Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що жінкам не подобається в мужчинах?

Автор Повідомлення
VIA пише:
А ше та я не встиг, був зайнятий на роботі, а насправді бухав з колегами

Ну а на рахунок цього, то взагалі копець/Ну не розумію я нашо брехати? Можна подумати ми б не пустили, як би вони сказали
Не люблю, коли мужчина ніц не вміє зробити: білити, плитку класти, праску відремонтувати, ц в я х а забити . Ужас просто! То вже не мужик!
не люблю, коли літо і впав дощ, а пацани виходять на вулицю в шкіряниииих куртках
А ше нервує таке:"та я на роботі випив но одне пиво"... а сам "ледво теплий"
st.fergi пише:
не люблю, коли літо і впав дощ, а пацани виходять на вулицю в шкіряниииих куртках Wink
Не розумію
lenhenабо спирають все на то, що п"яний бо голодний був!!!! ха-ха-ха-ха!!!!
st.fergi пише:
або спирають все на то, що п"яний бо голодний був!!!! ха-ха-ха-ха!!!!

Ага, або "врікли"
lenhen пише:
А ше нервує таке:"та я на роботі випив но одне пиво"... а сам "ледво теплий
ага, а ше і штани мокрі: тіпа вітер сиьний був! хі -хі - хі
дівчата раз таке бачила: то літом було, стоїть один такий парєнь і руки догори підняв і ніби розгинається, так от: там такі кудрі під пахвами а на них рексона якась засохша" сіній іній"блін, фууууу, чуть не стошнило краще користуватися прозорими антиперспірантами і підбривати ті кудрі, в кого лишнє волосся

додано через 52 секунди:

VIA пише:

st.fergi пише:
реальнішого ніж коли смердять носки , коли в гостях, вже нема ніде

фубля! а кіко тої зими....
А ще ненавиджу як хлопи "мочаться" під стінами і тіпа ніхто не бачить(це як в нас, за старою автобусною)
а один на озері став і почав роздягатися шоб купатися. роззувся - а там такі манікюриииии таке враження шо коли напевне ходить вдома босим то ті манікюри на ногах прям цокають по підлозі

додано через 32 секунди:

lenhenага, або навпроти мого дому
Ну, тут ніц не поробиш. Треба до мера йти, або в іншу тему

додано через 38 секунд:

Не встиглаlenhen
st.fergi пише:
таке враження шо коли напевне ходить вдома босим то ті манікюри на ногах прям цокають по підлозі

Ага,a когті як в орла . А чого тільки варті шкарпета з дзюрами на п'яті....
не люблю коли мужики відпускають дехто на мізинчику довгий ніготь то для того щоб у вусі колупатися чи де?
lenhen пише:
Ага,a когті як в орла Laughing . А чого тільки варті шкарпета з дзюрами на п'яті....
Це вже жінка винна

додано через 38 секунд:

st.fergi пише:
не люблю коли мужики відпускають дехто на мізинчику довгий ніготь
Ой, я теж ненавиджу.
VIA пише:
Коли вихваляються:"Моя машина, моя робота, я найкращий....."

з таким пряма дорога до putrya! 100% співпадіння - пальці веером...
VIA пише:
Це вже жінка винна
нічого подібного, тут жінка не винна, тут треба купити нові носки але як до такого допустити шоб п"ятки в дирках були то вообще.... аааа, на п"ятках мозолі, от вони і роблять дзюрки
VIA пише:
Це вже жінка винна

Не завжди, жінка-не нянька. А в сирниках з дзюрами ходять і "вільні як вітер" чоловіки
st.fergi пише:
тут треба купити нові носки Wink
В жінки гроші і вона повинна купити.
lenhen пише:
на п"ятках мозолі, от вони і роблять дзюрки

А на пальцях "орлині" кохті
Шо не кажіть, дівчата, а жінка повинна дивитись за чоловіком (шкарпетками теж), Щоб був попрасований, чистий, не подертий. Бо, як гроші брати, то жінка є, а як шкарпетки нові купити, то
st.fergi пише:
жінка-не нянька.
віа, я вважаю , що якщо чоловік гідний сам себе, то має або купити сам, або хоча б сказати жінці щоб купила, а то ж буває дійсно, жінка помічає сама аж в гостях що той її неотесаний оказивається благовірний в дзюрках
VIA пише:
Шо не кажіть, дівчата, а жінка повинна дивитись за чоловіком (шкарпетками теж), Щоб був попрасований, чистий, не подертий. Бо, як гроші брати, то жінка є, а як шкарпетки нові купити

і так би й відповіла,st.fergi випередила
st.fergi пише:
віа, я вважаю , що якщо чоловік гідний сам себе, то має або купити сам, або хоча б сказати жінці щоб купила

І взагалі, чоловік не мале дитя, щоб за ним дивитись
гроші спільні мають бути і не важливо хто їх заробив. не люблю коли мужик каже до колєг: а жінка для того, шоб їсти варила, шоб прасувала, шоб все прибирала і прочєє, уууууу-замочила б за таке!!! жінка для того щоб її любиииили, от тоді вона і сама буде це все виконувати.)))))з любов"ю саме головне буде робити))))
Чесно, дуже люблю самостійних чоловіків, щоб могли все самі зробити
в мене малий синок, от за ним я і дивлюся, чи нагодований, чи не в порваному ходить, а мужчина-це доросла людина, і якщо я бачу неохайного чоловіка, то просто розумію його жінку, бо тут наглядай-не наглядай-результату ноль!!! то вже мамочка його так навчила-от де проблєма, сюсюкала і пильнувала, а воно і виросло таким, шо сам за собою не прибере)))))

додано через 3 хвилини 55 секунд:

в моєї знайомої-чоловік, то тяжолий случай. сам навіть їсти собі не візьме, навіть якщо все готове і на плиті гаряче, так його навчила його мама, що жінка має обійти його як худобу в стайні, ноги миє раз в тиждень, спати лягає немитим, зуби чистить по великих святах, то торба дівчатка
st.fergi пише:
вони то називають:комок нєрвов))))))))

st.fergi пише:
не люблю коли ноги миють раз в тиждень! в суботу! і труси тоді ж міняють!
st.fergi пише:
так от: там такі кудрі під пахвами а на них рексона якась засохша" сіній іній"блін, фууууу, чуть не стошнило

VIA пише:

st.fergi пише:
а там такі манікюриииии

lenhen пише:
А на пальцях "орлині" кохті

в мене вже живіт болить ржати! тут сусіди шок получать!
st.fergi пише:
розумію його жінку, бо тут наглядай-не наглядай-результату ноль

Права на 100%
st.fergi пише:
мужчина-це доросла людина

Згідна і вважаю що в "дєтство " йому впадати(ну, жінка-друга мама) дозволяти ні в якому разі не можна!!!
massacra
st.fergi пише:
сам навіть їсти собі не візьме, навіть якщо все готове і на плиті гаряче, так його навчила його мама, що жінка має обійти

О! І я знаю такий приклад! І до сих пір не перестану йому дивуватись
massacraну от скажи мені, щоб ти зараз робив в свою снєжную бурю, якби не посміявся файно

додано через 3 хвилини 21 секунду:

мені далеко не треба йти: у мого дєда з моєю бабою такі ж самі отношенія дєд мій всегда прав, і баба знає, що даже як мій дєд не прав то він все одно прав

додано через 3 хвилини 44 секунди:

не люблю, коли бачу, іде пара додому, ВОНА волочить на собі ЙОГО. А він, огризається там до неї, матами криє, шо вона десь там потанцювала з Петром.

додано через 2 хвилини 29 секунд:

про п"янки можна багато говорити. от знаю випадки, коли в мужика "крітічєскіє дні настали", і він відмовляється від сексу, одна жіночка до мужа і в чулочках, і в комбінашці прикольній , а він каже : я не хочу , а ще говорять, що то у жінок "переважно голова болить"
Страшно нервує в чоловіках те, що вони не бачуть те, що лежить у них під носом. А ще дивна боязнь когось спитати, приміром, як пройти на таку-то вулицю...
lenhen
ага, як в тій рекламі: Люба, ти не бачила мої штанів? а носки? люююба??? або в анекдоті: і взагалі куда ти переставила кухню
st.fergi пише:
а ще говорять, що то у жінок "переважно голова болить"

От-от, брехня 100%
то стосується і дівчат, але не люблю коли мужчина має прищики на лиці НЕВИДУШЕНІІІ УЖАС І КАШМААААР БІЛІ І ПРОТИВНІ!!!!!

додано через 2 хвилини 37 секунд:

А ше не люблю, коли мужик ростом малий, одів джинси в обтяжку майже блін і шкари такі з носком довгим і задертииииимм
st.fergi пише:
ага, як в тій рекламі: Люба, ти не бачила мої штанів? а носки? люююба??? або в анекдоті: і взагалі куда ти переставила кухню

lenhen пише:
А ще дивна боязнь когось спитати, приміром, як пройти на таку-то вулицю...

Сміх-сміхом, а ми раз так годину кружляли в пошуках "тієї" вулиці

Мдяа, досталось сьогодні хлопчикам, мають що читати
lenhen
надіюся щиро, що наші хлопчики не такі і такими не будуть
продовження буде? чи то вже по всьому?
st.fergi пише:
коли мужик ростом малий

А ше кєпку нап'яле, то взагалі "улет", або як хлопча сухеньке, а маєчу в обтяжечку натяне(а ше й прозору)бе-е
massacra пише:
VIA пише:Коли вихваляються:"Моя машина, моя робота, я найкращий....."

з таким пряма дорога до putrya! 100% співпадіння - пальці веером...

от я і кажу, що самовпевненість... вона до одного місця
massacra пише:
продовження буде? чи то вже по всьому?

Не надійся, продовження буде, тут ще говорити і говорити
lenhen пише:
А ше кєпку нап'яле, то взагалі "улет", або як хлопча сухеньке, а маєчу в обтяжечку натяне(а ше й прозору)бе-е

підтримую на всі 256%як каже массакра, і такі сосочки торчать бо замерзло біднятко і вітер ним колише, бо худе як тріска а фраааайяра строїть

додано через 1 хвилину 36 секунд:

не люблю, коли от мужчина підстрижений і з часом ззаду на затилку трошки нижче заростає, подібний стає на драконааа фууууууу

додано через 1 хвилину 2 секунди:

або коли ті ж нігті не ПІДСТРИЖЕНІ а ПОГРИЗАНІ і так кривоооо
st.fergi пише:
бо замерзло біднятко і вітер ним колише, бо худе як тріска

Ага, а ручечки як сірнички... а ще як ноженьки кривенькі і воно худеньке в джинсах в обліпку, зразу в мене думка про те, як воно недоїда, бідака

додано через 1 хвилину 59 секунд:

st.fergi пише:
або коли ті ж нігті не ПІДСТРИЖЕНІ а ПОГРИЗАНІ і так кривоооо

І "заусениці" в всі боки торчать... а під нігтями "траурна лента" б-р-р
а коли ноги криві, волосаті і в шортах широких розшивають по центру влітку..... ага, забула, а ше шльопанці за 20 грн на босу ногу , а ще шмаркання не в хустинку а на вулиці на сторонуууу капєц кароче
st.fergi пише:
а коли ноги криві, волосаті і в шортах широких розшивають по центру влітку

5 з плюсом
на рахунок( повернуся ще назад)чи має жінка так за мужиком пильнувати. мені шось таке здається що то в місті таке буває само собою, але кажись то більше по селах так "заведено", то там більше прийнято, шоб до церкви в костюмах ходили як до офісу, щоб жінки костюми носили також по вулицях(чого я не переварюю, так як вважаю, що костюм як чоловічий так і жіночий є сугубо діловим одягом), щоб жінки пильнували чи має хлоп чисту сорочку, і прочєє...

додано через 3 хвилини 4 секунди:

а массакра присів тихенько і мотає все на вус
st.fergi пише:
а массакра присів тихенько і мотає все на вус

Він мабуть в шоці і не тільки він... самі напросились...
я вже ржати більше не можу-у-у! Буду ржати так
lenhen
скажуть що ми, жінки, балувані ГАЛІ