Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Без якої побутової ви не уявляєте собі теперішнє життя

Автор Повідомлення
Без якої побутової ви не уявляєте собі теперішнє життя
Тут розказуємо без якої побутової техніки не можем уявити собі життя, від якої можна з легкістю відмовитися, що хотілось би придбати.

я сьогодні зробив висновок, що нізащо б не відмовився від пральної машини автомат
Пральна машина то таке. А от шо б я робила без холодильника і морозильної камери - то питаннячко.
ОК, значить так, необійшлася би без:пральки, холодильника, праски, мікрохвильовки, електроплити... м-м-м... електричного чайника, ще хороша річ скороварка, пилесос(чи як там він правильно пишеться) і звичайно ж фену і плойки(без них як без рук). Можу обійтися без: кухонного комбайну(не стільки на ньому шось робити, як потім мити), кавоварки(до кави відношусь прохолодно), посудомийної машини, фритюрниці(можна гастріт дістати)... ну описала то, чим так і не захотіла користуватись
massimo пише:
я сьогодні зробив висновок, що нізащо б не відмовився від пральної машини автомат

Ага, пам'ятник поставити тому, хто її придумав, річ справді допоміжна.

додано через 6 хвилин 53 секунди:

Мобільний телефон - напевно без нього зараз не уявляю свого життя, усі близьк, знайомі, родичі, друзі, які не тільки десь тут, в районі, живуть, а й ті, які в інших містах, країнах, у будь-яку хвилину на зв'язку.
Не обійшлася би без пралки(№1), мобільного телефона, комп"ютера, мікрохвильовки(№2), телевізор і центр(№3), праски і пилососа, холодильника(якось не хочеться зимою на балкон бігати по продукти, ну а літом.....)
О! Ще забула(ну і як я це могла?) додати:не обійшлася б без комп'ютера
lenhen
як ти могла забути!!
Ой, а в мене така файна нова газова плита є! Сама запалюється. Вже навіть не уявляю, як то колись сірниками підпалювала.
VIA пише:
Сама запалюється
ой дай Боже щоб так назавжди, а то у них хвороба така, що з часом приходиться сірничком її.....
Так, так, в подруги вже були такі випадки. Тоді треба прочистити ті штучки, які запалюють, або кнопку, можливо залипла від жиру.
фотка не дуже якісна з телефону, і ближче підійти було стрьомно, факт того що якась жінка пере на річці і то в 21 ст

Життя не до всіх таке ласкаве

додано через 42 секунди:

Як можна прожити на зарплату?

додано через 27 секунд:

Пралки не купиш!
в мене також автомат не завжди був, тож я на ріку не ходив прати там як добре придивитися то і гуси і качки плавають, а вони вибачте за слово , какають, в ріку.
ту ну, на ріці прати... якби не було дому, і жила б у палатці то прийшлося б напевне і то... та й яка то ріка в місті, вонючка напевне якась, з пивними пляшками і прочими непотребами людськими, та й качки-гуси блін...
якби не технології то ви би тут нахер взагалі не сиділи! радуйтесь поки живе прогрес!
Попередження
Попередження видане mops (07.04.2007 15:33, дійсне до: завершено)
Причина: немає
[BS]Incognito пише:
то ви

і ти тоже
ще можна додати телевізор, бо ми його дивимось кожен день, і все знаємо шо робиться в світі
Млава кухонному комбайну, який переміг хрін за пів хвилини , зараз з жахом згадую як тер його на тертці, брррр, і сльози рікою
massimo пише:
без якої побутової техніки не можем уявити собі життя

Холодильник, пралка, газова плитка... Але вся ця техніка чомусь дуже любить ламатись відразу ж після закінчення терміну гарантії
Комп"ютер, пральна машина, газова плита, холодильник, телевізор... Без цього як без рук... А і ше МР3 плеєр
Від телефону можу відмовитись легко, оскільни ну не люблю я по ньому говорити....
Комп"ютер, газовий котел який гріє воду, холодильник, моб. телефон
Не уявляю собі життя без сучасної жінки.
Відколи то ЖІНКА стала побутовою технікою , але то впринципі як для кого
Е! Не тре опускати Жінку до рівня техніки. Я про те, що окрім того, що сучасна жінки виконує мульти-кількість домашніх і не тільки функцій, вона ще й ЖІНКА!
Викинув праску. Купив праску.
Трохи про техніку, вибачайте хлопці, що перебиваю
Спалив штани, моє крачання мабуть почули сусіди
Негайно пішов до магазину і купив собі Філіпса...
Викидайте свої старі купляйте собі нові
Це політична провокація!!! Ти пропонуєш поміняти прапор нашого славного козацтва на кольори Євнуховича!
Кот да Винчи а яка функція того тумблєра, на самому незручному місці на ручці?
Це долоневий фіксатор. Але хто не має в долоні відповідного гнізда, то цією моделлю краще не користуватися.
Тумблери і крачання з нервів.
Або прапор Червоної ярмії на синє українське небо...
Насправді тумблер - то самий вбивчий елемент, регулятор не працював, просто включався тумблер, і рахувалося секунди, на 10-й секунді можна було прасувати шовк, на 15-й шерсть, і т. д. затим тумблер виключалося.
Такий інструмент вимагав неабиякої спритності та уваги
Кот да Винчи тепер я розумію чому штани пішли спати
"Ух-ух-ух, розгорівся мій утюг" - рос. народна при
Таки термінова була покупка, стара праска поламалася, а це страхіття зі стриху витягнув, та й попалив...
В непрасованому на роботі негарно, люди дивляться.
А я праскою не користуюся. В мене є сушилка! Все виходить сухісіньке і без зморшок!
Найбільше вдячна за мікроволновку і холодильник. З холодильника витягнув, в мікроволновці загрів - обід готовий! Неймовірно полегшує життя чоловікові. А ще авто - в кожній сім"ї повинно бути хоча б дві. Головним чином тому що в Золочівських автобусах і таксі придурки водії не включають кондиціонер.

Вважаю непотрібом мобілки. І праски
ViVi пише:
Головним чином тому що в Золочівських автобусах і таксі придурки водії не включають кондиціонер.

Відразу видно шо Ви ніколи цими автобусами і таксі не їздили - ніяких кондиціонерів там і близько нема
Їздила, але чомусь думала, що це не з браку кондиціонера, а з садистських схильностей водіїв. Найбільше вразило, що і в таксі ніяких комфортів не виявилось.
Кот да Винчи пише:
В непрасованому на роботі негарно, люди дивляться.

Бляха муха... Я б вже в такій ситуації пішла в непрасованому і ті люди, які б посміли шось сказати послухали шо я про них думаю...

Чогось мій одяг частенько страдає через мої замашки, типу всістись на сходи якісь, бетон чи щось таке... Ех... дефіцит лавочок...

Дякую тобі Боже за пральну машинку автомат.
До речі, знаєте що я зараз роблю? А я як в тій рекламі... Перу одяг..)))))))
Бляха муха - муха металістка...
А не стільки річ в тому що кажуть. Самому приємно бути охайним. Таку одежу ношу на роботі, що вже краще голим аніж в мятому.
Хоча в молоді роки я ходив в косусі і мятих джинсах, і ніц. Всі кругом но балакали - о-о.. нефєр... а тепер приходять як треба до мене і вже нічого не дзямають. От тобі і бляха муха.
А де зараз та твоя косуха?
Касука не важалива.
Сушиться в комірчині Але вона вже не буде задіяна - світ змістився...
Кот да Винчи пише:
Але вона вже не буде задіяна - світ змістився...

То не світ... то ти...
Im have cookies.
Колись ще поговорим. До речі: "я також маю печиво".
Пральна машина автомат... Я собі не уявляю, як то прати вручну купу лахів... Це ж убійство... а так закинув, засипав і чекай... Класно.
Тепер свій сніданок не уявляю без тостера, маю такого що робить закриті канапки. Два кусочки хліба+сир в середину+троха масла... і через 1хвилинку готово. Смачно і головне-скоро
lenhen пише:
Два кусочки хліба+сир в середину+троха масла

і ще бекончика кусочок ням...
К К К К К О О О О О О М М М М М М П П П П П!!!
газова плита... уявіть собі кожен ранок палити кастьор шоб каву-чай попити....