Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що жінкам не подобається в мужчинах?

Автор Повідомлення
Що жінкам не подобається в мужчинах?
Давайте, мої красунечки, поділимся, що вам в мужчинах не подобається , хто за що їх сварить, хто за що критикує, хто за що пробачає... і так, виставляємо карти....

додано через 8 хвилин 34 секунди:

вже якщо я почала тему то скажу за себе.

мені в мужчині не подобається його самовпевненість насамперед, якщо мужик черезчур показує що він капєц як в собі впевнений-то переважно насправді, то є гиблий номер, і від такого краще втікати одразу. не подобається ужасно, коли мужчина сидить в барі наприклад, і закидає ногу на ногу як це робить жінка(надіюсь ви мене поняли), про перегар ранковий нема що і казати, про дим сигаретний також, сварити можу за водку(ну не можу я дивитися як мужчина п"є горілку), нехай краще коньяк))))критикувати можу за нетримання слова яке дав, пробачити можу шкоду за подарований мені дикий і шалений секс))))(ну що є то є)) подумаю то накатаю ще))

додано через 4 хвилини 47 секунд:

а коли бачу такого "крутого" мужика а він має мешти і спортивний костюм в полоску на штанах, і шкіряну куртку і шапку норкову, то вмираю зі сміху
а я дуже не люблю, коли хлопець при своїх дружбанчиках починає розказувати як і коли він кого побив. А як прийдеться до діла, то дівчина сама всьо розгрібає і то не кулаками, а як завжди словами, а він десь раптово щезає, ну тіпа мама подзвонила....
Альонка
ага, тіпа він такий "дєлок", а до діла то шукай вітра в полі
точно. А ше буває шо наодинці нормальна людина. А перед кимось - з тебе навіть поприкалуватися може. То в таких випадках рекомендую зразу по зубах
знаю таких... а ти стоїш, хвилину назад такая любімая а зараз обіс... на тоже того не люблю, а коли має гроші(батьків)то такий кент крутий, вимахується, а коли немає то ходить і стріляє сигарети(сам для заробітку їх нічого не робить)
>st.frg
тебе би мало порвати-ото як би оцей що в \"норiку\"... в спортивки, куртку заправив
-п\'ю водку
-вiдповiдно перегар
ну але це на вихiдних,i то не кож. раз
-не боец, але щоб моя дiвчина щось розрулювала... ЗАГРИЗ би нах!
-i з ЛЕГКОСТЮ \"випрошую\" пробачення

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
в спортивки, куртку заправив
А ще дуже погано, коли хлопець пліткує за спиною дівчини про таке, чого взагалі не було. А як приходиться до розгрібання, то він, так якби, ні при чому
m@xxximus пише:
-i з ЛЕГКОСТЮ \"випрошую\" пробачення

ти вмієш гарно підрозказати? чи може є інші методи , щоб тобі легко пробачили?

додано через 57 секунд:

Альонка
ти маєш на увазі, шо плете навіть про то, що переспав з тобою, а такого вообще не було
Навіть і про таке. Тож він не розуміє, шо тим опуститься нижче плінтуса, як все випливе.
А ось що мені не подобається:
Понти, типа я такий крутий і як мене всі знають і бояться.
Як вже казала, не люблю, коли стрижуться під 0. Коли під пагністями болото. Коли мешти розношені і не чищені. Коли не акуратний. Коли думає, що він все на світі знає, тобто зарозумілий. Ненавиджу коли п'є-курить, особливо коноплю!!!
Ще згадаю, доповню
lenhen божееее, розношені нечищені меееееештиии, ааааааааааааааа................ замість чорних стали вже сііііріііі мамма мія..... а я ще скажу, що комусь не іде під нуль, а комусь лисина навіть прикольно))))люблю щоб мужчина мав кульчик у вусі, але щоб він йому йшов))))
От і то правда. Не люблю нашого дорогого "села". Тобто коли сорочка в різнокольорову клітку, штани такі зелені і ше й запрвлені в розтоптаний 48 розмір страшних коричневих черевиків.
>st.frg
мля! Та той самий про який ти писала
не вмiю \"пiдрозказувати\"
але оточуючi не все роздiляють мою думку

m@xxximus
я її розділяю на всі 100%

додано через 1 хвилину 37 секунд:

Альонка
а може бачила, як пацан має розстібнуту сорочку, а там така цепочка золота на буйному волоссі на грудях, фууууу люблю, щоб волосатість була на грудях в міру
st.fergi пише:
а коли бачу такого "крутого" мужика а він має мешти і спортивний костюм в полоску на штанах, і шкіряну куртку і шапку норкову, то вмираю зі сміху
... а на лобі ультрафіолетом світиться ЛОХ ЗВИЧАЙНИЙ.... Ржунімаґу....
st.fergi пише:
ну не можу я дивитися як мужчина п"є горілку

у-у-у-у! Якщо водка класна, то її не хочеться пити просто так, а нею хочеться смакувати!!! Спитай в Кота про фігурне пиття водки...

Правду пишете, є такі екземпляри... але для чого такі примітивні панти?
massacra пише:
але для чого такі примітивні панти?

то для нас то примітивні панти а для них крутизнаааа

додано через 1 хвилину 6 секунд:

massacra пише:
у-у-у-у! Якщо водка класна
люблю коли мужчина смакує коньяк
Я не люблю волосатих (на грудях). Не люблю, коли мужик багато плете. Коли матюкається, коли свистить, коли руки в кишенях, згорблений. Не люблю грубих. Живіт наставить, руки в кишені.
VIA пише:
Живіт наставить, руки в кишені

влучно
Фееееееееее!

додано через 47 секунд:

А ше є такі, що плюються. Феее.
st.fergi пише:
комусь лисина навіть прикольно)))

Мені не подобаєься і фсьо, як би воно там не було прикольно
st.fergi пише:
цепочка золота

О-о, цепочка золота, чим грубша тим файніша... а ше обов'язково золота печатка... красота
Ото ми почали мужчин обс... ти.
VIA
а сережка подобається?(якщо пасує)то про молодих а не про 40-річних
А мені не подобається печатка
VIA
нєєєє, то не об.... ння то обговорення недоліків
>st.frg
роздiляеш думку про то що я НЕвмiю росказаты? Чи...? Запутався
а ще в мене в вусi кульчик дваааа i в язикуууу i виии...
Не, ще нема

Може вони почитають і виправляться! st.fergi
Та тут похлєще аніґдотів!!!
А мені сережка в вусі подобається... і волохатість... вміру
Не люблю страшно вусиків, особливо коли ріденькі
massacra
а тоооо

додано через 1 хвилину 28 секунд:

lenhen пише:
Не люблю страшно вусиків

вусики давно були в моді навіть))))я теж не люблю вусиків)))а от борідку прикольну люблю(не цапову)коли бакенбарди і борідкаааа
А ше, коли весь такиййййй : в костюмчику, з краваткою і в напастованих мештах і з печаткою ..... а смердить потом. Ненавиджу, коли від мужчини смердиь потом. Невже він сам не чує цього????
m@xxximus пише:
а ще в мене в вусi кульчик дваааа
бооомба розділяю думку шо конфлікти залагоджуєш методом, який мені по душі і по тілу
st.fergi пише:
а от борідку прикольну люблю(не цапову)коли бакенбарди і борідкаааа

Це я і сама люблю
А ще пухнасті волосся на голові
VIA пише:
Невже він сам не чує цього????

Може він бик і привит сиердіти пажизні?
Тема пiд стать st.frg всi могли ii вiдкрити, але вiдкрила саме вона,i ще нi одноi настiльки популярноi теми я не бачив з тел. Не встигаю читати
але, е притензii...
Менi тоже неподобаються баби з засаленим вим\'ям, лузгающi семошки,i подовгу немитi
ви щось реальнiше пишiть, тiпа про лисину, про печатку, балабольство.
Продовжуйте...

m@xxximus
відкривай тему шо не подобається в жінках)))))))))))))
Ше люблю як він стильно одягається, чесно кажучи більш люблю молодіжний стиль. А-а якщо вже діловий, то дорогий, щоб він пасував до всього. Ой, це мабуть більше в другу тему ...
Дійсно, зовнішній вигляд впадає в око, але це все відкориговується. Найбільше я не люблю, коли мужчина не хоче признавати свою вину. Нашкодив і в кущі.
m@xxximus
реальнішого ніж коли смердять носки , коли в гостях, вже нема ніде
5 людей і всі в одній темі сидять! Оце популярна тема!!! 5 балів!!!
Ненавиджу, коли вони брешуть.

додано через 59 секунд:

Коли вихваляються:"Моя машина, моя робота, я найкращий....."
VIA
lenhen, ага, коли напилася свиня і стоїть і доказує: киииця, та я не п"яний! ну хіба ж я п"яний? я шо падаю? і тут, бумц-і впав
massacra, звідки ти знаєш, що 5 людей?
VIA пише:
Коли вихваляються:"Моя машина, моя робота, я найкращий....

а на самом дєлє, тьоща гроші передала на машину, хе-хе-хе
st.fergi пише:
ага, коли напилася свиня і стоїть і доказує: киииця, та я не п"яний! ну хіба ж я п"яний? я шо падаю? і тут, бумц-і впав Laughing
, ага, точно, а ше : я не перший почав, то він винуватий. Козлом мене обізвав(Стоїть з набитою мордою)
VIA пише:
Найбільше я не люблю, коли мужчина не хоче признавати свою вину

І я не люблю
А ще не люблю коли "присідають на вуха", а ще коли "бавиться в Отелло", тобто ревнує занадто, а ше не люблю чоловіків з "трудовими мозолями", тобто з животами
VIA пише:
Козлом мене обізвав(Стоїть з набитою мордою)

але я йому так віддав здачі, що торбааааа!! (а самого його в реанімацію пора класти вже)))
st.fergi пише:
lenhen, ага, коли напилася свиня і стоїть і доказує: киииця, та я не п"яний! ну хіба ж я п"яний? я шо падаю? і тут, бумц-і впав

Ой бліннннн, забила б за таке!
А ше та я не встиг, був зайнятий на роботі, а насправді бухав з колегами
lenhen пише:
тобто з животами

вони то називають:комок нєрвов))))))))

додано через 58 секунд:

не люблю коли ноги миють раз в тиждень! в суботу! і труси тоді ж міняють!