Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Жінка за кермом

Автор Повідомлення
Жінка за кермом
Чи правильні ці твердження:
- "Жінка за кермом - те саме, шо мавпа з гранатою"
- "Жінка за кермом, як зірка на небі - ти її бачиш, а вона тебе ні"
як на мене, то неважливо хто за кермом: чоловік чи жінка. Є погані і хороші водії. і серед чоловіків і серед жінок.
Я не згоден з цими твердженнями.
Деколи жінкам за кермом не вистарчає рішучості - то правда
А от чоловікам - часто перешкоджає надмір енергії
Незалежно від статі бувають дуже добрі / погані водії.
Від людини залежить....
Особисто я знаю декілька дуже хороших водіїв - жінок
Я теж не погоджуюсь з таким твердженням. У всіх європейських країнах-це нормальне явище, а в нас чомусь побутує думка(серед чоловіків), що жінка за кермом-майже як злочинець. Вважаю, що жінки на дорогах більш дисциплінованіші і більш уважні. Хоча, як вже писали
persona_nihto пише:
Незалежно від статі бувають дуже добрі / погані водії.
Не знаю як в інших країнах, а там де бачив я на власні очі, то кожна третя автівка керована жінкою. В Золочеві напевне не кожна тридцята. Ну і поведінка і порядність на дорозі там дуже висока (не знаю чи це пов'язане з предметом цієї теми, чи просто жорстко працюють закони). Одним словом, нічого поганого в тому, шо жінка за кермом я не бачу, навпаки, це мабуть би пішло на покращення ситуації на дорогах. А робити різницю у вправності і реакції між статями - це, на мою думку, невігластво. Бо шофер тим вправніший, чим більше має практики. Незалежно від статі.
Так, справді, ці твердження помилкові! АЛЕ, є окремі екземпляри (і серед жінок і серед чоловіків), які за кермом себе поводять дуже похабно от і дивуйся після того, шо багато ДТП і травматизму на дорогах.
Особисто я люблю їздити в авто, якщо за кермом жінка. Але є одна пані таксистка, з якою страшко в одну машину сісти, не те, шо вже їхати.
Жінка за кермом...
А шо? Приємно мати водія - жіночку
vaymut пише:
АЛЕ, є окремі екземпляри

Шо є то є....
Водії поділяються на дві категорії : уважні і не уважні
На мою думку ці твердження неправильні. Буває так, що жінка краще орієнтується в дорожній ситуації, ніж мужчина. Та шоферство прибрали до рук чоловіки, бо на жінок і так повно всього навалилось.
На першому свому занятті з водіння спитала думку свого викладача на рахунок жінок за кермом. Він сказав, що жінки нічим не гірші у цій справі від чоловіків, просто до них трошки важче та справа доходить , проте потім на дорогах в більшості випадків уважніші від чоловіків тай "понтів" менше. Я з цим погоджуюсь, бо в тому немає нічого такого надзвичайно складного, з чим неможна було б справитись жінці. Головне щоб машина посеред дороги не ламалась
В мене сусідка так гонить на машині, шо не кожен чоловік так зможе. Вона як по дорозі їде, я стараюся зразу втекти з поля її зору, шоб мене за нею часом не потянуло.
жінки керують авто тупо притримуючись правил, а мужчини керуються вже дивлячись по ситуації. Хоча зустрічається і навпаки.
Олег, куди пропав твій пост? Ти чого його витер?
Одним словом жінка за кермом то є нормальне явище, але шкода її гарних ручок і нігтів збитих об гайки, якщо щось поламається в дорозі, одним словом Ви зрозуміли мене.
жінка за кермом те саме шо таксист
(з власного досвіду)
astrolik пише:
жінка за кермом те саме шо таксист
(з власного досвіду)

навіть якщо з власного, це не той випадок де має бути присутня категоричність
Знаєш коли гарні ноги натискають на педаль газу, в тому щось є? І коли машина починає рухатись швидко тоді жінка починає відчувати якусь свою певну силу над чоловіком, тобто що вона тоже сильна і не тільки вміє варити їсти і бавити дітей. Впринципі жінка все сильніша над чоловіком, і все вміє акуратно нав"язати йому свою думку.
Спочатку (1-3 рік) водіння жінки краще їздять ніж чоловіки. І пропусте, і їде по правилах, і не швидко. Але згодом, коли приходить практика то це вже вбивця на колесах. Газ до поліка, телефон прижатий плечом до вуха, в цій же руці помада, зеркало заднього виду використовується не за призначеням, і т. д. Тупості при обгоні, наприклад, найбільше якраз у жінок.
Жінка за кермом те саме що мавпа з гранатою
Мастер, докажи? Були проведені соціологічні опитування, жіка за кермом є біль уважнішою і аварій менше коли жінка за кермом.
Мастер, ти напевне сплутав. Жінка-"штурман" біля чоловіка за кермом - оце вже дійсно небезпечна суміш на дорозі!
Соціологічні опитування це не практика. За кермом більше 14років з них 4 останні працюю дальнобійником. Бачив би які фокуси вміють жінки на дорозі????? Такі жінки які ліпше керують за чоловіків є но дуже мало.

додано через 2 хвилини 32 секунди:

AVB з чого береш і з чого судиш
В даному випадку я не про свою жінку. Тут мені пощастило. Я співчуваю чоловікам, в яких дружини, мами, тещі і т. д. поруч з ними у машині беруться виконувати роль "ІНСТРУКТОРА" Через це якраз і трапляється купа аварій, а в результаті завжди винен чоловік. І ніхто вже не бере до уваги, шо шофер не зреагував на небезпечну ситуацію, бо його вже дістало збоку оте "не жени ... обережно - машина ... ой, я в магазині сумочку забула ... мені сусідка вчора таку історію цікаву розказала ... ну шо ти ледво плетешся, я на роботу запізнююсь..."
Глянув свій пост за 2007р. і пожалів що таке написав. Зараз якраз придбали дружині машинку Daewoo Sens (ну звичайно що червоний).

Зустрінете на дорозі (ззаду наклейки "У" та "каблучок") не зліться, вона тільки привикає.