Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Чи не виникало у вас бажання вчинити над собою суїцид?

Чи не виникало у вас бажання вчинити над собою суїцид ?
так 39%   9
ні 60%   14
Всього голосів: 23
Автор Повідомлення
xh@sud пише:
думка

А шо, тобі крім подібних дуростів нема вже більше про шо подумати?
xh@sud пише:
Як ви думаєте це могло бути випадковий збіг

Я ж кажу, думаєш не про то шо тре
З твоїми фантазіями пора б з професійними лікарями поговорити в закритих кабінетах, без жартів.
st.fergi пише:
З твоїми фантазіям

Та хлопчик просто хоче поінтірєснічати, мо не будем мішали?

додано через 3 хвилини 43 секунди:

st.fergi пише:
ким же конкретно він маніпулює чи може тільки хоче маніпулювати для досягнення своїх істинних цілей

Привертає увагу, але якимось дуже вже примітивним способом
xh@sud уяви ситуацію! ти тут зарас кричиш шо можна хоть вже тебе забирати(2013р а тут вакансії звільнились і тебе пропустили по ближче2009! тьфу-тьфу!)десь ТАМ сидить СМЕРТЬ з КОСОЮ(біль напевно неймовірна)і чує твої заклики! ти завтра йдеш в школу(чи куда там)не знаю які в тебе цінності і ідеали але таке:ти зустрів супер дівку як то називається Eye Contact!, перед тобою падає чемодан з грошима, ВСЕ перфект! ти можеш і не згадати про свої якісь не понятні в минулому бажання! але ж смерть не пропустила то мимо вух!!!! і постукала ТОБІ в двері дуже ДУЖЕ ДУЖЕ РАНО будеш радий такому візиту?
не вода, не яд, не дим, не сокира............ а СМЕРТЬ
xh@sud пише:
чим раніше я буду готовий піти з цього світу тим раніше ВОНИ мене заберуть.

Попроси Черновецького (того, шо мер Києва), він тобі поможе і швидше покинути наш "убогий світ"
st.fergi пише:
шо куриш?
Я взагалі некурю, тільки бухаю.

F.O.A.D. пише:
xh@sud уяви ситуацію! ти тут зарас кричиш шо можна хоть вже тебе забирати(2013р а тут вакансії звільнились і тебе пропустили по ближче2009! тьфу-тьфу!)десь ТАМ сидить СМЕРТЬ з КОСОЮ(біль напевно неймовірна)і чує твої заклики! ти завтра йдеш в школу(чи куда там)не знаю які в тебе цінності і ідеали але таке:ти зустрів супер дівку як то називається Eye Contact!, перед тобою падає чемодан з грошима, ВСЕ перфект! ти можеш і не згадати про свої якісь не понятні в минулому бажання! але ж смерть не пропустила то мимо вух!!!! і постукала ТОБІ в двері дуже ДУЖЕ ДУЖЕ РАНО будеш радий такому візиту?

не вода, не яд, не дим, не сокира............ а СМЕРТЬ
Звичайно, я там зустріну супер дівку)). А один раз вони вже намагались мене забрати, тільки щоб забрати фізично здорову людину треба щоб вона повністю відреклась від життя і поринула повністю туди забувши про страх. Я над цим працюю.
xh@sud пише:
Я над цим працюю.

Дурне тобі в голові
xh@sud пише:
ьки бухаю

Ото ж бо:піть нада мєньше

додано через 2 хвилини 19 секунд:

xh@sud пише:
А один раз вони вже намагались мене забрати

Далі інтєрєснічаєш? Вважай, не переборщи, бо справді заберуть... дяді... в білих халатиках
Мені пофіг, ніякі дяді, ніякі стіні не закриють шлях в потойбічя, головне побороти найбільшу заваду - Страх а далі ВОНИ все самі зроблять.

додано через 24 хвилини 29 секунд:

А своє я славу богу відучився, ше мав вчитися в політєху но місяць повчився і зрозумів що мої мозги цього вже не сприймають і послав його на три букви.
Не забудь опісля батьківських сліз написати нам як ся чуєш.
xh@sud
Вбий себе. Я зараз говорю без будь-якого підколу.... просто піди і вбий себе. не сиди тут, на форумі, не читай і не реагуй на пости чужих тобі людей. Яке тобі діло до наших думок? Ти все одно не зможеш нікого тут переконати... І якшо ти так реагуєш на наші слова, то хіба слова близьких тобі людей не мають бути більш гострими?

Але я хочу мати доказ того шо ти себе вб"єш. Любий доказ. Ти можеш мені його надати?

І ще... перед тим як ти підеш помирати скажи мені чи ти належиш до якоїсь з прийнятих віросповідань, шо ти очікуєш після смерті.... чи можливо ти атеїст?
Pangea пише:
Взагалі мені самогубців жалко... то слабкі люди.

согласен.
Pangea, я напевно сам вирішу що мені робити. А вбивати мені себе не потрібно мені і так скоро не стане.

Pangea пише:
Але я хочу мати доказ того шо ти себе вб"єш. Любий доказ. Ти можеш мені його надати?
Я бачу ти любиш дивитися як хтось вмириє чи себе вбиває, тобі напевно дуже подобається на це дивитися.

Я належу до християнської віри а взагалі я не віруючий. Після смерті ніякого пекла і рая немає, скоріш за все кожен попаде туди де його чекают а якщо ніхто... то й нікуди.
xh@sud пише:
Після смерті ніякого пекла і рая немає

є такий закон перевірений часом - "незнання законодавства не звільняє від відповідальності" ;)

додано через 2 години 3 хвилини 37 секунд:

http://fun.deport.ru/flash/playmult45.html
xh@sud пише:
Я бачу ти любиш дивитися як хтось вмириє чи себе вбиває, тобі напевно дуже подобається на це дивитися.

Нічого подібного... Я просто хочу знати чи в тебе хватить духу померти

xh@sud пише:
Я належу до християнської віри а взагалі я не віруючий. Після смерті ніякого пекла і рая немає, скоріш за все кожен попаде туди де його чекают а якщо ніхто... то й нікуди.

І хто нас там має чекати?
xh@sud пише:
чи пурген це якась фігня після чого тільки в параші сидіти будеш ?

Придурок малолітній, висереш все... разом з залишками гнилих мозгів.... і здохнеш в свомєму ж гімні.... але не втопишся, бо гімно в гімні не тоне....
Стріляв би таких далбаків власними руками з дробовика в упор в голову, щоб навіть пилюки з того гімна не залишалося....
massacra, ти перший

Pangea пише:
І хто нас там має чекати?
тебе там точно ніхто не чекає))
xh@sud, убога ти людина духом,
xh@sud пише:
але діло в тому що сталося в твоєму житті що ти так жартуєш з своїм життям? Коли я прочитав твої пости я відчув що в тебе є проблеми, не знаю скільки тобі років, але я би казав коли ти нен віриш в нічого візьми і почитай Біблію, знаєш я в житті побачив багато чого і смерть свою і хотів жити, і також пережив багато але я дивуюся тобі що сталося з тобою? Ти розумний молодий чоловік і ти зараз кажеш тут що ти не віриш в нічого? Але не вірити то теж в щось певне вірити? Знаєш коли людина не вірить в нічого вона не може себе знайти в житті і ніколи не знайде, от скажи мені ти віриш що в нашому житті є добро, милосердя, людскість?

P.S. xh@sud, запитання до тебе: ти читав коли небудь Біблію?
Олег
1) Ти можеш собі уявити скільки гине людей на Землі в день від випадкових аварій, хвороб, вбивства і т. д. І більшість з них напевно хотіло жити ? І після цього ще хтось говорить що воно чогось коштує ? Якраз життя для того і є щоб відчути такі моменти між ним і смертю.
2) Скажи будь ласка цей Бог комусь допоміг ? Врятував хоч одного інваліда чи того хто вмирав від серцевого приступу і хотів жити ? Ми лише іграшки в чужих руках. Біблію я не читав, колись може вірив... а потім зрозумів що лише Зло всесильне яке все може змінити як в один так і в другий бік.

Олег пише:
от скажи мені ти віриш що в нашому житті є добро, милосердя, людскість?
Звичайну є, тільки зла в ньому більше.
Я вірю лише в те що мене надовго тут не затримають в цьому експерементальному(тестовому) світі, а заберуть туди де я дійсно потрібний.
xh@sud пише:
Скажи будь ласка цей Бог комусь допоміг ?

Мені допомоміг. Саме головне вилічитись духовно.
xh@sud пише:
) Ти можеш собі уявити скільки гине людей на Землі в день від випадкових аварій, хвороб, вбивства і т. д. І більшість з них напевно хотіло жити ? І після цього ще хтось говорить що воно чогось коштує ?

Ти, задумався над тим скільки процентів живе з них по заповідям Божим? І за які гріхи вни то покутують? Люди втратили страх Божий. Людина,(не всі) яка має гроші і владу вона не має страху пед Богом. Я знав людей які мали багато грошей і робили багато зла в тому світі, але коли приходила година їхньої смерті вони всі просилися до Церкви. Зараз я говорю на підставі фактів які були в моєму житті. Тобі порада від мене піди до Церкви помолися.
Олег пише:
Мені допомоміг. Саме головне вилічитись духовно.

Віра велика сила, нею навіть можна вбити...
Алєх і Валік-два сапага ап льод
xh@sud пише:
тебе там точно ніхто не чекає))

Мене? О, повір, мене чекають там де я хочу і я цілком задоволена.... а тебе може якраз ніхто і не чекає, не розуміє, не приймає.... тому ти строїш свої ілюзії.
Кому ти нафіг треба? навіть якшо ти тікаєш до зла, то йому, як мені здається, не треба чиясь нікчемна душенька що тікає від світу щоб зховатись, як маленький хлопчик за спиною в тата від дворових хуліганів...
З сотень людей варті чогось тільки по-справжньому вольові. Такі, яким хватає сил справитись з своїми проблемами, а тим більше з такою дрібничкою як життя. Такі які вміють повернути хід долі як їм хочеться.... А не такі які ниють через те яке погане і страшне життя...

Цитата:
Врятував хоч одного інваліда чи того хто вмирав від серцевого приступу і хотів жити ?

Врятував. Як ти сам сказав

xh@sud пише:
Віра велика сила
xh@sud пише:
заберуть туди де я дійсно потрібний.

Ах мрії, мрії.... ах манія величі...)))

Такі як ти ТАМ потрібні лише для масовки.
xh@sud пише:
заберуть туди де я дійсно потрібний

Чоловіче, так ти "Матриці" надивися, НЕО новоспечений, "обраний" Випий йаду тільки не перепутай, жерти тре червону піґулку... Там тебе заждалась твоя Трініті Бугага
Pangea пише:
Врятував. Як ти сам сказав
Я сказав ? Бог лише для тих хто боїться пекла.

Pangea пише:
навіть якшо ти тікаєш до зла, то йому, як мені здається, не треба чиясь нікчемна душенька що тікає від світу щоб зховатись, як маленький хлопчик за спиною в тата від дворових хуліганів...
В цьому ти зовсім помиляєшся. Їм якраз потрібна душа того яка живе лише ненавистю і бажанням помсти. Того хто цінить щось більше за життя на відміну від інших, того хто може перейти межі реальності і здатний побачити те чого не видно. Я буду чекати коли вони знову відкриють портал виходу звідси і покину цей світ.

Я надивився Чужих і став на їхню сторону.
xh@sud пише:
Віра велика сила, нею навіть можна вбити...

Молитвою і вірою ще ніхто не вбив. Ти що сатаніст?
xh@sud пише:
Я буду чекати коли вони знову відкриють портал виходу звідси і покину цей світ.

хлопчику злотий, давай вже хоть сьогодні ніц не фантазіруй, сьогодні в одного дуже харошего чєлавєка дєньчік
xh@sud пише:
Я буду чекати коли вони знову відкриють портал виходу звідси і покину цей світ.

покинь для початку цей форум плііііііііз...
Олег пише:
Молитвою і вірою ще ніхто не вбив. Ти що сатаніст?

я говорив лише про віру в те чого хочу досягти.

ти ше не самозгубився? чи тебе згубити? (читай ПОТЄРЯТЬ) а може тебе розібрати і продати по запчастинах?

додано через 7 хвилин 40 секунд:

вчиню як Віні з Осликом вчинив....
massacra пише:
вчиню як Віні з Осликом вчинив....

якшо він до тебе то це недешеве задоволення померти не в Україні
massacra, я себе згублювати не збираюсь може тебе згубити ?
Що вибираєш:
, , , , , ???????????
Валік, тіко тобі, по знакомству-вєрняк спосіб:

додано через 2 хвилини 48 секунд:

Або 100проц вєрняк, якщо проволока не візьме:
убєйсо ап стєнку
ше можеш спробувати надійний спосіб ....
або або
тут приблизні ціни на твої "запчасі"

спіши! бо за тобою можуть не прийти і тоді підеш під скальпель...
або може статися просто і швидко, як з нею...
О... елюстрації пішли.... це вже кінець
Все по темі... Людина запитала... Повинні бути відповіді...
А коли ця тема потрафить в смітник?
xh@sud пише:
Знайду хороший яд щоб недовго мучитись і все

xh@sud пише:
я себе згублювати не збираюсь

І ках це понімать? Передумав?
lenhen пише:
І ках це понімать? Передумав?

Передумав, передумав...

Смерть мене сама забере коли прийде час...
xh@sud пише:
Передумав, передумав...

да уж... без коментарів...
xh@sud пише:
Передумав, передумав...
Смерть мене сама забере коли прийде час...

вона ж так всіх забирає... нерозумію нашо ти тут ту всю мульку гнав...
а я не можу зрозуміти для чого я в цьому світі, чи може це випробування перед чимось іншим...
xh@sud пише:
а я не можу зрозуміти для чого я в цьому світі, чи може це випробування перед чимось іншим...

Знаєш xh@sud ти прожив не так вже й багато, та й я тоже небагато, і ти хочеш знайти сенс свого життя, своє місце в цьому світі так швидко інші шукають його все життя.
А під сам кінець, на смертному одрі з повним задоволенням , з великою радістю кажуть "ось я шукав... і знайшов... і тепер я це можу віддатти назад, на корситування для іншого" (в такій смерті я бачу велике задоволення і честь для себе )

п. с. дам тобі маленьку пораду як знайти сенс свого життя - намагайся шукати мудрості, збагачувати свій розум новими знаннями (особисто я від такого отримую велику насолоду )
astrolik пише:
А під сам кінець, на смертному одрі з повним задоволенням , з великою радістю кажуть "ось я шукав... і знайшов... і тепер я це можу віддатти назад, на корситування для іншого" Smile (в такій смерті я бачу велике задоволення і честь для себе Smile )

Що ти маєш на увазі, Олько? Що віддати на користування?
свою душу я нікому не відам.
kalef_f пише:
Що ти маєш на увазі, Олько? Що віддати на користування?

майно

додано через 1 хвилину 2 секунди:

бо воно полюбому буде знайдене
І окрім майна неабиякий життєвий досвід, поради, секрети і таємниці, а ше можна передати в користування саме вміння людини бути людиною, але для цього вже самому треба прожити як людина шоб знати шо передавати
astrolik, а який сенс збагачу свій розум новими знаннями ? Це те саме що накопичувати на вінті інфу на протязі багатьох років а потім взяти і все форматнути. Треба лише збагачувати те що може зберігатись вічно, а такого немає.
розумієш розум це така річ яка веде тебе до розуміння багато чого, а вінчестер навряд розуміє шо його фільмами забивають

xh@sud пише:
Треба лише збагачувати те що може зберігатись вічно, а такого немає.

докажеш ?

п. с. порівнювати людину з примітивними, навіть найбільшими досягненнями людства просто безглуздо.
xh@sud пише:
astrolik, а який сенс збагачу свій розум новими знаннями ? Це те саме що накопичувати на вінті інфу на протязі багатьох років а потім взяти і все форматнути.

тут я з тобою погоджуся -- тупе накопичення знань, інформації, не несе жодної користі і частіше перешкоджає ніж допомагає відкритись на те "вічне", яке все-таки є і зберігається.
astrolik пише:
розумієш розум це така річ яка веде тебе до розуміння багато чого

мозок -- чисто матеріальна частина нашого єства, думка -- система мікро імпульсів. Ці речі самі по собі не взмозі привести до сприйняття і розуміння духовних речей.