Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що жінкам не подобається в мужчинах?

Автор Повідомлення
>VIА
я правда не зовсiм зрозумiв чому саме до мене...
(нарахунок уважностi, подарункiв i уваги)
але на замiтку собi взяв.
Винуватий-буду виправлятись

Posted from a Nokia mobile phone
Я думаю, дівчата, якщо би і навіть Ви знайшли ідеального мужчину, всерівно в ньому б знайшли недостатки, така Ваша природа.
Олег
та недоліки у всіх є, просто в когось вони дуже мало виражені а в когось аж через край переливаються така наша природа? така ваша природа
st.fergi за то ми Вас і любим .
Олег
ми вас теж любимо, і всячески стараємся щоб ви були кращими ніж є насправді( природа значить )))), котрась жінка добивається свого пилянням постійним, котрась гарними словами, але то все робиться тільки для того, щоб її благовірний був самий найкращий і щоб всі заздрили , все робимо так як і ви ви також хочете, щоб ми були у вас самими красивими і самими розумними, щоб наші шипи і бзіки повідлітали і кожен чоловік добивається свого по-своєму якщо взагалі добивається
осилив відразу 13 сторінок іду подумаю
m@xxximus пише:
я правда не зовсiм зрозумiв чому саме до мене
, то я так в загальному, до тебе, як до одного з представників чол. роду. Перепрошую, якщо зачіпило.
VIA пише:
Не люблю, коли мужчина ніц не вміє зробити: білити, плитку класти, праску відремонтувати, ц в я х а забити . Ужас просто! То вже не мужик!
я згідний, що мужик повинен багато що вміти робити, але це робити він не повинен. Я щось не уявляю як хірург приходить додому після операції і кладе плитку, а на другий день знову робить операцію , мужик повинен робити свою роботу і приносити додому стільки грошей, щоб вистачило і на плиточника і маляра і на нову праску і т. д.
massimo пише:
мужик повинен робити свою роботу і приносити додому стільки грошей, щоб вистачило і на плиточника і маляра і на нову праску і т. д.

Ото правильно! Так повинен думати справжній мужчина!
VIA пише:
Ото правильно! Так повинен думати справжній мужчина!

Повністю згідна.... А то припхається чоловік з роботи(в кращому випадку тверезий) і скаже: "або я зараз заб"ю цвяшок, або цвяшок заб"є мене"
НЕНАВИДЖУ МЕТРОСЕКСУАЛІВ !!!

додано через 1 хвилину 3 секунди:

massimo пише:
або я зараз заб"ю цвяшок, або цвяшок заб"є мене
ото про них!
А ще я не люблю коли хлопці шастають по центру і плюють на всі сторони соняшниковим насінням.
massimo пише:
НЕНАВИДЖУ МЕТРОСЕКСУАЛІВ !!!

так, мужчини мають слідкувати за своїм зовнішнім видом тільки не до такої степені як метросексуали, вони вже такі педантичні особи Альонкаага, а коли харкають то взагалі, або коли стоять коло тебе і от набралося харкотиння а він, показуючи який він культурний, тримає його в роті а потім не витримуючи відпльовує його...... фууу!!!
Короче кажучи, я замітила, що постійно харкають ті хлопці, які курящі..... Так шо нехай кидають курити. Тоді все буде Ок.
не люблю чоловіків, які приділяють увагу компу більш чим треба(є мужчини, які допізна сидять і бавляться в стрілялки, або просто тупо гуляють по інету без причини), особливо це дууууууже проявляється, коли компа не було і от-звершилося-купили!!!

додано через 3 хвилини 25 секунд:

відмазка на запитання: чому ти не попередив що так допізна затримаєшся? - я думав, ти вже спиш-НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ пишіть, дзвоніть своїм коханим, ЯКІ ЧЕКАЮТЬ ВАС ВСЕ РІВНО, де б ви не були і які б ви не прийшли
Малишка дай нам Грузу , НАМ ПО КАЙФУ!
а ще не подобається, коли мене мужчина питає про делікатні речі то червоніє, хе-хе-хе
А я не люблю такої розмови:"То кажеш була в подружки.....(через дві хвилини), .... то ти була в подружки чи нє?........(ше через деякий час)...... ти ж казала, шо хотіла сходити до подружки, то ти таки сходила?......... (і ше через трошки)....... чо ти не розказуєш як до подружки сходила?"
Альонка
такі мужики відносяться до типу"дойо....... тих"
Ага, я знаю. Треба буде ше й про них віршик написати.
не можу сприйняти те, що мужчина ще нічого добре не вияснить , а вже робить свої висновки(то саме і про жінок можна сказати), накручує себе, вигадає дещо а потім повірить в то, що вигадав і ходить собі дується, нервується
Та, а потім ше й доказує, шо те шо він собі придумав - правда.
Не люблю ревнивих.
І яїх не люблю. Бо вони можуть навіть до стовба приревнувати, і потім в той стовб гамселити руками і ногами.
не люблю чоловіків які скачуть як когути, вспірюються, мол, всі кругом кінчені, і ходить голосить про це на кожному кроці. нарциси блін.
Ага, а є ше такі, шо від зеркала не можуть відійти
не люблю синків, які виїхали на заробітки, і кричать всім, що вони півсвіта об"їздили і все вони знають, що розуміються на жінках, що знають де є кращі а де є гірші
Не подобається коли не вміє висловитись, не використовуючи матів, коли думає, що він самий-самий або починає випендрюватись перед дівчиною, не люблю, коли не вміє гарно одягатись (без смаку), не люблю, коли не акуратний, коли занадто серйозний (брак почуття гумору),... не люблю.... ну... та тут вже все давно сказано, навіть немає що додати...
О, згадала!!! Ненавиджу коли мужчина по хаті ходить в трусах(мається на увазі, коли сімейки для нього щось типу хатнього костюму)
А я не люблю коли по хаті ходить в тому , що носив 15 років тому. А вдруг хтось в гості прийде??? А він такий ходить собі по хаті, як бомж.
Альонка
так, так, коли сорочка байкова червона в клєточку, або спортивні штани ще які купив, коли закінчив школу(армію), і тапочки за союзу смердючі-пресмердючі)))

на рахунок того, чи ходить в трусах, я ще псіхувати не буду, головне щоб ті труси були чисті і несімейки))) сімейки не люблю взагалі. нормально відношуся до плавок і до боксерків коротких.

додано через 19 годин 40 хвилин 52 секунди:

не люблю мужчин - художників, вони всі якісь дивні такі.....
А я не люблю таких через те, шо вони майже всі ходять в страшних синіх беретах.
Альонка
і шарфіках?
Точно, мене то відверто нервує...
Так, дівчатка, ну і накатали ми з вами. А тепер давайте напишемо, за що ми все-таки їх любимо і просто не можем без них жити

додано через 4 хвилини 15 секунд:

Що вам подобаєть в хлопцях?
Та вже є така тема "Шо вам подобається в хлопцях". Трохи покритикували, але, як кажуть, троха критики ніколи не помішає(щоб не розслаблялись)
такс, давайте критикувати далі..... бо дуже вже мені сподобалося шо з тої науки багато хлопців зможе для себе шось корисне винести.
st.fergi пише:
а що треба зробити твоєму хлопцю, щоб ти його вибачила за щось?

Привіт. В більшості випадків, мій хлопець не є ініціатором моїх образ, а для того щоб не ображатись на нього мені просто треба покращити настрій.
Бідолашні створіння. :(
Сміхота, та й годі! Надіюся дівчата, шо то всьо ви видумали, або в кіно побачили. К-гм... Ну добре, тема прикольна, але назва мене вбила: "Що жінкам не подобається в мужчинах?".
Якщо взяти то всьо, навіть не всьо, а 10%. Ні, 1%. Взяти і примінити до чоловіка - то буде вже не мужчина, а шось інше.
Так що якщо ви мислите, що такі створіння можна назвати мужчинами, а до мужчин приміняти такі пристрасні "епітети", то нефайно так, нефайно... Абіжаца будем, однако.
каже моя сестра, що їй не подобається в хлопцях жадність(тобто собі на куриво має а на шоколадку ні)

додано через 1 хвилину 49 секунд:

Кот да Винчи пише:
що такі створіння можна назвати мужчинами,

не ми особисто назвали їх мужчинами, то було зроблено давним-давно до нас. кот, як би ти їх назвав?
Ні те ні се.
Я своє сказав в цій темі. А ти рахуєш, шо я опущуся до обговорень з жінкою чоловіків? То ваша тема, балакайте собі на здоровя! А я піду в тему про дівчат...
Кот да Винчи пише:
шо я опущуся

не говори такого, бо максімус і массакра можуть розізлитися
Рррррррр

Posted from a Nokia mobile phone
Та їм завжди одне і те саме в нас подобається!
не люблю балаболів блін, і таких, що про все на світі забувають коли опиняються з колєгами на пиві
Ой дівчата Ви на Нас тут таке написали , але як каже народна мудрість "чоловік такий товар який довго незалежується".
[BS]Incognito пише:
Та їм завжди одне і те саме в нас подобається!

Доречі хто в тому винуватий, що нам одне і теж саме подобається?

P.S. Ще би написали щоб як пісяють мужчини, то що боза унітаз не пісяли і тема би була закрита, а на рахунок того що голосно "пукаєм" то Ви винуваті, нефіг зупу горохову варити.
Всьо, більше не годна стриматись...
Я просто ненавиджу( !!!), коли старі, жонаті хлопи клеїються до молоденьких дівчат/жіночок. І то сильно, і нав'язливо так клеїються. Притому, вони собі мабуть думають, що збоку вони виглядають дуже круто і їхні залицяння надзвичайно приємні ... Забила б, блін ...
Дівчата я сьогодні подужав всі 15 сторінок Прочитавши вас і склеївши до купи для вас нормального пацана то він буде не пацаном
То потрібно щоб принц "зїхав на білому коні з небес" і то буде нормальний пацан.
Олег
Знов починаєш?