Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Майдан - 2007

Ваші політичні настрої:
Я хочу змінити парламент 53%   8
Я хочу змін на краще при існуючій владі 6%   1
Я не хочу нічого міняти 0%   0
Мені байдуже, що там буде 40%   6
Не визначився 0%   0
Всього голосів: 15
Автор Повідомлення
Та все класно відбулося, людям казали те що вони хочуть почути і в ці чутки люди вірили, але не так сталося як гадалося, в помаранчевій бригаді бардак, нема авторитета, а Ющенко це просто популярний логін під яким на виборах всі піарились, закінчились вибори і що, всі почали тягти як рак, щука та лебідь, з першу киданули Мороза, на виборах обіцяли що він спікер, а після виборів хотіли перепросити і кума зробити спікером, звісно хлопець і зіскочив та й на любого тут присутнього якби вам комусь пообіцяли Бумер (наприклад, розцінки значно вищі) а врешті решт підсунули б/у ровер, хто незіскочив би? І нетреба говорити про патріотизм, про патріотизм поговоріть про це з мером, або пенсіонерами, а в ПР все поставлено "канкретно", є авторитет якби в такій ситуації Мороз зіскочив від Януковича, то річницю поминок за ним ми вже давно справилиб, що неможна сказати про Ющенка "пластиліновий" він наш.
Якби Юлька тоді при помаранчевій революції знала що народ за нею піде, то вона б Ющенка не підтримувала.))