Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Косметика - те, без чого жінка не виходить на вулицю

Автор Повідомлення
lenhen
lenhen пише:
Ксеню Собчак
кінтавр !
massimo, фотку в студію
Собчак без макіяжу і Собчак з макіяжем , все таке косметика щось таки дає
Не знаю, як в кого, а в мене на екрані до фотки без шлему стоїть підпис "без макіяжу", а до фотки в тому шоломі - "з макіяжем" . Таки дійсно, є різниця! :ROFOL:
massimo пише:
таке косметика щось таки дає

Дає. Трохи. Але "красавицой" вона все-одно не стала
lenhen пише:
Ксеню Собчак

Ой, та це ж АЛІГАТОР
lenhen пише:
"красавицой" вона все-одно не стала
як говорили в КВН " считается красивой"
vaymut пише:
Ой, та це ж АЛІГАТОР

Мені більше коняку нагадує
massimo пише:
як говорили в КВН " считается красивой

lenhen пише:
Мені більше коняку нагадує

Ой, справді, а я не додивився, і грива є і зуби скалить коли рже, 100% кобила.
mops, 5 балів.
Знайди хоть 1 відмінність...
......

(Відповідь: буквів нема...)
А тепер кобила в русі!

ну АВБ!!! Да Вы, батенька, маньяк, однако....
Нє, ну ти даєш! АВБ
Від косметики до коней - один крок???
Мопс, ти бачиш, що ти зробив з теми?
Повертаємось до теми...
Чи користуєтесь ви тональним кремом і як ви приховуєте деякі проблеми шкіри обличчя?
Муся колись користувалася, в школі, але в ті часи то був такий ужасний тонак що прийшлося перестати ним користуватися. але мені здається, що пудра може приховати проблеми(але прищі треба видушувати )а потім гримувати. хоч в мене прищиків немає дааавним-давно, пудра для мене актуальна через свій ефект легенького сяйва на обличчі

додано через 1 хвилину 32 секунди:

P.S. переборщили ви уже з тою Собчак в темі, пацани

додано через 18 хвилин 21 секунду:

Муся а ти як приховуєш?
st.fergi пише:
але прищі треба видушувати

А я навпаки чула, що прищі видушувати не можна(може попасти інфекція і. т. д)бо буде ще гірше. А треба їх запікати.
Муся пише:
Чи користуєтесь ви тональним кремом

Користуюсь. Правда це не зовсім тоналка, а основа під пудру .
lenhen
припікати(не спорю), я мала на увазі щоб не ходити з білими прищами по вулиці
st.fergi пише:
щоб не ходити з білими прищами по вулиці

Повністю згідна. Як говорила моя одна подруга:ліпше вже нахай буде видно тоналку, чим прищ . І ще одне(відступаю трохи від теми) просвітіть мене в плані моди в нас на Україні. Що зараз в нас модно? Що носять? А я потім напишу що модно тут
lenhen
незнаю на рахунок моди в Україні. напишу, в чому ходжу я: голубі джинси актуальні завжди(бедровки маю), всякі-превсякі топіки з декольте, на бретельках, різнокольорові такі це якщо на літо планую прикупити пару сарафанчиків легких(щоб на вітру роздувались, надіюся розумієш)коротких і довгих
st.fergi пише:
планую прикупити пару сарафанчиків легких(щоб на вітру роздувались, надіюся розумієш)коротких і довгих

не знаю, як lenhen, а я точно розумію.
st.fergi пише:
щоб на вітру роздувались, надіюся розумієш

Афшеш . А як на рахунок легінсів в дома? І гардеробу "а-ля бабусіна скриня"? А широкі пояси-корсети? А довжелезні футболки? А плаття на джинси? Це актуально?
lenhen
плаття на джинси думаю-так, а ше спіднички короткі також на джинси(бачила в магазині Львова таке на днях), а ще точно знаю що є в продажі великі ситцеві сорочки з широким рукавом(без ліфчика носяться вони)

додано через 3 хвилини 18 секунд:

ті сорочки" під народняк" шиті і розшиті всякими квітками або тупо узор якийсь там(мені більш змахує на слов"янське шось)
st.fergi пише:
(без ліфчика носяться вони)
так, так. От звідси попрошу по-докладніше!
AVB пише:
так, так. От звідси попрошу по-докладніше!

AVB, хтось тут у нас, здається, жанатий...
st.fergi пише:
ті сорочки" під народняк" шиті і розшиті всякими квітками або тупо узор якийсь там(мені більш змахує на слов"янське шось)

Тут це було минулого літа модно. Я мала на увазі довгі футболки, з прінтами. Дуже модньо, коли та футболка, а під грудьми пояс і джинси(прямі, без кишень). І шортики або капрі джинсові, а під ними лосіни(легінси) і модні мокасіни, переважно золото-срібних кольорів, або з прінтом(щось під дитячий стиль:цяточки, вишеньки і. т. п)А яке взуття в нас носять?
vaymut пише:
AVB, хтось тут у нас, здається, жанатий...
а АВБ, виявляється шалунішка ше той!

lenhen то ясно, що у нас те модно, що на заході минулого літа було , так як ти описала напевно будуть дівчаточка 15-річні ходити(в лосінах), особисто я-віддаю перевагу одягу відкритому(жарко), а от на рахунок золотого і срібних кольорів то скажу що тут таких багато
взуття питаєш?
взуття незнаю, тут воно на любий смак, повно всякого, і макасіни, і відкриті босоніжки з камушками, і на каблуку, і шльопанці різні, короче, взуття різне і всі у різному ходять
st.fergi пише:
і всі у різному ходять

Тут теж . Одну і ту ж шматинку на двох людях можна дуже рідко побачити
st.fergi пише:
так як ти описала напевно будуть дівчаточка 15-річні ходити(в лосінах)

А тут ходять навіть досить старші жіночки . Без комплексів
ленхен, а які прикраси там носять, і яким віддаєш перевагу ти сама?

це питання і до остальних наших дівчат
st.fergi пише:
Муся а ти як приховуєш?

А в мене таких дуже помітних проблем немає...
Я так... на всякий випадок спитала)))))))
Я звичайно звиняюсь, шо не в свій город, але збоку це все нагадує якийсь ремонт.
Усунення пошкоджень, грунтовки, стартові шпатлівки, фінішні, тонове покриття, лаки-фарби, укріплювачі.
Не ображайтесь, будь-ласка, але дійсно кумедно.
авб, невже тобі подобаються жінки з первісно-общинного ладу ? які не користуються "ремонтом"? а сучасні жінки то кумедно?
Ну от, не зрозуміла.
Я ж казав про сам процес зі сторони, а не про результат. Жінка це не кумедно, а гарно. А тим більше з чудовим "ремонтом".
st.fergi пише:
Я ж казав про сам процес зі сторони

все я вірно зрозуміла.
AVB пише:
А тим більше з чудовим "ремонтом".
думав спригнути?
AVB як ти доглядаєш за нігтями? 1. ти їх гризеш(відкушуєш), 2. користуєшся ножицями,3. чи ходиш з довгими нігтями поки не буде дуже замітно а потім 1,2?
А от і не вгадала! Варіянт 4 - користуюся досить зручними міні-кусачками, ножиці ненавиджу.
AVB так старалася вгадати, що помітила, що слово варіянт без букви однієї звучить як варіят
Тільки косметику для тіла!!!!!! А з декору у моїй косметичці лише туш від Мері Кей (просто СУПЕР!!!!!!), блиск LUMENE, і гігієнічна помада NIVEA.
ой.. сьогодні так красиво актор в виставі " Валентин і Валентина" про жінок сказав... і я забула, що саме...)))
Но пам"ятаю як він обернувся до мене і спитав " правда ж?" Хи...
st.fergi пише:
ленхен, а які прикраси там носять, і яким віддаєш перевагу ти сама?

Носять біжутерію. Майже всі. Ніяких золот. Але, як це не дивно, вона дуже дорога. Якісь там нещасні бусіки в середньому від 10є. Що я ношу? Біжутерії у вухах носити на жаль не можу, алергія. Маю перли, справжні, крупненькі, подарунок на 25 річчя. На шиї люблю носити довгі(по пару раз замотані) коралики. На руках-браслетики(біжутерія).

додано через 10 хвилин 23 секунди:

Взагалі то я люблю молодіжний стиль, майже завжди так і одягаюсь. А який стиль у вас, дівчата?
Цікаво. А цигани більше золота полюбляють. Просто обвішуються ним, але то більше чоловіків стосується. А коралі там то взагалі щось супершикарне.
AVB пише:
А коралі там то взагалі щось супершикарне.

Не тільки там, а й тут. Мода
AVB пише:
А цигани більше золота полюбляють

І турки, і мароканці... і українці з росіянами. Знаєте, росіян зразу видно "неозброєним оком" бо обвішані золотом, в шкірянках і в взутті на шпильках(дами). І "чіста масковскій акцент" чути чуть не на кожному кроці...
біжутерію люблю більше за золото, благо, вушка приймають любий метал стиль більш спортивний(якщо можна назвати джинси і кросовки і топіки спортивним стилем), в костюмах спортивних ніколи не ходила на літо віддаю перевагу стилю більш жіночнішому: спіднички і плаття, каблучки і всякі-превсякі сумочки
st.fergi пише:
всякі-превсякі сумочки

Ах сумочкииииии! Моя біда... теж їх таак люблю . В кросівках хожу рідко, хоч в мене їх троха є...
st.fergi пише:
в костюмах спортивних ніколи не ходила

Я теж, хіба що ше в шкільні часи, на фіз-ру
st.fergi пише:
спіднички і плаття, каблучки

Ну це само-собою. Жарко ж
lenhen сумочки то моя слабість, а ще хождєніє по магазимнах одягу , обожнюю просто всякі мєлочі жіночі, тіпа часта зміна поясів на штанах, аксесуари різні то теж моя слабість а ще люблю міняти блиск і помаду для губ і під такий же колір одягатися
lenhen, що для тебе шопінг?
st.fergi пише:
а ще хождєніє по магазимнах одягу

О-о-о! Тут для мене справжній рай! Тут стільки магазинів! Величезна торгова вулиця і там-всьо шо душа забажа,"до вибору до кольору"! Просто величезний вибір!
st.fergi пише:
що для тебе шопінг?

Велика слабість! Зняття стресу! Подолання поганого настрою!
ленхен, чи ти щось чула про цю кисневу косметику ФАБЕРЛІК? і розкажи будь-ласка про нарощені нігті, їх тривалість скажем так, і чи то завжди так з нігтями робиться проблемка, після нарощування? тоді який кайф в тому, якщо потім лікувати їх треба? дякую.

додано через 38 секунд:

чи нарощував хтось волосся?
Хм... про кисневу косметику Faberlic чула я... і чула досить таки багато. Був час трохи навіть її розповсюджувала. Спробую розказати в двох словах... Косметака Faberlic має один чудодійний складник АКВАФТЕМ. Людськими словами - косметичний інгрідієнт, яки

додано через 12 хвилин 21 секунду:

сорі... який переносить кисень з самого засобу косметичного прямо в шкіру. В Росії патент на використання цього компоненту має, по-моєму, лише одна компанія Faberlic. Так як сам аквафтем має велику молекулярну масу, то в шкіру не проинкає, а просто віддає їй кисень при "контакті", а сам випаровується.
Пару слів про властивості аквафтему:
1. Покращує засвоєння клітинами шкіри біологічно активних речовин.
2. Стимулює обмін речовин в клітинах шкіри.
3. Має омолоджувальну дію.
4. Загоює рани.
5. Діє як протизапальний та протиалергічний засіб.
6. Сприяє загоєнню опіків.
Крім аквафтему в косметичних засобах є ще і інші компоненти... масла різні, протеїни пшениці та молока, екстракти, біла глина і т. д і т. п.
Не знаю як тепер але, роки два тому асортимент був в них нормальний такий... Ну і тепер бачила каталоги, правда ціни підросли вдвічі. Мені сподобалися креми для рук, дитяча серія була досить непогана, парфуми класні, шампунем сестра користувалася - їй не підійшов. Знаю багато нових серій з"явилося... хто знає, кажуть - косметика натуральна... Може й краща від Ейвонів і всього решта, але то як кому... Зараз нею не користуююся.