Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи не виникало у вас бажання вчинити над собою суїцид?

Чи не виникало у вас бажання вчинити над собою суїцид ?
так 39%   9
ні 60%   14
Всього голосів: 23
Автор Повідомлення
Васілій пише:
Закриваєш гараж, заводиш машину-і всьо.

де я бля візьму гараж з машиною ? Я знаю що це спосіб хороший, заснеш навіки і все, ні болю нічого.

додано через 1 хвилину 24 секунди:

st.fergi, якщо можеш то застрель мене, або якось домопомощи щоб навіки заснути.
xh@sud пише:
Це ти так лише думаєш а реально життя -

Олю ти то собі все придумав, отіво цікавинки всякі. І ти то не ти. І взагалі ти в матриці живеш, а тобі фільософ очі відкрив на житіє твоє

додано через 1 хвилину 8 секунд:

xh@sud пише:
або якось домопомощи щоб навіки заснути.

а нашо тобі навіки засинати? а вдруг твоя нірвана то не кайф або і не пустота окажеться, не боїшся?

додано через 1 хвилину 22 секунди:

xh@sud пише:
st.fergi, якщо можеш то застрель мене

макруху хош на мене повісити?
Васілій пише:
Долбєнь, то не анальгін тре було пити, а пурген.

Можеш про нього детальніше розказати ? чи пурген це якась фігня після чого тільки в параші сидіти будеш ?

додано через 1 хвилину 47 секунд:

st.fergi пише:
а вдруг твоя нірвана то не кайф або і не пустота окажеться, не боїшся?
а хто ж небоїться смерті ? В любому випадку гірше небуде.
xh@sud пише:
де я бля візьму гараж з машиною ?

я ти за двайці гривнів відпущу на день. Коли прийдеш?
xh@sud пише:
Це ти так лише думаєш а реально життя - це шлях мук який закінчується пустотою.

а ти там був ?????
xh@sud так ти просто хотів повимахуватись собою ну маладца і чого ти тим добився, а висновки хочаб зробив ???
xh@sud пише:
В любому випадку гірше небуде.

а якшо буде?
astrolik пише:
а висновки хочаб зробив ???
Які нафіг висновки ?

Васілій пише:

Ти в якому місті живеш ?

st.fergi пише:
а якшо буде?

Ти що цим хочеш сказати ? Що мені жити і боятись що там буде гірше ? З нічого щось неможе бути !
а для чого жити і боятись? просто жити і насолоджуватися прекрасними моментами життя, які є все одно, хочеш ти того чи не хочеш, бачиш чи не бачиш

додано через 45 секунд:

Васілій пише:

а якшо за перший раз не поможе то заробиш 40 гривень амо й більше
Я для себе давно вирішив що мені цього не потрібно і ніхто мене не переконає в цьому. Послухайте DSB - Он один такой зрозумієте.
xh@sud пише:
Я для себе давно вирішив

а коли?
xh@sud
ти тіпа новопрозрівший emokid ? Блін не смішіть мої тапочки , вирішив щей метод самогубства обсудити Скажи ти об шо головою вдарився? Тобі дали життя, але ти ні разу напевно не запитався нашо і через, що тобі його дали. Немаючи практично ніяких прав на нього ти вирішив що ти головний у ньому, і бідняжка вирішив вибратися з цього гавна. Ти хоч питав себе "А не попаду я таким чином у ще більше гавно????????" Коротше дітьо, вдарся головою ще раз може назад мозги повернуться
Да і не переконує тебе ніхто шоб ти того не робив, на форумі люди добрі, ше помагають порадами як то все зробити
st.fergi пише:
а коли?

не пофіг ?

Якщо ніхто не може дати рецепт нормальної отрути то краще промовчіть.

додано через 2 хвилини 35 секунд:

Anty пише:
Тобі дали життя, але ти ні разу напевно не запитався нашо

Воно мені і нафіг непотрібне, я нікого непросив мені його давати !
Тобі, козаче, треба звертатися в такому разі до інших форумів подібної тематики. А тут, де люди хочуть жити, я думаю ти не знайдеш однодумців самогубств, якшо серйозно.
xh@sud пише:
Воно мені і нафіг непотрібне, я нікого непросив мені його давати

Значить ти не даром його заслужив, але як я бачу не дуже то і намагаєшся виправити попередні помилки а тільке ще більше в ямку лізеш БРАВО!!! Ти все робиш правильно
xh@sud пише:
Якщо ніхто не може дати рецепт нормальної отрути то краще промовчіть.

свій рецепт я тобі вже дав(див. вище) -- по-моєму оригінально, як на сучасність, нє?
слухай kalef_f а якшо прокуратура взнає шо то ти дав йому поради(рецепт) не важно, по ідеї можна і присісти
Anty пише:
але як я бачу не дуже то і намагаєшся виправити попередні помилки а тільке ще більше в ямку лізеш БРАВО!!! Ти все робиш правильно
Я знаю.
kalef_f пише:
свій рецепт я тобі вже дав(див. вище) -- по-моєму оригінально, як на сучасність, нє?
сам сідай на кіл.
зато будеш мати час розказати всім, яке то життя гімно
xh@sud пише:
Я для себе давно вирішив що мені цього не потрібно

Хм... а чого ти ще досі тут? Чи ти так довго розмишляв яким способом себе... того... укокошити?
st.fergi пише:
шо то просто лєнтяї

А я б ше додала боягузи . Яким просто страшно жити і боротись, чогось досягатu. Набагато легше драматично гримнути дверима і сказати які всі і всьо погане
xh@sud пише:
Воно мені і нафіг непотрібне, я нікого непросив мені його давати !

Дати би почитати його татові з мамов шо те чудо тут виписує-то вже певно з тиждень не зміг би в школі сидіти. Мо хто знає шо то за чудо-то маякніть радітєлям, най приведуть його в чуство. А до адміністрації прохання-забаньте це чмо , ой пардон, емо нафіг-від гріху подальше
Васілій пише:
чмо

слиш ВА не жини!!! ти шо в сосні?!!!
знаю купу ВАСИЛІВ в прямому і переносному значені але от ти самий василіший . Класно написав приторчав(посміявся)друзякам показав-як я їх тут га?......)))))))) ))))))))
lenhen пише:
Хм... а чого ти ще досі тут? Чи ти так довго розмишляв яким способом себе... того... укокошити?
Представляєш.

жити - значить боятися.

Васілій, піздуй нах в своє село.
xh@sud пише:
Васілій,

Ти татові вже показав свої перли? Краще ти сам, бо як я покажу то буде гірше
F.O.A.D. пише:
Васілій пише:
чмо

слиш ВА не жини!!!

А шо я? Ну попутав, село неасфальтіроване. Емо-чмо, понапридумуют ті гороцкі всякої шняги, а ти си тут голово ломай Нє?
Васілій пише:
Ти татові вже показав свої перли? Краще ти сам, бо як я покажу то буде гірше
Ну давай показуй, піздец як страшно

додано через 4 хвилини 37 секунд:

Васілій пише:
а ти си тут голово ломай

хоч допоможу тобі голову поламати ?
xh@sud пише:
Представляєш

Уявляю . І будеш ше так роздумувати всьо життя ? Як-би ти це справді хотів зробити, то зробив вже б давно, а не розводив б тут цілі демагогії, про то який яд кращий і т. п. дурниці
xh@sud пише:
жити - значить боятися

А це вже як сам ставишся до життя. А от попробуй подивитись на нього під іншим кутом, попробуй діставати насолоду від кожної секунди, прожитої тобою, тоди і воно само заграє зовсім іншими фарбами. життя дається один раз, і тре не втрачати жодної хвилини, а ти відволікаєшся на оттакі ідіотизми
xh@sud пише:
Ну давай показуй, піздец як страшно Mr. Green

Ок, дагаварілісь

додано через 1 хвилину 46 секунд:

lenhen пише:
А от попробуй подивитись на нього під іншим кутом, попробуй діставати насолоду від кожної секунди, прожитої тобою, тоди і воно само заграє.............

Лєна, невже не шкода пальців ? ВОНО жи ДЯТЄЛ
lenhen, скажи будь ласка а тобі за це щось буде коли проживеш життя не втрачаючи жодної секунди ? може в рай попадеш ?

Краще забрати смерть самому чім вона забере тебе, будеш всю вічність як раб їй підкорятись.

Це життя мені не дасть тої насолоди якої я хочу.

додано через 7 хвилин 25 секунд:

Васілій пише:
Лєна, невже не шкода пальців ? ВОНО жи ДЯТЄЛ
Слиш Пастух тебе там твої коровки вже зачекались
xh@sud пише:
може в рай попадеш ?

Сонце, при чому тут рай?
xh@sud пише:
а тобі за це щось буде

Ах ти корисливий який Мені вже є, бо живу в своє задоволення, повністю насолоджуючись даним мені даром
xh@sud пише:
Краще забрати смерть самому чім вона забере тебе

Ну і шо? І нашо? І для чого? Коротше, брєд собаки то всьо . Но уявляю як твоїм батькам було-б прикро це читати...
lenhen, знаєш на скількох форумах я описав яке життя гімно ? і що це не дар а тюрма з якої потрібно тікати на Волю. Я можу тебе запевнити що вони ніколи цього непрочитають і всі інші хто мене знає.
Ну коли вже, коли вже станеться те, про шо ти розписав уже стільки постів?
lenhen пише:
Но уявляю як твоїм батькам було-б прикро це читати...

хіба мати винувата шо дитина дурнувата?(с)
Матір тільки шкода. Виростила на свою голову.
xh@sud пише:
enhen, знаєш на скількох форумах я описав яке життя гімно ? і що це не дар а тюрма з якої потрібно тікати.

Ах, ну та... як то саме легше стонати, яке
xh@sud пише:
життя гімно і що це не дар а тюрма з якої потрібно тікати

а не старатись щось змінити на краще
st.fergi пише:
Спитай мою смерть або тих хто відправив нас на експерементальну планету Земля.
xh@sud пише:
Спитай мою смерть або тих хто відправив нас на експерементальну планету Земля.

а шо ти вживаєш?

додано через 1 хвилину 29 секунд:

xh@sud пише:
Спитай мою смерть

нашо мені питати твою смерть , якшо я можу і хочу тебе спитати
st.fergi пише:

Тіко перед своєю подорожжю в мір іной не забудь в батьків дозволу спитатись, впевнена, вони тебе зразу відпустять чимось шкіряним по мнякому місті, і не раз
xh@sud пише:
Я можу тебе запевнити що вони ніколи цього непрочитають

Сіротка?
В даній ситуації таки шкода батьків.
Прохання до адміна-видалити цю тему, забанити дятла. Воно убоге ше шось собі зроби, а напише жи то всьо форум винен. Воно вам нада?
st.fergi пише:
нашо мені питати твою смерть , якшо я можу і хочу тебе спитати
А звідки я можу знати ? Я лише знаю що я умру до 2013р. А коли це залежить від мене, чим раніше я буду готовий піти з цього світу тим раніше ВОНИ мене заберуть.
Васілій пише:
Воно убоге ше шось собі зроби

Та не зробит! Як би с хтів, то не розпинався б так по всіх форумах стіко часу . Не пойму, ну хіба нема інших способів привернути до себе увагу?
Васілій,
Яж тобі вроді написав піздуй паси свої корови а то я зараз сам тебе забаню.
Попередження
Попередження видане mops (01.03.2008 20:12, дійсне до: завершено)
Причина: Ай-я-яй, як негарно матюкатись. Попередження
xh@sud пише:
Я лише знаю що я умру до 2013р.

ого-го, ото вже круто.
всьо, люди, я випала
xh@sud пише:
ВОНИ мене заберуть

Інапланєтянє ? Ти собі льстіш, нафік ти їм?

додано через 52 секунди:

... Нууу молодьож пашла...
xh@sud пише:
Я лише знаю що я умру до 2013р. А коли це залежить від мене, чим раніше я буду готовий піти з цього світу тим раніше ВОНИ мене заберуть.

і поконкретніше розкажи. А вдруг хтось захоче , шоб його тож ВОНИ забрали
xh@sud пише:
а то я зараз сам тебе забаню.

Валік, нє дєрзі
Які нафіг інопланетяни, це взагалі зовсім друга тема, я мав наувазі Потойбічний світ.
Лєнка, дємони, дівице, дємони
lenhen пише:
Та не зробит!

Нє ну до кінця то ясно жи нє. Але імітувати може.
Валік, а в тебе бабця є?
xh@sud пише:
Які нафіг інопланетяни, це взагалі зовсім друга тема, я мав наувазі Потойбічний сві

Размєчьтался ! Думаєш тебе там дуже потребують? Та й ше спірне питання, чи він вообше існує . Прикинь, який облом тобі буде, якшо ТАМ нема нічого, вообше, а назад дороги то нє будєт

додано через 2 хвилини 12 секунд:

Васілій пише:
Але імітувати може

А вот то вже скоріше сього . Тіко най не переімітує, а то наслідки можут бути непоправимі
Мені на протязі всіх постів дуже цікаво: ким же конкретно він маніпулює чи може тільки хоче маніпулювати для досягнення своїх істинних цілей
Там на одному форумі одна людина відписала що вона вже все вирішила і пішла з цього світу. Но я і подумав хоть я її не знав но думка була спільна і вирішив "звернутися" щоб вона мене забрала звідси. На наступний день мені почало ломити все тіло шию, спину і т. д. Так аж цілий день, а коли вже ліг спати біль він став настільки нестерпним і коли я відчув що мій кінець вже близько - Страх заставив мене передумати. І на наступний день практично ніякої болі вже не було тільки трохи шия ще боліла. Як ви думаєте це могло бути випадковий збіг ? Я дуже в цьому сумніваюсь.

додано через 1 хвилину:

Васілій пише:
Валік, а в тебе бабця є?

і шо з того ?
xh@sud пише:
Там на одному форумі одна людина відписала що вона вже все вирішила і пішла з цього світу. Но я і подумав хоть я її не знав но думка була спільна і вирішив "звернутися" щоб вона мене забрала звідси. На наступний день мені почало ломити все тіло шию, спину і т. д. Так аж цілий день, а коли вже ліг спати біль він став настільки нестерпним і коли я відчув що мій кінець вже близько - Страх заставив мене передумати. І на наступний день практично ніякої болі вже не було тільки трохи шия ще боліла. Як ви думаєте це могло бути випадковий збіг ? Я дуже в цьому сумніваюсь.

шо куриш?