Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що жінкам не подобається в мужчинах?

Автор Повідомлення
прикольно! але мене це не стосується....
я ніколи не зрозумію мужчину який відказується від сексу. єдина причина яка приймається-хворий

додано через 1 хвилину 24 секунди:

ленхен, як тобі мужик, який бриє груди повністю, і інтімниє часті своєго тєла

додано через 58 секунд:

massacra
кстаті, то питання і тебе стосується, мені цікава твоя думка
а все почалося з дерунів і розрослося вже на 6 сторінок! Олег знов рекорд пропускає...
massacra пише:
а все почалося з дерунів і розрослося вже на 6 сторінок! Олег знов рекорд пропускає...
поподробнєє плііз
О! Ше повернусь до стрижки під 0. Коли воно маленьке, худеньке і лисе... в мене зразу думки навіються про концтабір
lenhen пише:
О! Ше повернусь до стрижки під 0. Коли воно маленьке, худеньке і лисе... в мене зразу думки навіються про концтабір

lenhenа в мене думки тоді про маленьких гноміків
st.fergi пише:
як тобі мужик, який бриє груди повністю, і інтімниє часті своєго тєла

о-о, уважаю
а ВІН ДІЗЄЛЮ лисина іде холєра, як на мене

додано через 1 хвилину 59 секунд:

lenhen пише:
st.fergi пише: як тобі мужик, який бриє груди повністю, і інтімниє часті своєго тєла

о-о, уважаю

з того випливає, якщо мужик зарослий як тарзан то в тих джунглях можна загубитися я підтримую бриття, в крайньому разі стрижку
А як Вам вусаті дівки? З дуже лахматими, небритими ногами? Або з таким "райським кущом", що аж наверх вилазить?
massacra
я б з такою дєвахою в ліжку не валялася б , чесно, а райський кущ-то торба( полоска ще півбіди) массакра, ти відповіш на запитання?

додано через 1 хвилину 7 секунд:

кажуть що вусаті дівки темпераментні дуже але то тему ше одну тре робити
А ше окрему мову заслуговують шкуряні (обов'язково чорні) куртки, якщо маєш її-ти крутий і чорні окуляри
А от тут шкіру носять майже одні негри-турки... і наші, шкіра тут не цінна
lenhen
зато в наших парнєй золоті зуби є то собі не кожен негр позволить
st.fergi пише:
але то тему ше одну тре робити

Підтримую, створюйте, хлопчики
Це тема про динозаврiв?

Posted from a Nokia mobile phone
не люблю нарваних хлопців, які одразу лізуть морди бити тре чи не тре є такі салдатіки, шо і майки на собі рвуть: та я, та я, та ти знаєш хто я...

додано через 51 секунду:

m@xxximus
тема про сучасне житіє навколо тебе, хе-хе-хе
st.fergi пише:
то собі не кожен негр позволить

А тут зараз сама "тєма" на золоті фікси серед негрів, серйозно! Як пащеку відкриє, так прямо "сонце засяє"
lenhenтіпа струя на золотішко пішла у них? і кіко таке коштує зробити?
st.fergi пише:
не люблю нарваних хлопців, які одразу лізуть морди бити тре чи не тре

Ага, і скоріш за все це очередні понти, типу "дивіться який я сміливий", а як щось серйозніше, то як заєць, в кущі і дрижить там. Бачила таке вже не раз

додано через 2 хвилини 39 секунд:

st.fergi пише:
тіпа струя на золотішко пішла у них? і кіко таке коштує зробити?

Еге-ж, не знаю, не цікавилась, тільки зараз майже кожен другий з них ходить з "сонцем" в пащеці
я не люблю коли наші мають золото в роті, особливо спереді і коли говорять тримаючи сигарету в роті. а ще є чоловіки, які сидять в кабаку і тримають так стакан еротично, одними 2-3 пальчиками як жінка

додано через 1 хвилину 44 секунди:

lenhen
що треба зробити мужику, щоб ти пробачила йому якусь його вину? поподробнєє пліз

додано через 54 секунди:

звичайну провину, шкоду, я не говорю про глобальні сварки і про глобальні його провини
щось форум завис був.

про "бриє груди" - то мене не стосується, а решта - всього в міру. ... що забагато - то не здорово .... і жарко тут літом... Така відповідь задовільняє?
massacra
абсолютно задовільнила, мерсі боку і грація мілє
st.fergi пише:
що треба зробити мужику, щоб ти пробачила йому якусь його вину? поподробнєє пліз

Для початку:
Покаятись чистосердечно, без викрутасів і того що "сама не ангел"
Мовчати і уважно слухати коли його "пиляю", при чому ствердно кивати на всі мої слова головою
Далі, коли його "всласть", без заперечень "напиляю", може подарувати мені букет улюблених тюльпанів і незабутню гарячу ніч
lenhenкрасиво мені проще, якщо він встигне закрити мені рот поцілунком і покласти де-небудь то здамся скоро
st.fergi прего, сіньйора!
st.fergi пише:
то здамся скоро

Е-ні-і, зі мною такий номер не проходить треба помучити, хоть троха
lenhen
щоб не розслаблявся лишній раз скандалити треба деколи, бо скандал жінку не портить-він її освіжає
Так сидів я тут і читав, порвали , ви нас дівчата, впринципі по таких критеріях як Ви пишете дуже тяжко собі знайти чоловіка, нарахунок того щоб він не пив, потом не смердів, але тут як Ви кажете все залежить від виховання мамою в дитинстві, розсюсюкають, і він навіть не вміє собі їсти зварити, тобто від жінки (мами) і прошу Вас не міряти всіх хлопців по одні мірці, є різні люди які вміють охайно одягатися, підібрати собі одяг, духи також підстригти ногті на ногах і руках, і я буду сперечатися з кожною з Вас, тому що є такі мужчини які є більш охайнішимиі і мають смак чим Ви бо мене то заїло!!!!
Як з відомого фантастичного серііалу "Гостья из будущего" ?

- Я же пират... Люблю помучить, поиздеваться...
st.fergi пише:
бо скандал жінку не портить-він її освіжає

І я за то
Олег пише:
мамою в дитинстві, розсюсюкають

А де-які жінки продовжують справу "мамунці" і сююкають з "великовозросним болваном" все життя. От їх я зрозуміти мабуть ніколи не зможу
Олег пише:
прошу Вас не міряти всіх хлопців по одні мірці

А ми всіх і не міряєм, обговорюєм тільки "окремі випадки"
Олег пише:
ому що є такі мужчини які є більш охайнішимиі і мають смак чим Ви бо мене то заїло!!!!

тихо-тихо 100%є, ніхто і не сумнівається шо такі є та й не про вас ми то говорили і міркою однією всіх не міряли розказували про випадки з життя а ви так говорите, ніби на свій рахунок все взяли ви так завжди все берете на свій рахунок? тема більш гумористична вийшла ніж серйозна, хоч правда у ній є нехай вас то не заїдає-я більш ніж впевнена шо ви чудовий мужчина
Жінкам в мущинах не подобається правда! А коли обманиш то все нормально це подобається!
lenhen пише:
st.fergi пише:бо скандал жінку не портить-він її освіжає

І я за то

то істина!!!!!

додано через 8 хвилин 30 секунд:

Pliocen
як на мене, то правду люблю, яка б вона не була і справедливість, а брехня кажеш..... та до одного місця та брехня
>Олег
i чого це тебе заiло?... Це ж про динозаврiв з ароматизуючими лапами
менi стидно тiльки за ногти обгриженi (нiчого неможу поробити з цею дурацькою звичкою)
менi як би хтось зауважив що вiд нiг не \"озон\" ... страшно подумати... ну не може такого бути... Якихось тварiн описали
а ще я лисий(де коли) i груди не брию(нема що), а ось решта... але це все вже на ВКУС I ЦВЕТ
st.frg -не люблю самовпевнених- а я, а я,
а пiдпис в самоi...

Posted from a Nokia mobile phone
st.fergi пише:
тихо-тихо 100%є, ніхто і не сумнівається шо такі є та й не про вас ми то говорили і міркою однією всіх не міряли розказували про випадки з життя а ви так говорите, ніби на свій рахунок все взяли ви так завжди все берете на свій рахунок?

На рахунок себе я впевнений який я є, я просто не можу зрозуміти Вас, за що Ви нас тоді любите якщо ми такі неряхи?
st.fergi пише:
шо ви чудовий мужчина

Дякую за похвалу, але я знаю точно коли купить моя жінка вона собі не догодить, якщо куплю я то все буде добре він одягу і до парфумів, я себе похвалив трохи, але деколи треба то робити,
m@xxximus
я-ЖІНКА З ВЕЛИКОЇ БУКВИ і тим все сказано)))))мені можна)))))
А Я ЧОЛОВІК І ВСІ БУКВИ МОЇ ВЕЛИКІ!
Олег пише:
На рахунок себе я впевнений який я є, я просто не можу зрозуміти Вас, за що Ви нас тоді любите якщо ми такі неряхи

на превелике щастя моє, я полюбила мужчину який миє ноги щовечора, з постриженими нігтями, який кожен день говорить що не може без мене жити бо кохає страшно сильно, який носить мене на руках можна так сказати, і який робить все для мого задоволення як душевного так і тілесного я вибрала таке життя сама
Олег пише:
за що Ви нас тоді любите якщо ми такі неряхи?

Не всі неряхи Олег, я вже це ясно писала
Тема про "окремі випадки"
Слухай! Твій Чоловік супер мен! А підлогу трохи миє чи нє?
lenhen чоловіки бачиш просто подумали, що якщо я чи ти, тут розпираємся шо бувають мужики-неряхи і алкаші, то подумали що ми говоримо про те, що відбувається в наших сім"ях))))
Добре шановне Товариство(дівчата) НЕ буду вас напрягати! Але ви для мене більшість народ не цілком зрозумілий!

додано через 1 хвилину 51 секунду:

Хоча світ без вас був би нудний!
st.fergi пише:
то подумали що ми говоримо про те, що відбувається в наших сім"ях))))

Ой... я про таке і не подумала
Запевняю, описувались тільки факти спостережувані мною за іншими людьми... в чужих сім'ях... в нашому містечку... до мого приватного життя це немає ніякого відношення
до мого також

додано через 1 хвилину 5 секунд:

тому я і описувала ЧОГО САМЕ Я НЕ ЛЮБЛЮ В ЧОЛОВІКАХ, бо так як я полюбила зовсім протилежну людину
lenhen принімай ТЮЛЬПАНЧИК ВЕСНЯНИЙ!!! ТИ ХОТІЛА!!
st.fergi пише:
тому я і описувала ЧОГО САМЕ Я НЕ ЛЮБЛЮ В ЧОЛОВІКАХ, бо так як я полюбила зовсім протилежну людину

Тобто наскільки протилежну?
st.fergi пише:
Тобто наскільки протилежну?

так, все вищеперечислене за 4 роки життя з ним не траплялося мені повезло-бо я маю те, що люблю, а не те, чого не люблю
БАЧИШ, ВЖЕ ТЕМУ МОЖНА ЗАКРИВАТИ! Все після того кому шо не подобається можна оставити тут, а все хороше залишити собі! Краще тема би називалася ОСТАВ ПОГАНЕ І ЗГАДАЙ КРАЩЕ! МЕНЕ НАПРИКЛАД!
Pliocen
тебе?))))) розкажи тоді, що в тобі є поганого)))чесно тільки)))і мені розову трояндочку зірви)))а то ЛЕНХЕН має тюльпанчик уже)))
Погано то шо я зара йду спати бо мені зранку вставати. І ТО шо хочу бути завжди молодим а так поганого більше не має!

додано через 43 секунди:

додано через 3 хвилини 8 секунд:

Всім дякую за компанію а я В Берлогу до ранку! Всім добраніч і гарних снів!