Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Зелений туризм

Автор Повідомлення
Зелений туризм
Зараз в Україні, особливо в Карпатах процвітає "Зелений туризм", як Ви ставитесь, до такого відпочинку? І, чи цей вид туризму може "прижитися" в Золочівському районі?
Та. Може, тілько SRAЧ прибрати тре...
SRAЧ - це особливості культури, диковинка для туристів

Афтар, це реально. Про це вже не раз говорилося в певних кругах. Є цілі організації які цим займаються, але вони не спішать, бо це невигідно. В смислі, віддача буде не відразу. В цей час можна воздух підняти на чомусь попроще. Та й турист який приїде наприклад у Львів, стане на роздоріжжі: Карпати або Золочівщина. І що він вибере?
Уявляєш, може навіть Вороняки чи Гологори (чим не гори?) з їх екстрім-трафіком на фірах (жартую, ніц не маю проти).
У мене знайома хоче щось подібне робити на Південному Бузі, побачимо, як піде. Одне але: я там SRAЧу не помітив...
Якшо не помиляюсь, це організовувалось на рівні області півтора роки тому... Як пішло далі по районах - залежало від зацікавлених осіб. Можливо якби не суматоха з тодішніми виборами то цьому приділилось би більше уваги Потім забули.
Я хочу сказати декілька слів: за це діло нема кому взятися!!!!!!!!!
Це по-перше, а по -друге наша влада б сказала:Немає коштів!!!!!
це моя думка.
Любаша пише:
за це діло нема кому взятися!!!!!!!!!

Якщо зато ніхто не береться-значить воно нікому не потрібне. На цьому грошей не заробиш(в Золочівському районі ). Крим з Карпатами в жопі, а ви про ТурЗолочів