Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що жінкам не подобається в мужчинах?

Автор Повідомлення
Так, ледве дочитав до кінця, мене вже живіт болить ! З того всього зробив один висновок і придумав реальну пропозицію для наших неповторних, бажаних, блискучих, вродливих дівчат - замутіть фірму по іміджмейку для мужчин, будете їм розказувати (навчати), шо носити, як одягатись, як бритись, митись, стригтись, як догоджати дівчатам в подарунках, як вибачатись, як підрізати нігті, і все таке, звичайно, така послуга буде не дешевою, але, якщо б у Золочеві була така фірма, то я б з радістю залишив у ній не одну важко-зароблену мною тисячу гривень....
я взагалі не люблю мужиків......
на форумі до речі є тема про пацика який любить мужиків....
спитайте в нього, що йому не подобається в мужчинах

додано через 2 хвилини 58 секунд:

vaymut пише:
була така фірма, то я б з радістю залишив у ній не одну важко-зароблену мною тисячу гривень...

по-моєму ти б лоханувся, якщо сам всього цього не шариш...
принось тисячу я тобі всьо роскажу. приходь сам
Саніто пише:
по-моєму ти б лоханувся, якщо сам всього цього не шариш...

петраю, і не гірше від тебе
Саніто пише:
принось тисячу я тобі всьо роскажу. приходь сам

якщо ти не звернув увагу,
vaymut пише:
пропозицію для наших неповторних, бажаних, блискучих, вродливих дівчат - замутіть фірму по іміджмейку для мужчин

ти шо дівчина?
Зрозумій, головне не те, чому вони тебе навчать, подумай, як вони (дівчата), для прикладу, будуть це все розказувати і показувати... там прийшлось би за рік наперед ставати в чергу.
vaymut пише:
але, якщо б у Золочеві була така фірма, то я б з радістю залишив у ній не одну важко-зароблену мною тисячу гривень.... _________________

записуйся в чергу, вона буде по записі

додано через 4 хвилини 43 секунди:

віа, а що треба зробити твоєму мужчині, щоб ти йому пробачила?
st.fergi
lenhen пише:
Покаятись Wink чистосердечно, без викрутасів і того що "сама не ангел"
Мовчати і уважно слухати коли його "пиляю", при чому ствердно кивати на всі мої слова головою

От, коли мовчить, не люблю. Люблю, коли відповідає на пиляння, тобто не нападає, а пояснює, чому. Мій чол. відноситься до скромних і мовчазних, тому мені подобається, коли він ну хоть трохи посвариться, то деколи і сама провокую.
Одразу пробачу, коли впаде на коліна, опустить голову і чистосердечно попросить пробачення. Діти спати, а тато ..... маму... перепрошувати.
як я могла забути? не люблю коли мужик пердить і коли відрижку пускає голосно, фууууууууу
st.fergi пише:
не люблю коли мужик пердить і коли відрижку пускає голосно, фууууууууу

А я ще добавлю, що просто ненавиджу коли мужики почесують свої причандали
lenhen пише:
А я ще добавлю, що просто ненавиджу коли мужики почесують свої причандали

100%
Не знаю, чи писали, чи ні. Ненавиджу, коли мужч. звинувачує у всьому жінку. На маршрутку спізнились - жінка винна. Дитина впала - жінка винна. Яїчниця згоріла - жінка винна. Це, напевно, такі чол., в яких самооцінка занижена.

додано через 3 хвилини 16 секунд:

Або, кругом посилає жінку: в міську раду - заяву на зміну площі написати, до Барчука - план підписати, в Земел. відділ - за оцінкою землі (то не мій ) А сам шо - каліка?????
VIA пише:
Або, кругом посилає жінку: в міську раду - заяву на зміну площі написати
ооо, то до мого діда, він командувати любить, а коли моя баба щось не так там написала то він такі шкандалі робить-ужас!!! домахатися може навіть за те, що коли бабка знімала з плити виварку з їдою для свиньки і їй впала кришка на підлогу-то заробила по повній програмі від нього. то є такий тип мужиків- дойо..... ті

додано через 3 хвилини 53 секунди:

от не люблю я мужиків з типу"дойо........ тих", не знаходила ніколи з ними спільного консенсусу, так як можна було завжди і за всьо "домахатися" (так культурніше, але дойо.... ті-більше передають думку)
VIA пише:
кругом посилає жінку

То в мене дядько такий є, а вона терпить, не розумію чому. Та я якби дала!!!
Фi. Де ви такоi гидоти надивились. З ким ви спiлкуетесь?
Як би я написав що ненавиджу коли дiвчина ПЕРДИТЬ, захльобуючись, так. I коли прокладки мiняе перед всiма, нормально би всi сприйняли...
дiвчата без фанатизму рlz.
ми ж вас любим!
Тема про мужчин!!! А ви описуете худобу. т. т. Динозаврiв

Posted from a Nokia mobile phone
vaymut пише:
ти шо дівчина?
Зрозумій, головне не те, чому вони тебе навчать, подумай, як вони (дівчата), для прикладу, будуть це все розказувати і показувати... там прийшлось би за рік наперед ставати в чергу.

.... да ну це не цікаво!
Цікаво коли не всьо проплачено, а коли тии сам вирішуєш і приймаєш рішення!
Це і є головна риса в мужчині!
m@xxximus пише:
Як би я написав що ненавиджу коли дiвчина ПЕРДИТЬ, захльобуючись, так. I коли прокладки мiняе перед всiма, нормально би всi сприйняли...

максімус блін! ти знаєш що ти зараз зробив??? ти мені апетит зіпсував

m@xxximus пише:
дiвчата без фанатизму рlz.

ми ж вас любим!

Тема про мужчин!!! А ви описуете худобу. т. т. Динозаврiв

те, що всі присутні тут мужики так удівляються написаному, тільки підтверджує мої теорії що ТУТсидять нормальні невонючі мужчини, а те, що описуємо-то не динозаври вимерлі, то справді МАКСІМУС живе житіє навколо тебе. може ти і не зустрічався з такими ПРИКОЛАМИ ХОДЯЧИМИ то не зрозумієш наш стан та й добре, що не розумієш, бо то ще одна нова тема получилася б
Ну давайте про таргаонiв!... або хто в яку какашку наступив i як йому було СКЛIЗКО i НЕПРИЕМНО
я розумiю що все це е навколо, але закликаю (хоч пiзно вже...)БЕЗ ФАНАТИЗМУ!!!
Ось можу про жiнок вiдмiтити:
коли лак облущений (на нiгтях,-це вже хтось писав) i брови намальованi... аж до ВУХ

m@xxximus
m@xxximus пише:
коли лак облущений (на нiгтях,-це вже хтось писав) i брови намальованi... аж до ВУХ
то до твоєї темки

додано через 1 хвилину 3 секунди:

m@xxximus пише:
(хоч пiзно вже...)БЕЗ ФАНАТИЗМУ!!!

хе-хе-хе, на 8 сторінок розписано а він каже без фанатизму ееех.... вмираю з тих мужчин
Згадав iсторiю
Прийшли в гостi (з дружиною)- бла, бла, бла... сiли фiльм дивитись якийсь новий, непам\'ятаю...
Було холодно,i господар запропонував нам покривало (ми сидiли на диванi,\"ноги пiд себе\"
ми прийняли його пропозицiю, але фiльму, нажаль, так i не додивились -покривало-сплошний сирник (ненавиджу того слова, особливо з уст дiвчини )
але iнакше мыслЮ не передати!
... фiльму ми так i не додивились!

m@xxximus пише:
покривало-сплошний сирник (ненавиджу того слова, особливо з уст дiвчини )

поясни для нетутешніх шо означає слово СИРНИК(якщо про покривало мова) і чому це ви фільм не додивилися? чим то ви були зайняті?
А ти пошукай в постах, в цiй темi i ВСЬО враз зрозумiеш.
Бе.

m@xxximus
сам бе
!? Я не до тебе !
Ти починаеш мене...

Що тобі вже не так, Мусику ти наш ? В нас свободу слова ще ніхто не відміняв, ото ж буду виражатись як мені подобається (тим більше я не матюкаюсь/лась), виходить вам слово "Сирник" можна вживати, а нам ні? Це вже якась дискримінація ... Слово як слово, а от то, що воно означає, мені не подобається

І якщо на то пішло, то:
st.fergi пише:
m@xxximus

сам бе
Ніц я не розумію об чом реч?
Та нiхто не забороняв...
Сирник я вжив щоб всiм було зрозумiло, але сам бiше не буду.
Кажеш я бе...
Ну i х з вами я звами не спiлкуюсь

об том що максімус відноситься до типу чоловіків" ТИ ПОЧИНАЄШ МЕНЕ...."

додано через 1 хвилину 23 секунди:

m@xxximus пише:
Кажеш я бе...

ЯКЩО ТО НЕ МЕНІ БУЛО СКАЗАНО, А ВЗАГАЛІ, ТО ПРИНОШУ СВОЇ ГЛУБОЧАЙШІ ІЗВІНЄНІЯ
ПОЯСНІТЬ МЕНІ. блін
st.fergi пише:
ЯКЩО ТО НЕ МЕНІ БУЛО СКАЗАНО, А ВЗАГАЛІ, ТО ПРИНОШУ СВОЇ ГЛУБОЧАЙШІ ІЗВІНЄНІЯ

мир і жвачка з тебе
m@xxximus пише:
Сирник я вжив щоб всiм було зрозумiло

Це саме і я зробила
А як ще їх краще охарактеризувати? Якщо знаєш, поясни
А ти зразу "БЕ" ... та ше й обіди свої показуєш
VIA
справа в тому, що от я незнаю що означає слово"сирник" на золочівському діалекті. для мене сирник-пляцок так сказать. попросила максімуса прояснити мені темній шо то означає тут, а він каже:читай пости одне друге потянуло от і приходимо до спільної думки(надіюсь)
А тебе не \"парить\" дискримiнацiя...
Я й половини не бачу що ти...
I не забороняв я тобi не слова! Хочеш казати сирник-кажи. Длю мене це аридко!
Але ж я теж лисий, того не скриваю,i притензii тобi не ставлю!

давайте не будемо закінчувати за упокой раз почали за здравія миріться скоро , і я мирюся, але скажіть шо то означає той дурацький сирник ТУТ?
Привєт всім малишкам!
100%не ясно висловився...
З компа набагато прiкольнише. не дескрiмiнацiя!?

m@xxximus пише:
(ненавиджу того слова, особливо з уст дiвчини )

m@xxximus пише:
А ти пошукай в постах, в цiй темi i ВСЬО враз зрозумiеш.

Бе.

m@xxximus пише:
!? Я не до тебе !

Ти починаеш мене...

Твої слова? Твої!!! Стосувались мене? Я і відповіла
lenhen то мене все стосувалося, я так думаю, ну незнаю я що означає то слово тут, незнаю
st.fergi
Сирники-то брудні,"ароматизовані" дзюраві... шкарпетки
lenhen
алілуйя тобі!!!!!!!! вдячна буду до кінця днів своїх!!!!! то ж одразу треба було мене просвітити, я ж би ніколи до такого не додумалася
Lеnхеn
моi не до тебе
-бе -загальне
-пошукай в цiй темi-хто не зрозумiв
-приймаються закази на жув. гумки- виробник, смак, кiлькiсть, мiсце отримання.
Приймiть ВСI ДО УВАГИ! Я пишу з \"труби\" так що не дивуйтесь. а зайдiть i можливо мене зрозумiете ))))))))))

m@xxximus
от бачиш які ви чоловіки? нє, щоб одразу вкратце пояснити а ви гаркаєте я все розумію, робота і так далєє але ти був некоректний согласися то, що з мобіли-не оправданнячко цьом
m@xxximus пише:
-покривало-сплошний сирник (ненавиджу того слова, особливо з уст дiвчини )

Якщо "сирники" - брудні,"ароматизовані" дзюраві... шкарпетки, тоді як це можна повязати з ковдрою?????
Так, ти кажеш сирники, а я лисий
i що? Нам ненаведiти один одного!?
я маю право на свою ДУМКУ!?
жвачку хош?

m@xxximus пише:

ленхен то тобі вже
Тin@
всьо тож саме (не дзюрВЕеее)

Tin@ я вже так розумію: покривало штиняло ужасно, ваняло і смерділо, от тому МАКСІМУС З ЖІНКОЮ і не додивилися фільм
>St.frg
умнiца

m@xxximus от скажи мені зараз, чого ти своєю некоректністю в темі по поводу непояснення мені що означає слово"сирник"на золочівщині, показуєш , що динозаври не вимерли, га?
Вiтаю нового форумча(нина/нинХУ я з тел. Не видЖу

m@xxximus пише:

Ну і що шо лисий ? Може ти зовсім навіть не поганий ... Я ж тебе не бачила, не знаю ... мабуть я трохи погарячкувала на рахунок лисини, даруй
Мир-Дружба-Жвачка
Я так зрозумiв, гумки, у всiх е? (жувальнi)

lenhen пише:
погарячкувала на рахунок лисини, даруй

деяким парням лисина іде(повторюся) lenhen максімусу напевне вєрняк іде