Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Мережеві ігри

Автор Повідомлення
Мережеві ігри
До уваги прихильників мережних ігор!

Останнім часом до мене надходить багато запитань стосовно мережних ігор, в які можна бавитися в мережі ЦСО.

В нашій мережі функціонують усі ігри, що базуються на протоколі TCP/IP.
В нашій мережі усі користувачі що захищені технологією NAT можуть без обмежень і безкоштовно бавитися між собою в мережні ігри в межах м. Золочів.

Для найбільш популярних ігор створено ігрові сервери.

1. Counter-Strike (підримка ЦСО)
2. Quake2 (підримка ЦСО)
3. World of WarCraft (Підримка Eton)

Для того, щоб бавитися в перераховані ігри необхідно мати відповідну гру у себе на комп'ютері. Інформацію про те як встановити та налаштувати гру шукайте на сервері:
http://10.0.0.1/members/soft/Games/

Для підключення до сервера, що підтримується ЦСО слід ввести консольну команду connect 10.1.1.3 або зробити це штатними засобами гри.

Усі ігри є груповими, тому для гри бажано залучати кількох ігроків.
На даний момент ліміт на кількість з'єднань виставлено на 16

Приємної Вам гри!
Гра Quake2 спеціально підібрана мною для нашої мережі. Використовується сучасний (не стандартний, безкоштовний) клієнт в звязку з чим дещо покращена якість зображення. Гра зовсім не вибаглива і дуже проста в настройці.
Безкоштовно скачати гру і почитати іструкцію можна тут: http://10.0.0.1/members/soft/Games/Quake2/

-*-*-*-*-

З Counter-Strike не все так просто. Гра не є безплатною, і крім того, постійно виходять нові, не сумісні з попередніми патчі.
Крім того, для забезпечення чесної гри сервер вимагає наявності на клієнській машині завантаженого в пам'ять античіту.
Це означає, що не кожний клієнт зможе під'єднатися до сервера.
Детальна інформація присутня на сервері http://10.0.0.1/members/soft/Games/Counter-Strike/

Якщо у Вас легально куплений Counter-Strike, то для успішної гри достатньо встановити і запустити перед нею античіт sXe Injected
Якщо гра куплена давно, то слід встановити свіжіший патч
Якщо гра піратська то можете спробувати поекспериментувати з файлами, які наявні на сервері. Експерименти розпочинайте із вивчення вмісту цього файлу i цієї папки

Зрештою ця тема дуже актуальна і далеко не нова, тому якщо що то http://www.google.com вам на допомогу
Прохання до усіх, хто безуспішно намагається законнектитися до сервера Counter-Strike з сивобородими клієнтами всього-навсього просто ПОСТАВИТИ ПАТЧ. Патч ставити поверх гри, тобто В ТУ САМУ ПАПКУ, ДЕ СТОЇТЬ ГРА.
На сервері СПЕЦІАЛЬНО зроблено відкат до 19 патчу, далі вже нема куди.
Усі наявні в мене патчі (і валідного клієнта) можна брати тут
Починати слід з 19-го патчу, і, як будуть проблеми, просто спробувати новіший.

===============================================

Приймаються пропозиції щодо переліку карт на ігрових серверах.

На даний момент в Quake2, задіяні лише стандартні карти:

код:
q2dm1   
q2dm0   
q2dm2   
q2dm4   
q2dm5   
q2dm8   
jail3   
security   
mintro   
strike   
boss2

Згодом будуть підключені і найкращі з доступних мені на даний момент.
Качайте повну версію клієнта з усіма наявними в мене картами

===============================================

Counter-Strike:

код:
2d_dust
35hp_2
aim_arena
aim_dusty
aim_map2004
aim_pool_paradise
aim_sk_glock
cs_assault
cs_italy
cs_pf_dust
cs_pipeline
de_aldi2k
de_aztec
de_aztec_1337.bsp
de_cbble
de_contra
de_cpl_fire
de_dawn
de_dust
de_dust_arena
de_dust_castle
de_dust2
de_dust2_spam_spots
de_dust4
de_dust4ever
de_forge
de_inferno
de_nuke
de_piranesi
de_survivor
de_train
fy_dinoiceworld
fy_pool_day

Також готовий буду прислухатися до налаштувань сервера.
Хочу Need For Speed через і-нет побавити... А як? Гра не конектиться до сервера...
А я в Бойцовский Клуб бавлюсь по суботам

Гра прикольна

може э туту однодумці?
Видаліть будьласка з сервера кс карту 35hp_2
Ні В якому разі цю карту не Видаляти Це одна із самих нормальних Карт ЯКЩО ТОБІ ЯРОСЛАВ ВОНА НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ТО НЕОЗНАЧАЄ ЩО ЇЇ ЗРАЗУ ТРЕБА ВИДАЛЯТИ
я би UnrealTornament побавився, але я його не маю
andry зараз на сервері Counter-Strike 1.6(ЦСО) на мапі 35hp_2 адміни нагліють! Вони беруть пістолети на цій мапі, чого не може зробити простий гравець, і просто тупо з далека валять з пістолета, так не справедливо, я пропоную на деякий час закрити цю мапу для використання!
YAGUAR пише:
адміни нагліють!

Насамперед бажано повідомити IP нагліючих адмінів.

Карта 35hp_2 тимчасово заблокована.
Спс!!!! Ок, якщо знайду той IP, то обовязково повідомлю!
Грав би на сервері ЦСО в контру, та от той античіт ске глючений піпец, неспорю функції він свої виконує справно, та от на систему діє дуже негативно! В мене таке враження поставив ске-переставляй через місяць вінду!!!