Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Косметика - те, без чого жінка не виходить на вулицю

Автор Повідомлення
Таке питання. Я якщо всеж таки виходить, то вже не жінка?
AVB пише:
Таке питання. Я якщо всеж таки виходить, то вже не жінка?

Гм... це шось типу просторового питання в стилі п. Олега ? Шо саме ти мав на увазі?
Та це я по назві теми.
AVB мав наувазіте, що коли не намальована, то вже не можливо відрізнити хто то йде?? чи жінка чи....?????
AVB
Олег
пацани, створіть собі тему" чи потрібно жінці фарбуватися?" і пишіть там свої припущення , думки, вислови і прочєє.
Навіщо тему загаджуєте?
Тема створювалася зовсім про інше, доводжу до вашого відома.
Будьте коректними і не флудіть .
Бо таким чином виявили неповагу
st.fergi, а я не флуджу. Я ж по темі. Якщо жінка виходить на вулицю БЕЗ косметики, то в мене, наприклад, вже два припущення:
1. Їй байдуже як вона виглядає в очах сторонніх, бо їй самій байдуже, як вона виглядає.
2. Їй байдуже, як вона виглядає в очах сторонніх, бо вона впевнена, що вона і без косметики є унікальна, неповторна і найкрисивіша.
Якщо це дійсно не в тему - звиняй, більше не питатиму.
Так, мене цікавить, те що коло мене має йти гарна і неповторна жінка, яка вміє правильно нанести макіяж, правильно підмітити свої цікаві сторони і сховати дефекти? Мені також приємно коли вона вміє підібрати собі духи чи туалетну воду, згідно до обставин чи на повсякдень, чи якась там забава, навіть такі речі як компанія і як там виглядати модерново, чи класично, наприклад то для мене має велике значення. Я люблю коли в жінці все гармонійно поєднано і це також свідчить про її розумові здібності. Дівчата яж не флуджу?? Я висловлююю свою думку. Косметика то велика штука видумана людиною.

P.S. Дівчата я не в образу Вам щось написав вроді?
Я користуюсі пінкою для гоління Nivea і таким же молочком після бриття. Ше маю "Зменепітстік". І ше деколи безколірна помада від пересохлості губ - вершкова!
Я НЕ ЖІНКА!!!!!!!!!!!!!!!!
і як, нормальна штука "Зменепітстік?
я щось не чула про таке нажаль....

додано через 5 хвилин 9 секунд:

знаю що рексона для чоловіків така нічого, але незнаю чи залишає білі плямки...
але точно знаю , що нівея-антиперспірант для чоловіків шаріковий прозорий зовсім не залишає плям
Олег пише:
я працюю в стоматології
а в цій темі ні слова не написав

додано через 8 хвилин 26 секунд:

Косметикою не можна зловживати, тобто "штукатурити" себе. На рахунок взуття: того сезону в моді заокруглений носок, він витіснить гострий, а також в моді Українська вишиванка. Каблуками я би не радив Вам зловживати, тобто чим вищий тим ближче до"золотої лінії", треба думати про ноги(винекнення так званих "косточок" і варикозної хвороби ). На рахунок пудри, не всім типам шкіри вона підходить, я думаю що для жирної шкіри підходить пудра, тому що вона підсушує шкіру, для сухої тональні креми і маски. Чим жінка старша, тим вона більше повинна слідкувати за своєю шкірою, найліпше підходить для цього контрасний душ, він запобігає зморшкам і розгладжує шкіру. Особливу увагу треба приділяти шкірі рук і шиї. Бажано робити масажі і також не зловживати лаками, для того щоб ногті на ногах не слоїлися потрібно змазувати їх йодом, він запобігає грибковим захворюванням.
Самою основною ціллю косметики є: підкреслення гарних рис людини і маскувіання не привабливих. А то часом дівка йде ну вибереться "як дідько на ягоди", то хоть стій і падай, а шо не так може??
Ставлю 11 балів. Лише одна помилка. А може то не ти писав, га? Перекачав звідки? Давай зсилку, Олег
Чого перекачав? Ти думаєш що в мене мозгів не має?? Якщо є якісь запитання по косметології то буду відповідав!!
Олег пише:
Якщо є якісь запитання по косметології то буду відповідав!!

Ага... Не трудно відповісти на питання такого роду, маючи дядька Гугла, жінку і цілий арсенал медсестричок під боком
lenhen пише:
і цілий арсенал медсестричок під боком

хе-хе-хе...
Цікаво, а чого наносять косметику тільки жінки??? Чого чоловіки не підкреслюють свою красу, і не приховують недоліки за допомогою косметики???
Так давним-давно чоловіки теж фарбувалися(наприклад в Древньому Єгипті).
Зараз багато всяких засобів є для чоловіків по догляду за шкірою(наприклад серія із ейвон)але чоловіки теперішні напевно вважають шо нечоловіче то діло-фарбуватися і маскуватися)))))
Навіть фарбування сивого волосся їм здається не чоловічою справою)
сиве волосся то непогано, інколи роблять "спеціально" волосся "сивим".
Носять, взагаліто. Але не в нас. Ми ж не дикуни якісь африканські.
А підкреслюють чоловіки свою красу в інший спосіб.
В який?
Мука Лудіщєв.
Чого ж. А во для прикладу мельники (весь в муці, ...), або шахтарі таку бойову розкраску наносять, шо ввечері дивитися лячно. Або на футбаль ходять і так розмальовуються..
Але то все не для краси, а для підкреслення своєї мужності, або від тяжкої праці.

Малюєм, штукатурим, недорого.
.........//штукатури-мулярі СПТУ №10//
Стосовно фарбування, то це дійсно частіше практикується. Знаю людей, які фарбують вуса. Також є один кумедний дядько, на неприродньокоричневий колір волосся малюється. Але то все вже не для підкреслення, а для приховання недоліків.

додано через 2 хвилини 57 секунд:

Y.L., чоловікові достатньо вдало підібрати гардероб відповідний і навчитися правильно застосовувати обраний стиль.
Ну правильно, сиве волосся -це і є недолік.... хоча.... як для кого...
Це як кажуть:
Мудрість приходить з сивиною. Гірше, коли сивина приходить сама.
Y.L. пише:
сиве волосся -це і є недолік.... хоча.... як для кого...

От-от, саме як для кого... Мені наприклад подобається сивина в Карла Лагерфельда, дуже стильно
А от в моєї одногрупниці під час сесії посивіло волосся, прикидаєте!!!! Прийшлось їй фарбуватись в темнючо-коричневий.
Y.L. пише:
А от в моєї одногрупниці під час сесії посивіло волосся

Ну, буває...
А фарбовані чоловіки(маю на увазі похилого віку)виглядають... ги... як на мене, трохи кумеднувато. Особливо, якщо волося пофарбоване в якісь-там дуже вже не природні кольори.
А на рахунок жіночого волосся, теж не подобаються штучні кольори, наприклад "баклажан","жемчужний" і т. п... Але дуже подобаються всякі меліровки, колорування... Одного разу бачила на дівчині таку красоту:чорне волосся, а по ньому червона плямистість . Було зразу видно, що над цим попрацював справжній професіонал і виглядало дуже стильно.
якщо волосся довге(справжнє довге) то навіть баклажан гарно дивитиметься, тільки не на короткому)))
а то старші жіночки полюбляють такі кольори як баклажанний)))завивка і баклажан, і то переважно всі на однаково)))
якщо волосся довге і якогось сіруватого(мишачого )кольору то я б порадила срочно перекраситися, не люблю такий колір та й він жінку робить такою собі"сірою непримітною мишкою".
Бачила як пофарбувався і запускає волосся Павло Зібров, то в шоці була.
І волосся і вуса в каштановий колір і то при тому, що в нього досить класне було сиве волосся, щось в тій сивині і було)))

додано через 7 хвилин 6 секунд:

Оксанка пише:
Ще до теми - які би порадили вітамінчики попити для укріплення волосся? Чи може якісь інші засоби (маски, ополіскування... чи ще щось таке)...

сонце, попробуй собі може шампунь ФІТОВАЛ, в аптеці має бути. Там ше якийсь спрей є з тої ж серії і кажись капсулки. Але наразі з шампуню попробуй. Він вітамінізований і хороший для волосся.

додано через 16 хвилин 12 секунд:

а взагалі , дівчата, хочете мати гарне волосся то купуйте тільки професійні шампуні а не побутові типу ТІМОТЕЯ, чи ШАУМА чи ШАМТУ і т. д.
У Львові в ДЦ бачила гарну серію від ШВАРЦКОПФ, тільки не ті шампуні шо є у нас(азія, лотос... чи як там їх)а чисто професійна серія( дорожча)і пінки, і лаки, і спреї для блиску, і шампуні і прочая бєрєбєльда якою користуються провідні перукарі Львова. Річ хороша. То не реклама, просто ділюся інфо з вами, бо зрозуміла щоб мати гарний вигляд то відповідно треба користуватися не дєшовками а справжніми захистами для волосся чи лиця.
В мене проблемка.... мала прикольне волосся... не вилазило.... густе було..... мила його вже десь 2 роки шампунем від Avon. На день народження подружка подарувала шампунь від Oriflame. в мене дико почало вилазити волосся... не то шоб аж пролисини були... нє... просто такого ніколи не було.... ШО РОБИТИ?
Альонка, див. пост вище.

додано через 8 хвилин 43 секунди:

або попитай у Ленхен, вона кажись по бабусиних рецептах має бути спец))))
Є спосіб зміцнювати і припиняти випадіння волосся застосуванням ПИВА
Оболонь пише:
Пиво - кращий засіб для лікування шкіри голови, зміцнення і укладки волосся
Кращий засіб для укладання волосся, яке було відоме нашим прабабусям, це пиво. Всім відомі пивні шампуні, які дають такий же ефект, як шампуні з кондиціонерами, але при цьому ще благотворніше впливають на волосся. А якщо пиво нанести на деякий час на волосся, до них повернеться здоровий блиск, еластичність, припиниться їх випадання.

Після лазні добре обполоснути волосся теплим пивом. Від цього вони стануть міцними і пружними. Особливо корисно тим жінкам, у яких волосся тонке і які люблять укладати волосся у високі зачіски.

Укладання робиться на чисте вологе волосся. Для укладання знадобляться фен і масажна щітка, краще маленька. Волосся змочують пивом, щоб зачіска краще трималася. Потім накручують волосся на щипці тонкими пасмами. В кінці оформляють чубок.

Після завивки волосся потребує особливого догляду. Щоб вони не втрачали природного блиску і не сіклися, їх треба мити дощовою або кип'яченою водою. Після миття волосся корисно полоскати пивом, розведеним порівно з гарячою водою.
Альонка
Для того є "Плацент-формула"! Дорогенька правда, але помічна. Я пройшла весь курс і волосся почало рости як зварйоване, перестало лізти . І то після моїх-то експериментів...
А ше хороший "Фитокомплекс против випадения волос", в аптеці є
А ше реп'яхова олія дуже помічна
А ше мені порадили дуже хорошу маску:з жовтків, меленої кави і конь'яку, яка відживлює волосся
А що таке "Плацент-формула"? Внутрішньо вживати чи якась зовнішня мазюка?
То зовнішня мазюка
Точніше навіть не мазюка, а рідина в ампулах. Цілий курс-12 ампул. В упаковці є спеціальна піпетка, якою ця рідина наноситься на шкіру голови. Змивати не треба
Косметика... Ну то є така річ без якої жити не можливо, ну і зловживати нею не треба. Особисто я віддаю перевагу косметиці Мер Кей (олівець і тіні) а от туші їхні не пруть, туш маю від Лореаль і від Ейвон. Щодо помад, то ними не користуюсь, користуюсь блиском Ейвонів...
Єдине без чого жодна жінка не виходить на вулицю-то без сумочки і одягу, бо нема куда покласти мобілку з косметичкою
ото вже неправда... можна і без сумочки обійтися якшо кишень багато і вони великі))))
Lucifer пише:
Єдине без чого жодна жінка не виходить на вулицю-то без сумочки

Брехня! я от ходжу без сумочки.........

...... я ходжу з рюкзаком)))
і косметички там нема
Але про одяг я вгадав?
Так і чоловіки без одягу не виходять...
Lucifer пише:
Але про одяг я вгадав?

вгадав, вгадав, прям ясновидець
а можна повернутися до теми?
ну, про косметику.

особисто я особливо не фарбуюсь. дуже рідко виникає таке бажання. влітку просто не хочеться, та і сенсу нема. засмагле обличчя і так доволі не погано виглядає... а от у зимку іноді треба хоч щось виділити на фейсі. а от різні косметичні засоби з догляду за шкірою - це необхідно.
дуже подобається косметика Мері кей.
привіт всім
мене дуже зацікавила ваша тема, бо я знайшла для себе косметику, яка задовільняє мене на всі 100%, хоча раніше я не дуже в цьому розумілась.
Зараз користуюсь італійською косметикою Bottega Verde. може хтось з вас пробував чи чув?
Є і кремчики і декор і парфуми і масочки суперові для волосся.
А на рахунок змивок для обличчя є молочка, тоніки,
а є гелі для тих, хто не може без води. Я сама таким користуюсь -дуже люблю вмиватись з водою, але мило дійсно не можна використовувати
я теж знайома з косметикою "Bottega Verde", окремі продукти досить непогані, наприклад маска для обличчя "Aroma & Colore".
Ага, моя мама її дуже любить.
Але в них маски взагалі дуже гарні.
Я люблю очисну з мінералами мертвого моря, маску-скраб з виноградом і зволожуючу Aqua2O
galya пише:
дуже подобається косметика Мері кей

Дівчатка, можу продати будь-яку продукцію Мері Кей зі хнижкою 37-40%. Пишіть на е-мейл: karp_serv@ukr.net
Я наприклад, можу вийти без помади і туші, але завше з 40мм. То шо значить? 40 мм косметика?

додано через 9 хвилин 3 секунди:

Помадки-крємчики! Якби хоч одна зірка виглядала на вік обіцяний косметикою і хірургією! Вони б виглядали на 6 місяців макс! І цвинтарів було б менше! Але ж дохнуть! А може це від кремчиків?
Казали ж вам бабця з дідом - спирт, розтирати знутря. Нефертіті розтиралася знутря самогоном з меду - ось вам крємчик!

додано через 4 хвилини 34 секунди:

Галю не слухати! Галя виглядає на 35! Галя, викинь плаття і крємчик! Купи футболку, лєвайси і більше вибілювача!

додано через 3 хвилини 39 секунд:

st.fergi. то твій зад чи не твій? Ось вам приклад! Нам би всім такої ср...!!!
st.fergi пише:
ленхен, чи ти щось чула про цю кисневу косметику ФАБЕРЛІК? і розкажи будь-ласка про нарощені нігті, їх тривалість скажем так, і чи то завжди так з нігтями робиться проблемка, після нарощування? тоді який кайф в тому, якщо потім лікувати їх треба? дякую.

Я вже 6 місяців нігті нірощую, багато залежит від матеріалу яким нарощувати, акрилом не раджу після ного справді свої нігті псуються і їх треба після акрилу відновлювати, а після геля в мене ніяких проблем не було. Раз спеціально знімала щоб подивитись що з моїми рідненькими стало, а вони які були такі і залишились. Ще багато залежить в кого нарощувати, раз нарощувала в салоні вони мені через тиждень поламались і треба було корекцію робити. Знайома порадила одного майстра по нарощуванню (у львові), тепер нарощую тільки в неї корекцію роблю 1 раз в 3 тижні. Нарощує гелем NEWAYS
мне нравится орифлейм, просто подходит, а так просто кучу перепробовать надо
Я вам тут відкрию секрет. Моя дружина найбільше мені подобається зранку, коли жодної косметики(хоча крім легенького блєску для губ та тушю нічим і не користується). В неї природній колір волосся(жодного разу ще не красила) і це мені також подобається.

Хоча в неї є освіта косметолога, всіми цими "штукатурками" не користується і правильно робить (адже вони і старять обличчя, через що її використовуєш ше більше і т. д. замкнуте коло получається).

Так от не лише за це, але і за це також Я СИЛЬНО КОХАЮ СВОЮ ДРУЖИНУ
для мене вибір косметики - не дуже легка справа (та не подобається, та занадто дорога..) тому намагаюсь користуватися більш-менш якісною косметикою, яка підходить мені. останнім часом зупинила свій вибір на косметиці Мері Кей - вона мені подобається, та й почуваю себе впевненішою. а вдома стараюся ходити без косметики - шкіра відпочиває, дихає