Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Магазин Зброї

Автор Повідомлення
Магазин Зброї
Можливо це буде комусь цікаво. В Золочеві відкрився магазин зброї. Тим хто любить і цікавиться зброєю буде цікаво туди зайти. В продажі є гладкостольна зброя, нарізна, пневматична( пістолети, рушниці, револьвери під патрон Флобера), великий вибір ножів, одягу, ну одним словом все, що зв"язане з зброєю і полюванням.
А продають ту зброю всім підряд, лиш би було 18 років, чи як?
Khrystik ну звичайно що ні
Ратуйте, ріжут!!!

Які документи потрібно для отримання дозволу на носіння зброї, массімо? Не для полювання. Скажім, пістолета для самозахисту.
Кот да Винчи для самозахисту можна у нас купити пістолет на гумові кулі, але при умові, що ти працівник мвд, прокуратури, або суду, журналіст, дружиннік - там треба зібрати купу документів, але як на мене ця зброя є неефективною(був колись у мене револьвер на гумові кулі). Впринципі можна взяти револьвер на патрони флобера, на нього не треба ніяких дозволів, принцип пневматичної зброї, тільки зі звуком, про те вигляд бойового.

Вогнепальна зброя в Укр. заборонена

В мена така іграшка
Файний револьвер. Треба буде зайти, поглянути на асортимент. Не підпадаю під перелічувані професії, в такому разі може хоч кийка куплю
на револьвер під патрони флобера дозволу не потрібно
Що вартує? Вже застосовував в дії?
від 1000 грн. до 2000 грн. В умілих руках і два сірника смертельна зброя
А непідкажеш адресу?
narod навпроти міліції, там колись був дитячий магазин
Була я там в понеділок. Зайшла і ахнула. Страшно, і нашо то сі здало. А який там красень олень, чи то сарна. Для чого тваринку повісили на стінку? Теж мені красота... Тваринку шкода
VIA це магазин зброї а не квітів)))
він виглядає по-чоловічому , і ЦЕ для чоловіків красиво))
VIA пише:
Страшно, і нашо то сі здало
а як ти думаєш, для чого зброя?
Навіть думати не хочу?
Товчи всіх, будеш паханом.
VIA пише:
Навіть думати не хочу?

Це запитання? Десь таку пунктуактуально-синтаксуальну чудасію я вже бачив...
Зброя як така задумувалася як інструмент встановлення переваги над іншими. Тут йдеться про зброю механічну, отож тим що пропонують, можна лякати всяку нечисть, що вештається по нашому місті, можна просто тримати за поясом задля іміджу і впевненості в собі, а можна і для негідних цілей.
Хоча, я мислю в засновника теми знайдуться не менш цікаві коменти до дівчачих запитань.
st.fergi пише:
і ЦЕ для чоловіків красиво
Не для всіх! Чи хочете сказати, що в мене з чоловічими вподобаннями не все гаразд?
AVB пише:
Не для всіх

я сказала ДЛЯ ВСІХ? новина...
(не сказала)

Хоча, зі зброї мені подобаються ракети. ВЕЛИКІ!
massimo. У тебе і справді іграшка, яка годиться тільки для тренувальної стрільби. З "травми" дуже ефективними є "Форти", а зревольверів - "Комбат". Це перевірено практикою.
>mаssimo
заборонена???
Не для всiх
\"диявол\" \"рiшае\" дозвола на нарiзну (не пiстолети) за 3500$

Posted from a Nokia mobile phone
hunter пише:
З "травми" дуже ефективними є "Форти", а зревольверів - "Комбат"
користі від них ніякої, хіба що з метра, і то..... - перевірено массімо, а на рахунок флобера то з метра я і з флобером можу не гірше відстоятися

додано через 52 секунди:

m@xxximus пише:
дозвола на нарiзну (не пiстолети) за 3500$
то він здорово наживається, насправді коштує значно менше
О!
Прикольно!