Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що чоловікам не подобається в жінках?

Автор Повідомлення
Ага, а прикинь, коли сонечко, тепленько, всі дівчата в юбочках, топіках, з гарною шевелюрою, ото краса, аж приємно на вулицю вийти. Але страшно не люблю, коли сало з під топіка ваиглядає, і ноги-кривуляки під спідничкою-поясом, та ше й небриті від минулого літа, а може і взагалі...
st.fergi пише:
angeaтобто не любиш, коли самокритичною хоче показатися для других?

Не самокритичною, а чекає поки їй почнуть розказувати, що вона і так чудова, ідеальна, бла-бла-бла... Я в таких випадках завжди починаю знущатися з людини...
Pangea
я би говорила одразу: так, так грубааа, треба срочно худати, бо все на тобі висить, хе-хе-хе, сама таких не люблю

додано через 1 хвилину 37 секунд:

vaymut
ну согласися як виходить сонечко і дівчата роздіваються то аж жити хочеться
st.fergi пише:
ну согласися як виходить сонечко і дівчата роздіваються то аж жити хочеться

Ой, хочеться не те слово, тако би тільки сидів десь в людному місці і споглядав, як одіта, а як ходить, мені таке до смаку, аж душа радується, коли гарних дівчаток-жіночок бачу.
дуже не люблю жінок, помішаних на серіалах хоча признаюся чистосердечно, що я дивилася всі серії "КЛОН"
хотів щось написати, але Фергі вже все написала, то і додати нічого, хіба додам що не люблю жінок які в ліжку лежать як поліно

додано через 51 секунду:

і взагалі закомплексовані в плані сексу

додано через 4 години 6 хвилин 15 секунд:

НЕНАВИДЖУ ФЕМІНІСТОК !!!! і їхній брєд !
massimo пише:
і взагалі закомплексовані в плані сексу

повністю підтримую нерозковані в плані сексу жінки то є торба, постійно ходять незадоволеними, так як задоволення не отримують через свою закомплексованість, злі і нестерпні, з кучою внутрішніх емоційних проблем
ше не люблю коли жінка наносить на себе хаотичну бойову розкраску, і думає ніби то гарно. Косметики повинно бути в міру.
m@xxximus знаєш я собі пригадав історію, сиджу я у Львові на лавці і приходить дівка така вроді нічого, всмислі наморднік "чиплети" не треба і сідає, ну і як задерла спідницю і мене здуло з лавки ну ти розумієш чого , після того 3 дні ходив і пчихав. А там розписали нас що ми такі нехлюї в паралельні темі, а мене злость взяла.
Олег а шо ти то рознєрвнічався????????
З гумором треба відноситися до життя, батєнька, з гумором!!!!
Тема про те,"що жінкам не подобається в чоловіках" була створена в березні, а сьогодні червень і я так бачу що ти злопам"ятний орал, а сам говорив що поганого не пам"ятаєш
Всі мужчини з форуму посміялися разом з нами а тебе одного
Олег пише:
злость взяла.
а то чому? може тому, що на "злодію шапка горить"?

Розслабся, батєнька, пригорнися до своєї коханої жіночки і вона обов"язково тебе приголубить і скаже що ти в неї самий-самий-самий найкращий. Якщо тобі того буде маловато....*розводжу руками*
st.fergi я просто пам"ятаю випадок з життя. Я написав правду і висловив свою думку може трохи в гострій формі, може то по пошлому, але то правда, яка б вона не була.
йдіть всі в жопу
Ідеальної жінки немає. Зрештою як і всього іншого в світі.