Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Косметика - те, без чого жінка не виходить на вулицю

Автор Повідомлення
Косметика - те, без чого жінка не виходить на вулицю
По крайній мірі більшість жінок і я в тому числі, ба, і вдома також))Так от. Дівчата, поділіться, якою косметикою користуєтеся ви. Короче, все про туші, тіні, підводки, пудри, олівчики, помади... ооооо, помади))))

додано через 53 секунди:

якщо така тема була, соррі, можете видалити
ОК. Дивлюсь в свою косметичку. Косметика в мене троха "різношерстна". Креми, пудри, тонак, тіні-фірми "Мері Кей". До речі, що-що, але тіні цієї фірми справді хороші, не обсипаються і чемно тримаються цілий день. Підводкою ніколи не користувалась, тому про них сказати не можу нічого. Для очей використовую олівчик-"Bourjois", дуже хороший, тієї ж марки i лаки до нігтів.
Після довгих пошуків таки знайшла "свою" туш, яка б відповідала моїм потребам це "Maybelline" Volum Express. Як на мене, то досить не погана.
Помадами не користуюсь, тільки блиском. На даний момент в мене L'OREAL Glam Shine, досить і досить не погана.
Вроді все
Так. Туш в мене від AVOn. Я не задоволена. Злипається. Люблю білим перламутровим олівцем підводити очі. Маю за 1,5гр. А от чорна підводка в мене фірмова від "Maybelline" Liner Eye. Маю одну помаду тілесного кольору від AVOn Роut. Пудрою, лаком для нігтів, помадою не користуюсь.
lenhen, я чула про туш ленінградську, тіпа вона сама офігенна, так як робить вії і об"ємними і густими і довгими сама маю від AVON туш, така нічого, не злипається. Моя знайома купила туш від МЕРІ КЕЙ, то в неї вії так почали сипатися-ужас і кашмар, чи не підійшли бо алергія чи шо...VIA, підводкою користуюся всю свою сознатєльную жизнь без неї як без рук

а помади люблю дуже-предуже і блиски. Зараз маю вишневу і риженьку, бузкового кольору і розовий блиск.

пудру маю теж від AVON, кулькову порцелянову, як на мене то дуже класненька. лаки для нігтів люблю червоний(алий просто), всі темні кольори і пастельний lenhen пише:
Помадами не користуюсь, тільки блиском. На даний момент в мене L'OREAL Glam Shine, досить і досить не погана.

а це якого кольору і чи довго тримається?

Блідо-рожевого кольору, дуже блистючить, і має дуже приємний запах. Тримається не довго, але мені все-одно дуже подобається
А помадами ніколи не користуюсь, так як вони мені чомусь не пасують. З підводкою та-ж сама історія...
st.fergi пише:
Моя знайома купила туш від МЕРІ КЕЙ

Туші, чесно кажучи не пробувала. Але креми, тонаки і пудри в них не погані. Принаймі мені підходять
VIA пише:
лаком для нігтів,

віа, ніколи не користувалася?
Та нє, користувалась. Та і для ніг користуюсь. А на руках злазить швидко.
VIA, тобі треба укріплювач лаку купити, він підтримує лак класно, та і нігті в порядку, не слояться, не ламаються я лакувати люблю і на ногах і на руках, обожнюю просто лаки всякі. а хто знає, маски для волосся хороші?

додано через 4 хвилини 10 секунд:

на рахунок парфумів, то скажу шо мої улюблені це ДОЛЬЧЕ ГАББАНА "БЛЮ ЛАЙТ", МОЧІНО, і ВЕРСАЧЕ"КРІСТАЛ"(по англійськи не пишу, так як вчила французьку) а вам, дівчата, які духи імпонують?
А в мене туш LUMENE, нічо така...))
Більше блисків як помад... Маю тільки одну золотисту помаду... краса...
"Bella" - ніби так...
Олівець для підводки купила занадто мякий... малює сильно... Такщо не дуже користуюсь...
Креми мені не потрібні ще)))))
Люблю світлі тони, особливо світлий лак
ОК. Моя любима з любимах це-Gloria CACHAREL, вона в мене завжди на першому місці
На кожен день в мене такі:"MEXX",DOLCE & GABBANA "Light Blue",Spirit Antonio Banderas
st.fergi пише:
lenhen, я чула про туш ленінградську, тіпа вона сама офігенна, так як робить вії і об"ємними і густими і довгими

В мене коліжанка по-приколу купила. Так раз їй шось заманулось "сльозу пустити", казала що їй очі чуть не повилізали, так пекло
Муся пише:
Маю тільки одну золотисту помаду... краса..
а якої фірми така прикольна помада? люблю золотистий колір, тому питаю lenhenа чого по приколу? може не підійшла просто, тому пекло? я раз купила підводку не з кісточкою а тверду, то поки малювала очі то пекло кашмар, чи воно царапало просто чи не підійшло-незнаю але уникаю з того часу твердих підводок. запах МОЧІНО шлейфовий, його чути капєц, і треба легко пшикнути Мусякремами ніколи не користувалася, щось не люблю їх, а косметику хоч це і неправильно , змиваю з водою і милом, так почуваю себе "сухо і комфортно" а от з засобами для зняття макіяжу не дружу зовсім
st.fergi пише:
lenhenа чого по приколу?

"По приколу", тому, що не вірила в її властивості(вроді не дорога і. т. п). До речі, вії в неї і справді від неї були довжелезні, але через не можливість просльозитись(та й просто потерти око)їй прийшлось від неї відмовитись.
Тепер про маски для волосся. Я часто роблю з яєчних жовтків:2 жовтка,1ч. л. оливкової олії, пару капель лимонного соку. Змішати і втерти в волосся. Тримати 1 год. В результаті волосся як в реклямі, пухнасте і блистюче
А ще з цибулевого соку дуже помічна, правда десь з тиждень "запашок" тримається, зате волосся стає дуже гарним.
А взагалі-то завжди після миття голови користуюсь кондеціонером, а потім зполіскую водою з лимонним соком, в результаті волосся м'яке і слухняне.
А ще поділюсь з вами своєю проблемкою. Після нарощених нігтів, в мене мої справжні почали дуже погано рости і постійно слояться, ламаються. Мо хто знає якісь ванночки, маски, щоб їх підлікувати?

додано через 7 хвилин 48 секунд:

st.fergi пише:
косметику хоч це і неправильно , змиваю з водою і милом, так почуваю себе "сухо і комфортно" а от з засобами для зняття макіяжу не дружу зовсім

Я теж . Хоч в арсеналі маю кучу всяких молочок для зняття макіяжу. Куплю, покладу, а сама далі до мила з водою тянуся . Користуюсь хіба що тоніком.
lenhen оооо, кралечко, тобі треба то шо і мені треба було. купила у нас тут(незнаю як у вас) засіб такий спеціальний для нігтів РОЗУМНА ЕМАЛЬ називається. "NAIL HARDENER". нігті, особисто мої, ростуть як на дріжджах і не слояться взагалі, я почала користуватися , перед тим підстригла нігті під корінь майже(шоб еффффект був ), а потім наносила ту емаль(вона вітамінізована), нігті стали ше і тверді(царапати лице комусь-раз плюнути ), ванночки не люблю для нігтів так як часу і можливості немає(малеча всюди лізе), а вона ще і скоро сохне і нігті блискучі.lenhen, дякую що сказала про маски, але може ще знаєш якісь фірмовіф(щоб готові були )

додано через 3 хвилини 26 секунд:

lenhen пише:
Я теж

все собі нагадую фільм "карнавал", пам"ятаєш як там Муравйова казала шо змивати макіяж милом і водою ніііззззя, бо шкіра старіє і зморшки будуть так от, сама то знаю а просто не можу без води елементарно обійтися, ніякі ні салфетки, ні молочко не помагають визволитися з того почуття нечистоти абсолютної то саме скажу і про салфетки для інтимної гігієни, все чисто і комфортно, а водичка саме найкраще що може бути

додано через 4 хвилини 51 секунду:

кажуть люди і перукарі що маска САЛОН ПЛАЦЕНТА прикольна(15 грн), але не пробувала і незнаю, може хто пробував?...
st.fergi пише:
enhen оооо, кралечко, тобі треба то шо і мені треба було. купила у нас тут(незнаю як у вас) засіб такий спеціальний для нігтів РОЗУМНА ЕМАЛЬ називається. "NAIL HARDENER"

Спасибі. Буду шукати. А зараз в мене нігті і так "під корінь" підпилені, не ростуть
Маски для волосся завжди готую сама, чомусь більше довіряю "бабусиним методам", тому фірмових майже і не знаю. Хіба-що можеш попробувати маску від "Нівеї", ніби не погана була
lenhen забула сказати, що треба пилочку мати або ТИТАНІЮ або скляну, вони не розслоюють нігті і крем для рук AFRIX(я ним користуюся-крем супер просто, на руках м"якість, і відчуття водички )
st.fergi пише:
ТИТАНІЮ

OK. А крем-"Нівею". Кремами для обличчя користуватись змушена, так як сам тип шкіри сухий.
st.fergi пише:
ні молочко не помагають визволитися з того почуття нечистоти абсолютної

Мені так теж. Якось-то мої дівчата подарували комплекс "Тайм вайс" від "Мері Кей" там все для того діла. І що? Лежить.
Ще замість фірмових скрабів користуюсь... кавовою гущею, після неї шкіра обличчя просто чудесна, бархатиста. А от після фірмових скрабів(а мала їх багато) відчуття якоїсь "замиленості", чи як це правельніш сказати...
lenhen ооо, ану про кавову гущу пападробнєє будь-ласка, запах кави обожнюю і навіть ради нього підпишуся на скраб в домашніх умовах а вона часом не придасть шкірі матовості і темнішого тону?

додано через 1 хвилину 58 секунд:

lenhen
у мене тип шкіри якийсь комбінований і міняється від сезону(холєра ), тому з кремами не експерементую, раз єдиний попробувала і шкіра тіпа не моя стала
st.fergi пише:
ридасть шкірі матовості і темнішого тону

Трішечки. Просто заварюєш каву, випиваєш, а гущу, що залишається на обличчя, акуратно розтираєш. Спробуй, має сподобатись
lenhen
а скільки тримати на лиці?
st.fergi пише:
а скільки тримати на лиці?

Тримати не треба. Нанесла, троха потерла-і змиваєш
моя сестра п"є вітаміни для шкіри обличчя ВІТРУМ Б"ЮТІ , ну шкіра в неї така гарна стала але ті вітамінки такі вонючі але такі помічні виявляється
А шо від перхоті порадите? Пробували різні шампуні І Джонсон бебі і Маленька фея - російський, і полоскали ромашкою. Проходить 2 дні і в неї знову лупа. А ще чорні цятки з'явились на носику і на бороді. Купила скраб від Garnier 3 в 1. Ніц не помагає. Порадьте щось
st.fergi пише:
моя сестра п"є вітаміни для шкіри обличчя ВІТРУМ Б"ЮТІ

А в мене якась "Спіруліна". Але чи помічна, чи ні-незнаю. Щось до неї "руки не доходять". А чесно кажучи, не люблю я таблеток
VIA знаю тільки один дієвий засіб НІЗОРАЛ шампунь, тільки незнаю з якого віку підходить він, якщо малечі то треба в інеті прочитати з якого віку і сміло , якшо підходить, користуватися(він іде як лікувальний а не як косметичний шампунь)від тої серії НІЗОРАЛ є ше багато чого, наприклад від грибків зовнішніх. На рахунок чорних цяток.... гм... а як на рахунок КЛЕРАСИЛУ? за шкірою треба дивитися змалку(неважливо чи дівчинка чи хлопчик), правильно робиш що цікавишся відтепер(якщо для дитинки питаєш)
lenhen пише:
"Спіруліна"

Це гомеопатичні ліки, які допомгають від всього. Я теж не люблю таблеток і не вживаю.
lenhen
моя знайома жінка одна присадилася на ту "спіруліну", таблетки зелені і погано пахнуть, але вона привикла напевне уже і ковтає навіть не пікнувши і скажу тобі, шо у свої даааалеко вже не молоді роки виглядає дай дорогу, щоб всі так виглядали
st.fergi, так для дитини питаюсь.
st.fergi пише:
а як на рахунок КЛЕРАСИЛУ?

Можна детальніше, будь-ласка.

додано через 1 хвилину 45 секунд:

st.fergi пише:
одна присадилася на ту "спіруліну"

Ага, а потім перестане вживати і миттю всі її роки повернуться назад до неї. І всі ужаснуться.
VIAто такий не то гель(саме для молодої шкіри), там є ще і тонік в тій серії, і крем, і якась ше штучка(забула, чесно скажу не купувала а тільки бачила в аптеках), зате знаю одну дівчинку молоденьку яка мала точки чорні і їй він поміг, тільки це треба брати або всю серію або саме необхідне(наприклад, щоб для очистки а потім антибактеріально, виходить 2 тюбика)незнаю, напевне не дуже зараз чітко пояснюю, то якщо підеш в аптеку то запитайся про нього, та й навіть побачиш сама в аптеці біля делікату і рута-фарм, та, що біля піраміди

додано через 4 хвилини 58 секунд:

то треба почекати, може дівчатка молодші за нас зайдуть, то ше в них VIA попитаєш, може вони щось знають(всяке може бути)
Дякую. Я купила в тому магазині, що в центрі, біля годинникової майстерні, навпроти Крезу. Треба було дійсно іти в аптеку. А то там така пані сидить. Каже мені: " Я біля вас бігати не буду".
VIA
в тої фіфи не купую нічого, бо вона мені як людина не подобається, в її магазин раз зайшла а вона така пава ходить і премудро говорить(не люблю таких). в аптеку ходжу за лікувальними цілями, або в парфюмерний магазин(навпроти ЕДЕМУ)
не знаю якою косметикою вони користуються, але результат як то кажуть, на ліцо http://knuttz.net/hosted_pages/Miracle-Make-Up-20070206
massimo пише:
не знаю якою косметикою вони користуються, але результат як то кажуть, на ліцо

А про шоу "Фабрика краси" або ж "Гидке каченя" ти не чув? Так от там морище пластичних хірургів, дієтологів, тренерів по шейпінгу, візажистів, стилісті та й інших спеціалістів, роблять такі перетворення.
vaymut я про косметику, а не про операції
А проста косметика там нічого б не зробила, ти ж доросла людина, зрівняй усі ці фотки, там не тільки з косметикою працювали.
Знаєте, якщо в дівчини краса взагалі відсутня, то ніяка косметика цього не прикриє... хіба-що фотошоп
vaymut ти шо маленький, запитай у тьоті Ферджі що може косметика, або у тьоті Ленхен, добрий візажист і ніс задовгий приховає, і лице видовжить, ти потивися що за чудеса роблять гримери в Голівуді, на шо ті операції
massimo, читай вище:
lenhen пише:
якщо в дівчини краса взагалі відсутня, то ніяка косметика цього не прикриє... хіба-що фотошоп
massimo пише:
vaymut ти шо маленький, запитай у тьоті Ферджі що може косметика, або у тьоті Ленхен

ОК."Тьотя Лєнхен" відповідає , косметика може багато, але не все! Багато недоліків нею не скриєш(навіть той же задовгий ніс". З цим може справитись тільки хірург, або фотошоп
Ничто так не красит женщину как перекись водорода
то шо тіпа всім акторам перед фільмом оперції роблять, чи в кожному кадрі фотошопом бавляться, людське око дуже схильне до обману, а якщо розвинути тему гра світла і т. д.
Думаю що і це
massimo пише:
чи в кожному кадрі фотошопом бавляться

і друге
massimo пише:
гра світла і т. д.

Фотошоп, відповідне освітлення, кут камери і ігра нею на відстані - таких трюків в них повно.
massimo пише:
то шо тіпа всім акторам перед фільмом оперції роблять

Ніхто такого не казав, операції робляться лише в разі відсутності краси, або явних недоліках, раз на якийсь час, або ж навіть раз і назавжди. Ну, для прикладу, якщо комусь підрівняють ніс, невже він знову викривиться???
Якшо по ньому стукнути - викривиться Хіба шо на титанових пластинах. Тоді постраждає рука
vaymut а де ти бачив на тих фото шо зроблені операції, які були страшні, такі і лишилися
massimo пише:
які були страшні, такі і лишилися

ото факт, спорити не буду.
хватіт тему тьотям засмічувати
massimo пише:
тьотям

"Тьоть" тут не бачу, тільки дівчат.
massimo пише:
хватіт тему засмічувати

Найкраща думка
значить так. особисто я-згідна шо косметика може ого-го!!! знаю одну дівчИну, яка ну зовсім непрімечатєльная(скажем так)+ прищі,+очі на викоті+веснушки ВЕЛИКІ+брови нескубані+великий ніс+комплекс неповноцінності. То от що я вам скажу, поїхала вчитися в Київ в якийсь там інститут краси(де готують візажистів-модельєрів), повернулася-і її ніхто не впізнавав!!! там так навчили її простою косметикою(без операції, потім скажу чому знаю, що без неї ), що коли вона йшла по вулиці то на неї люди задивлялися(тіпа шо за краля іде така). аж вже вечором, вона стала сама собою, з тими ж прищами(меншими правда, виводили чимось значить але не вивели), з тими ж веснушками(теж меншими, мабуть дався чути якийсь засіб), з тим же носом(який при загримуванні, не сильному АЛЕ ПРАВИЛЬНОМУ)був просто незамітним ЗАТЕ, акцент зроблено на очах, бровах , перекрашеному волоссі в просто обалдєнний червоний-вогняний колір(воно у неї дуже довге, самі розумієте який ефффффект, воно в неї було таке сірувате від народження, короче кажучи-ніяке) і скулах. Вдома вона зробила легкий вечірній макіяжик(для особистого задоволення)і призналася, що після того, як її навчили простими методами бути красивою-ВОНА ВІДЧУЛА СЕБЕ ЖІНКОЮ вона каже, як іде по вулиці і на неї зачаровано дивляться ті, хто на неї перше не звертав уваги(чоловіки)і запрошують на каву(а раніше такого і близько не могло бути)то вона тепер може навіть і перебирати, з ким їй іти. Так що шановні, випадок із реального життя, дівчИни із Львів. обл. без операції зате з правильно підібраною косметикою. Тьотя Фергі пояснила суть косметики і її допомогу БЕЗ ОПЕРАЦІЇ

додано через 24 хвилини:

massimo
ти такі фотки нарив прикольно подивитися на таке, були ніякими а стали принцессами 100% самооцінка в них навіть піднялася
кажуть що про внутрішню красу вигадали некрасиві люди а я скажу, що внутрішня краса має бути, не так краса як бажання щось зробити щоб в своїх же очах виглядати краще

додано через 13 хвилин 54 секунди:

ще одне.
вона під під"їздом говорила на той час, про косметику мері кей, вона більш декоративніша і прикольніша, а ейвон більш на природніх компонентах, тому ефффект від мері кей був більш швидший "на той час"-я була в 10 класі, а вона поїхавши-приїхала через три місяці на канікули
Ну а я все-ж залишаюся при своїй думці:де нема хоть краплі натяку на красу природню, там косметика не дуже поможе. Ну от хоть взяти Ксеню Собчак, не знаю як на ваш погляд, но на мій: як би її не красили, як би її не видівали, вона мені не гарна(м'яко кажучи) і все! А ше смішно читати, як восхваляють її красу...