це ви називаєте чесною працею???
ви обговорюєте хороші магазини, от я і хотіла б порадити Вам один, де можна купити цифрові фотоапарати наприклад. ніколи не знаєш, що в житті потрібно буде
Дешевше в баксах, але по курсу 5.00 не сміши
Модер, хапай спамера
Магазин "ГУРМАН", на мою думку, один з кращих продуктових у місті, продукти свіжі і продавщиці привітні.
В Золочеві продавщиці привітні не просто так Знайома розповідала, шо в тому самому гурмані продавщиця була вся така привітна.... а потім виявилось, шо вона страшна пліткарка))))))і випитувала мою знайому про її особисте життя. Обережно. Гг.

додано через 2 хвилини 3 секунди:

А "Рукавичка", на мою думку - непоганий вибір. Ну і ринок, звичайно
Gorpuna пише:
В Золочеві продавщиці привітні не просто так
Продавець = менеджер, значить привітність грає не останню роль в професійності. Пліткарство зустрічається в основному в новєньких, їм то цікаво. Продавці зі стажом підтримують розмову "на автоматі"..

Gorpuna пише:
А "Рукавичка", на мою думку - непоганий вибір
Шановна, вам НЕ ДАНО знати в якому магазині на даний момент з усмішкою реалізовують прострочений товар, наприклад. Колись Рукавичка була в цьому безперечним лідером. Чи мова все ж таки йде тільки про банальну привітність?
Нє, на рахунок обслуговування в "Рукавичці", то повний отстой, щоб діло доходило, до того, незнаю чи власник, чи менеджер доганяв надворі дитину і при всіх власноручно провіряв кишені на предмет кражі ?!?! він або педик-збоченець, або незнаю хто
Власник? Гии.. Хотів би то бачити
Існує такий корпоративний порядок: частину недостачі в маркетах покривають з карману персоналу.
Шо, в свою чергу, чомусь викликає странну параною в останніх
Ну навряд це власник, я як його так і власника незнаю. В нормальному магазині будь який працівник представляє як магазин, так і власника, і при подібній поведінці працівника, за порядного взасника, він би вже там не працював, а його я там деколи бачу, звідси такі висновки
Хто б це не був, всерівно про рукавичку в мене негативні думки
Складається враження, що в нас питання престижу багатьох магазинів одне з останніх. А люди все рівно прийдуть і будуть купляти, бо нема де дітися, всюди те саме - або хамлять, або жбурляють продукти (РУКАВИЧКА ), або не якісне підсовують.
Крім того є ще такі місця де продають хотдоги з волоссям і продавщиця нагло виправдовується: "то не я!", а з хотдога звисає довга і темна волосина, як у неї на голові...
Повний бардак і антисанітарія.
Яка біда... Нема де дітись... Та є де дітись - світ широкий, вибір завжди є. Я погоджуюсь, що обслуговування в магазинах в нас на середнячковому рівні. Але в тій самій рукавичці є хороші продавці, і так само є хороший товар.
А про хамство... Можу сказати(бо маю досвід) шо, як ти звертаєшся до людини, як ти поводишся, так і до тебе, це однозначно!
Продукти в "Рукавичці" "жбурляють" тому, що позаду тебе стоять люди (прикинь, вони не хочуть стояти півгодини!), треба не спати, а рухатись, життя-то йде вперед
Але, повторюю - ВСЮДИ Є ДОБРЕ І ПОГАНЕ.
Gorpuna пише:
на середнячковому рівні

на "середньовіковому" рівні.
На рахунок "добре і поггане", Gorpuna - no coment , тобто згідний .
На рахунок РУКАВИЧКИ - там передбачено декілька кас, замість однієї, якраз для того, щоб не було великих черг, а там постійно працює тільки одна або рідко дві каси, і ще ні разу я не бачив щоб усі працювали зразу, як у центрі, так і на Львівській. Тому і черги. Жбурляти продукти бо велика черга - теж не виправдання. Часу, щоб акуратно покласти, а не кинути багато не треба, може на якихось 2-3 секунди вийде довше в цілому. Між іншим КОМІСІЙНИЙ теж цим грішить.
Gorpuna пише:
прикинь, вони не хочуть стояти півгодини!

Прикинь, я підішов до каси перший і хочу розрахуватись, спокійно порахувати здачу, щоб не помилитись, бо то погано, і я стараюсь чергу не затримувати, бо то не гарно. А нетерплячі особи хай приходять раніше...
На рахунок хамства скажу, що коли ходжу у магазин, то не маю наміру будь-кому хамити. А продавщиці - ну вони ж там головні, без них світ перестане існувати, їм усе дозволено. Звичайно не всі такі, але багато.
Inkognito пише:
на "середньовіковому" рівні
Хм.. на совковому рівні. І це нормально.

А відносно жбурляння/хамства - давно такого не зустрічав.. Скромна і культурна фраза типу "ше рас сука вякнеш, визаву санстанційу" якось непомітно згладжує всякі недорозуміння..

додано через 31 секунду:

А от шо особисто найбільше ціню в продавцях - так це шустрість