Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що жінкам не подобається в мужчинах?

Автор Повідомлення
VeLiKaN тобі респект, коли ти то зміг прочитати.
То напевне як 13й подвиг Геракла
Я переважно на останні дивлюся.
Олег пише:
"зїхав на білому коні з небес

з небес.... на білому коні....
шось в тій жартівливій темці запахло релігією....

додано через 2 хвилини 9 секунд:

astrolik пише:
тобі респект

а нам респект шо змогли то фсьо накатати
Ну да і вам респект за то шо ви то всьо напімпали
Хоча воно й не дивно, бо жінки люблять потеревенити
astrolik пише:
жінки люблять потеревенити

і не тільки язиком.. а ше і руками...
Все вірно, люблять жінки поговоритиякби жінки не любили полялякати то це були б КАКИЕ ТО НЕПРАВИЛЬНЫЕ ПЧЕЛЫ (С) Вінні-Пух
lenhen шо починаю, так я старий і жонатий, але щоб душа молода була, і ні до кого я не клеюся. А по тих стандартах які Ви дівчата хочете треба Вам шукати на небесах чоловіків, чи хлопців. Гарні Ви наші!
st.fergi пише:
Все вірно, люблять жінки поговорити

Коли би було щось з тої розмови, тобто матеріальний зиск. А релігаю ти де тут бачиш? st.fergi
Олег пише:
Коли би було щось з тої розмови, тобто матеріальний зиск

а тобі би тільки
Олег пише:
Гарні Ви наші!
дуже
Олег пише:
Гарні Ви наші!

І не сумнівайся
Олег пише:
А по тих стандартах які Ви дівчата хочете треба Вам шукати на небесах чоловіків, чи хлопців

Нашо ж так далеко ?
Олег пише:
так я старий і жонатий, але щоб душа молода була, і ні до кого я не клеюся

Мдя... Знов речення-загадка. Ніц не зрозуміла
я думаю шо тут малося на увазі таке.... Олег вже не молодий, але шоб душа була молодою, то він має частіше спілкуватися з молодими дівчатами.... але не сприймайте то як залицяння. Так я поняла чи нє??
Альонка пише:
Олег вже не молодий, але шоб душа була молодою, то він має частіше спілкуватися з молодими дівчатами

Мдя... навіть і не знаю, шо на то сказати
Кожний написав все з чим зустрічався досить часто, мабуть.......
Бути людиною пише:
Кожний написав все з чим зустрічався досить часто, мабуть.......

Або в своїх фантазіях хоче зустрітися
тоже варіант=)
жінкам гроші подобаються))))))))
nf1234 пише:
жінкам гроші подобаються

То спочатку любов, а потім гроші давай. Чим більше грошей тим більше любові.
Олег пише :"Чим більше грошей тим більше любові."
Шкода , Олег, що ви такої думки. Гроші можуть бути і засобом виявлення Любові. Скупість і Любов не зовсім сумісні.
LUBA995, кожна життева ситуація вчить людину по різному, тут я мав наувазі те що ти написала, але гроші мають велике значення також, тому що вони можуть дати більше матеріальних можливостей для людини, отже коли ти любиш ти нічого не жалієш.
st.fergi пише:
тьоща гроші передала на машину, хе-хе-хе

Теща- це така людина, що просто так зятеві гроші на машину не дасть. Напевно було защо ті гроші давати.

Люблю, коли чоловік слідкує за своїм зовнішнім виглядом, охайний. Можу багато пробачити, адже ідеалів немає, а ось дурості чоловічої - НІ!
А що для вас є чоловіча дурість?
Бути людиною, зустрічали такий життєвий випадок, коли кажуть: той чоловік розумний. Про іншого такого чомусь так не скажуть?
ну розумним бути мало, адже не завжди розум може охарактеризувати людину. Думаю, що має бути щось вище, а це мудрість, яка включає і в себе второпність.
Бути людиною пише:
що має бути щось вище, а це мудрість, яка включає і в себе второпність.

Думаю, саме це мала на увазі. Мудрість, а не голий інтелект. Ось ви розумний.
Бути людиною пише:
Думаю, що має бути щось вище, а це мудрість, яка включає і в себе второпність.

А я думаю, що мудрості замало, все залежить від харизми кожного з нас
да, я такая пише:

А я думаю, що мудрості замало, все залежить від харизми кожного з нас

і від фарту деколи тоже. залежить багато.
LUBA995
мудрість ж здобувається з роками і поступово
Бути людиною пише:
мудрість ж здобувається з роками і поступово

Таку мудрість називають життєвою, що приходить з роками. Дідусі мене ще не цікавлять. А от вміння розуміти іншу людину (а не виходити тільки із егоїзму:"весь світ для мене"), також мудрість.
я вважаю. що це та сама мудрість. але на кожному етапі життя вона має свої критерії і їй властиві свої погляди, тому в молодості людина є такою мудрою, а вже з рокам ця мудрість набуває інших властивостей, так що це все є одне. Головне можливо, навіть і не в тому як воно визначається, які роки, а справді, щоб воно працювало для блага інших людей, приносячи добрі плоди
Бути людиною пише:
приносячи добрі плоди

Саме так.