Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Подвійні стандарти

ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ це?
вигадка 0%   0
реальність 100%   6
Всього голосів: 6
Автор Повідомлення
Подвійні стандарти
Напевне це стосується усіх! Чи не так? Одним можна все, а іншим - нічого.
Це реальність. Не така вже й погана для тих, хто володіє ситуацією. Чьо так мало варіантів в голосуванні?
Третій варіант загубився по дорозі, якщо є така можливість то нехай ADMIN добавить.
Просто подвійні стандарти зустрічаються і в бізнесі, і в політиці, і в сімейному житті, і в інших стосунках.
Ну і звичайно тоді не буває без:
medvid пише:
Одним можна все, а іншим -нічого.

Хтось зверху а хтось знизу Таке життя
Напевне мова йде несправедливість "власть имущих" і пересчних громадян, наприклад: відкллючення центрального опалення - практично нікого ЦО не влаштовує, ні споживачів, ні міськраду - для перших це дороге задоволення і неякісні послуги бо Теплокомуненерго у Золочеві практично монополіст, а для міськради це дотації (втрати), та втрата робочих місць (працівників ЦО). І напевне не усі мешканці м. Золочева мають можливість на автономне опалення, тобто (у 36-кватирному будинку 32 мають власне автономне опалення, а що робити іншим?, на них покласти тягар оплати за підвід трубопроводу до будинку?) які варіанти е у вас вельмишановне паньство?. Виникає одне питання що зроблено, щоб, і тепло і подача гарячої води була зменшена оплата, і покращена якіть послуг?
Спитати у "власть имущих" хтось наважився?

додано через 1 хвилину:

Якщо так, то яка була відповідб?
wuyko пише:
що зроблено
- ні холєри!
Що робити? - Жити в Европейській державі. Там і послуги не б'ють по кишені і іхня якість на відповідному рівні.
medvi-і-іd, так ти питав чи не питав? Чи просто мульку в глаз вирішив пустити?
Alexis пише:
medvi-і-іd, так ти питав чи не питав? Чи просто мульку в глаз вирішив пустити?
Звичайно питав, доречі офіційним листом, відповіді так і неотримав. І читаючи ваш сайт бачу що найактуальніша проблема "бродячі собаки" !!! ... Мені здається, а може це наяву, що ми українці як і завжди чекаємо на краще життя але якщо його зробить кращим хтось інший, а не ми самі. Бачу правий ОЛЕГ коли говорить мені що я сам нічого не... !
medvid
В них зараз інші проблеми. Не сьодні-завтра гряне виборча кампанія, а ти їм фігнью голову морочиш.
От наприклад, що цікавить і нецікавить нас усіх. Я нехочу комусь навязувати ту чи іншу тему, але це факт, про наші інтереси та проблеми. Порушення умов праці -12 коментарів і 240 переглядів. Районний бюджет - 2 коментаря і 177 переглядів. Бродячі собаки - 82 коментаря і 1956 переглядів.

додано через 3 хвилини 11 секунд:

Alexis пише:
а ти їм фігнью голову морочиш
Шо кому! "а .... к зайцям" Так і живемо.
medvid
Яке питання - така й відповідь. Якщо в твоєму листі текст мало відрізнявся від написаного тобою тут, то відповіді будеш чекати ще довго...
medvid, підстроюйся під життя. Спочатку ми їх вибириємо. Таких самих, як ми. Не себе, бо самі не взмозі, а тих, хто спроможний бути обраним. Зауважте, що обрані це вже не ми, це вже вони, обрані. В них вже проблеми не наші. І пхатись туди з якимись листами, щонайменше смішно. Для чого їм ті листи? Адже, скажімо, податкова наказує: "Заплатіть податки і надобраніч!" Вже всі так зразу і побігли платити. Ні. От і владі займатись вирішенням наших проблем нецікаво і невигідно. Кожен живе за своїми особистими законами. Подвійні стандарти УСЮДИ, це природньо. А проти природи не попреш!
VIA пише:
Шось назва теми непонятна про шо йдеться?

От... Що я і хочу прояснити! Уявіть: збирають наші "активісти" мітинг протесту, їх питають: "шо ви хочете?" Вони: "справедли-и-ивості! Чого у всіх все а в інших нічо-о-го?!"
Так ї хочеться відповісти одним словом: "добре".
medvid, ти суть пойняв, чи на пальцях пояснити?
medvidяк це не сумно визнавати, з нашими людьми толком нічого не зробиш, бо на це є ряд причин. Назву декілька з них.

1. Наші люди з політикою - багато по3,14здєть, ніж хоч щось зробити.
2. Багато людей все що відбувається приймає як норму, бо таке продовжується вже не один рік, а як відомо, люди звикають до всього. Їм краще дати хабар, порішпти через "кума" і т. д.
3. Є категорія людей, які з політикою не мають жодних стосунків. Більшість з них працюють за кордоном.

Список можна продовжувати
massimo, згідний лише з п.1. Решта - суб"єктивно. Я веду до того, що не останнє місце займає вміння чітко, ясно і послідовно викласти свою думку. Надіюсь, нікого не образив
Alexis а тут кожний пост на форумі суб"єктивна думка . Я люблю говорити: твоя думка завжди має право на життя, але це не означає, що вона вірна