Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи не виникало у вас бажання вчинити над собою суїцид?

Чи не виникало у вас бажання вчинити над собою суїцид ?
так 39%   9
ні 60%   14
Всього голосів: 23
Автор Повідомлення
astrolik пише:
докажеш ?

нічо невічне, достатньо доказів ?

astrolik пише:
вінчестер навряд розуміє шо його фільмами забивають

через років 100 буде розуміти якщо не настане кінець світу.

п. с. Саме найкраще задоволення після того як випив, тільки воно триває не довго.
xh@sud пише:
Саме найкраще задоволення після того як випив, тільки воно триває не довго.

потужно --- достойна мисля
xh@sud пише:
нічо невічне, достатньо доказів ?

Бог вічний

а твоїх доказів мені недостатньо

xh@sud пише:
через років 100 буде розуміти якщо не настане кінець світу.

не сміши мої тапочки, стрибнути вище неможливого неможливо. Я це питання трохи досліджував, і сам пробую шось таке зробити, але це просто нонсенс (і роблю це бо це цікаво )
astrolik пише:
Бог вічний
Знаєш ти мене також насмішив, докази є ?

astrolik, цікаво як, вчиш як попугая
Вже є в світі роботи які можуть практично замінити людини, наука дуже швидко розвивається.
xh@sud пише:
докази є ?

почитай біблію, досліди її etc. ...
(я для себе висновки зробив, шо і тобі раджу )

скажу тобі таке, що ШІ (штучний інтелект) базується на використанні шаблонів і порівняльному аналізі, може ти знаєш як можна думати скажем стандартними фразами слів? чи знаєш когось хто знає ?
може чув про таких науковців ? дай ссилку...
astrolik пише:
почитай біблію, досліди її etc. ...

я в казки не вірю а лише в реальні факти.

кожній прийнятій команді підставляється та що в базі(якщо нема то ігнор або рандом), а про що буде думати робот можна запрограмувати в залежності від обставин і оточуючих предметів.
xh@sud так шо там з бажанням вчинити суїцид?
st.fergi пише:
xh@sud так шо там з бажанням вчинити суїцид?

може хоч за компанію
xh@sud пише:
я в казки не вірю а лише в реальні факти.

гм... по твоєму це казка??? почитай інші роботи визначних науковців чи діячів, наприклад Йосифа Флавія, а потім кажи що це казки, ок ?
то ти тут казочками розкидаєшся...

xh@sud пише:
можна запрограмувати

це не думати чи мислити це таж сама примітивна аналітична логіка
astrolik пише:
це таж сама примітивна аналітична логіка

На все свій час...

я вірю лише в те що сам на власні очі побачив і відчув... / other world, already remained not long
astrolik пише:
почитай інші роботи визначних науковців чи діячів, наприклад Йосифа Флавія, а потім кажи що це казки, ок ?

В них є лише теорії, догатки і нічого більше.
xh@sud пише:
може хоч за компанію

НІЗАЧТО , просто ти там так розписував як це правильно і вірно піти з життя, інший вимір, портал і демони, а тут враз почав роздумувати над буттям
примітивне і дитяче в тебе мислення xh@sud
astrolik, через років 70 а може і менше зрозумієш...

буття лабіринту...
xh@sud пише:
через років 70 а може і менше зрозумієш...

а ти що вже зрозумів ?
я не зрозумів а пізнав інше... А ти сам себе переконуєш в те що ніколи не бачив, не відчував ні на якому рівні... а лише читав.
xh@sud пише:
не бачив, не відчував ні на якому рівні... а лише читав.

а ти шо провидець, чи ти може мене про це питав, чи я тобі казав про це ?

чим далі в ліс тим більше дров

у свої девятнайчі літ він
xh@sud пише:
пізнав

xh@sud пише:
буття лабіринту...

а далі звірятко загортає шоколад у фольгу

п. с. людина бачить себе розумною в тому, що перемагає свої ж думки, попробуй перемогти чужі думки тоді побачиш на скільки ти розумний
sākumam iemēģināšu nenodzīvot līdz deviņpadsmit
φασκοντες ειναι σοφοι εμωρανθησαν
так хлопаки, тільки не матюкайтесь...
це не матюки це -
φασκοντες ειναι σοφοι εμωρανθησαν
называя себя мудрыми, обезумели, (Римлян 1:22)
astrolik, а я думав що це китайська, перевело але шось не то
Або ти путаєшся, або мені не зовсім зрозумілий хід твоїх думок

Цитата:
Знайду хороший яд щоб недовго мучитись і все.

От так вирішив хлопчина покінчити життя самогубством. Бо життя, на його думку повне *****.... Бо
Цитата:
Воно мені і нафіг непотрібне, я нікого непросив мені його давати !

Цитата:
Смисл в тому щоб наступив повний спокій, одним словом нірвана, на філософії розказували.

Але ж то філософія... то книги, догадки, теорії... А ти як ти сам виразився не віриш тому, хто
Цитата:
ніколи не бачив, не відчував ні на якому рівні... а лише читав.

Цитата:
Краще забрати смерть самому чім вона забере тебе, будеш всю вічність як раб їй підкорятись.

а далі
Цитата:
я себе згублювати не збираюсь

Цитата:
Смерть мене сама забере коли прийде час...

Раб і нікчема!... заміть, з твоїх слів....

Цитата:
Я можу тебе запевнити що вони ніколи цього непрочитають і всі інші хто мене знає.

Та ше й боягуз

Цитата:
Pangea, я напевно сам вирішу що мені робити. А вбивати мені себе не потрібно мені і так скоро не стане.

Та ше й від своїх слів відмовляєшся, та як я тоіб не казала шо робити... я просто надала, скажем так, моральну підтримку...

Цитата:
Там на одному форумі одна людина відписала що вона вже все вирішила і пішла з цього світу.

Ага... а потім вернулась і написала шо вже пішла...
а потім знов вернулась і написала шо почекає поки по неї прийдуть... років так з 40 ше почекає...

Цитата:
Я належу до християнської віри а взагалі я не віруючий. Після смерті ніякого пекла і рая немає, скоріш за все кожен попаде туди де його чекают а якщо ніхто... то й нікуди.

Ок.... чудненько. Ти не віриш ні в рай, ні в пекло....
АЛЕ
Цитата:
А своє я славу богу відучився

Цитата:
Бог лише для тих хто боїться пекла.

Яке пекло? Який Бог? Ні того, ні іншого не існує!!! Пам"ятаєш?
Цитата:
Які нафіг інопланетяни, це взагалі зовсім друга тема, я мав наувазі Потойбічний світ.

А в чому він виражається?
Цитата:
Біблію я не читав, колись може вірив... а потім зрозумів що лише Зло всесильне яке все може змінити як в один так і в другий бік.

А як же неіснуюче пекло?
А як же вічний спокій і нірвана? Зло не гарантує тобі цього аж ніяк...

Цитата:
Їм якраз потрібна душа того яка живе лише ненавистю і бажанням помсти. Того хто цінить щось більше за життя на відміну від інших, того хто може перейти межі реальності і здатний побачити те чого не видно.

Ну а як же фраза
Цитата:
свою душу я нікому не відам.

????

Цитата:
Я буду чекати коли вони знову відкриють портал виходу звідси і покину цей світ.

ну-ну... чекай чекаючий... згідно з твоєї хиленької "теорії" то тільки привід, бо ти боїшся...

Цитата:
Я надивився Чужих і став на їхню сторону.

Чувак, ти не тільки "Чужих" надивився.... А судячи з фрази
Цитата:
Це життя мені не дасть тої насолоди якої я хочу.

Ще й "Воставшого из ада"

Цитата:
astrolik, а який сенс збагачу свій розум новими знаннями ?

Щоб принаймі грамотно висловитись, а не нести повну белібурду...

Цитата:
-Треба лише збагачувати те що може зберігатись вічно, а такого немає.
-Знаєш ти мене також насмішив, докази є ?
-докажеш ?
-нічо невічне, достатньо доказів ?
-Бог вічний
-Знаєш ти мене також насмішив, докази є ?
-почитай біблію, досліди її etc. ...
-я в казки не вірю а лише в реальні факти.
-почитай інші роботи визначних науковців чи діячів, наприклад Йосифа Флавія, а потім кажи що це казки, ок ?
-В них є лише теорії, догатки і нічого більше.

В філософів, до теорій яких ти звертався і в тебе тоже тільки догадки... причому ну дуже вже сумнівні... і багато нестиковок... А ти ж в нас тільки в реальні факти віриш...
І не визнаєш нічого вічного. Ні Бога, на якого ти нарікав, ні душі, якої ти нікому віддавати не хочеш....

Перш ніж розбиратись в ході існування, його призначенняі того що буде далі, визначся сам в собі, в те шо ти віриш, боїшся, хочеш
Христя... ВАВ...
Почитав. Без коментарів. До всіх відноситься:

"Для мозга, который не имеет центральной иерархии знаний, где каждый кирпичик плотно пригнан, поскольку следует из предыдущего и подтверждается последующим, для такого мозга любая информация воспринимается отдельно, подвешенной в пространстве."(с)
Pangea, не замучилась писати ? ти може ще про мене книжку напиши "Лабіринт виходу other world" тіпа того

Pangea пише:
Та ше й боягуз

був би я боягузом я б не водив свої реальні дані і не розказував що хочу з собою зробити, а тихенько дождався би підходящого часу і пішов...
Pangea пише:
. я просто надала, скажем так, моральну підтримку...

а би ти всім надавала таку моральну підтримку тут би пів форума повісилось
Pangea пише:
Ага... а потім вернулась і написала шо вже пішла...

а потім знов вернулась і написала шо почекає поки по неї прийдуть... років так з 40 ше почекає...

1) Вона була активним учасником того форума, зареєстрована 2 роки назад
2) Багато хто її знав і навіть чули про її похорони
3) Вона останній раз зайшла 2008р 10 Січня - 23:29 Створила тему що все вирішила і... Нестла розказувати чому і т. д. Просто щоб знали що її більш нема.
4) ЇЇ долю обговорювати в темі на 7 сторінках.
Думаю достатньо. А би я там відписав, я б не став кидатись такими словами, тоді б був впевнений на 100%.
Pangea пише:
Ок.... чудненько. Ти не віриш ні в рай, ні в пекло....

АЛЕ
слово "бог" не завжди тільки в прямому значенні.

Одна я зрозумів моє призначення тут закінчилось...
xh@sud пише:
Одна я зрозумів моє призначення тут закінчилось...

ми будемо за тобою скучати....
В психушку. Всех.
kalef_f пише:
ми будемо за тобою скучати....

Нічо зустрінимся на тому світі , (думаю до 10 січня не доживу а якщо доживу то це буде мій останній день...)

p. s. сьогодні на роботі св'яткували... зара після роботи доженусь і буде все за*****
xh@sud пише:
ти може ще про мене книжку напиши "Лабіринт виходу other world" тіпа того

Нєа... вже є... І навіть краще... вона про те що буде якщо людині дати те чого вона хоче... Якщо здійснювати всі її щирі бажання, нехай не грандіозні, а просто ті, які мимоволі виникають в її голові, але щирі. Так от ніякого хепі енду там не наблюдається
Думаю тебе можна сміло поставити на місце головного героя

xh@sud пише:
а би ти всім надавала таку моральну підтримку тут би пів форума повісилось

знову ж таки все від бажання залежить)))

А ти яку підтримку хотів? Шоб я тебе відмовляти почала? Ну ні....

Муха V Далі пише:
В психушку. Всех.

Белые рубашки задом наперед,
Ручки на спине в узелок завязаны,
Вкус овсяной кашки нас уже не прет,
Скоро доктор придет, будем вмазаны...

Ах, как мало нам для счастья надо,
Ах, как мало нам для счастья...

От стены до стенки всего один прыжок,
У всех, кто это пробовал лопались животики,
А на завтрак у нас электрошок,
Только идиотики пьют антибиотики.

Муха, ти чого? Нормальна дискусія....
Pangea пише:
Муха, ти чого? Нормальна дискусія....

та, Муха, ти чого???
xh@sud пише:
p. s. сьогодні на роботі св'яткували... зара після роботи доженусь і буде все за*****

ти шо від цирозу запланував померти?
оригінально...
Тему в смітник !!! ОДНОЗНАЧНО, таке читати на ніч ВРЕДНО, можуть наснитися кошмари
ха-ха кому сняться кошмари то не читайте тої теми ато віск прийдеться викачувати
mara пише:
віск прийдеться викачувати

Мара, викачують яйцем а віск зливають
Мені майже завжди снится як я намагаюсь себе убити(втікти з життя), ніяк не можу наважитись і нічо. Такі сни можуть відкрити деякі питання про other world.
http://extrasenstop.ru/2008/02/07/dokazano-zhizn-posle-smerti-est.html
дуже подібний "тунель" що був у ві сні...
Привіт всім мене звати Юля і я думаю якщо життя пусте і беззмістове то його треба закінчити, який смисл жити в гамні коли допустім не можеш добитися чого хочеш, хоч прикладаєш зусилля, допустім людина творча пише пісні а її ніхто не помічає і вона не може пробитися на сцену через то що в тому гнилому шоу бізнесі панує тільки разврат, кукольні морди артистів, суки- продюсери які беруться розкручувати тупих пізд тільки через то що вони красиві, а якшо допустім дівчина симпатична, але не сценічна їй там нічо не світить , що тій людині робити йти на роботу яка не радує, шоб тупо не здохнути з голоду і терпіти кожен день на нелюбимій роботі , шо вона з того буде мати ? незадоволення життям хіба що.
Julia98 і кому ти зробиш добре? Для того щоб розкрутити себе треба багато над собою працювати. Хто стукає тому відкриють.
У мене колись таке було, але відвело. Та скільки часу не пройшло, важке почуття точне слово рос. "безысходности" пам"ятається.