Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Майдан - 2007

Ваші політичні настрої:
Я хочу змінити парламент 53%   8
Я хочу змін на краще при існуючій владі 6%   1
Я не хочу нічого міняти 0%   0
Мені байдуже, що там буде 40%   6
Не визначився 0%   0
Всього голосів: 15
Автор Повідомлення
Майдан - 2007
Ваші сподівання, враження, ставлення.

то якийсь прикол буде, все ж таки 1 квітня
massimo пише:
то якийсь прикол буде, все ж таки 1 квітня

Саме головно щоб той прікол дав певний результат, а якщо ми всі так будем казати з того нічого не вийде, вже на мою думку пора нашим людям ставитись серйозено до таких речей, з кожним роком на Україні зростає смертність і кількість хворих дітей!!!!!!!!! Ми можемо розуміти тоді проблему, коли та торкнеться саме нас.
Олег Я так розумію, що основними ініціаторами нового майдану виступає БЮТ і НУ. Я як і більшість золочів"ян був на майдані №1. Їхав тоді бо мав надію, що щось зміниться. Але як відомо зміни не сталося. БЮТ і НУ розсварилися і людям помахали па - па. Посипалися звинувачення один одного в усіх смертних гріхах, і т. д., ну ти і сам все добре знаєш.
Припустимо, що люди знову вийдуть на майдан і знову приведуть БЮТ і НУ до влади, ти думаєш, що вони зможуть щось змінити на краще, я в цьому сумніваюся.
Ех.... А я на те віче не піду... Казав один дядько, що мені ще неможна...
Та навіть якби й можна було б, все одно би не пішла! Воно того не вартує і так нічого доброго не буде...
massimo пише:
Припустимо, що люди знову вийдуть на майдан і знову приведуть БЮТ і НУ до влади, ти думаєш, що вони зможуть щось змінити на краще, я в цьому сумніваюся.

Потрібно щоб люди освідомили що вони можуть щось добитися для свої держави, тобто якщо БЮТ і НУ будуть так зневажати конституцію щоб люби також вийшли на майден і доказали їм свої права, саме головне в майдані це єднання людей і освідомлення того що ми зможемо щось змінити в нашому житті законним шляхом. Я так мислю, може моя думка не сподобається форумчанам, але то правда, зараз в державі формується дво партійна система влади і також ставлення людей до своїх прав.
http://www.tour.com.ua/info/web_cams/detail.php?ID=29597 в Києві вже повним ходом мітинг проти зРади
Завтра знов Золотник з Фенчаком буде в Золочеві "розпинатися" так як "розпинався" в 2004 р..
Олег пише:
Завтра знов Золотник з Фенчаком буде в Золочеві "розпинатися" так як "розпинався" в 2004 р.
і я навіть приблизно знаю, що будуть говорити
Дочекались сонечка і по новому... Зимою ж холодно, і валянками треба запасатись.. з мандаринами.. Брєд для пенсіонерів-ораторів.
Всім живим вітання з Великими наступаючими Святами ! Бажаю завжди всім(і нашим форумівцям зокрема) бути самим собою і нелукавити ні словом, ні ділом ! Писати про речі важливі і серйозні- відверто й неупереджено, пам"ятаючи, що слово має велику силу!(Чи не так?) Тому нам всім пишучи наприклад про політику, треба нетільки писати, чи говорити, але головне робити- втілювати і самим і разом з іншими ідеї. Погодьтесь, Тільки тоді буде результат! Я нікого не суджу, адже кожна людина може помилятись, але інша справа, коли дійсно помиляється-то не є свідомо, але велике зло коли лукавить-бо це робиться свідомо. Тому закликаю всіх нас завжди до самокритики, а до інших ставитись доброзичливо(підказати коли хтось спіткнувся, допомогти), а як не подіє тоді по-іншому подумати ! А на рахунок мітингу думаю, що треба там бути активними, особливо запрошую до слова на мітингу Олега і AVB, які є дуже активні на форумі, тож хлопаки у вас з"явилась реальна нагода не тільки писати, але на ділі щось зробити для України. Недозвольте далі Фенчакам і Золотникам керувати і обманювати!
Перець, а мені хтось дасть слово?
Олег пише:
Перець, а мені хтось дасть слово?

А ти просив слова? [/quote]
Васілій пише:
А ти просив слова

Там без мене було кому говорити.

додано через 21 хвилину 11 секунд:

І за що говорити?
Олег пише:
І за що говорити?

Не поняв
Олег пише:
з кожним роком на Україні зростає смертність і кількість хворих дітей!!!!!!!!!

І на хєра то було тоді тут писати

Не багатЕнько людей позбиралося. Та й не було до кого збиратися. Чого треба людям в Золочеві? Громадської вбиральні, доглянутості вулиць і смітників, ... Це зовсім не те питання, що потрібно золочів'янам від українського уряду. Так що, получився черговий цирк.
Байдужі наші люди. Якби це було не так, то при будь-якій нагоді на такі акції приносили би кошики з тухлими яйцями.
Особисто мені не байдужа ситуація в парламенті. І, як на мене, то нехай навіть на короткий термін знову би прийшла до влади БЮТ - знову би, нехай навіть трошка, покращувала би життя простих людей. А потім знову рік-два застою, підняття тарифів і податків, ніякого наближення життєвих показників пересічних громадян до европейських. І далі знову політичний маятник, підштовхуваний прагненням людей жити краще...
Та який різон оце ходити, битися за то шоб їх розпустили, якщо після того розпуску добрі войни почнуться. І знов на Київ кликати будуть, але то вже нема чого туди їхати. Бо раз поїхали, а ефекту нема.
Васілій пише:
І на хєра то було тоді тут писати

За що говорити за те щоб Золотник з Фенчаком знов при владі були?
Хочу спитати Вас, що для Вас вони зробили за той рік що вони при владі? То була акція знов спланована владою. На мою думку людям надоїли "майдани", які не приводять до ніяких змін в нашому житті. Пусті крики і все. Зубар в своїх передвиборчих обіцянках казав, що буде відремунтований будинок убогих, а досих пір навіть берези не зрізав на фасаді і вір їм після того?!
Олег
справді, прийшло мало народу, тому що надоїли пусті слова, тому що неохота просто тупо постояти і послухати заклики і чергові обіцянки-цяцянки.
Васілій от давайте зберем свій "майдан" який буде дійсно йти від народу і скажемо їм що ми про них думає, туди я прийду і буду говорити, але говорити фактами про то що робиться в нашому Золочеві, що на це скажете?
Олег пише:
і вір їм після того

Пане Олег! Вам я теж невірю
Олег пише:
Васілій от давайте зберем свій "майдан"

В цьому я Вам не помічник. Причину дивись вище
Васілій пише:
Пане Олег! Вам я теж невірю

Яка є на то причина?

додано через 2 хвилини 37 секунд:

Олег пише:
цьому я Вам не помічник. Причину дивись вище

от такі ми Україці, як приходиться до діла нікого немає.
Олег пише:
як приходиться до діла

До якого діла? Дурне діло не хитре Працювати треба, а не мітинги мітингувати
Олег пише:
Яка є на то причина?

Нічого особистого:не вірю нікому
Васілій пише:
До якого діла? Дурне діло не хитре Працювати треба, а не мітинги мітингувати

Запитання: а що робити коли не дає працювати влада?
Олег пише:
Запитання: а що робити коли не дає працювати влада?

Не маю такої проблеми:скажу без зайвої скромності-я нарасхват
Напевно буває і таке, але частіше такими лозунгами прикриваються, коли самі планують стати владою. Чи не так, пане Олег?
Васілій пише:
частіше такими лозунгами прикриваються, коли самі планують стати владою. Чи не так, пане Олег?

Браво Васілій а то вже Ольо тут таку демагогію розвиває що аж нудить, він хоче так само як Золотник, Фенчак Зубар і Ко зайняти ну хоч маленьке але владне крісло, напевно саме тому він так прагне лідирувати у новоствореній партії
vj.Aver пише:
добрі войни почнуться

Не почнуться. ГАРАНТІЯ! Бо
vj.Aver пише:
раз поїхали, а ефекту нема
Людям зараз головне повернути принципи керування державою як то було 2005 року. А їхати до Києва для того не треба. Президент сам спромігся зробити саме важке, що від нього вимагалося. А як тре буде роздмухати ту "купку пердунів", то з цією задачею він вже точно сам елементарно справиться, застосувавши свої державні силові повноваження. Людям байдуже щось для того старатись, нехай тепер сам викручується.
font пише:
напевно саме тому він так прагне лідирувати у новоствореній партії

Я сам не знаю в які я ще партії?
Васілій пише:
Напевно буває і таке, але частіше такими лозунгами прикриваються, коли самі планують стати владою. Чи не так, пане Олег?

Трошки не так, я людина якій надоїло жити в такій державі де є ВСЕ і немає НІЧОГО! І як громадянин цієї держави я буду домагатися виконня нашими керівниками їхніх передвиборчих обіцянок!
font пише:
так прагне лідирувати у новоствореній партії

Шо за партія? Пачему не знаю
Васілій пише:
Шо за партія? Пачему не знаю

Знаєш. ""Народна самооборона"". і в цьому розділі Олег навіть номер свого телефону залишив.
на рахунок голосування: треба додати ше один пункт.
Пункт №6: вже то дістало.
Чесно: мене вже все це дістало
Парламент лайняково-ніякий, це факт.
Але саме страшне, що я не бачу достойної альтернативи.
tymofiy, це дуже добре, що ти не байдужий.
Але, на жаль, зараз інших альтернатив дійсно нема, тому і пункт такий відсутній.
Так що, нехай вже парлямент зміниться на "лайняково-неабиякий".
font пише:
Знаєш. ""Народна самооборона"". і в цьому розділі Олег навіть номер свого телефону залишив.

Поперше Самооборона не партія, а громадсьвий рух.
Олег пише:
Поперше Самооборона не партія, а громадсьвий рух.

Досить прикидуватись шлангом! Громадська організація! "Пора" також була ГО, але після майдану 2004 переросла в партію, аналогічно і беззаперечно, що "Народна самооборона" після тих подій що зараз відбуваються буде партією Луценка і за підтримку Ющенка в цій ситуації буде вимагати посадові крісла.
Цілком може бути. Але як в даний час щось може змінитись в нашому місті? Зміна парламенту сприятиме зміні законодавства. І тут вже не треба дрімати, а братися за своїх "януковичів".
АНЕКДОТ
Сидить Путiн у себе в офiсi. Дзвiнок. "Альо! Пане р'осiйський президенте? То Мiсько ту зi Львова, з пивної "Пiд Левом" телєфонує. Задзвонив'iм, жеби вам вповiсти, же ми тут вам офiцiйно вiйну декляруємо!"
"Харашо, Мiша, - вiдповiдає Путiн, - Ето дєйствiтельно важная новость! А у вас бальшая армiя?"
"Ну, зара, - каже Мiсько, зробивши деякi розрахунки, - в нiй є я, мiй кузин Влодко, сусiда Стефко i всi шо ту в преферанс грали. То нас разом вiсiм!"
Путiн зробив паузу. "Должен сказать тебе, Мiша, што в маєй армii 100 тисяч людей, каториє толька ждут маєво прiказа!"
"Холєра!" - каже Мiсько. "Я зара вам вiддзвоню!"
Наступного дня Мiсько дзвонить знову: "Прошу пана президента, стан вiйни не скасовано! Ми тутка роздобули всяку войскову технiку для нашої пiхоти!"
"А што за технiка, Мiша?" - запитує Путiн.
"Ну, в нас ту є два бульдозери, комбайн i трактор вуйка Гринє" - вiдповiдає Мiсько.
Путiн дещо здивований: "Должен сказать тебе, Мiша, што у меня 6000 танков 5000 бронєтранспортьоров. Кромє того, со врємєнi нашего послєднєго разговора, я увелiчiл армiю до ста пятiдесятi тисяч!"
"Най го холєра вхопит!" - каже Мiсько. "Я ще переддзвоню!"
Наступного дня Мiсько знову дзвонить: "Пане росiйський президенте, вiйна ще триває! Ми ту фльоту воздушну типер маємо! Сюнько з Левандiвки переробив кукурудзника, залагодив на нiм пару машiнгверiв спереду, а до нас сi ше приєднало штири хлопаки з пивної!"
Путiн помовчав хвильку, прочистив горло. "Должен сказать тебе, Мiша, что у меня 100 бомбардiровщiка i 200 iстрєбiтєлєй. Моi воєнниє бази охраняются ракетамi тiпа земля-воздух з лазерной наводкой. А ещьо я увелiчiл армiю до 200 тисяч!"
"Падоньку темний!" - вiдповiв Мiсько. "Я зара вам вiддзвоню!"
Звичайно ж, наступного дня Мiсько дзвонить знову. "Слава'Йсу, пане Путiн! Я сi тєжко вибачiю, але ми мусимо сi вицофати з тої войни."
"Нєужелi? Очень жаль" - вiдповiдає Путiн. "Почєму ето вдруг ви пєрєдумалi?"
"Ну бо," - вiдповiв Мiсько, "ми тут посидiли за пару гальбами пива, так сi мiж собов порадили, i вздрiли, жи аж нiяк не зможемо прогодувати двiста тисєч полонених!"
AVB пише:
Цілком може бути. Але як в даний час щось може змінитись в нашому місті? Зміна парламенту сприятиме зміні законодавства. І тут вже не треба дрімати, а братися за своїх "януковичів".

З кого почнем? Тобто хто йде в нас йде перший по списку?

додано через 6 хвилин 45 секунд:

От зараз вилазить та фальш яка є в нашій владі, пам"ятаю коли "робилися" вибори було довкола чути "та ми як прийдем все зробим, всім чим зможем допоможем", а зараз тільки "відфутболюють з одного понеділка до другого". І так той наш народ вийшов на майдан підтримати їх. Я маю наувазі Золочів, а за другі райони не знаю.
Знову тупі майдани і розмова про існуючу владу, ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ дивіться що робиться в Золочеві, а хто тут при владі? Хто підняв тарифи які найбільші в Україні? Невже це уряд. Хто так думає той глибоко помиляється і нічого в цоьому не розуміє. Тарифи підносить місцева влада яка "думає" про Нас з Вами. Тому це дурне опитування скинемо парламент, думаймо глибше, я впевнений що в кожного в серці є свій негатив, тому виливайте його на майдані в Золочеві на місцеву владу - хай працює а не неабиває свої морди, а парламент залишим у спокої - це їхні розбірки в який народ це пєшкі!!!
putrya пише:
Тарифи підносить місцева влада

Так, згідна. А хто стоїть над нею? А ще вище? А ще? ЯНУКОВИЧ!!
Ми вибирали помаранчеву владу, а хто, скажіть, нами керує?
Вибори потрібні! Потрібно міняти цей цорковий парламент. Ви подивіться, хто в ньому сидить і вирішує нашу з вами долю і долю наших дітей! Це син Януковича, шофер Януковича, артисти... Там повинні сидіти прфесіонали: юристи, економісти, та в решті решт справжні українці. Не знаю, чи набереться хоч 40% з нинішніх депутатів, які володіють досконало укр. мовою.
VIA пише:
А хто стоїть над нею
над мером міста і міською радою ніхто не стоїть, то саме вони вирішують тарфні питання для міста
massimo пише:
ніхто не стоїть

Неправда! Як це ніхто! Вони що самі по собі, ні від кого не залежать? Нікому не підвладні?
Проведено опитування репрезентативноъ вибірки населення України щодо ставлення до Верховної Ради.
35% респондентів сказали: "Пішла вона на... !"
25% респондентів сказали: "Пішла вона в ...!"
15% респондентів сказали: "Пішла вона до ...!".
Інші респонденти з напрямком не визначилися.
VIA пише:
Нікому не підвладні
ні, хіба виборцям

додано через 8 хвилин 29 секунд:

ст.42, п.5 ЗУ " Про самоврядування " говорить " При здійсненні наданих повноважень сільський, селищний, міський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед територіальною громадою", ось так
massimo
А як громада може здійснювати цей контроль на САМОврядовців?
Alexis, теоретично способів багато, практично ніяк
Закони явно не дураки пишуть
Щодо майдану...
Менулий майдан був чимось, щось вище, але без халяви такої як там була ніхто би там не стирчав, а зараз стоять за 100грн в день і хавку!
Ось такий в нас народ, дай 100 грн і буду стояти хоча і незнаю хто в країні президент!
Baxchisaraj пише:
стоять за 100грн в день і хавку

А саме страшне, їх можна зрозуміти. Постій наприклад на базарі день за 20 грн без хавки і тобі буде абсолютно по солов'ю хто там в Києві президент .
А я наприклад туди не їхав ні того разу ні зараз, і дай Боже, у майбутньому щоб не довелося

додано через 1 хвилину 13 секунд:

До голосування додати пункт "хочу калаш"
Baxchisaraj, то ще стараються постояти і за Пору і за Ригіони , але є серед них люди ЯКІ ще в "чось" ВІРЮТЬ, саме головне завдання нинішніх політиків, це відновлення віри народу, люди перестали ВІРИТИ
За яку віру? за тьотю Віру чи що? я впевнений шо 80% там за гроші!!! а менулого майдану, якби я хотів то і з 1000 зелених з відти приїхав але я там був не за ради Ющенка чи ще когось, вірилося в те що хтось "почисте" владу... ага, почистили, і кишені народу і владу, Ющенку підфартило, він попав в момент коли люди просто не хотіли бачити Яника, наступника Кучми, а крім нього не було кого вибирати, пройшла би Юлька чи плющ чи Мороз тоді би хтось з них став президентом. Тоді, в Києві, був реально масовий псіхоз!