Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Косметика - те, без чого жінка не виходить на вулицю

Автор Повідомлення
оксанка, скажем так, косметика фаберлік-лікувальна більш чим декоративна?
На рахунок того не знаю... в них є розподіл на дві лінії - киснева косметика і декоративка.. Не скажу, що в декоративці відсутній той самий аквафтем, бо того тоже точно не знаю. На всякий випадок можеш глянути ссилку, якщо ще не бачила. Та всі серії на сьогодні, напевно. За моєї пам"яті їх було набагато меньше - розвиваються
http://www.faberlic-cosmetic.ru/
st.fergi пише:
і розкажи будь-ласка про нарощені нігті, їх тривалість скажем так, і чи то завжди так з нігтями робиться проблемка, після нарощування?

Та нічого особливого в тому немає. Дуже не зручно(зрізали після нарощення замало). Тримались рівно тиждень, потім облетів один, а інші вимочувала в ацетоні(сказали, що так і знімати). Після того ногті погано почали рости, слояться(чула, що так у всіх). Ось так. Більше в життю такого робити не стану, вже ліпше з своїми, такими як є
lenhen
а чого ж так малечко тримаються??7ууууууу, я думала більше
st.fergi пише:
а чого ж так малечко тримаються?

Здається це залежить від правельності(якості, чи як там) роботи. Якщо халтурка(таки схоже на то), то відпаде як у мене
я б хотіла цілий день провести в косметичному салоні, щоб робили і манікюр і педікюр, масажі всякі, обгортання, з волоссям побавилися чула про грязьові маски для обличя але незнаю що вони з себе представляють і який ефект дають на лице, може хто знає-то розкажіть
Блін, мені нині стільки всього надарували. Та сама Оксанка подарувала наборчик від Avon. Такий прикольний...... кульчики і ланцюжок з кулоном. Подружка, оскільки її мама розповсюджувач Oriflame духи "Північне сяйво" і кольцо - супер!!!!!!!
st.fergi пише:
які прикраси там носять, і яким віддаєш перевагу ти сама?

Я люблю золото, ну просто обожнюю. Правда сама маю тільки золотий ланцюжок, а до кульчиків ще так і не дожилася. Срібло теж подобається Люблю на вухах носити перлинки (теж справжні маю) на срібній основі. Люблю всякі морські прикраси, теж просто обожнюю. Маю безліч кораликів, виготовлених з всяких морських ракушок. Теж є браслети. Ношу це тільки літом і то під хороший настрій. Клімат в нас не морський.
Дівчата, а хтось з вас пробував нарощувати волосся? І ще, хтось-колись з вас робив хімічну завивку? Якщо так, то які враження?
я хочу наростити волосся, процедура в нас коштує біля 100 доларів на три місяці(може трошки більше) носіння волосся.
збираю інформацію також, чула що не всім підходить(то є рідкі випадки і все ж), є не сприйняття вашого волосся з чужим , можна облисіти взагалі.
тішу себе думкою що то дуже рідкі випадки.
хімічну завивку не робила але теж хочу кучеряшкою побути але з недовгим волоссям(так як в Амстердамі хлопці)з такою ж довжиною волосся
Всьо роблю заходь!
st.fergi пише:
я хочу наростити волосся, процедура в нас коштує біля 100 доларів на три місяці(може трошки більше) носіння волосся

Ніби ще не багато, тут дорожче. А в наших місцевих перукарнях роблять таке?
st.fergi пише:
хочу кучеряшкою побути але з недовгим волоссям(так як в Амстердамі хлопці)з такою ж довжиною волосся

Я теж хотіла, але чомусь не виходить так романтично як в них... А може я просто не так якось вкладаю
Ленхен, краще по питанні нарощування волосся звернутися в салон Ірини Стегури у Львові.
Якість однозначно буде висока.
Майстри її перукарень весь час вчаться і вдосконалюються технічно.
Якщо я щось подібне і зроблю то тільки там.
P.S. я незнаю чи тут в Золочеві роблять, але чомусь сумніваюся що роблять.
lenhen пише:
Дівчата, а хтось з вас пробував нарощувати волосся? І ще, хтось-колись з вас робив хімічну завивку?

То в тебе нові ідеї з'явились після відвідання того перукаря нетрадиційної орієнтації? Може просто краще трішки почекати, поки своє відросте (що, невже так сильно підстриг? А може ти просто ще не звикла сама до себе, бо в мене так майже завжди буває після чергової стрижки, а потім привикаю і все нормально). Я нічого такого не пробувала робити. Волосся в мене по природі своїх досить хвилясте. От мене цікавить таке питання: а чим ви, дівчата, вкладаєте волосся (пінки, лаки....)
Віа, почала вкладати тільки недавно пінкою від сансілк.
А завжди як помила голову то як руками уклала так і висохло і так трималося 3 дні.
А тут думаю треба щось поміняти - і купила цей сансілк.
Тепер висихає як не-будь(без фена) а потім беру пінку на руки і по сухому волоссі розприділяю як-небудь, виходить волосся таке "стріпіхате"(я так люблю). Думала будуть якісь розводи від пінки, або злипатиметься, але ні- взагалі нічого, мене повністю влаштовує.
Без лаків.
P.S. хе-хе, згадала як колись була мода кок собі робити набік, пам"ятаєте дівчата? Ото лаку йшло))))
От і дойшли до волосся. "Ця тема дуже болюча для мене "... Від народження я кучерява, але до недавнього часу все те щастя (волосся) старалася випрямляти спеціальним утюжком. Виглядало нормально, але на мокру погоду в житті не вийдеш - зразу робиться пухнасте таке... Тепер, вже місяці 3 напевно, стараюся не випрямляти - псується волосся, та й до кучеряшок вже звиклося якось. Користуюся бальзамомо Dove для фарбованого (чи то мелірованого) волосся, пінкою Wella, ну і гелями всякими (але тільки з ефектом мокрого волосся). Ще до теми - які би порадили вітамінчики попити для укріплення волосся? Чи може якісь інші засоби (маски, ополіскування... чи ще щось таке)...
st.fergi пише:
хе-хе, згадала як колись була мода кок собі робити набік, пам"ятаєте дівчата? Ото лаку йшло)

Я теж згадала ті коки Замість лаку я користувалась цукровим заваром власноручно звареним, то був ужас просто, але тримало, як звар'йоване!
Оксанка пише:
Ця тема дуже болюча для мене

Для мене теж
Все життя було пряме волосся, хотіла кучерявого. Маю кучеряве, з яким собі зовсім не можу ради дати... хочу прямого...
Шампуні-бальзами часто міняю, своєї марки ще поки-що не знайшла...
Пінкою вже не користуюсь, зате почала користуватись гелем і стайлінгом(ніби так), маю від "Нівеї"
Користуюсь "Плацентформулою", але поки-що відчутного результату не бачу...
У... Блін. Всі чимось користуються, вкладають... А я от того не люблю. Волосся в мене довге, майже до пояса і пряме, то поки його вимиєш, а поки воно висохне ( феном я тоже не користуюсь ) а потім ше як розчешеш то застрелитись хочеться...
Але кажуть, ніби шо гарне... Одна подружка мене вже пів року довбе чим я користуюсь шо воно в мене таке...
Правда деколи як в голову шось стукне то можу шось придумати... з ним створити...
Але от саме більше мене роздражає як хтось мені його перебирати починає, чи плести щось... ненавиджу то...
Ото блін сміхота.... в Оксани волосся крутиться. не може вона його випрямити..... а в мене пряме - і я його не можу ніяк накрутити.....
"На кожен товар є свій купець", кучерявих теж люблять, у не потрібно волосся "мучити".
Олег!!! Лиши хоч одну тему для жінок. Вони ж посохнуть!..
Я хотів сказати що ВОНИ в нас і так дуже гарні!!!
Олег пише:
не потрібно волосся "мучити".

жінки не мучають-вони хочуть бути гарними не для якогось покупця, який прийде невідомо звідки в невідомий час а для самих себе, Олеже

Олег пише:
Я хотів сказати що ВОНИ в нас і так дуже гарні!!!

певно що гарні, на Заході найгарніші дівчата, і то вже не комплімент нам а незаперечна істина
st.fergi пише:
жінки не мучають-вони хочуть бути гарними для самих себе, Олеже

От-от! А ще хочеться якихось змін... одноманітність так приїдається, от і стають блонді-брюнетками, а кучеряшки випрямляють волосся...
Я не розумію що би було як би не було чоловіків, до кого Ви би принаряжалися Ті жінки то є така інтересна "штука", що жінка то особистість, мужчини набагато простіші в своєму світобаченні. В Вас по природі існує певна конкуренція, дуже позитивна. Старатися виглядати одна від одної ліпше, тут є багато причин на то. І одна з тих причин то подобатися нам чоловікам. Щоб той єдиний і бажаний замітив свою неповторну і найгарнішу, найрозумнішу жінку чи дівчину.
Олег пише:
Я не розумію що би було як би не було чоловіків, до кого Ви би принаряжалися

Олег, вже давно відомо і раніше вже кимось тут було написано, що жінки одягаються для жінок! Ось так
Олег пише:
І одна з тих причин то подобатися нам чоловікам

Це тільки одна з причин...
Олег
Олег пише:
до кого Ви би принаряжалися

малюються для жінок, так як чоловікам то все одно а деяким і не подобається взагалі, одягаються для жінок, так як тільки жінка помітить найменшу дрібничку яку не помітить мужчина але вона є вирішальною в гардеробі
А щоб "подобатися чоловікам", як сказала Ленхен, то це справді одна з причин і то не з перших Жінка в першу чергу хоче бути красивою САМА ДЛЯ СЕБЕ. Якщо жінка САМА СОБОЮ ЗАДОВОЛЕНА, вона відчуває що вона НЕПОВТОРНА В СВОЄМУ РОДІ , коли вона "іде і пахне " , коли посміхається куточками губ від відчуття своєї краси то її аура розповсюджується і на інших людей, і на чоловіків і на жінок
Олег пише:
В Вас по природі існує певна конкуренція
у вас також конкуренція існує, жінки відрізняються в тому плані естетикою конкуренції а мужчини
Олег пише:
простіші в своєму світобаченні
Олег пише:
Щоб той єдиний і бажаний замітив свою неповторну і найгарнішу, найрозумнішу жінку чи дівчину.

щоб тебе той єдиний помітив- мозги собі не нафарбуєш якщо їх нема то і нема
жінки з форуму займаються не тільки фарбуванням а й розвитком себе в різносторонніх інтересах
st.fergi пише:
щоб тебе той єдиний помітив- мозги собі не нафарбуєш

100%!
st.fergi пише:
у вас також конкуренція існує, жінки відрізняються в тому плані естетикою конкуренції а мужчини

ну так я тут не спорю, але я буду спорити про те, що Ви, в деякі мірі робите це й для нас, щоб виглядати сексуальнішими і привабливішими!!
st.fergi пише:
коли вона "іде і пахне "

А чоловіки крутять головами, мало собі їх не поскручують , я думає то ще є ліпше.Що я не сказав правду??
Олег пише:
щоб виглядати сексуальнішими

жінці від природи дано бути сексуальною, от вона роздягнулася-і вже вона сексуальна, от оділа кофточку з декольте-от маєш ще одну сексуальність, оділа довгу спідничку але з вирізом і коли при ходьбі чи коли сидить то ніжки оголяються-от тобі ще одна сексуальність, сидить жінка і просто невзначайповела очима чи бровою і ти(припустимо що ти) реально вбачаєш в тому її ще одну сексуальність знову ж таки.
Сексуальність жінки не в косметиці яка ззовні , Олеже, вона всередині тіла
Тут я маю на увазі, що наскільки жінка відчуває себе сексуальною то настільки так і є насправді.
А відчуває вона "нутром" так сказати

додано через 10 хвилин 19 секунд:

та й ще одне по поводу твого поста.
якщо чоловік вважає що жінці не варто фарбуватися, то як би вона не фарбувалася для нього , щоб бути сексуальнішою і привабливішою в його ж таки очах-
Олег пише:
в деякі мірі робите це й для нас, щоб виглядати сексуальнішими і привабливішими!!

-то буде об стіну горохом, ти розумієш про шо я тут тобі говорю?
А жінка завжди оцінить старання іншої жінки у виборі косметики, чи гарно чи негарно намальована вона , одягу, взуття на шпильці.
Твердження яке не потребує доведення
st.fergi пише:
А жінка завжди оцінить старання іншої жінки у виборі косметики, чи гарно чи негарно намальована вона , одягу, взуття на шпильці.

На рахунок того ти не права, не всі мужчини такі як ти собі тут думаєш, є і такі які оцінять вибір жінки, парфуми і косметику. Наприклад вибір аромату духів на вечеринку і на щодене користування?? Я то оціню І тд...

додано через 2 хвилини 14 секунд:

Олег пише:
то буде об стіну горохом, ти розумієш про шо я тут тобі говорю

Не всі такі мужчини я тебе запевняю в тому!!!
Олег пише:
Не всі такі мужчини я тебе запевняю в тому!!!

Не всі, але МАЙЖЕ всі
st.fergi пише:
А жінка завжди оцінить старання іншої жінки у виборі косметики, чи гарно чи негарно намальована вона , одягу, взуття на шпильці

100% правда
lenhen жіноча солідарність, браво!!! Я знаю дівчат чи жінок які на мою думку вдіваються без смаку, то так і на думку деяких жінок також, при тому що кошти вони мають. Тут ти також сказала на рахунок косметики і т. д. про те що жінка це оцінить, але є ще й мужчини і я буду настоювати на тому, що також оцінять Вас належно. По Ваших судженнях, можна зрозуміти те що більшівсть мужчин тупі і нічого крім сексу від Вас не хочем???!!!

P.S. Що жінка, то нова загадка!!
Олег пише:
lenhen жіноча солідарність, браво!!!

Солідарність то само собою, але ж ше й крім того це-істина
Олег пише:
По Ваших судженнях, можна зрозуміти те що більшівсть мужчин тупі і нічого крім сексу від Вас не хочем

З чого ти таке взяв? Висновок твій явно помилковий. Ти думаєш тільки мужчини хочуть сеГсу, а жінки ні ? І взагалі, до чого ти то?
lenhen пише:
? І взагалі, до чого ти то?

Я висловив свою думку, по тому що майже всі, то не правда. Я наприклад поважаю розумних жінок. " а не з намальованими мозгами"
Олег пише:
Я висловив свою думку

Я теж
Олег пише:
Я наприклад поважаю розумних жінок. " а не з намальованими мозгами"

І шо?
Олеже, повторюся для особо обдарованих людей.
Оце
st.fergi пише:
якщо чоловік вважає що жінці не варто фарбуватися, то як би вона не фарбувалася для нього , щоб бути сексуальнішою і привабливішою в його ж таки очах-

означає один приклад із життя а не
Олег пише:
всі такі мужчини

Оце
st.fergi пише:
жінка завжди оцінить старання іншої жінки у виборі косметики, чи гарно чи негарно намальована вона , одягу, взуття на шпильці.

означає що так воно і є насправді а не те що я наїжджаю на чоловіків і тіпа собі думаю що от козли ніфіга вони не розуміють а думають про секс
Олег пише:
По Ваших судженнях, можна зрозуміти те що більшівсть мужчин тупі і нічого крім сексу від Вас не хочем???!!!

ОТ ДЕ ТИ ТАКЕ ВЗЯВ??? ХТО ТАКЕ СКАЗАВ??? ДЕ НАПИСАНО НА ФОРУМІ ЩО МУЖЧИНИ ТУПІ І НІЧОГО КРІМ СЕКСУ НЕ ХОЧУТЬ ВІД ЖІНОК???
Ти провокуєш мене на скандали зараз , Олеже
Я ніколи в житті не говорила що ВСІ мужчини без винятку не розуміються на моді і косметиці
Наводжу приклади прекрасних мужчин-модельєрів , які набагато краще за тебе чи будь-кого розуміються на таких речах: Дольче і Габбана, Гуччі, Діор який відомий своїми чудовими сукнями як і Валентіно, як ти вважаєш, я тут теж ПО ТВОЇХ СЛОВАХ говоритиму що ВСІ МУЖЧИНИ ТУПІ І НІЧОГО ОКРІМ СЕКСУ НЕ ХОЧУТЬ????
Чи може Ленхен, таке казала і казатиме
Олеже, ти казкар яких мало. Говориш що це твоя думка? Можливо і так, але чому вона весь час схожа на
lenhen пише:
Висновок твій явно помилковий

Олег
хватить нам флудити в темі. Або пиши, якою косметикою ти користуєшся ( ), або... не пиши ніц
st.fergi пише:
Чи може Ленхен, таке казала

А не казала я такого
Мала на увазі те, що загалом мужчини(великих модельєрів не чіпаю)мало знаються на жіночому вбранні, косметиці і т. п. От ти сам Олег цікавишся якою косметикою користується твоя жінка і, приміром, чим пудра одної марки відрізняється від іншої? Ти в курсі, які новинки зараз у моді? А може знаєш, з яким носком-каблучком модне взуття цього сезону?
А ми знаємо ...

додано через 5 хвилин 9 секунд:

П. Се. Кожному своє.
Не можу похвалитись, шо знаю все те, про шо пише lenhen, але на одяг і макіяж завжди звертаю увагу, і коли у людини є смак, нехай навіть вона одіта чи розмальована не товарами відомих брендів, приємно на таке подивитись.
Вона користується косметикою "Чорний жемчуг", або "oriflame". Пудрою вона не користується, а користується тональними кремами. Косметикою не можна зловживати, тобто "штукатурити" себе. На рахунок взуття: того сезону в моді заокруглений носок, він витіснить гострий, а також в моді Українська вишиванка. Каблуками я би не радив Вам зловживати, тобто чим вищий тим ближче до"золотої лінії", треба думати про ноги(винекнення так званих "косточок" і варикозної хвороби ). На рахунок пудри, не всім типам шкіри вона підходить, я думаю що для жирної шкіри підходить пудра, тому що вона підсушує шкіру, для сухої тональні креми і маски. Чим жінка старша, тим вона більше повинна слідкувати за своєю шкірою, найліпше підходить для цього контрасний душ, він запобігає зморшкам і розгладжує шкіру. Особливу увагу треба приділяти шкірі рук і шиї. Бажано робити масажі і також не зловживати лаками, для того щоб ногті на ногах не слоїлися потрібно змазувати їх йодом, він запобігає грибковим захворюванням. Я зараз користуюсь туалетною водою від LAMBRE 16 (солодкуватий аромат, і той аромат подобається жінкам) і 33 номер (різкий табачний аромат) Запитання є до мене? Доречі я тут трохи себе підхвалю, я своїй жінці часом сам вибираю косметику і ще ніразу не помилився в виборі.

Самою основною ціллю косметики є: підкреслення гарних рис людини і маскувіання не привабливих. А то часом дівка йде ну вибереться "як дідько на ягоди", то хоть стій і падай, а шо не так може??
vaymut:молодчинка що звертаєш
Олег
Ух ти! В жінки спитався? Бачу і журналами модніми сьогодні поцікавився, маладца !
Олег пише:
На рахунок взуття: того сезону в моді заокруглений носок, він витіснить гострий,

Тільки поправочка, гострий носок нікуда ніхто не витісне, хоч він і потерпає де-яких модефікацій(стає довшим-коротшим, залежно від моди), бо це-класика.
Олег пише:
також не зловживати лаками

Лаки хороших фірм тепер такі, що не ушкоджують ніготь. І тим більше всім відомо, що перед нанесенням лаку, на ніготь потрібно нанести основу(вона з вітамінами і т. д), так що проблем ніяких...
Олег пише:
на ногах не слоїлися потрібно змазувати їх йодом

Ой! Ну навіщо ж так себе мучити? Для того існують спеціальні креми.
Олег пише:
а також в моді Українська вишиванка

А Українська вишиванка вже давним-давно в моді, це ж наше, рідне...
Олег AMEN
lenhen я все цікавився модними речами, тому що мене в деякі мірі заставляє до того робота, я працюю в стоматології, а наші дівчата вміють вдіватися. st.fergi чого так AMEN а може MEN?
Олег пише:
я все цікавився модними речами, тому що мене в деякі мірі заставляє до того робота, я працюю в стоматології

Та... робота дійсно заставляє... між стоматологією і модою стільки ж спільного
st.fergi пише:
Олег AMEN

І я так кажу, тільки Олег видно того не розуміє
lenhen пише:

ржунімагу
lenhen пише:

Гарна усмішка і білосніжні зуби то то все! Як би не була вдягнена, а коли "дирявий" рот то не модно!!! (Ну хіба там в артистів, Шура наприклад?.) Сміється той хто сміється гарними зубами st.fergi. Такщо моду і стоматологію треба поєднювати. А ти ржеш!!!
Олег пише:
Як би не була вдягнена

Олег пише:
я працюю в стоматології, а наші дівчата вміють вдіватися.

ну кіко можна того вар"ятства?

по тій темі прошу в тему " що хлопцям подобається в дівчатах".
Олег пише:
По Ваших судженнях, можна зрозуміти те що більшівсть мужчин тупі і нічого крім сексу від Вас не хочем???!!!
Лади я не правий і Вас всіх люблю і цьомаю.
Олеже, нарешті, алілуйя!!!!!!
конфлікт закрито.
мир тобі, чоловіче.