Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Молодіжні громадські організації Золочева

Діяльність якої молодіжної організації вам найбільше імпонує?
Молодий Народний Рух 30%   6
Конгрес Українських Націоналістів 0%   0
Свобода 15%   3
Молода Просвіта 10%   2
щось інше 45%   9
Всього голосів: 20
Автор Повідомлення
питання: а який там повинен бути конкурс? в школу, садочок, політичну партію є конкурс, до церкви, і в інші гуртки, клуби? Там шо треба писати тестуввання???? про шо йде мова.... я не в русі, але все одно нашо то говорити хз шо.
President пише:
МНР це не є серйозна організація, це чергова група людей, які що не зроблять то зразу біжать у Народне слово піаритись. Вони реально нічого не зробили для міста. Усе що вони уміють це їздити на фестивалі які організовують інші.
А те що туди беруть кого попало то це трохи різко сказано але доля правди в цьому є, оскільки в них немає ніякого конкурсу

отак у нас і вміють , що обіср... чуже
Біда в тому, що будучи молодіжними організаціями, а молоддю в Україні вважаються згідно законодавства люди віком до 35 років, вони намають реальних молодих генераторів ідей та ідеологій. Уся інціатива роботи молодіжних організацій, їх фінансування йде від "старших братів". Низький показник активності цих організацій в Золочеві та в Україні взагалі можна пояснити нерозумінням проблем молоді нашими "старшими братами". По суті молодим організаціям навязується думка з верху, прошиваються мозги і, як правило, їх використовують у масових акціях, а потім забувають. Взагалі для сучасного політичного руху в Україні справедливий вислів "Про молодь забули!"
bam пише:
"Про молодь забули!"

Можи фатить плакатись? Ви, молодь, шо інваліди? Хто про вас має дбати?
Мені не тре шоб за мене дбали, мені тре шоб не заважали
Шось хочиш досягти-вперьод, працювати тре
President пише:
МНР це не є серйозна організація, це чергова група людей, які що не зроблять то зразу біжать у Народне слово піаритись. Вони реально нічого не зробили для міста. Усе що вони уміють це їздити на фестивалі які організовують інші.

А те що туди беруть кого попало то це трохи різко сказано але доля правди в цьому є, оскільки в них немає ніякого конкурсу.

Тільки що побачив цей пост , ну то взагалі, що ми маєм тобі город посадити чи постелити асфальт на дорозі? що значить "вони реально нічо не зробили для міста?" організаця молодіжних дискотек (які б вони не були леві) + футзальний турнір в бурсі минулої зими + день Валентина + хеловін + інші виступи, я розумію що це дуже мало і дуже слабенько але тим не менше це хоча б щось , а що ТИ зробив для нашого міста???
Morientes пише:
а що ТИ зробив для нашого міста???

Троха неправильно так ставити питання. Ти запитай в нього яку організацію він представляє і вже тоді кажи:"А шо ваша орг-ія зробила доброго в мому місті і за шо я можу вас поважати"
"ТИ" нікому нічого робити не обіцяв. тому питати з нього некоректно
Шановні молоді люди, безумовно у нашому місті є достатньо багато молодіжних організацій різних типів і напрямків. Одні працюють реально, а інші на папері, але мова не проце, погляньте на своє життя і спитайте себе чи стало вам жити легше? Молодь у нашому місті веде одноманітне життя яке закінчується вечером у барі чи у, кращому випадку, клубі за пляшкою пива. Чи дійсно працюють ці організації в тому напрямку що б нам хотілось, чи захичають вони наші права, борються за наше майбутнє.... Як правело це дочерні організації різних політичних сил які куруються з верху. Нагадаю. що в Україні молоддю вважаються люди віком до 35 років. Чи знає хтось з керівників цих організацій що ж справді нам потрібно???? Як правило нас використовують в масових акціях, тоді коли треба провести якісь св'ята, просто для галочки. А насправді про молодь ЗАБУЛИ! Коли ми говоримо про молодих людей віком до 35 років, то є чотири найважливіших проблемних напрямки які слід форсувати: Проблема зайнятості і пристойної роботи (з оплатою за яку можна прожити); Проблема житла (на яке з місцеуими зарплатами теба працювати 150 років нічого не ївши); проблемакрєрного росту і дискримінації ( скажіть хто дасть молодій людині відповідно вищу посаду без хабаря, без того щоб у неї не були "куратори", родичі. чи щось у цьому напрямку; Проблема освіти і її доступності. Тепар в ПТУ йдуть не лише ті хто в школі вчитись не може, але й ті, хто не має по 3-10 тисяч у. о. на хабар. чоб потупити у вищий навчальний заклад, або щоб оплатити навчання на платному відділенні. Всі про це знають, а скільки було кримінальних справ? ----
bam пише:
яке закінчується вечером у барі

І шо тут поганого? А як ти бачиш закінчення дня нашої молоді? Не треба перебільшувати проблему-хто бажає чимсь зайнятися. то знайде чим і де. А хто шукає пригод-їх єсть у нас
bam пише:
Чи знає хтось з керівників цих організацій що ж справді нам потрібно????

ти сам то знаєш шо ТОБІ особисто потрібно. Тільки не бла-бла. А конкретно, по списку.
bam пише:
скажіть хто дасть молодій людині відповідно вищу посаду без хабаря, без того щоб у неї не були "куратори", родичі.

Ти я так зрозумів підприємець(тобто роботодавець). Ти в себе роботу теж за хабарі роздаєш?
Скажу про себе:ніколи не давав хабарів ні при навчанні в вузі, ні на роботі. Питав в батьків-кажуть в школі теж ніколи не давали за мене. І таких як я думаю багато Хоча я ж не спорю що є й хабарі. Але це в основному коли хочеться таку роботу. щоб нічого не робити і получати хороші гроші(держслужба)
Учись сину! Будеш добре вчитись, отримаєш освіту, добру професію, підеш на роботу і зможеш побудувати своє майбутнє, створити сім’ю, виховати дітей.
Наскільки це батьківське повчаня є актуальним сьогодні, що чекає молодого спеціаліста по закінченню навчання, як дбає держава про молоде підростаюче покоління спробували з’ясувати учасники молодіжного семінару органзованого за сприянням профспілок Швеції Профспілкою працівників будівництва тапромиловості будівельних матеріалів України.
В мальовничому куточку Криму на узбережжі Чорного моря біля Ялти зібрались 22 представники молодіжного руху профспілок з різних куточків України.
В теплому колі дружнього спілкування не існувало проблем „Схід-Захід”, проблеми мови, політичного забарвлення учасників. Усіх тісно поєднало розуміння того, що проблеми працюючої молоді у всіх куточках України однакові.
Після актвної роботи в групах, колективного обговорення було виділенонайгостріші з них:
– проблема заробітньої плати. Ми маємо країну з Європейськими цінами, з продуктивністю праці людей яка не поступається Європі. Чому ж тоді оплата нашої праці мізерна у порівнянні з європейською?
– Проблема житла, а точніше його доступності для молоді.
– Проблема зайнятості (першого робочого місця)
– Проблема соціального захисту;
– Проблема карєрного росту (дискримінації молодого робітника).
Ці проблеми однаково актуальні незалежно від галузітарегіону України. Вирішення цих проблемнеможливе без їх розуміння і підтримки на державному та місцевому рівнях влади. Проте, прискорення їх вирішення в наших силах.
У вирішення багатьох з цих проблем активну рольповинні відіграти профспілки. Вирішення кожної з цих проблем слід здійснювати невідкладно починаючи вже зараз. І першими хто повинен вносити зміни в існуючий стан рече повинна бути молодь. Кожен повинен починати з себе.
Учасниками семінару було розроблено і пропонуються наступні стратегічні кроки:
1) Вплив нас самих на самих себе, на наші профспілкові органи, самоосвіта, вироблення стійкої активної позиції;
2) Вплив на представників керіництва органів влади (формування мережі активних представників молоді, розповсюдження досвіду;
3) Введення молоді у керівні органи на різних рівнях;
4) Політичний вплив з метою прийняття відповідного законодавства.
Шановні молоді люди, ті, яким не байдуже у яких умовах і у якій країні будуь жити наші діти, зволікати ніколи! Разом ми сила, ми зможемовирішити усі наші проблеми!