Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Футбол. Бути чи не бути?

Футбол
За 68%   11
Проти 0%   0
Все одно 31%   5
Всього голосів: 16
Автор Повідомлення
Футбол. Бути чи не бути?
Прийшла весна і є бажання більше часу проводити на свіжому повітрі . Вчора на зібранні молодіжного форуму міста виникла ідея провести товариський футбольний матч www.forum.zl.lviv.ua проти www.zolochiv.com.ua для підтримки здорового способу життя і промоуції золочівських інтернет ресурсів. Хто не любить футбол міг би просто створити групу підтримки і фотосесію. Потім можна всім разом пива попити... Хочеться почути думку з цього приводу всіх учасників форуму.
По-моєму, ідея здорова! Бавитись не люблю, а от поспостерігати за тим видовищем, думаю, охочих було би чимало.
Я за - але буду грати за свій форум...
шо тут більше ніхто бігати не любить?
Більше люблю бокс
I я з вами!
Духовно

Posted from a Nokia mobile phone
Ага, і я за!!! Навіть прийду вболівати.... за обидва форуми!!!
А я люблю у футбол грати. І зіграла б за наш Золочів+ То значить Саніто визначився за який форум гратиме. А Morientes?
На форумі 165 зареестрованих учасників невже не знайдеться хоча б 7 любителів побігати?(ідеальна кількість на стадіончику на місці колишнього басейну біля озера 7х7).
VIA це дуже важливо?
Я б побігала, но з моєю то ногою.......
Морі, ідея гут, але давай реально подивимось на статистику...
З 165 користувачів цього форуму, постійних є близько 35, все решта або зальотниє птіци, або люди які давно тут не пишуть. З тих 35 близько 10 дівчат/жінок. Залишається 25. Якщо відняти старіків/серйозних студентів/користувачів Молодіжного форуму, і просто не місцевих. Залишається 12-14 гравців. Якщо з тих 12-14 відняти, екс-відомих гравців футболу, а тепер відомих гравців літерболу, таких як я, то число скорочується до 10-12. Я впевнений, не кожен з них любить футбол, а ті що люблять, можливо не захочуть захищати честь цього форуму.

Може одразу до урочистої частини того діла перейдем, пиво і всьо таке? AVB поклацав би або просто поспостерігав за "видовищем"?
Я ХОЧУ НА ТО ПОДИВИТИСЬ!!!!
Richard
Ай , шось дуже ти всьо в сірих красках описав.... Урочисту частину можна організувати і не виходячи з приміщення (кабак) .
Мені наприклад дико, що тут вже 220 днів і жодної !!! людини не знаю в лице , окрім тих з якими познайомився через молодіжний форум (аськи, скайпи, фотогалереї не в щот). Чому не організовуються зустрічі - без поняття!!! Була одна , напівлегальгна вже давніше і всьо . А зараз , весна , пророда, мяч , нові знайомства то ж сила , море позитиву. Літрбол нехай почекає до кращих часів..... або по крайній мірі щоб він не був спонтанним а поєднався з чимось більш корисним!
Richard, шось ти троха загнув з тими цифрами. Ту незнаю чи зо п'ять людей набереться.
Ну добре, нехай Саніто гратиме за свій форум. Йому простіше, бо на молодіжному буде Флеші! А шо мають робити, скажімо, Моріентес і Авер? Розірватись?
Richard
AVB
Чесно кажучи в мене складалося враження шо тут як мінімум чоловік 60 час від часу тусується , напевно неуважний.....
Morientes пише:
Ай , шось дуже ти всьо в сірих красках описав....

В сірих тонах? Да нє, скоріше наоборот... в реальних... Просто людей зацікавлених футболом тут реально дуже мало. Що тільки підтверджує мою думку про занепад цього спорту в Золочеві... Тому велика кількість користувачів, мені, ні про що не говорить... Молоді в Золочеві тоже багато, але щось дуже рідко коли бачив щоб ЗРЗ був літом переповнений, як колись давно...
Ті часи вже ніколи не повернути , барчики, компютери, мобілки і т д виселили футбол в Золочеві на 2 план.
Шкода шо з цьої ідеї так і нічого походу не проходить....
ндя... дствiтельно всьо запущено
наблюдаю такi тенденцii вже рокiв 10
як що дата буде назначена на травень мiс.,i група пiдтримки з симпатичних дiвчат- я буду 100%

Всі на футбол!
Тільки за. Футболіста з мене не вийде, але ідея нічогенька. Буду скандувати з трибун.
2 АВБ - Флеші, Саніто - одні і ті самі дюди + ви всі за здоровий спосіб життя, так чого б не побігати, а?
Мопс - також за здоровий спосіб життя..... давай, Діма - побігаємо
А після матчу як і полагаєтся в розвинутих державах... ЛонсДі зі своїми друзями, покаже що таке футбольне хуліганство, щоб потім ні-яких дурних запитань не було на форумі. Показувати будуть на вбольвальниках. Тому хлопаки, я би два раза подумав, чи то краще матч зіграти і потім попити пивка, чи по "вболівати" по-Європейскі і тільки потім попити пивка
Повністю підтримую ідею Морієннтеса. Ну шо Золочів плюс скажете? Пора трохи відійти від комп'ютерів і побігати.....
2 Річчі - зачьот!))))))
повболівати всєгда рад!))))
Ніхто не проголосував проти , але фактично ніхто і не підписався
ШКОДА.
Зіграємо футбол хіба віртуально.....
не спортивний форум......
Хе хе аmigos... назначте дату i я приiду грати (не дiвчат) вболiвати,i. т. п. незалежно за який форум.
До речi на zоlоchiv я не можу навiть зарееструватись, ХТО пояснить чому?

m@xxximus, можливо там не підтримується wap-реєстрація. Шось не додумали...
Кожен переймається більше тим, шо йому потрібно. Хтось намагається впливати на покращення міста, а комусь аби м'яча поганяти.
Громадяни, дискусія в цій темі уже давно відійшла від теми футболу і переросла у якусь віртуальну бійку. Я як модератор нагадую: або спілкуємось нормально і по темі або не спілкуємось взагалі. Це стосується УСІХ, правила для всіх однакові.
mops, я тільки за!

Мені дуже сподобалась ідея Morientesа про віртуальний футбол!

Треба обговорити з адмінами можливість організації спільного ігрового ресурсу, можна на нейтральній території.
...\"бовдури\"-одним словом
то що? футболу не буде?
може парочку раундiв рукопашного бою...
... а ми пивка попьем

Чистота і порядок. Просто краса! Мітла добре мете.
впринципі чистота і порядок краще ніж думка певних людей, а ті хто хоче поганяти мячика розвіятися від буденності тим завжди раді футбол буде, але нажаль шось форумчани не підтримують ідеї
пашок, ти прочитав всі пости? По-моєму, ти неуважний, тут всі підтримують ідею. ВСІ! Хто не проти поганяти м'яча, хто в трибуні посидіти, а хто і пофотографувати, та не всім випадає. Тут люди ділом займаються.(Особисте прохання: став розділові знаки, а то я не дуже соображаю, що конкретно ти пишеш)
то треба вже було i мiй стерти, вiн там тепер як \"не приший... ну ви в курсi)

ну я поняв..... там просто було постики які критикували мене і друзів.... а я критикнув інших от і прийшлось витерти
Ги...
\"покритикували\"...
... дипломати, мля!

Всі на футбол!!!!! Тепер пишем пости...... хто реально за те щоб зіграти форум на форум...... Я за і буду грати за молодіжний форум.... збирайте хоть 7-8 чоловік.... давайте жду постіків!!!
I я за! Давайте 1 травня (наприклад) хто захоче, той прийде! Пограти, повболiвати, попити...

m@xxximus пише:
I я за!
Я підтримую
І я спочатку була "за", але тепер шось думаю, що після всіх подій то все мирно не відбудеться
а ти не бійся