Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Молодіжні громадські організації Золочева

Діяльність якої молодіжної організації вам найбільше імпонує?
Молодий Народний Рух 30%   6
Конгрес Українських Націоналістів 0%   0
Свобода 15%   3
Молода Просвіта 10%   2
щось інше 45%   9
Всього голосів: 20
Автор Повідомлення
Молодіжні громадські організації Золочева
Наскільки мені відомо, то в Золочеві є досить немало молодіжок, але таких що існують не тільки на паперах, а й реально працюють.
Отож, дорога молодь золочівщини, яка на вашу думку МГО є найактивніща, яка набільш українська та патріотична і взагалі, що ви думаєте про молодіжні організації?
Молодий Народний Рух
Номер 1 по любому
Люди! Та які там ше рухи???
Золочів+ - реальна молодіжна громадська організація, що найбільше відповідає поняттям "українська" і "патріотична". І не на папері!
Молодий Народний Рух - думаю, ті шо мене знають, знають чого так.
А пункт "шось інше" тут саме до ладу...
у нас йрго ніби й немало.
Але гадаю так: молодіжні організації має організовувати молодь, а не дядьки й тьотьки пенсійного віку, як це часто маємо...
tymofiy пише:
А пункт "шось інше" тут саме до ладу...

у нас йрго ніби й немало.

Кажеш немало, а назви ще якісь дієві, крім тих що тут є і ще Молодіжний Союз НСНУ
Kristinochka_b
Тому й до ладу. Все решта можна назвати "шось інше". І його не мало.
А толку...
Молодіжні громадські організації - приєднуйтесь до ГО "Народна самооборона"
А навіщо?
А я останнім часом частіше чую про діяльність Молодої Просвіти, Свободи, КУНу і, навіть, молоді з Української Народної Партії, але найактивніша МГО мабуть таки Молода Просвіта
tymofiy пише:
а не дядьки й тьотьки пенсійного віку

Перепрошую, але не всі такі. Не буду агітувати, а просто скажу, що сам я підтримую Свободу. І в нас голова Золочівської "філії" лідина, яка ще далеко не стара - Леськів Андрій, багато хто з вас чув це імя. А на рахунок управлінняння скажу таке, керувати потрібно і молодим і старшим людям, для того щоб максимально ефективно поєднувати досвід та ентузеазм, велику практику та нові ідеї .....
Може я далекий від політики, не сперечатимусь. Але ні про які перелічені молодіжні організації я навіть не чув. Тим більше про їх керівників. Але це й не дивно. Адже ЩО ВОНИ РОБЛЯТЬ?
Натомість, я знаю, як це не гірко, що молодь зараз зосереджується довкола таких "організацій", як "Монако" і інших кабаків. І їхню діяльність дуже добре видно. Бо працюють вони в першу чергу на себе, зовсім не переймаючись про добробут своїх "клієнтів".
Ну не такі вже кабаки і погані, як їх малюють. Просто є така штука, що один піде в кабак, випє, потім ще випє і потім ще пивком доправиться і йде на танцпол відриватися поки аж ноги не відкажуть, а під кінець двіжухи ще пів годинки посидить, попє пивко і додому, а є такі - що прийде за пів години навалиться(якщо не сказати більше) до поросячого визку і починає всім демонструвати який він рєальний пацан і як він все вміє рішати. Добре що зараз такі заклади як Монако стоять "на кнопці" і вразі чого приїжджають хлопці, які вже не говорять ні слова, а приймають конкретні дії. Заперечувати не буду, частина вини може бути і кабака, але основна вина лягає на відвідувачів, адже в кінцевому результаті вони самі знаходять собі пригоди на задницю. А взагалі ця тема досить таки дискутивна, тому пропоную не розкручувати її далі, заради уникнення сварок і прямих образ одне одного.
Особисто я погано поінформований щодо діяльності Молодого Народного Руху, було би цікаво дізнатись більше про нього і його справи - що вони конкретно зробили. Про Молоду Просвіту дещо знаю, але вважаю, що це все одно трохи не те.
Яка взагалі суть і ціль молодіжних організацій, навіщо вони створюються? Щоб на ентузіазмі молоді добитись певних цілей, вигідних окремим особам чи партіям? Чи все ж мета молодіжних організацій об"єднати молодь заради розвитку цієї самої молоді? Ті молоді люди, які мають конкретні цілі і хочуть їх досягти, роблять це самотужки, або ж у складі певної організації, віддаючи цій самій організації вели частину своєї енергії і рухаючи "баласт" - старих бюрократів.
Безперечно, vj.Aver правий. Проблема в першу чергу в бездіяльності самих молодіжних організацій. А звинувачувати громадські розважальні заклади в їх же прямій діяльності, це валити з хворої голови на здорову, так би мовити. Діло в тому, що основне, чим зараз займаються МГО, це, як сказав mops, "рухання баласту". А замість того, вони мали би стукатись в усі двері, в садочки, школи, ліцеї, відділи освіти, намагаючись всюдибічно запроваджувати популяризацію своїх ідей і діяльності, навчати ще змалку основних суспільних цінностей. Нажаль, цього зараз НЕМАЄ, і, як наслідок, молодь не вміє культурно організувати своє дозвілля, обмежуючись "відриванням" в кабаках (ще раз кажу, що їх вини немає).
Проблема ще в тому, що згадана "кнопка" не має "довгих дротів", тобто абсолютно не працюють соціальні служби у справах неповнолітніх, скажімо як в США. Але це проблема вже зовсім іншої теми...
Я хотів би спитати в Вас, які громадські молодіжні організації працюють дійсно, а не папері, тобто створюють умови для відпочинку та іделогічного виховання молоді? Що зроблено, чи буде зроблено ними для нашої молоді?
Олег, можу запевнити, що Молодий Народний Рух таки дійсно працює, а якшо це не всі знають, то ми не повинні ходити по центрі і розказувати... "О, а ви знаєте, я є членом МНР. Ви про таке чули???"
А даремно. Люди повинні впізнавати організацію по справах її. Адже для блага людей створюються вони, а не для самих членів. Бо інакше це ні до чого.
чесно скажу. я, на жаль, не чула про жодну з вищеперечислених організацій. можливо тому, шо сама не поцікавлюся :а чи може в Золочеві є хтось, хто працює на благо народу, а можливо тому, що справ їх не видно. Конгрес Українських Націоналістів-така гучна назва, скажіть, просвітіть мене хтось, чим вони займаються і що встигли зробити, буду вдячна.
А я тільки про Молодий Народний Рух чула...
Наприклад мені аболютно безкоштовно минулого року завдяки МНР повезло побувати 3 дні в Карпатах, 2 дні в Нагуєвичах ( на святкуванні 150 річчя з дня народження Франка) , в Зашкові (2 дні) на святкуванні ювілею з дня народження Євгена Коновальця.. а ше було багато поїздок на які просто не вийшло зїздити - по замках, гора Маківка, Київ, Шляхами бойової слави (Бродівський р-н) , Підлисся , Севастополь (14 днів). І то тільки 2006 рік...
Умови для відпочинку і ідеологічного виховання створені , основне мати бажання десь висунутися і чимось поцікавитися
vj.Aver пише:
підтримую Свободу

AVB пише:
таких "організацій", як "Монако"

Ціккаво -це одна і таж гром. організація
Я впринципі не підтримую тих молодіжних осередків патій, то є апендицити для відмивання грошей, то так на мою думку. Почитаю ваші заперечення? От сьогодні посадили пацанчика і сказли йому, все ти наш колега, однопартієць. Завтра скажуть пацан ти шо не поняв? Ми тебе чого тут посдали га? Процент де? І зроблять нормально хлопця "пуцером" і буде він на всіх "чотирьох" гонив там де йому скажуть і лизав то що йому не гоже. Я буду поважати тих людей що хоть щось зробили для України і так само партії.
wuyko пише:
це одна і таж гром. організація

З чого ти таке взяв?
Свобода пише:
Ми будемо розбудовувати місцеві осередки за ідеологічним принципом, створимо цілу низку громадських організацій сателітів, молодіжних, жіночих, дитячих і будемо працювати на розвій нашої партії та ідеології українського націоналізму.

А про Монако люди кажуть наступне:
Richard пише:
Так само і в Монако. Просять зробити якесь паті, зарплата чисто символічна, людина то робить тому що дістає від того задоволення, а не за тих пару рублів чи заради міста(98% якого навіть не буде знати про це).

або
Lonsdale пише:
Монако рулить.... особливо коли там проходить трансова вечірка.... транс то є майбутнє клубної музики!!!

То після цього я не розумію, як можна розвивати ідеологію українського націоналізму через впровадження іноземної клубної музики в прокурених приміщеннях?
AVB пише:
То після цього я не розумію, як можна розвивати ідеологію українського націоналізму через впровадження іноземної клубної музики в прокурених приміщеннях?

тоді давай відмовимся від всього, що зв"язує нас із "закордоном":
-від макдональдса і його гамбургерів, які перебивають молоді наші національні страви,
-від джинсів, які ти сам і носиш, які от вже скільки років не дають нам повернутися до нашого національного одягу ,
-від стажування наших кваліфікованих працівників і студентів за кордоном, бо нахапаються і надивляться всякого такого непотребу який непритаманний нашій культурі,
-виключимо всі закордонні фільми і мультфільми з наших телеканалів(залишимо тільки ут-1), для чого нашим дітям дивитися якісь там шреки якщо в нас є фільм про їжачка..
-відмовимся від закордонних машин і будемо їздити на наших део, для чого нам хороші машини ЇХНІ якщо в нас є трохи гірше НАШЕ..
список можна продовжувати.
АВБ, справа не в іноземній музиці)))))
AVB пише:
розвивати ідеологію українського націоналізму

треба починати з дому людини а не з організацій.
Навіть коли слухають в тому ж Монако транс, значить тим людям більше подобається цей стиль, а не стиль ПІДУ ВТОПЛЮСЯ У РІЧЦІ ГЛИБОКІЙ(образно) і значить він для них кращий за наші деякі музичні твори, а як відомо людина завжди прагне того що для неї краще, навіть якщо не всі то і розуміють.
AVB пише:
як можна розвивати ідеологію українського націоналізму через впровадження іноземної клубної музики в прокурених приміщеннях?

Ну так... Звичайно! Краще закриємося в нашій країні і ніякої іноземної музики, технологій, видів спорту, літератури, фото і картин! Бо то всьо заважає розвитку нашого націоналізму... А прокурені приміщення... так то тоже всьо іноземці винні! От наш народ такого ніколи не знав... Ше самі козаки ніяких люльок не курили і горілки не пили... А взагалі вони були дуже культурними людьми і танцями бальними з класичною музикою займались!

Ха!
Ну я може трохи не стого боку "втикнувся", але я думаю нашій людини треба знайти своє "Я", то насивається НАЦІОНАЛЬНА ГІДНІСТЬ, і нехайбуде все тоді все і макдональдси і "транс", але нехай то все не впливає наше "Я". І кожен знас має в собі знайти то. І тоді буде трошки інкше.
Національна гідність-це коли "і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь".
Пошук свого "я"-то до психологів треба звернутися, або до психіатрів.
Людина народжується уже з своїм "Я" , Олеже.
Інакше буде ще тоді, коли я побачу на прилавках магазинів УКРАЇНОМОВНИЙ ЖУРНАЛ ДЛЯ ЖІНОК(ЧОЛОВІКІВ), якого так і не знайшла., нехай собі ті російськомовні НАТАЛІ лежать, але я б хотіла бачити і своє, рідне.
То трошки не так, "Я" то коли наприклад людина тут розмовляє російською мовою і все життя тут прожила і не навчилась розмовляти українською, а деякі люди переходять на російську мову з такою людиною знаючи що живуть в своїй державі. От він той що розмовляє російською мовою має своє "Я", а той що переходить на російську, розмовляючи з ним, не має. На рахунок психіатрії і психології, я можу посперечатись з тобою, тому що там дещо знаю. І все буду сприймати критику, якою б вона не була.
st.fergi пише:
"і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь"

в мому пості такого не було написано, що потрібно себе чимось обмежувати в знаннях, наоборот потрібно знати чужу культуру і мову, але мати себе за людину своєї держави.

А нарахунок того коли людина народжується то в людини не має ще свої самовсідомості і все приходить з часом.
Олеже, не маю наміру з тобою спорити бо то до нічого не приведе.
Я не сказала що себе в чомусь треба обмежувати і що це було написано в твоєму пості.додано через 4 хвилини 50 секунд:

Олег пише:
То трошки не так, "Я" то коли наприклад людина тут розмовляє російською мовою і все життя тут прожила і не навчилась розмовляти українською, а деякі люди переходять на російську мову з такою людиною знаючи що живуть в своїй державі. От він той що розмовляє російською мовою має своє "Я", а той що переходить на російську, розмовляючи з ним, не має

оце і є НАЦІОНАЛЬНА ГІДНІСТЬ того росіянина, а ти мені розказуєш що не так)))

додано через 2 хвилини 34 секунди:

Олег пише:
А нарахунок того коли людина народжується то в людини не має ще свої самовсідомості і все приходить з часом.

правда, але навіть коли дитина кричить-то це і є її "я", тим самим вона показує що вона Є, і що на неї треба звертати увагу.
ВСЕ. Тема педіатрії закрита.
Тоді, де НАЦІОНАЛЬНА ГІДНІСТЬ того українця, що в своїй державі і нав своїй землі забув свою мову?? ГА?
А чого ти в мене питаєш??? я звідки знаю чого йому змалку не прищепили ту національну гідність!)))
А її ніколи не пізно прищепити, її треба просто усвідомити і все!! Тепер Повернемось до молодіжних організацій, ті молодіжні лідери, які читають ці пости мають зрозуміти що вони є люди які мають мати свою національну самосвідомість, а не бути "прихвостнями" деяких чиновників.
Якщо людині ЗМАЛКУ прищепити і на протязі певного часу(наприклад до 15 років) прищеплювати то вона людина буде рости з нею і бачити що кругом твориться, і тим паче не буде відмовлятися від свого.
А дорослу людину важко в чомусь переконати, якщо вона вважає що говорити на тій же рос. мові з росіянином-це показ поліглота, то ти хоч трісни тут-нічого не поробиш.
Дивно-але китайці або грузини в Росії говорять на рос. мові а не на китайській чи грузинській( виняток між своїми ).
А щодо організацій-я б не хотіла належати до жодної з них.
Так як вони БУДУТЬ прихвостнями деяких чиновників, хто їх розвиватиме матеріально і морально.
Тут ше є один нюанс, то інтелектуальний розвиток людини. І від того багато чого залежить.
st.fergi пише:
тоді давай відмовимся від всього, що зв"язує нас із "закордоном": ...

Дуже шкода, що ти і Pangea зробили такий висновок з мною наведених протиріч. Тут було наведено паралелі між двома, на мою думку зовсім різними організаціями. От я і вибрав висловлювання і твердження як самих організацій, так і тих, хто контактує з ними. Я зовсім не закликав схилятись на той чи інший бік, і тим більше в такий радикальний спосіб, відхиляючи все, що стосується протилежного боку.
Тепер МОЯ ОСОБИСТА ДУМКА стосовно цих двох угрупувань. Я за відстоювання української національної ідеї. Я за популяризацію закордонної культури. Ви тут самі дійшли висновку, що одне другому не заважає, якщо основи розуміння свого "Я" стоять на своїх місцях.
А зачіпка була зовсім не в інтересах національних чи молодіжних.
Справа в тому, якими шляхами це все провадиться і якою ціною. От де починається цирк української політики на місцях!
Все вірно, справа в тому, яким чином все впроваджується.
Був наведений мною приклад про журнали.
Якщо ми зробили такий висновок то значить щось недосказано було з твоєї сторони ТОДІ а досказано уже зараз.
Якщо "я" стоїть на своєму місці, то неважливо яким чином запроваджуватиметься закордонна культура, як то кажуть: стоятимемо на своєму, але якщо молоді паралельно що робиться, паралельно (візьму ще раз приклад музики для образу), Білик, Повалій, Лорак, які запєлі на русскам язикє! хто оплачує українській молоді розваги той і править балом.
Наша держава не хоче цього робити, а видатні люди України, з яких легше всього молодим людям брати приклад відцуралися від нас.

додано через 3 хвилини 23 секунди:

AVB пише:
От де починається цирк української політики на місцях!

українській політиці наплювати на інтереси УКРАЇНСЬКОЇ молоді(не всім звичайно, чиновникам але більшості), всіх молодих під одну гребінку.
Я би не сказав що в рядах наших політиків і державних діячів не має людей які не думають про молодь. Є трошки інакша справа. Є люди яким вигідно щоб тут був збут алкоголю, тютюнуу і наркотиків. І ми молоді люди і люди середнього віку повинні усвідомити те що то все є правда, якою б вона не була.
Олег пише:
Я би не сказав що в рядах наших політиків і державних діячів не має людей які не думають про молодь.

Невже є? І як побачити, що вони думають про молодь? По-моєму всі вони думають лише про себе і більш за нікого.
VIA, є такі люди, але їх ще дуже мало. Повір мені.
А конкретніше можна?
Я тут, не можу вказувати на тих людей які дійсно стоять за якісь ідеали в суспільстві, але час все розтавить на свої місця. Ті люди є люди не комуністичної "закалки", хоть з тої системи можна взяти багато чого для себе, то є наприклад: дисципліна і порядок в ідеологічні роботі, вони вміли проводити таку роботу серед людей. Саме головне в ситемі КГБ було посіяти в людях злобу один на одного і тоді все працювало, а в певний момент ту злобу знімати.
Олег а чого ж ти не розкажеш і не назвеш імена
Олег пише:
тих людей які дійсно стоять за якісь ідеали в суспільстві

а говориш тільки ті імена, які суспільству шкодять?
Давай, розкажи нам про добродіїв а то тільки про шкідників та шкідників
І вірно
Олег пише:
час все розтавить на свої місця

зате люди уже знатимуть хто їм допомагає , і коли час все на свої місця розставить то і висновки з твоїх слів ТЕПЕРІШНІХ люди зроблять, обманув ти чи ні, розумієш?

[/b]
mops пише:
Особисто я погано поінформований щодо діяльності Молодого Народного Руху, було би цікаво дізнатись більше про нього

Якшо цікавитись роботою всіх організацій - то можна скоро і постаріти, треба робити цим всім органзаціям , а не говорити і тоді люди обовязково це помітять. В нас на жаль вони тільки кричать
Хай не ображаються молодорухівці, але у мене склалось враження, що крім махання прапорами і організації виїздів "на природу" МНР більше нічим не цікавляться

Привіт. Я тільки-що перечитала Ваші повідомлення-думки. І я цілком згідна із AVB. І ще скажу, що я чула про таку о-цію як МНР, але я не розумію, для чого агітувати людей через інтернет. На скільки мені відомо, ця молодіжка не користується великим авторитетом, хіба що тим, що туди беруть людей, які попало І ВСЕ.
вау.... а я вже "яка попало".....
вау.... а я вже "яка попало"... І як це зрозуміти?
та просто... те шо ти сказала шо туда набирають людей, які попало, кого попало - то алкоголіків, наріків, а туда нормальних людей набирають, які мають відповідний хист.
МНР це не є серйозна організація, це чергова група людей, які що не зроблять то зразу біжать у Народне слово піаритись. Вони реально нічого не зробили для міста. Усе що вони уміють це їздити на фестивалі які організовують інші.
А те що туди беруть кого попало то це трохи різко сказано але доля правди в цьому є, оскільки в них немає ніякого конкурсу.