Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Приглашаем ЛИДЕРОВ, которые понимают, что значит БЫТЬ ПЕРВЫМ

Автор Повідомлення
Приглашаем ЛИДЕРОВ, которые понимают, что значит БЫТЬ ПЕРВЫМ
DYXI &Co.
Новая парфюмерная компания набирает дистрибьютеров, сетевиков, консультантов.
Компания существует 2 года, за это время открылись представительства в 20 странах мира. Офис на Украине открылся в Ноябре 2006.
«DYXI & Co.» - это молодая компания в СНГ, которая занимается распространением духов с 100% копиями запахов мировых брендов по доступным ценам (до 80 грн/флакон). Компания предлагает две возможности заработка:
- предлагать косметическую и парфюмерную продукцию знакомым и клиентам, работа с пробниками (заработок 51%),
- у вас есть возможность стать представителем компании в своем регионе, а именно вы привлекаете в бизнес консультантов и строите структуру ( бонусы от 4 до 20%). Знакомьтесь с маркетинг-планом на сайте.

Вы знаете насколько важно стоять у истоков любой успешной МЛМ компании, если у вас есть опыт работы в сетевом маркетинге.
Сегодня Вы имеете уникальную возможность обеспечить свое будущее и будущее своих детей!
Ведь продажи только начались!
Продукция новая и очень востребованная (духи с запахами мировых брендов, духи с феромонами, крема, гели, дезодоранты).
Вакансии всегда есть.

Вы не будете сталкиваться с отказами - продукция компании недорогая и очень пользуется популярностью среди всех слоев населения. Рынок заполнен на 5%. Ваши 95% - океан возможностей.

Направляйте Ваше резюме в адрес dyxi1@mail.ru - мы Вам перезвоним.
Новая млм компания - стать лидером сетевиком просто!
Передайте это предложение своим любимым дамам, если оно Вас не заинтересовало. Наверняка они Вас потом отблагодарят.
Шось мені та фігня неподобається. Я, особисто, не вірю, шо отак просто, трах-бах, і маєш купу грошей (бо то якраз і обіцяють косметичні "вербувальники" ). Може в мене якісь упередження, може для того треба, як то кажуть, вміти продавати, жилку якусь комерційну мати, а я її не маю... Чи шо... В будь-якому разі, я на подібні оголошення уваги не звертаю, чи то Ейвон, чи то Мері Кей, Емвей, оріфлейм, діксі ітд. Вони мені якісь всі однакові. А як ви думаєте? Пропоную розгорнути тему в такому руслі: дистриб"юторство (зокрема, косметика і парфумерія) як спосіб заробітку: правда чи міф? Шо треба мати і вміти, шоб на цьому заробляти гроші. Може хтось цим займається? Просвітіть мене темну.
Знаю багато людей, які на подібному заробили. Знаю багатьох, які втратили. Дуже багатьох знаю, що так і "копирсаються" в цьому

Ті , які довший час і ні туди і ні сюди-на мою думку дуже змінюються, причому не в кращу сторону З такими стараюсь не спілкуватись-нудно з ними Тай вони починають спілкуватись переважно з такими ж як вони самі
Васілій правий, людина в тому середовищі дуже психологічно змінюється. Напевне, дається взнаки постійний вплив від морального тиску зі сторони "старших" по ієрархії, основним "цвяшком" яких є постановка матеріальної вигоди передовсім як найпершого і основного ідеалу в цій сфері діяльності. Людина забуває про своє попереднє досить повноцінне життя і під навіюванням від постійних "тренінгів" з "$$" в очах зациклюється у замкненому колі піраміди. СЕКТА!
Знаю двох успішних людей які досягли високих результатів в ЕЙВОН і МЕРІ КЕЙ, при чому це виражається в матеріальному статку,
AVB пише:
дуже психологічно змінюється. Напевне, дається взнаки постійний вплив від морального тиску зі сторони "старших" по ієрархії, основним "цвяшком" яких є постановка матеріальної вигоди передовсім як найпершого і основного ідеалу в цій сфері діяльності. Людина забуває про своє попереднє досить повноцінне життя і під навіюванням від постійних "тренінгів" з "$$" в очах зациклюється у замкненому колі піраміди.
тут не погоджуюся, цілком звичайні люди, без серйозних тараканів в голові
П. с. сам до такого бізнесу ставлюся - ніяк.
Пройде як хоббі, додатковий заробіток, ну аж ніяк не бізнес.
massimo підмітив вірно, дякую. Я там не про всіх говорив, а лише про тих
Васілій пише:
що так і "копирсаються" в цьому
, так ні до чого і не доробившись, а "життя стороною іде..."
А при великому бажанні і певному досвіді можна і свою пірамідку відкрити (не путати з магазином "Піраміда" )
massimo пише:
сам до такого бізнесу ставлюся - ніяк.

І я теж . Хоч мої подруги в "Мерікеях" навіть щось там заробляли. Вони і мене дуже хотіли до того підключити, я не захотіла. Мене це не цікавить
Я це теж не підтримую. Це не бізнес. Я навіть не знаю, чи ті люди отримують задоволення від продажі. Як то вони стоять в центрі Львова і чіпляються до перехожих, як якісь бідаки: купіть, ..... Я б так не змогла. Краще вже лопату в руки, якщо ніцне вміти робити крім того.
Alexis
це ти про ЕМВЕЙ?
Це таке дурилово, в нас в місті також така фігня є, перспективи ніякої, ще хоч би фірма була престижна
Коротше кажучи, "DYXI &Co." тут пролітає. Чи всеж таки знайдеться хоч один охочий?
Знаю одного діда, заробляє на продажі БАДІВ(корисних відновлювальних тіло ліків), то непогано, як для пенсіонера має. А для молоді тре щось серйозніше. Якось часом аж шкода хлопаків і дівчат що з сумегами по гуртожиткам сновигають.
Вони працюють по однаковому принципу: торгівля з рук через посередників. Посередників вербують на презентаціях, де показують людей "які досягли успіху в цій галузі". Успіх вимірюються в тисячах, деколи в мільйонах. Народ тоже хоче "легкий мільйон" і дружно стає в чергу. Через кілька місяців розуміє, що не все так просто, як це розписали і відходить в сторону. Але за цей час вони притягують новий конвеєр "зелених"... Так, вони заробляють, але вони ніколи не будуть "ЛИДЕРами, которые понимают, что значит БЫТЬ ПЕРВЫМ". Вакантні місця вже зайняті...

В мене була колись одна ідейка, в часи розцвіту такого бізнесу, але не знайшов людину яка тим давно займалась і мала певний стаж. Та й не шукав аж так..
Alexis пише:
Вакантні місця вже зайняті...
Це не зовсім так у мрежевих компаніях вакансії ніколи не закінчуються. В даному випадку слід розуміти що є дві компанії: одна виробник а друга займається збутом. Як правило мережеві компанії (МЛМ) займаються збутом. І це найкородший спосіб для простого люду спробувати себе в бізнесі. А от чого пролітають, то це окреме питання. Не кожен може бути бізнесменом, буває спонсор баран, думає що підписав людину і все, чикай міліон, але дуже часто ноги ростуть від виробника.
До речі зараз МЛМ успішно перейшов у інтернет, там можна стати частиною компанії не потративши нічого крім свого часу. От і пробуй будувати свою мережу, а як вийде то можна і на серйозніші речі переходити.
bam пише:
От і пробуй будувати свою мережу, а як вийде то можна і на серйозніші речі переходити

найлегше зара живецця людішкам які мают тумблєр жи виключає совість. тай хєр би з ними-бог їм суддя. але страшно те жи дивлячись на них в деяких нєакрєпших умах паявляїцця ілюзія шо можна на чужому горбу в"їхати в рай.
bam пише:
там можна стати частиною компанії не потративши нічого крім свого часу.

ти мені здавався паначалу розумнішим
А в мене, віносно тебе, таких ілюзій не було.
bam пише:
А в мене, віносно тебе, таких ілюзій не було.

ну то я до вашої компанії якраз сі надаю
bam пише:
там можна стати частиною компанії не потративши нічого крім свого час