Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Лічать чи калічать?

Автор Повідомлення
Лічать чи калічать?
Як ви думаєте, хто в нашому районі найкращий лікар у певній галузі медицини?
Ага, так ми тут і карти порозкладали.
А якшо серйозно, то знаю лікаря Панькевича Мирослава. Родом з Гарбузова. Це просто талант. Пан доктор лікує все. Правда приймає не в Золочеві, а у Львові. Має приватну клініку. Займається лікуванням за допомогою китайської медицини: голками, п'явками та голодуванням.
VIA пише:
голками, п'явками та голодуванням

краще вмерти від хвроби, ніж весь поколотий, обезкровлений і голодний
Ти, напевно, ше не хворів серйозно.

додано через 2 хвилини 23 секунди:

Я пройшла лікувальне 14 денне голодування і ще голковколювання. Результатом задоволена, (як в тій рекламі) . Та це було 5 років назад. Тепер знову буду голодувати.

додано через 55 секунд:

Якшо хтось хоче, то розкажу, як правильно потрібно лікуватись голодуванням .
VIA я не засуджую нетрадиційні методи лікування, якщо воно допомагає то хай так буде, я просто уявив як п"явки висосали всю кров з опухшого від голоду і сколотого голками тіла
Найкращий лікар - Урбанович Ігор Петрович!!!!(якшо хто не знає, він травматолог). Просто не знаю, як він мене витримав два роки тому, бо я вилежалася тоді в лікарні 3 тижні Дякувати Богу зараз все Ок.
На щастя з лікарями мала справу лише коли яку справку по медогляду треба було.
Альонка! Я з тобою згідна на всі 100%, що Урбанович найкращий травматолог в районі, як показує досвід багатьох (бо і мені доводилось бути на прийомі) Це людина-рентген. А ще хочу додати, що дуже добре лікує Мединський Михайло Григорович - невропатолог (до речі, веселий дядько ), а ще Ханенко Ігор Васильович - терапевт.
Khrystik пише:
Урбанович найкращий травматолог

То правда. Маю досвід триразового ламання рук!
То вже трохи розуміюсь на "тонкощах" травматології.
VIA пише:
знаю лікаря Панькевича Мирослава

То той, що колись в Підгірцях мав дачу і там приймав пацієнтів, чи той, що в Бірках за Львовом?
MUBa, не знаю про Бірки. Але те, що має дачу в Підгірцях біля річки то точно, бо я там теж була. А приймає на Підзамче на вул. Остряниці, 7.
І я колись до нього на голки їздила, десь років 8 тому. Лікування дало добрий ефект, але пан дохтір справляє далеко не найкраще враження: приходиш до нього, чемно вітаєшся, культурно ведеш бесіду, а він тебе поназиває всяким словами, шо дурно стає. Знаю, шо якось він призначив голодування якійсь жінці, а в неї була серцева чи ниркова чи ще якась недостатність (чи як воно називається), тобто голодування категорично заборонене. Він цього не врахував. От жінки і нема...
А в Бірках також живе лікар, який голкотерапією лікує, масажі робить. До нього моя мама колись їздила.
Класний Травматолог також П'ясецький! Мені склав руку з потрійним переломом в локті! До сих пір все працює як швейцарський годинник! Честь і хвала йому!

додано через 1 хвилину 34 секунди:

я теж
VIA пише:
знаю лікаря Панькевича Мирослава
Cамі кращі лікарі це ЛИСИК Богдан Степанович -терапевт Венгрен Михайло Ігорович
По стоматологія я знаю Колодій Ніна Миколаївна, досить відповідальний лікар з гарною практикою в роботі.
Так-так, Колодій пам'ятаю дуже добре робила, ще коли я зуби в Золочеві лікував за своїх шкільних часів.
VIA пише:
Займається лікуванням за допомогою китайської медицини: голками, п'явками та голодуванням.

Акупунктура класна річ. Хотіла б попробувати... А от п"явки... То в мене були вдома. Ми бабці ставили, бо мала проблеми з ногою... Ух... жутке видовище... Хоча помогло

Цитата:
VIA я не засуджую нетрадиційні методи лікування, якщо воно допомагає то хай так буде, я просто уявив як п"явки висосали всю кров з опухшого від голоду і сколотого голками тіла

А то тільки так здається... П"явки не всю кров випивають, а голкотерапія практично безболісна... тебе ж не наскрізь протикають...

Ну а про голодування не скажу...
Pangea пише:
Ну а про голодування не скажу...

Стосовно голодування, то в мене батько один час цікавився нетрадиційною медициною і само собою голодуванням. 10 днів можна було пити лише теплу кипячену воду, але результати приголомшуючі- очищення всього організму, покращення в роботі нирок і шлунково-кишкового тракту. Головне правильно почати і закінчити голодування.
Lucky пише:
Головне правильно почати і закінчити голодування.
Ото точно. Інакше можна копита навернути .
Ну і звичайно, строго дотримуватись вказівок лікаря. (Нікому не раджу голодувати самотужки!). Бо є такі, що ходять на процедури, викидають бабки, а підчас голодування допускають всякі "сочки-салатики легенькі". Це не серйозно!
А при правильному голодуванні результат дійсно капітальний!
Самий найкращий лікар-це Мединський Михайло Григорович. Найкращий невропатолог у нашому районі. По ньому видно що він дуже розумний, начитаний. І навіть мені казали, що його діагнози співпадають з діагнозами різних професорів і лікарів у Києві!!!
Razor пише:
І навіть мені казали, що його діагнози співпадають з діагнозами різних професорів і лікарів у Києві!!!

Боже ж ти мій....!!! Та невже?! Навіть з діагнозами КИЇВСЬКИХ лікарів...

І шо з того?... А їх діагнози як часто співпадають з тим шо є насправді?
Razor пише:
По ньому видно що він дуже розумний, начитаний.

От що саме головне в професії лікаря!!!
Pangea пише:
Razor пише:
І навіть мені казали, що його діагнози співпадають з діагнозами різних професорів і лікарів у Києві!!!

Боже ж ти мій....!!! Та невже?! Навіть з діагнозами КИЇВСЬКИХ лікарів...

Бывают и доктора "Киевские" с разными диагнозами. Тоже ведь люди, болеют.

зы: Был бы жителем - добавил бы тебе бонусов за внимательное чтение - я как-то не просёк
мені знайома сказала , що колись у школі робили манту , а її мама не дозволила , щоб моїй їй його робили, бо боялась що шось не те вколять. таке буває
Частіше буває шо колять те, але вже з вийшовшим строком дії...
див. "правда о прививках"
А чи є у нашому Золочеві хороший "костоправ"? спина турбує...
Є . Сама не раз до нього зверталась Він працює в нашій санстанції і фамілія його Заєць, але як звати не пам'ятаю