Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Гуртожитки ВУЗів Львова та периферії

Автор Повідомлення
Гуртожитки ВУЗів Львова та периферії
Потрібна інформація, які самі нормальні (в плані умов проживання) гуртожитки Львівських ВУЗів в межах міста та у приміській зоні.
Моя інфа буде не актуальною, бо я вже 10 років не студент.
Але на мій час одним з найдостойніших був таки сімейний гуртожиток (Політеху), що на Вулецьких горбах.
А від Комерційної гуртожитки як?
палітєх лутче всєх
Ага, особливо 8 а 9 то капєц
В 10 політехівському гуртожитку незле. І в 11 також. В останньому навіть якийсь хостел для іноземців є (чи був?..) А в 6 гуртожитку від універу також файно, але тільки в тій частині, шо для іноземців...
Та всі ті абщаги то самі натуральні клоповніки!
[BS]Incognito пише:
Та всі ті абщаги то самі натуральні клоповніки!

не скажіть... Часами довотилось бувати в гурт. біля банку "Дністер" (старий такий дім).
Я повторюся:
tymofiy пише:
Потрібна інформація, які самі нормальні (в плані умов проживання) гуртожитки Львівських ВУЗів в межах міста та у приміській зоні.
, а клоповніки мене не влаштовують.
Гуртожитки... гуртожитки... Не думала шо з ними стільки мороки , мені поступити було простіше ніж в гуртожиток поселитись. Вчора півдня потратила на те все діло. де не підем - всюди черги, всякі справочки треба... Одним словом - дурдом. А коли зайшла в свою кімнату - було трошки розчарована... Ну нічого.... може, як наведем там порядок то якось краще буде виглядати. А, і ще одне - поселили-то мене на 8 () поверсі, ліфт є - не працюючий, і сумніваюсь, що він колись там працював. Доведеться спортом займатись - пробіжки до своєї кімнати