Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи не виникало у вас бажання вчинити над собою суїцид?

Чи не виникало у вас бажання вчинити над собою суїцид ?
так 39%   9
ні 60%   14
Всього голосів: 23
Автор Повідомлення
Чи не виникало у вас бажання вчинити над собою суїцид?
Ваші думки....

додано через 10 хвилин 53 секунди:

Як краще звести рахунки з життям? різати вени, ковтати пігулки…
Я так думаю, що краще взагалі нічого поганого собі не робити.
ні. я хочу жити. навіть тоді, коли взагалі все погано-препогано.

додано через 1 хвилину 55 секунд:

x пише:
Як краще звести рахунки з життям?

я думаю, таким чином точно вже краще не зробити. та й для чого зводити рахунки із життям? воно того не оцінить. а ти(хтось інший)постраждає, а ще, постраждають люди, які тебе люблять.
Краще перейти на х..
ВИПИТИ ЯД
вИПіць АтРУтЬІ ?
ПОДІБНА ТЕМА ВЖЕ СТВОРЮВАЛАСЬ!
Хочеться, особливо зранку, особливо з будуна...
Краще випити пИгулкИ- см. \"аФФтар выпей яду\"
... i не роздумуй...
Нам буде нехватати твоiх заЧЬОтных постiв
buy...

Posted from a Nokia mobile phone
Звичайно таке бажання виникає інколи.... депрессія - сессія і таке інше.....
То точно, інколи коли дуже погано, коли нічого не хочеться, і все йде зовсім не так як би хотілося, виникають такі думки, але я б напевно не змогла на таке наважитись.
В мене якшо чесно тож були такі бажання.. але якось проходило то всьо. Просто коли починала думати про то, шо станеться з моїми близькими, коли їм хтось скаже шо я десь там вишу на якомусь дереві.... аж мурашки по шкірі........ Зразу після того бралася за голову і думала тільки про хороше.
У мене таких думок ще ніколи не виникало. Звичайно, бувають ситуації. коли здається, що весь світ проти тебе, постійно нічого не виходить так як ти того хочеш, але то не причина щоб
x пише:
різати вени, ковтати пігулки…

У світі занадто багато хороших людей та речей, яких я би не зважилась по своїй волі залишити. Сьогодні - погано, а завтра - добре... Таке життя , і тому неварто брати собі все так близько до серця
x пише:
Чи не виникало у вас бажання вчинити над собою суїцид ?

було би вельми дотепно вчинити СУЇцид (!!!) не НАД собою. Ну, може над сусідами, шо живуть поверхом нижче (див. "Теория относительности" И. Бать МГУ 1982г). А можна під собою...
P.S.: АВБ, вибач за плагіат

додано через 2 хвилини 38 секунд:

x пише:

Аффтар! Кавтни пургена 40 таблеток. Тобі поможе.
(Шось не догнав про сусідів... )

Не думав, шо суїцид можна здійснити над кимось іншим, а не з собою
Пурген - 100%!!!

додано через 3 дня 22 години 49 хвилин 48 секунд:

Взагалі думаю, шо таке бажання обов'язково виникає колись в кожної нормальної людини. Тому робити з цього якусь трагедію і шукати в собі певні недоліки якраз вже і є ненормально. Розслабтесь з тим. Радійде щасливим моментам, коли не думаєте на цю тему. Життя коротке, його треба жити з думкою про життя, а не про смерть.
Саме тупе самогубство (за допомогою радіактивної речовини) описав А. Ломачинський в оповіданні Самое Глупое Самоубийство
x пише:
Кому як, кому краще повіситись а кому різати вени, а дехто від цього отримую задоволення і вибирає спосіб щоб якнайдовше помирати в муках.

Особисто я вибрав для себе отруєння. Думав отруїтися грибами - бліда поганка(100% спосіб) - найядовитіший гриб і на відміну від інших в першу добу ніяких ознак отруєння не буде а коли появляться то ніяка швидка не допоможе, тільки вмирати від них будиш в таких муках і корчах на протязі 1-2 діб що проклянеш все на світі. Тому я поки шукаю щось інше...
Інтерсна тема!??? Часом тоже такі думки приходять, але коли подумаєш що ти не сам в тому світі, і що буде з тими людьми що тебе люблять? Бачив людей, які ще більші переносили проблеми і муки в житті і порівнюю зі своїми проблемами? Після цього тобі все дрібничкою здається, треба молитися в той час коли такі думки приходять.
xh@sud пише:
Тому я поки шукаю щось інше...

Розбіг-100 метрів, стіна-бетон. Вибачий жи неексклюзивний рецепт І головне не затягуй
Ну ні.... ну стінка це примітивно... і не надщійно... і не естетично... та й взагалі, якшо хочеться оригінальності то краще два олівці в носа і об стіл. То самий оригінальний з всіх!

Бажання вбити себе було... Але то не серйозно... так проскакує просто часом така думка.... думаю таке в всіх є
Але частіше думка проскакує щоб хтось помер. Коли от в людини настільки беззмістовне життя... і вона мішає жити комусь, приносить нещастя... то хочеться щоб така людина просто взяла та й здохла

Взагалі мені самогубців жалко... то слабкі люди. Коли дівчина вішається якшо не вступила в інститут і батьки на неї накричали.... чи коли тебе хтось кинув...
Не варто себе жаліти, особливо коли нема за що. Деякі люди мають померти, але вони того не хочуть, а деяким ше жити і жити.... а вони плюють на то всьо.

Щодо способу... Різати вени, вішатись, кидатись з криш, під поїзди чи машини - НІ. Раз помирати, то щоб мене знайшли в більш-менш "презентабельному" вигляді і целіком... Отруту б вибрала... щоб мирно заснути
x пише:
Як краще звести рахунки з життям? Arrow різати вени, ковтати пігулки… hang1 Surprised

сядь на кіл!
Pangea пише:
Взагалі мені самогубців жалко... то слабкі люди.

Це дуже сильні люди які можуть переступити цю межу між життям і смертю, а всі інші живуть в цьому гавні і в щось ще вірять...
Pangea пише:
Раз помирати, то щоб мене знайшли в більш-менш "презентабельному" вигляді і целіком...
Краще щоб взагалі ненайшли, а що від мене після цього залишиться пофіг, головне щоб безболісно.

Навіщо йти довгим шляхом до волі якщо можна вибрати короткий ?

Ви ще може розкажіть як можна себе вбити обївшись хлібом чи обпившись водою.
xh@sud пише:
Це дуже сильні люди які можуть переступити цю межу між життям і смертю, а всі інші живуть в цьому гавні і в щось ще вірять...

Примітивні роздуми недоростка...
xh@sud пише:
головне щоб безболісно.

який керується лише егоїзмом.
xh@sud пише:
Це дуже сильні люди які можуть переступити цю межу між життям і смертю

нічого подібного, вони слабкі, тому що вони не можуть нести тягар життя.
xh@sud пише:
а всі інші живуть в цьому гавні і в щось ще вірять...

г***, що? може ти но не я, і думаю не більшість людей. Я живу своїм прекрасним і неповторним і дуже цікавим життям насиченим різних цікавинок і сюрприхів.

xh@sud ти кажеш самогубці сильні і ніби ставиш себе на їх сторону, а ти сильний, а показати можеш ?

п. с. xh@sud хочеш повимахуватися, вимахуйся мозгами, а не самогубством і словами
а смисл переступати ту межу? От так вмре людина і незнатиме шо тут робиться і чи була вона права в тому, коли говорила, шо вірити нема чого в краще. Краще прожити своє життя і побачити багато чого, і познайомитися і дружити з багатьма людьми інтересними. І взагалі треба мати велику силу волі шоб пожити в тому гавні про яке ти говориш і нічого з собою не зробити. Мені здається шо переступити може кожен але не кожен це НАСПРАВДІ хоче зробити, от і все.
astrolik пише:
п. с. xh@sud хочеш повимахуватися, вимахуйся мозгами, а не самогубством і словами Laughing

ти це до кого, Олько?
st.fergi пише:
але не кожен це НАСПРАВДІ хоче зробити, от і все.

а просто хоче привернути до себе увагу
kalef_f пише:
astrolik пише:
п. с. xh@sud хочеш...

до туда
ага, я тож про то знаю. Той хто хоче піти геть, то просто тихо йде нікому не сказавши і не питавшись чим себе замочити. А все остальне це маніпулювання конкретних людей.

додано через 1 хвилину 7 секунд:

astrolik пише:
до тута

хто такий тут???
Ліль я вже виправив
astrolik пише:
до туда

Олю а хто тоді такий туд?
оцей тіп xh@sud
мда... шось я недопоняла, а мож я тож псіх і незнаю?
xh@sud пише:
Думав отруїтися грибами - бліда поганка(100% спосіб)

Ти так не кричи, бо в лісі станється дефіцит Блідих Поганок!!!
astrolik пише:
п. с. xh@sud хочеш повимахуватися, вимахуйся мозгами, а не самогубством і словами

народ, ну я ж чіста канкрєтна написав
ФІЗИЧНИЙ СУЇЦИД ТО ФІГНЯ(МИ І ТАК ВСІ МЕРТВІ(ФІЗИЧНО)ТІЛЬКИ ВІДТЯГУЄМ ХТО ЯК МОЖЕ ТАКУ ШТУКУ ЯКА НАЗИВАЄТЬСЯ(смерть)
МЕНЕ ЦІКАВИТЬ МОРАЛЬНИЙ/ДУХОВНИЙ СУЇЦИД! ЗАК"ОПАТИ СЕБЕ ЗСЕРЕДИНИ
F.O.A.D. а смисл закопувати себе?
F.O.A.D. пише:
МЕНЕ ЦІКАВИТЬ МОРАЛЬНИЙ/ДУХОВНИЙ СУЇЦИД! ЗАК"ОПАТИ СЕБЕ ЗСЕРЕДИНИ

ше один умнік?
шо ти морозиш?
ти взагалі подумав, що написав
мда... сидю і дивуюся сучасній молоді
Та задрали вже ті "філософи" хрЄнові!!!
F.O.A.D. пише:
ЗАК"ОПАТИ СЕБЕ ЗСЕРЕДИНИ

нажерись гавна, в якому ми всі живем!!!
kalef_f пише:
нажерись гавна, в якому ми всі живем!!! Exclamation

Паддєржіваю прідидущіго аратара-заіпали

додано через 3 хвилини 21 секунду:

Таке враження жи в Золочеві одна бурса лишилась з навчальних закладів. Іто там всі дипломи купляют за бабки
Попередження
Попередження видане mops (01.03.2008 20:18, дійсне до: завершено)
Причина: Ваша поведінка в даній темі мене прикро вразила. Ніхто не заставляє вас її читати. Будьте будь ласка більш коректні по відношенню до інших людей - "чмо" і "довбень" не ті слова, щоб вести культурну бесіду
Так із-за чого такі параноїдальні думки про суїциди?
st.fergi пише:
Так із-за чого такі параноїдальні думки про суїциди?

та які ж то думки, Ліля,? лепочуть малалєткі, бо ж, виявляється
xh@sud пише:
мда))))))видко жи ви МОРАЛЬНО і хФІЗИЧНО в ГАМНІ........ настоящі Золочевяни))))))))
ВИСЛОВИВ СВОЮ ДУМКУ ІБО я Є ТАКИЙ І ТОРЧУ ВІД СЕБЕ! А ВИ ЯК ЗАВЖДИ:ТИ БАЧИВ ЯКУ ВІН ШАПКУ ВДІВ ВАВ.... БУРСА НЕ БУРСА, ТАМ ВЧАТЬСЯ(ВЧИЛИСЬ) ДУЖЕ ПРИЄМНІ ЛЮДИ!

З. І. МАЮ ЙТИ ВАЛИТИ СТІНУІ ЧАС"У НЕМА ЯКОСЬ-ТО ПОСПОРИМО ВІРТУАЛЬНО ХТО ТУТ З БУРСИ)))))))))))))
Попередження
Попередження видане mops (01.03.2008 20:15, дійсне до: завершено)
Причина: Тема не про каналізації, а про суїцид. Офтоп
Говорилося про те, шо самогубці то сильні люди...
Я чогось думаю, шо то просто лєнтяї, яким впадло шось поміняти в своєму житті шоб стало краще , якшо шось не склалося.

додано через 1 хвилину 42 секунди:

F.O.A.D. пише:
мда))))))видко жи ви МОРАЛЬНО і хФІЗИЧНО в ГАМНІ........ настоящі Золочевяни))))))))
ВИСЛОВИВ СВОЮ ДУМКУ ІБО я Є ТАКИЙ І ТОРЧУ ВІД СЕБЕ! А ВИ ЯК ЗАВЖДИ:ТИ БАЧИВ ЯКУ ВІН ШАПКУ ВДІВ ВАВ....

F.O.A.D. пише:
ВИСЛОВИВ СВОЮ ДУМКУ ІБО я Є ТАКИЙ І ТОРЧУ ВІД СЕБЕ!

Справа в тому, що якби ти був собою, то ти би вже давно не був, бо закінчив би життя самогубством. А раз ти про це пишеш, то ти просто надивився дибільних фільмів... (вираз "начитався дурних книжок " тебе вряд чи стосується).
astrolik пише:
нічого подібного, вони слабкі, тому що вони не можуть нести тягар життя.
А я зобов'язаний його нести ? Кому потрібно той хай і несе !
astrolik пише:
г***, що? може ти но не я, і думаю не більшість людей. Я живу своїм прекрасним і неповторним і дуже цікавим життям насиченим різних цікавинок і сюрприхів.
Це ти так лише думаєш а реально життя - це шлях мук який закінчується пустотою.
astrolik пише:
xh@sud ти кажеш самогубці сильні і ніби ставиш себе на їх сторону, а ти сильний, а показати можеш ?
Знайду хороший яд щоб недовго мучитись і все. Я себе один раз вже травив анальгіном, 4 пачкі запив 2,5 літрами пива, а як почало робитись фігово ледве добрався до траси і вернувся додому, напевно інстинкт виживання. Відлижався пару тижнів в лікарні. Шкода що я раніше непобував на одному суїцид форумі бо як виявляється максимум чого можна добитися то угробити здоров'я.

st.fergi пише:
а смисл переступати ту межу?

Смисл в тому щоб наступив повний спокій, одним словом нірвана, на філософії розказували.
F.O.A.D. пише:
ВИСЛОВИВ СВОЮ ДУМКУ ІБО я Є ТАКИЙ І ТОРЧУ ВІД СЕБЕ! А

А чо кричиш на всю округу? Капс лок заїло? Купи си нову клаву Торчер, мля
F.O.A.D. пише:
ЯКОСЬ-ТО ПОСПОРИМО ВІРТУАЛЬНО ХТО ТУТ З БУРСИSmile)))))))))))))

Не знаю чи зрозумієш, але не обов"язково сі вчити в ПТУ жиби бути птушнєгом. Як і навпаки
kalef_f пише:
(вираз "начитався дурних книжок " тебе вряд чи стосується).

Сідай-5
xh@sud пише:
на філософії розказували

Ваші філософи-учителі вмирали і воскресали знову перед Вашими очами? Чи може народжувалися знову дитятками? Звідки такі дані про нірвану і відчуття тої нірвани після смерті?
xh@sud пише:
а реально життя - це шлях мук який закінчується пустотою.

та ну тебе
xh@sud пише:
Знайду хороший яд щоб недовго мучитись і все

Закриваєш гараж, заводиш машину-і всьо. Бля, модератори закривайте ту гімняну гілку, поки я їх сам не позабивавісь

додано через 2 хвилини 34 секунди:

xh@sud пише:
Я себе один раз вже травив анальгіном, 4 пачкі запив 2,5 літрами пива

Долбєнь, то не анальгін тре було пити, а пурген.
xh@sud
слухай а тебе треба підтримувати чи жаліти в твоїх спробах? га?