Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що жінкам не подобається в мужчинах?

Автор Повідомлення
st.fergi пише:
lenhen максімусу напевне вєрняк іде

Мабуть так ! Так Мусику?
Може це той сирник з якого випікаються діти, а він його з дружиною на ковдру "випікав"
Tin@ пише:
Може це той сирник з якого випікаються діти, а він його з дружиною на ковдру "випікав"

ше-М такого точно-М не чула
>красунi
менi зручно, решттi пох., дружинi не подобаеться.
Тому зараз я не лисий

Posted from a Nokia mobile phone
lеnhеn
я не ображаюсь,i прикрасо розумiю, що \"на вкус и цвет...\"
ти худенька?
st.frg
це не некоректнiсть!
просто вивертае вiд цього (цомтсь САМЕ ВIД ЦЬОГО)слова...
А ще пояснювати...

Щось ми проiхали з пiвасом, або з Настунею...

m@xxximus
Привіт! я ФорумчанинХа
m@xxximus
Якраз худенька і висока
Так що не ображайте мені "худишок"
А шо то ми все за сирники та й за сирники! у нас ниби інша тема...
не люблю зарозумілих мужчин, не люблю мужчин помішаних на політиці, коли сидять в компанії з жінками то починають говорити про машини і компи, а коли без жінок-то говорять про жінок

додано через 2 хвилини 35 секунд:

не люблю мужчин-альбіносів, і альфонсів теж не люблю, а ще таких, що живуть за рахунок грошей багачки-жінки
st.fergi пише:
не люблю мужчин-альбіносів, і альфонсів теж не люблю, а ще таких, що живуть за рахунок грошей багачки-жінки

я живу на свої гроші і люблю, щоб дівчина, коли щось хоче, попросила їй то купити, люблю робити дорогі, а то і дуже дорогі подарунки. Так-шо я не альфонс.........
l>еnhеn
обожнюю!

vaymut
маладца, значить так і тримати, зможеш в житті добитися чогось
Нестерпо коли чоловік робить вигляд, що уважно слухає (наприклад коли просиш щось зробити), а потім каже що ти такого не казала.
m@xxximus
всі ви дарите подарунки.... спочатку, а потім туляєте гроші, мол, купи собі шо хочеш. А нам увага потрібна
ага, або коли ти наголошуєш на чомусь, щоб він то зробив(купив, відніс), а він кричить що пам"ятає все це, а потім приходить і каже: забув
VIA пише:
а потім туляєте гроші, мол, купи собі шо хочеш

Я просто беру за руку і тягну на базар чи в магазин, звичайно, перед тим добре випитавшись, шо їй потрібно, знаходжу те, шо треба і вибираєм вже разом, отак от.
vaymut
то тоже нормально, не люблю коли мужик купує шо нєбудь, аби відчепилася не люблю коли заробив гроші і сховав кудась в скриньку, а видає тільки під розпісь з об"язатєльними подробними розпитами на що саме ти їх потратила, та ще коли веде рахунок скільки що коштує.......*падаю в обморок*
vaymut
Не поганий вихід. а ящо жінка прагне несподіванки, сюрпризу. Позбутись одноманітності і простоти відношенні

додано через 1 хвилину 32 секунди:

vaymut
Sorry за пропущені літери, давно не друкувала
Tin@ пише:
а ящо жінка прагне несподіванки, сюрпризу

А для чого ж тоді подарунки чи букет гарнющих квіточок (не обовязково троянд) просто так, без причини, не приписані до будь-якого свята, дати, чи події, ПРОСТО ТАК, хіба це одноманітність?
vaymut
ооооой, як на мене-то романтікааааа

додано через 3 хвилини 22 секунди:

не люблю крутих бізнесменів на офігітєльних тачках, стільки пантів-ужас, у відро вже не влізають)))) не люблю, коли якщо зустрічаються молоді тільки і на першому-другому побаченні він каже їй: ти каву допивай і пирожено доїдай бо кава коштує ше більше ніж пирожено чула і такі випадки а як почула-подумала-во жмот
vaymut
Власне про що і говориться! але не всі чоловіки про це памятають, коли стосунки переходять з етапу "просто зустрічаємось" в "тепер ми сімя"
Tin@, ти заміжня?
не люблю, коли чоловіки не говорять компліментів, коли не говорять коханим жінками що люблять їх, вважаючи, що такими словами лишній раз нагородити жінку-то вже розкидання

додано через 11 хвилин 50 секунд:

не люблю чоловіків-банкірів-як на мене то самі алкаші, там не спитися дуже тяжко
vaymut
так, я заміжня.
не люблю чоловіків старих але при грошах, які розшивають з молодими дєвочками(розумію, що вони собі можуть таке позволити-главноє щоб дівчатка захотіли)але все ж таке не люблю
І я не люблю. Мені здається шо такі старікашки - просто ЛОСІ!!!!!!!! І те шо вони мають шалені гроші ше ніц не означає
Альонка
ага, а особливо певне аж трясеться коли бачить таке дівча голим от дивися і розсиплеться але шо дівки з такими старіканами роблять от того я не пойму ніяк

додано через 10 хвилин 3 секунди:

не люблю наглих чоловіків, які позволяють собі різні черезчур непристойні слова не люблю так званих "мамінькіних синків", тіпа:а от моя мама робить то краще , подзвони до неї і розпитайся як правильно.
Ой, та сказала би шо роблять.... но якось некультурно. А ті старі сидять і аж, блін, слина з рота тече, язик на бороду а очі на викоті.
альонка, так і вмерти можна, шо нє? смерть така - вмерти в обіймаї молодої дівчини-цікаво, то напевне всі мужики так хочуть, чи шо....))
ага.... а ті дівчата потім до кінця свого життя будуть по знахарках їздити шоб їм той страх якось відшептали
не люблю мужчин з грузіно-армянської сторони. вони такі всі язикаті

додано через 36 секунд:

Альонка
а що треба зробити твоєму хлопцю, щоб ти його вибачила за щось?
Ой навіть не знаю.... він має дууууже довго вибачатися, поки не усвідомить своєї помилки. А після того ще пообіцяти шо більше не буде таке повторятися.
Tin@
то саме запитання і до тебе
st.fergi
а може ти також відповіш на це запитання?
киценька я ще в першому пості відповіла, перелистай сторіночки назад і прочитаєш
Альонка пише:
ага.... а ті дівчата потім до кінця свого життя будуть по знахарках їздити шоб їм той страх якось відшептали

Добре а тоді хто в тому винуватий, хто дав повід?
Олег
дєнєжка віновата
Олег, я висловила свою думку. А от хто дав повід вже залежить від подій. А оскільки я в такому дійстві задіяна не була(і не буду) - пояснити не можу.
st.fergi пише:
дєнєжка віновата

Не все так буває, часом може бути і цікавість.
Олег
согласна що може бути все, особисто мене від самої думки, що можна з тим старіканом в ліжку лежати цікавості особисто не бачу ніякої. от коли попробувати дівчині з дівчиною-то цікавість є , а так..... фу!
st.fergi пише:
від самої думки, що можна з тим старіканом в ліжку лежати

Повністю згідна шо від такого може вирвати. Навіть не знаю, шо можна в той час думати. Хіба про те, щоб той старічок не вмер часом лежачи біля тебе. Ото би був дійсно гон.
st.fergi пише:
от коли попробувати дівчині з дівчиною-то цікавість є

Інтересно яка цікавість?
Олег
ТОБІ ТОГО НЕ ПОНЯТИ
st.fergi я попробую

додано через 33 секунди:

st.fergi а Ви пробували з жінкою?
олежик, створіть темку: чи пробувала Фергі з дівчиною?

тоді і поговоримо
Ага, ото я тоже так подумала, а то чим дальше тим ми більше від теми відхилятися почали....
Альонка
які пацани зараз? вимахуються багато? що зараз престижно робити серед молоді вашого віку?
Ой... та зараз переважно не пацани - а незнати шо.... як то кажуть ні риба ні м"ясо. Шось ходять... руки звисають по боках як в макак, голова в перед виставлена, плечі досередини - короче дістрофіки(но то я не про всіх, бо є багато нормальних). А найпрестижніше напевно тепер "ходити на стрєли" і "розгрібати двіжі". Більше нічого цікавого вони не роблять, тільки товчуть один одному морди. Але є такі хлопці, на яких любо глянути - одяг суперовий, хлопчина доглянутий, вимитий, вибритий.... Але то нажаль рідкість.
Альонка пише:
Але є такі хлопці, на яких любо глянути - одяг суперовий, хлопчина доглянутий, вимитий, вибритий.... Але то нажаль рідкість.

На рахунок такого то правда. Але не треба падати духом (то на майбутнє) все буде ок.
А я і не падаю.... Мені наприклад ше такі дістрофіки непопадалися, все везло на нормальних хлопців.