Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ваш улюблений вид спорту

Автор Повідомлення
Ваш улюблений вид спорту
Взагалі ви займаєтесь спортом, підтримуєте форму? Який ваш любимий вид спорту?

додано через 41 секунду:

Літрбол не рахується!
Мій улюблений вид спорту це бокс і хокей.
З клавіатурою або пультом в руках? Я питаю про види спорту в місцевому реалі. А то шось зовсім розлінився останнім часом...
ОК. Я вже десь про це писала. Захоплююсь лижнiм спортом і плаванням. З недавнього часу мене ще й на теніс "присадили", правда поки-що не дуже щось і получається
Може дійсно теніс потовкти? На "новому" стадіоні вроді, більше ніде...
Ще будуть коменти?
Зі всіх видів спорту саме менше мені не подобаються теніс (великий і настільний), плавання, ковзани, більярд (не знаю чи це спорт?)
AVB пише:
саме менше мені не подобаються

Розуміти як "подобаються"?
Я так говорю, бо спорт мені якось не дуже.
Самому прийняти активну участь: волейбол, вел. теніс, спортивна стрільба, а подивитися - СНУКЕР
А, секс, це спорт?

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
А, секс, це спорт?

Олімпійський вид спорту
Alexis
боротьба або скачки
ФУТБОЛ, і трошки волейбол.
st.fergi
Параолімпійський вид спорту
Альонка
Теж колись трохи ганяв, тепер легка пробіжка для тонусу, потім турніки і все. Після зими сонний як ведмідь, скоро спорт на городі побачу. З лопатою
Я люблю волейбол! Часом з дитиною бавимся бадмінтон!
Теніс , Волейбол, футбол.
Ніхто не хоче тенісок на корті на стадіоні зіграти?
Якби вміла дуже добре грати теніс, то не відмовилася б..... а так...... пролечу, як фанера над Парижем
Близько тисячі осіб взяли участь у флеш-мобі в центрі Львова, проведеного на підтримку кандидатур України і Польщі на проведення фінальної частини Чемпіонату Європи по футболу 2012 року.

Шахмати - дійсно реальний вид спорту! (жарт)

Деколи, коли немає жари, роблю поїздки на роліках.
Досить непогано тренуються ноги і вестибулярний апарат
І також я ще люблю в теніс пограти настольний.
В Золочівській бурсі пан Зозуля для зварщиків і столярів часто проводив змагання з настільного (чи ЗАстільного) плавання, метання молота по майстернях, а для кухарів-пекарів - стрибки із штангою з висоти...

а в молодості любив на ровері гасати...