Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Косметика - те, без чого жінка не виходить на вулицю

Автор Повідомлення
Я бачу шо ця тема створена для реклами та й тільки. В основному пишуть лише акаунти створені для одного-двох повідомлень рекламного змісту такі як KvItO4kA. Цікаво що на це скаже адмін форуму
я в Мері Кей закохалася, щойно спробувала її набір Бархатниє Ручкі. мені якось кума подарувала. єфект - супер. потім вирішила ще щось спробувати... словом, допробувалась до того, що зараз користуюсь практично усіма засобами, які є у МК (ну, тими, що мені за віком підходять і за потребою). шкода, що в них шампунів нема. і декоративна косметика у них кльова, хоча я нею користуюсь рідко, але мені подобається.
lenhen пише:
Здається це залежить від правельності(якості, чи як там) роботи. Якщо халтурка(таки схоже на то), то відпаде як у мене

В мене з нарощеними нігтями таке саме було, але я гелем нарощувала, повідпадали через тиждень поки мені подруга не порадила хорошого майстра. З того часу не знімаю. Головне корекцію вчасно робити. То ж я зрозуміла що все від майстра хорошого залежить.
Ну Ферджі створила тему, яку не пропустить жодна дівчина) Особисто для мене косметика - це вже мабуть як привичка, зранку не задумуючись йдеш до дзеркала і .. накладаєш штукатурку))) ну але все це без фанатизму
Щодо фірм то віддаю перевагу Лореаль, Максфактор, Мері Кей, і час від часу хороші речі бувають в оріфлеймі!
От подивилась у свою косметичку, користуюсь різними брендами, останнім часом довподоби декоративна косметика Артдеко. От на крем Мері Кей в мене алергія, а от блиски подобаються