Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Громадський рух Скинемо помаранчевих з управління Золочева

Автор Повідомлення
Громадський рух Скинемо помаранчевих з управління Золочева
Кому подобається сьогоднішня ситуація в нашому Золочеві? Всьому виною є сьогоднішня місцева влада яка продерлася в кабінети управління на місцевих рівнях (помаранчеві, БЮТ), довели тарифи до найвищої межі, це не уряд - це наші з вами місцеві виборці, чому вони відколюють такі об'єкти як Укрпошта, податкова міліція. Наразі це все але буде гірше. Продавши сою "маму годівницю" - Криворіж сталь "помаранчеві" покрили тимчасовий дефіцит бюджету залатавши найбільш болючі тимчасові питання і пішли омивши руки. А ми всі сліпо вірим і кричимо Юбля тобто Юля, яка просто вкрала в на 8,5 млрд. гривень провівши так звану чисту операцію з газом. Народ - сила, а не оратори!!!!
putryaнавіщо піднімати риторичні теми? на форумі сидить 15 чоловік, хто і що буде робити? помаранчеві, сині, зелені, білі, яка різниця, всі вони щось та вкрали в нас. Працюй над собою, а то твоя тема аналогічна : як боротися з глобальним потеплінням, і чи буде кінець світу
Можу тільки сказати відомі слова відомого персонажу "Золочів розбудовується!"

Є така пропозиція: всіх сильнокрикливих поставити до влади і потім подивитися на їхні веселі результати і відмазки чому не зроблено те чи інше. І будем їх теж так само і 6 а m u за недотримання обіцянок, ато кричати, махати руками і звинувачувати всіх і вся в чиїхось гріхах можна до безкінечності. Давайте Putryu на мера міста! Або зразу на президента. Я бачу ця людтна знає як навести проядок....

додано через 2 хвилини 49 секунд:

Чому такі люди - як флюгери? Куда зараз дує популярнтй вітер - туда і кричать, тих і хвалять? Влада міняється - і вже кричать під вітер (дудку) влади.
massacra
То все чорний паблік рілейшн п. Олесі...

додано через 1 хвилину 9 секунд:

Вони певно ше й з одного ІР пишуть, дуетом
Більше матюкатися не буду, навіть в скритому вигляді....

додано через 1 хвилину 39 секунд:

я бачу тут зібралась купка "співідейників". Але які в них цілі (непрямі)?...
Хочуть проявити мессіянство.
А потім очолити райдужну владу...
Тут час від часу проскакують такі люди, щоб створити скандальну тему, чи кинути скандальний пост. Може це підсадні утки для розкрутки сайту? Як мислиш?
massacra пише:
Тут час від часу проскакують такі люди, щоб створити скандальну тему, чи кинути скандальний пост. Може це підсадні утки для розкрутки сайту? Як мислиш?

Знаєте я якщо не кожен день , то через день переглядаю ФОРУМ, і чекаю цікавих питань, ідей, пропозицій, (і вміру своїх знань пишу сам)
tymofiy пише:
Хочуть проявити мессіянство.
А потім очолити райдужну владу...
, алеж не всі рвуться до влади - проста річ влада для народу і народ має право владу контролювати. Просто я бачу, що ми не дозріли до того, щоб бути рішучою громадою у відстоюванні своїх прав. А скандальних тем у нас хоч відбаляй, що не день то тема, їх непотрібно створювати, а вирішувати.
>Макс
100%

Posted from a Nokia mobile phone
А деж ти був коли була революцiя... тiльки за однi думки, такi, тебе б заплювали, а то й ногами закопали
а я пересварився з половиною знайомих, коли говорив що всi ви бовдури. I зараз це стало видно
В тебе е якiсь конкретнi пропозицii? ЩО РОБИТИ? Замути якусь партiю, або хоч вступи... i можливо тодi люди почнуть прислухатись до тебе.

Posted from a Nokia mobile phone
Тим що ми їх скинемо нічого не змінить, а заставити їх прислухатися до наших проблем, можна, створенням профспілкових організацій і також громадських організацій. Зараз час розмов вже позаду, потрібно робити конкретні дії. Тобто піднімати в Золочеві прфспілкові організації.
m@xxximus пише:
конкретнi пропозицii? ЩО РОБИТИ? Замути якусь партiю, або хоч вступи... i можливо тодi люди почнуть прислухатись до тебе.

Мутити партію немає необхідності, їх хватає, а діють одиниці. Я готовий підтримати Громадську Організацію "Народна самооборона" , мені непотрібне крісло у владному кабінеті, за державу соромно! Сварки на кожному кроці, "передел" власності, всі хочуть керувати- а от працювати ніхто. Ми потрібні ГО "Народна самооборона", Ми потрібніУкраїні. P.S. Приєднуйтесь.
medvid пише:
"Народна самооборона",

Нема вже! Луценко майже під домашнім арештом.
medvid пише:
Приєднуйтесь

Забудьте!!! Треба свою організацію забацати.
Люди я не розумію я стільки цікавих та компроментуючих фактів виложую в форумі, а на слідуючий день їх немає? шо за ..... Хто це робити можливо адмін. тоді я чекаю від нього пояснення putrya1@rambler.ru Можливо в деяких місцях хромає моя цензура, але це не привід ховати від загальної аудиторії факти????

додано через 8 хвилин 50 секунд:

Я з молодого покоління початку 80- их, і я знаю як робляться справи, будучи в. о. директора французької фірми. Тому сміло можу сказати що сьогоднішня ситуація з місцевими урядовцями повний фініш. Я не претендую на чиєсь крісло, але ми творці нашого майбутнього. кожен з нас мріє мати хоч маленький, але свій бізнес. Але согодні це не можливо! Хто не вірить - то нехай попробує зареєструватись хочаб підприємцем, і відчує що таке бюрекратія не місцевому рівні. Тому являючись в. о. директора, мені не дуже подобається ішачити під чиюсь дудку із за бугра, хоча я змушений це робити бо є сім'я. А міг би робити на себе і на благо міста!!!!!! До речі ГО "Народна самооборона" це P.R. чистої води, я рекомендую в цей фальш не вірити.
putrya пише:
Можливо в деяких місцях хромає моя цензура...

Ваша цензура не хромає, вона взагалі відсутня. Ви, можливо, не повірите, але повідомлення з матами мають таку властивість - пропадати.
Майте вже якусь совість, виражайтесь культурніше.
М-да, в нас бюрократія страшна. От одна жіночка відкрила бар і казала скільки вона находилася, скільки взяток всунула. А ще сказала добре слово про золочівську санстанцію. Які вони хабарники ті кренделі з тої санстанції, я не міг повірити, справді нереально шось тут відкрити. Наша країна велике село, но бюрократам на то на.. ати. Підтримаймо рух Народну Самооборону!!!
putrya пише:
Я з молодого покоління початку 80- их, і я знаю як робляться справи, будучи в. о. директора французької фірми.

putrya пише:
Я не претендую на чиєсь крісло

putrya пише:
Тому являючись в. о. директора.... Можливо в деяких місцях хромає моя цензура

admin пише:
Ваша цензура не хромає, вона взагалі відсутня.

Від себе добавлю словами відомої пісні - "тече вода не зна зупинку..."
putrya пише:
не дуже подобається ішачити під чиюсь дудку із за бугра, хоча я змушений це робити бо є сім'я. А міг би робити на себе і на благо міста!!!!!!
Та тобі ще повезло, що ти взагалі "ішачиш"- маєш постійне місце роботи, знаю людей які котрі вдвійні б ішачили при такій посаді. А от попробував би ти бути в. о. директора на за 700грн, як би ти співав? і як рекомендував би кого, та хто повинин підтримувати. Як що ти прихильник іншої ідеї (може комуністичної, але небуду гадати) то поважай думку інших. Кожен має власну думку та свій погляд!
putrya пише:
на благо міста!!!!!!
А для міста можна і потрібно виділити годину, іноді порадою, а коли і протестом, бо це наше місто, ми тут живемо, тут наше майбутнє!!!!!!!
putrya, як називається і яку продукцію випускає "твоя" французська супер-фірма?
massacra зараз за фірму не йдеться, просто такі питання треба
massacra пише:

скидати в приватну почту, які конкретні дії Ви запропонуєте, для того щоб влада почула нас!?
Промити їм вуха і очі... Але і то, думаю, буде безрезультатно, бо їм своя шкура дорожча за людську.
Нам не треба лізти в одне місце області, бо там таких міст і без нас хватає і витрачати на них коли приїжджають тоже багато не потрібно, бо ітак нашому містечку коштів бракує!

додано через 1 хвилину 30 секунд:

А кошти і так не депутатів а наші і я не згідний!
massacra пише:
І правда це що державна таємниця, чи нам тут порожняк гонять?
Олег пише:
фірму не йдеться, просто такі питання треба

Олег пише:
скидати в приватну почту
Олег, ти когось захищаєш, чи та французька фірма таємниця? Нам непотрібні (стратегія), чи тим паче прибутки цієї фірми, але якщо це "утка" то профіль можна повідомити.
Олег пише:
скидати в приватну почту
Олег навіщо ж тоді форум, якщо ми будемо приховувати від людей якісь таємниці...

додано через 4 хвилини 4 секунди:

wuyko пише:
але якщо це не "утка" то профіль можна повідомити

Вибачте за суттєву помилку! Завчасу вельми вдячний!
Практично тів сі організації є підвладними наші владі, прийде Золотник і скаже хлопці потрібно робити так як вигідно "нам" і все буде зроблено так як скаже він.

додано через 1 хвилину 11 секунд:

Практично ці всі організації є підвладними наші владі, прийде Золотник і скаже хлопці потрібно робити так як вигідно "нам" і все буде зроблено так як скаже він.
Про зміну влади я вже трохи писав в якісь іншій темі, але доповню і продовжу свою думку.

Хто нами зараз керує. Візьмем наприклад Золочів і район. Мер міста вчитель, голова РДА також. Я не хочу ніяк образити їхні учительські здібності, чи людські якості - думаю, що з цим у них все гаразд. Ідем дальше. Які вузи вони закінчували?(можна би було на цьому сайті розмістити автобіографії наших керівників). Сюдячи з останніх мість роботи - це педагогічні вузи. Ще одне питання коли це було? за часів "великого і могутнього" СРСР. Я сумніваюся, що в цих вузах наші керівники отримали відповідну освіту по спеціальності керівника багатотисячного населення в демократичній державі та й ще з ринковою економікою. Карл Маркс такого не писав.

Так от я веду до того, що наші керівники не можуть дуже вдало керувати містом або районом, так як просто напросто не уявляють собі як цього робити. Але я маю надію, що вони кращі з тих хто не має поняття як це робити .

додано через 3 хвилини 24 секунди:

Так теоретично їх можна зігнати, але чи є їм дійсно достойна заміна, високо кваліфікованими і досвідчиними управлінцями - ні нема. Тому мусимо потерпіти поки виросте нове покоління керівників

Надіюся, що в Укр. монархії небуде ніколи і влада не буде передаватися спадково
massimo пише:
Так теоретично їх можна зігнати, але чи є їм дійсно достойна заміна, високо кваліфікованими і досвідчиними управлінцями - ні нема. Тому мусимо потерпіти поки виросте нове покоління керівників

massimo в цьому я з тобою незгідний, незамінимих людей нема, а особливо коли це стосується керівництва.
Навіть якщо візьмемо ПР в нас у Золочеві, без коментарів зрозуміло що до влади стане наш місцевий радник нашого народного депутата Писарчука, я б несказав що це є така погана кандидатура він досить досвідчений та кваліфікований, був заст. міського голови а тому поняття хоч якесь но має, можливо для Золочівщини це був би набагато кращий варіант ніж який є зараз. Хоча він і не того популярного помаранчевого кольору, але кожен має своє бачення і думку і неповажати її це неповажати себе.
Варто також згадати і попередніх народних депутатів "помаранчевих демократів" які представляли наш регіон, хто з них реально зробив щось для району чи міста "як мінеральна вода ні пользи ні вреда"...? А "біло-голубий" теперішній ? Неможна сказати про нього що він "жлоб" для нашого району допомагає багатьом. Хоча цим робить для себе PR-компанію ... однак його попередники про район згадували коли їм потрібно було на чергових виборах прийти знову до влади ... це реальність.
А тому терпіти доки виросте нове покоління неможна! Потрібно все таки щось міняти! А владу потрібно міняти взагалі дуже часто бо присиджуються і мохом поростають.
І ще, я не веду до того що потрібно обирати "біло-голубих" чи конкретно "помаранчевих", але якщо вже дехто обТАКався то людям все таки слід уважніше думати коли граються в маленьку місцеву політику
narod та мені чесно одаково хто там при владі, жовті, фіолетові, салатові, мені головне, щоб від їхнього керівництва покращувався рівень благоустрою в місті, я не можу нічого доброго і поганого сказати ні про одного мера Золочева.
narod пише:
я б несказав що це є така погана кандидатура
можливо і так, я вперше про нього чую.
narod пише:
владу потрібно міняти взагалі дуже часто
повністю з цим згідний.
Політика є грою лише для політиків, а для громадян ні. Якщо один кандидат буде ТАКати, але потім зрештою так ніц і не зробить, то я всеодно обиратиму його, бо інший перед виборами обіцявся по-простому згноїти українську культуру в у відходах північних сусідів!
AVB пише:
Політика є грою лише для політиків, а для громадян ні. Якщо один кандидат буде ТАКати, але потім зрештою так ніц і не зробить, то я всеодно обиратиму його, бо інший перед виборами обіцявся по-простому згноїти українську культуру в у відходах північних сусідів!

Категорично незідний!!! Якщо політики бавляться у велику політику то в першу чергу їх жертвами є громадяни, а тому громадяни повинні швидко реагувати на те що якщо політик "пустодзвон" і тільки обіцяє а нічого неробить, і це неозначає що інший який пообіцяв згноїти українську культуру в у відходах північних сусідів буде так само сидіти і нічого неробити, маємо прекрасний приклад з мовою у східних областях поки тут всякі "тріпались" дехто зробив конкретні кроки і якби вчасно не схаменулись потрібні люди то щоб цей "балабол" котрий як ти кажеш ніц не зробить потім розповідав свому електорату " ну нешмагла я ". І якщо знову обирати то гнати треба тих .... нехочу висловлюватись
narod то велике самодурство думати, що в Україні є хоч одна партія, яка хоче в першу чергу добра укр. народу. В першу чергу усі хочуть ВЛАДУ, а влада це ГРОШІ, а от що залишиться після дєрєбану, або якось не дадуть сперти - то ВСЕ народу
VIA пише:
Забудьте!!! Треба свою організацію забацати.

А така організація своя вже є.
Олег що це за організація, признавайся!
massimo пише:
велике самодурство думати, що в Україні є хоч одна партія, яка хоче в першу чергу добра укр. народу. В першу чергу усі хочуть ВЛАДУ, а влада це ГРОШІ, а от що залишиться після дєрєбану, або якось не дадуть сперти - то ВСЕ народу

massimo повністю згоден! Проте якщо зараз іти на дострокові вибори треба вибирати краще з гіршого, але і такого вже нема.

Олег пише:
А така організація своя вже є.

Олег досить хвалитись "Народною самообороною", вона врешті решт зблокується з НУ і будуть так НУкати як НУкали досих пір.
я взагалі сміюся з тої "народної самооборони", зрозуміло, що її клонувала "свобода під копитом", для того щоб відібрати трохи виборців і ЮВТ і соціалістів
massimo пише:
я взагалі сміюся з тої "народної самооборони", зрозуміло, що її клонувала "свобода під копитом", для того щоб відібрати трохи виборців і ЮВТ і соціалістів

Тверезо мислиш. Ато тут крачали багато...
narod пише:
досить хвалитись "Народною самообороною", вона врешті решт зблокується з НУ і будуть так НУкати як НУкали досих пір.
massimo пише:
хлопці пишіть про те що вам добре знайоме, наприклад "брод. собаки" , А сміятисься той хто см. останній!
tymofiy пише:
Ато тут крачали багато...

Доречі крику ще небуло!!!
medvid доведи, що я не прав коли сказав, що
massimo пише:
, твої політичні думки часто не несуть ніякого інформативного змісту
medvid пише:
Доречі крику ще небуло!!!

Йдеться не про крик, а про крак. а то різні речі і вміти тре.
До вашого відома, ще задовго до президентського указу Ю. Луценко закликав всім обєднатися у "Мега Блок" . massimo непереживай за (
massimo пише:
для того щоб відібрати трохи виборців і ЮВТ і соціалістів
)
переживати треба за те чи будуть взагалі коли небудь вибори в українській історії - чесними , а депутати відповідальними перед своїми виборцями?
medvid пише:
хлопці пишіть про те що вам добре знайоме, наприклад "брод. собаки" , А сміятисься той хто см. останній!

Як не можеш заперечити мої слова фактами, то не розкидуйся своїми тупостями. я вже писав хто такий Луценко, і хто його фінансує. І можна подумати що пішов Луценко, і підняв усю Україну на ноги, і переміг
medvid пише:
треба за те чи будуть взагалі коли небудь вибори в українській історії
навіщо якщо
massimo пише:
о велике самодурство думати, що в Україні є хоч одна партія, яка хоче в першу чергу добра укр. народу
, і поки не зміниться два три покоління, добра в Укр. не буде
Для того щоб створити "Мега Блок" тре мати "Мега Кольцо" і "Мега Саблю" (с) LotR
Я не загружаю вас чи кого б то небуло ніякою інформацією, для цього є журналісти, а я крім слів, взагалі тут небачу ніякої інф. тільки великі слова, massimo Соц. чи БЮТ?

додано через 1 хвилину 37 секунд:

Alexis Має рацію![/b]
Маю Сіменс.
medvid, ну чесно, ти сам нічого не пишеш, а хочеш шоб тобі тут
хтось розписав стратегію розвитку укр. держави. Ну хіба не так?
Alexis пише:
Маю Сіменс.
medvid, ну чесно, ти сам нічого не пишеш, а хочеш шоб тобі тут
хтось розписав стратегію розвитку укр. держави. Ну хіба не так?

Я, наскільки памятаю непросив ніяких стратегій. А якщо хось і має звертайтесь у секретаріат презид. або прем. мін. ... Надобраніч!
Тут всі такі буквоїди? Не треба сприймати так буквально.

додано через 2 хвилини 16 секунд:

В кожному жарті є доля .... чого?
Цитата:
Я не загружаю вас чи кого б то небуло ніякою інформацією
то для чого ти пишеш
Цитата:
хлопці пишіть про те що вам добре знайоме, наприклад "брод. собаки"
як не можеш написати щось по темі, то не пиши каще нічого
Мега блоки, міні блоки....
Згадаєте мої слова! Народ після менулих та і позаминулих розчарований в політиках... після перевиборів буде СУЦІЛЬНА біліберда! взяти навіть те що є зараз.... Рада ніяка взагалі, коли вона не працює то ВВП в країні зростає, питання, НАШО ВОНА ТОДІ? щоб заганяти в одне місце країну??? хай поставлять їм мінімальну 450грн... В нас з нашим рівнем життя зарплата депутата така як в Америці в депутатів, а зарплата мінімальна простолюдянина 450 грн яких в тій самій Америці можна за день впахати! і де розум???
Як на мене, то я ще ні на одних виборах нікого не підтримав, ні разу, це не можливо зробити те що обіцяють на виборах.
Думаю, до назви цієї теми треба ще дописати " і білобрисих". Причому не лише Золочевом а й Україною. От хочете вірте, а хочете ні, можете мене критикувати, проте порівнявши в порядку хронометражу заяви нашого примєра, я переконався, що вона або не компитентна, або просто бреше. А скоріш за все і те і друге разом. Зараз ми фактично повертаємось до рівня 1993-4 рр. Затримки зарплат, банкрутства банків, масового безробіття на фоні звичайного популізму. А обіцяний прорив чимось нагадує прорив каналізації. Шось мені здається, що все буде як у тій історії про Мойсея - поки старі політикани не повиздихають порядку не буде. І дай Боже нам розуму на наступних виборах, щоб знову так не лаханутись.
bam пише:
порівнявши в порядку хронометражу заяви нашого примєра, я переконався, що вона або не компитентна, або просто бреше
Думаю вона достатньо компетентна. Залишається другий варіант.
Станом на даний момент в Т найбільше шансів в гонках, Я - на другому місці, а гарант Ю ще навіть не визначився
Помаранчевих не обовязково скидати, в них самих це непогано получається. Тільки от альтернативи не видно.
Перегляньте сюжет "Велике американське шоу"