Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Перукарні Золочева

Де ви стрижетесь?
В золочівських перукарнях 81%   9
У Львові (в Тернополі..) 9%   1
Вдома 9%   1
Не стрижусь 0%   0
Всього голосів: 11
Автор Повідомлення
Перукарні Золочева
Як ви ставитесь до перукарень, які є в Золочеві? Чи подобається сервіс? Якій конкретно перукарні надаєте перевагу?
А як коли. Наприклад останній раз стриглася в перукарні на базарі. Всьо би було нічого, якби моє волосся не попало в руки злосній практиканці. Я ледве висиділаю. Думала вона мене лисою зробить. Але все обійшлося і в мене нормальна стрижка.
стрижуся в "ЗОЛОТИХ РУЧКАХ", чудова перукарша Світлана, тільки у неї і більше в нікого
О-о-о! Цікава тема! Було дуже тяжко знайти саме "свою" перукарку, таки знайшла, але скільки перед тим було спорченого настрою... і де-коли навіть сліз... Не забуду, як одного разу, перед Новим Роком, постригли мене в одній нашій перукарні, я на другий день як голову помила, то було таке враження, що тяли моє волосся навмання, як-небуть. Виправляла цей "витвір мистецтва" моя хороша знайома. Після цього трафунку завжди стриглась тільки у неї, так-як результат мені завжди подобався
st.fergi пише:
"ЗОЛОТИХ РУЧКАХ",
то де? Щось не чула.
одного разу немала де постригтися то навмання зайшла в "СТИЛЬ", там мене одна дівчИна так постригла як стару бабу, а потім хотіла ше волосся плойкою якоїсь холєри крутити(представте-стрижка коротка і накручене волосся), та моя мама навіть так не ходить(старша жінка)як хотіли з мене тоді зробити чучало. прийшла додому то сама себе перед дзеркалом підстригала і рівняла де треба. отаке-то було
А я в пошуках хорошого майстра-перукаря.
VIA
то майже навпроти загсу, біля "ПІВНИКА", якщо точніше бути. недавно відкрилася і дизайн подобається, і манікюрші прекрасні і привітні всі. дизайн такий, що в мене враження що у них там завжди літо))))
Де я тільки не стриглась! І в Роксолані , і в Стилі, і в тому новому кіоску. Всюди один результат - підскубут, як курку!
VIA пише:
в Роксолані

В "Роксолані" є дівчинка Оля, так до неї потрібно за тиждень наперед записуватись, до інших можна навіть без запису попасти, скільки стригся, завжди задоволений і всі мої знайомі, хто в неї стрижеться, також в захваті від її роботи.
раніше стригся в Золочеві, і в принципі був задоволений результатом, поки не попав в салон Ірини Стегури у Львові, після того як мене там постригли я більше ніде не хочу стригтися, тільки там. Запис за два - три тижні, а то і за місяць. Коротше в день стрижки я записуюся вже на наступну через місяць. Правда ціни там трохи кусаються порівняно з Золочівськими, чоловіча стрижка 40 грн.