Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що чоловікам не подобається в жінках?

Автор Повідомлення
Що чоловікам не подобається в жінках?
тема зтворена не як вiдповiдь...
а з легкоi руки st.frg
не думаю що вона буде настiлькi ж популярна, але вона повинна бути.
Менi не подобаються жiнки:
-повнi

Posted from a Nokia mobile phone
мені не подобаються жінки грубі, в джинсах з яких торчить сало, з брудними руками і нігтями, з зарослями в самом неподходящом мєстє))))з невимитою головою, з гнилими зубами, курящі ужасно не подобаються , п"яні))))

додано через 45 секунд:

дозволила собі прийти в цю тему

додано через 3 хвилини 49 секунд:

дуже не люблю коли іде дівчина, красівая, а шкари в болоооотііі, фууу люблю коли гарно пахне, мається на увазі не дешевими духами зроблені під світові марки за 15 грн, а хорошими духами. Коли вона іде не серйозна і насуплена, а ледь-ледь усміхнена, ніби трошки куточки ротика в посмішці, коли виразні оченята, зі смаком одягнута, більше подобаються брюнетки
О, точно, курящих НЕНАВИДЖУ!!!
та у вас просто природжена ...
... находити уселякi недолiки

мужчин на форумі більше чим жінок, щось тихесенько сидять все Фергі, та Фергі
st.fergi пише:
мені не подобаються жінки грубі, в джинсах

Добре коли хоть в штанах, а не в спідничці "а-ля широкий пояс", тоді враження дійсно не для слабонервних
st.fergi пише:

І я
та під криві ноги що спідничка-пояс, шо штани-ніц не поможе

додано через 1 хвилину 58 секунд:

не люблю коли розмовляють такою мовою дівчата, тіпа: а ти чьо? а я до нього ДЗвониииииила, а він каже, почччєкай мене як таке чую-кров нагла заливає
Вже сюда спригнули?
Тут таких грубих дівчат з салом звисаючим з джинсів - уйма! Хоть греблю гати! Особливо літом, коли жара.... Розживуся на фотік, то покажу "красоти"...
massacra
ой покажеш, покажеш ту красоту валяй тепер, шо тобі ше не подобається в дівчатах а я буду схвалювати або заперечувати
Ну що ще сказати?

- коли дівчина курить (фе-е) ванючка-попельничка,
- коли бухають без міри, вдаючи з себе невє.... нно крутих, безперечно є такі дівчата, які любого хлопа переп'ють і ні одном глазу... але зараз не про них (ще одна тема)
- про грубих поплавків вже казали,
- коли вдіваються абсолютно "ніяк",
- про ганяння пантів теж вже казали,
- про немитих, не бритих теж ...

згадаю ще, то допишу...
Чоловікам не подобається коли жінка шоб мала займатися своїми справами лізе в чужі або корчить з себе не знати шо! Хоча я люблю всіх розумних і красивих дівчат! І нічого не пожалію для них якшо будуть нормальними!
О-о, а мені страшенно не подобається як тут одягаються... чесно, українки вдягаються краще
Де-коли яка як нап'ялить на себе щось, то таке враження ніби з городу, з копання бульби йде
ага)))а у нас одягаються або як на сцену виступати, або як ялинки різнокольорово, або як бомжихи у всьому брудному)))))а коли ще місячні а вона непомитаааа кашмар!!!!!
Pliocen пише:
шоб мала займатися своїми справами лізе в чужі

Нічо тут не зробиш, ми, жінки всі трохи психологи, і дуже любопитні, любим питатися і давати поради, що ви чомусь називаєте "лазанням по чужих справах"
не люблю, коли дівчина себе веде так, ніби вона має нємєрянно грошей і в неї тато-посол, зверхньо і цинічно

додано через 53 секунди:

а насправді за спиною-ні гроша
Не люблю коли дівчина п"є, курить і також матюкається, коли ногті не облущилися від лаку. Коли не має смаку до одягу.
lenhen пише:
"лазанням по чужих справах"

ну от скажи, як то можуть бути "лазання по чужих справах"якщо мужчина не чужий?

додано через 19 хвилин 28 секунд:

Олег пише:
коли ногті не облущилися від лаку.

а лак такий противний, зелений, а один ніготь більший а другий менший, а губи накрашені коричневою побадою і з олівцем таким же. не люблю, коли білі майже прозорі штани одівають а під них трусіки або розшиті чимось, або шортіками-фууууу, негарно так, або ще гірше-українські труси носить-такі з грубим швом по краю бід такі штанішки краще танга

додано через 2 хвилини 48 секунд:

коли потом несе від неї і одяг смердить непраний-то абзац. кажу як є-сама з такими стикалася. в магазині як стала така красуня коло мене я чуть в обморок не впала від запаху. коли носить шпильки а не вміє ходити-тоже капєц, так смішно виглядає збоку.
Дівчатка, ви вже тут, я там вам гарну пропозицію залишив
vaymut, колися, що тобі не подобається у дівчатах?
Розкажу вам анегдот.
Приїхали дві дівки зі села у Львів вчитися, а з них усі сміються, пальцями тикають. Тай вирішили вони стати кращими. Пішли до львівських дівчаток і кажуть: "дівкє, шо нам зробєте, жибисьмо не булисьмо такємє бєчками, а булисьмо такими файними і крутєми дівками, як вє?" Ті їм відповили, шоб пішли і кинулись з найвищого моста в місті. Дєвки так і пішли шукати того моста, знайшли! Сталий, перехрестились і оп, одна стрибнула, а друга залишилась, тай та, що на мості кричить: "Ганько, Ганько, як ти сі чуєш?" А та голову задерла, тай каже: "Я з бєчками не вогору"
Мене не пруть всі вищеперечислені дівчата + не пре коли дівчата починають вдавати з себе найрзумніших і починають грати в ігри. Ігри скоро розкриваються і дівчатка залишаються ні з чим....
а взагалі я Люблю Дівчат!
нагадала ще собі: не люблю, коли дівчата(жінки)присідають на ноги як чоловіки і так говорять(курять, п"ють), а ще не люблю коли дівчата заздрять, вони так то вміють робити, що мужиками далеко до того)))а ще не люблю, коли їй нічого не подавай а тільки бари-кабаки. не люблю, коли красавіци водять 2 пацанів за ніс одночасно і коли грають динамо хоч то треба і дати зачьот за таке: не кожна продинамити вміє
st.fergi пише:
коли грають динамо

Не знаю, що то таке
VIA то коли сидять з пацанами, їдять, п"ють, всякіє развлєчєнія там за їхній рахунок, а потім спригують як ні в чому не бувало, залишивши настроєних на інтім пацанів без нічого
Ненавиджу корисливих і хитрих , підлих осіб, які дивляться яку користь з тебе можуть мати і думають при тому, що ти нічого не помічаєш, а також брехух, які одну й ту саму історію розказують пару разів по- іншому. Не люблю коли "пишки" одягають одяг в обліпку і при тому в неї "окорока висять"
lenhen пише:
"пишки" одягають одяг в обліпку і при тому в неї "окорока висять"

оооооо, то чиста правда!!!!!)))) я все розумію, деякі без комплексів і все таке але....... то на мою думку так негарно, коли іде пуся в топіку, цицьки 6 розміру випадають з топіка на 3 розмір, одіне міні-целюліти так і видно, а ше бачила все те ж саме а ше вуса вдобавок!!!! мама дарагая-на вулиці раз таке побачила то чуть не вмерла, така тьотя задавила би легко а ще бачила високу худезну малалєтку яка ішла в таааакииих коротюсіньких шортіках, що було видно причандалля куда та мама дивилася

додано через 1 хвилину 4 секунди:

нєє, я все розумію-без трусіків то прикольно ходити але не в тих шортіках....... мдаа, как вспомню так вздрогну

додано через 4 хвилини 30 секунд:

не люблю коли в дами всі пальці в перстенях, а на шиї з десяток ланцюжків а ще не люблю, коли жінки їдуть звідси на заробітки за кордон, а повернувшися сюди ведуть себе так неадекватно, ніби тут перший раз в своєму житті: так удівляються, кліпають віями, озираються кругом чи хтось бачить їх, і ідуть голосно сміються а ще трясуть кульчиками закордонного виробництва

додано через 3 хвилини 57 секунд:

m@xxximus пише:
Менi не подобаються жiнки:

-повнi

і все??? та ти, чоловіче, зовсім невибагливий

додано через 1 хвилину 45 секунд:

а раз бачила дівчину в джинсах бедровках(якщо то ше можна було назвати бедровки), а лобок вибритий значить, і торчало таааке подразнення, фууууу!!!! як так можна ходити?? то ж видно все!!!

додано через 54 секунди:

st.fergi пише:
удівляються, кліпають віями, озираються кругом чи хтось бачить їх, і ідуть голосно сміються а ще трясуть кульчиками закордонного виробництва

то переважно ті жінки, які побували в Італіїї
st.fergi пише:
а ще не люблю, коли жінки їдуть звідси на заробітки за кордон, а повернувшися сюди ведуть себе так неадекватно, ніби тут перший раз в своєму житті

О! Класно підмітила! Виглядає дуже кумедно... а ще коли починаю-уть бавитись "в пань" то взагалііі
Або задають питання "і як ви тут живете, в цій дирі" тіпа вона тут ніколи не жила
lenhen пише:
Або задають питання "і як ви тут живете, в цій дирі" тіпа вона тут ніколи не жила
як таке чую-зразу по писках хочу надавати-факт, то мене злить ужасно, виходить якщо баба заробила гроші то вона зовсім уже і не баба а цяця ходяча, фууууу, не люблю таких
lenhen пише:
st.fergi пише:
І я Wink

І я, думаю, що чоловіки не будуть проти.
Не люблю худих жінок. Таке враження, що вони спеціально ніц не їдять. (Сама схильна до повноти, напевно тому).

додано через 1 хвилину 33 секунди:

Не люблю, коли жінка водить машину і в розмові постійно цим хизується
дівчата, схильна до повноти і "пуся" то є велика різниця, так само як і худенька і дістрофік

додано через 49 секунд:

VIA пише:
Не люблю, коли жінка водить машину і в розмові постійно цим хизується

ага, або коли веде машину і дивиться в дзеркало як вона виглядає зі сторони
Не люблю, коли жінка не вміє готувати. Посилає чол. за продуктами і виписує, шо він не то купив. Сама б взяла сумку і пішла купила, що треба

додано через 2 хвилини 27 секунд:

Нееееееееее, я не пуся, я нормальна.
st.fergi пише:
дістрофік

Уточню: не люблю дістрофіків.
VIA пише:
Сама б взяла сумку і пішла купила, що треба

Ну чому ж сама, разом!!!!!!!!
VIA пише:
Не люблю, коли жінка не вміє готувати

А я не люблю коли не вміє, а бреше , що так вже смачно готує і так все вміє
VIA пише:
Нееееееееее, я не пуся, я нормальна.

отак треба і казати а дістрофіки то кашмар канечна, ні цицьок нема а якщо то як жолуді, то вже така конституція організму я все розумію, але вважаю і дільше що то негарно

додано через 1 хвилину 44 секунди:

ой дівчата, коли брехачка-то пропаща вже не зв"язуйтеся з жінками, які хоч пару раз збрехали(а коли в серйозних питаннях то і поготів)
st.fergi пише:
брехачка-то пропаща
Ненавиджу брехливих. Буває так збреше, що й сама забуде, де правда

додано через 1 хвилину 9 секунд:

Не люблю таких солодких' жінок' в очі, а поза очі ....
VIA пише:
Ненавиджу брехливих. Буває так збреше, що й сама забуде, де правда

то вже напевне шизофренічка

додано через 2 хвилини 17 секунд:

VIA пише:
Не люблю таких солодких' жінок' в очі, а поза очі ....
угу, то в мене така знайома була в моєму рідному місті, така як масло була, вміла підлеститися , а потім ходила і сказки такі розказували всім про кожного-завал, вкінці все всплило, і чесне слово-тепер вона сама з дитинкою вдома бо навіть ніхто і погуляти з нею не хоче, вже мовчу щоб в гості звати або на каву піти
Не люблю жінок, які постійно говорять: мій Місько такий майстер, так все вміє зробити... такий файний..... А насправді ніц не вміє. А ше постійно вихваляють своїх дітей: такі розумні, помічники, слухняні.... А насправді ті дітиська бахурі страшні.
>st.frg-в мому рiдному мiстi...
А ти з якого мiста?

Ну нiх?? я собi бедровки...
Або нiх?? я собi ЛОБОК!!!?... що подразнення видно...
Я в ах?? е...
Да! Я не вибагливий! Менi подобаютсья худенькi(майже дистрофiки) дiвчата. (хоч з iньшими не вiдказую в задоволеннi спiлкуватись) а всiх iнших... кУвиряння в носi, сморiд, та iншi страхiття вiдношу до динозаврiв...
А вони пiд теми звязанi з Ж не \"канають\"
sех 4еvеr!

максімус баби всякі є)))))а на рахунок рідного міста я тобі при встрєчє на вушко, там де кульчик шепну звідки я

додано через 2 хвилини 45 секунд:

m@xxximus СЕКС ФОРЕВА
Ню ню i коли ж та зустрiч...
Запрошую тебе st.frg на пiвас дати призначити неможу . Але обiцяю за тиждень попередити!
ти за?

m@xxximus
як матиму з ким залишити дітьо, то прийду

додано через 21 хвилину 34 секунди:

не люблю, коли жінка щипає брови і з якихось причин їх не вищипала, ті зарості негарно так дивляться
Можемо з дiтьми пiти в Настуню! Звiсно не на пiвас.
Морозиво любиш? а

m@xxximus
мій син не всидить на місці однозначно ми флудимо з тобою я прийду на півасик з кузнєцом
ДОМОВИЛИСЬ i я з кузнецихою
... я серьезно!

Я не люблю от коли дівчина каже таке:
-Ой, Господи, я така груба!!! Мені срочно треба сідати на дієту, а то ви тільки подивіться на мене...-Зважаючи на те, що вона худенька і так і має досить класну фігуру.
Або ще, коли починає розказувати, яка вона ідеальна, хоча в реальному житті то справжня *****.
Pangeaтобто не любиш, коли самокритичною хоче показатися для других?
m@xxximus пише:
Запрошую тебе st.frg на пiвас дати призначити неможу . Але обiцяю за тиждень попередити!

ти за?

st.fergi пише:
як матиму з ким залишити дітьо, то прийду
m@xxximus пише:
Можемо з дiтьми пiти в Настуню! Звiсно не на пiвас.

Морозиво любиш? а

st.fergi пише:
мій син не всидить на місці однозначно ми флудимо з тобою я прийду на півасик з кузнєцом

m@xxximus пише:
ДОМОВИЛИСЬ i я з кузнецихою

А чому б одразу не провести зустріч форумчан? Всі познайомляться, поспілкуються на різні теми...
Сорі за офтоп
Щось ми проiхали з пiвасом... або з Настунею...

vaymut

согласна, хай буде тепло тільки , щоб можна було роздітися з тих курток, і топік одягнути з дєкольте
st.fergi пише:
і топік одягнути з дєкольте

ну, то я за таке дійство, ато вже надоїло, шо дівки позакутуються в куртки, дублянки, джинси, нічого жіночного! А так хочеться вже того тепла............
ну вот, і я не люблю жінок закутаних як монашок