Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Громадський рух Скинемо помаранчевих з управління Золочева

Автор Повідомлення
Відносно альтернативи. Мені, особисто, серед усіх найбільше подобаються троє: Яценюк - відповідає за базар, Гриценко - просто розумний чоловік, Тягнибок - говорить більше ніж можить, є багато глупого, але насправді любить і вірить в Україну. Реальні шанси є в Яценюка, але проблема, що наші політструктури будують з верху до низу. І буде так, як з самообороною. Я, наприклад особисто бачив, як представники самооборони за гроші наймали учасників мітингу підтримки лідера, а в межах нашого району взагалі їх серйозно сприймати не варто. Так може статись і з Яценюком. Скажуть комусь в у Львові пацани, треба осередок в Золочеві, дадуть бабло і буде він на папері існувати.
Прикольно bam під гаслом Скинемо порамаранчевих ... і плачиться на Самооборону. Я особисто 2007 голосував за Свободу, але коли дізнався, що в нашому місті Свобода тримається на власниках Монако і з тими бл... ами якими там є, то розумію що й мене на... и. Складається враження ніби Самооборона має чи в місті, чи районі хоча б одного депутата і якесь "тепле містечко"в адміністрації. Я сам бачив, як на останніх виборах вони шарпалися зі старим п.. умом Токаром, бо поставили свою палатку без дозволу Бороди. Добре, що bam бачив як вони платили за мітинг, але шкода, що він не знає як Боря на останній мітинг на Ющенко до Львова пакував вчителів та медиків в автобуси як бидло, бо кожен переживає за роботу. Як на мене, bamові краще запропонувати тих, хто міг би замінити "помаранчевих". Як вам Ігор Гриньків, Василь Кудерявець ?
bam пише:
Я, наприклад особисто бачив, як представники самооборони за гроші наймали учасників мітингу підтримки лідера

Може ти скажеш кому і скільки я платив?. Чи так пусті слова?. Заробляєш рейтинг!
Клоунада... та й годі... Вітер подув в другу сторону - всі кричать "власць далой!!".... а то горлянки дерли "Ю, ЩЕН, КО"... і дітей з сіл зимою пішки в Золочів ганяли...

А якого кольору буде твоя революція? І головне коли?
bam, не жени! Наймали всі, без винятку. Хтось просто більше давив на емоції, хтось менше, хтось обіцяв посприяти в майбутньому, тому і попускалось..
Спамооборона - це ше цвєточки, не таке вже в них і фінансування було шоб так сильно вже платити як у інших..
ostap.mavvnosi пише:
плачиться на Самооборону
плачуться діти у яких забрали цукерку!
ostap.mavvnosi пише:
Я особисто 2007 голосував за Свободу, але коли дізнався, що в нашому місті Свобода тримається на власниках Монако і з тими бл... ами якими там є, то розумію що й мене на... и.
Тебеж ніхто не силував, треба було думати! А зрештою, володіння Монако - не злочин.
ostap.mavvnosi пише:
але шкода, що він не знає як Боря на останній мітинг на Ющенко до Львова пакував вчителів та медиків
Знаю, мені теж пропонували поїхати, але у мене були тоді свої заботи.
ostap.mavvnosi пише:
як бидло, бо кожен переживає за роботу.
В розумні книжці написано - кожен отримує те, на що заслуговує!
medvid пише:
Може ти скажеш кому і скільки я платив?
Про тебе взагалі мова не йде, хоч нашу бесіду в Тартаку добре пам'ятаю!
Діло було так: я тоді ще працював у ЗПЛ. Мене викликав директор, і сказав, що прийшли представники самооборони з проханням виділити людей на мітинг. Я тоді був головою учпрофкому. Відповідь і моя і директора була однозначно НІ. Після чого "агітація" перенеслась до стін гуртожитку, приїхало таксі за бажаючими, проте вихователі і комендант нікого не пустили. Але декілька учнів які стояли під гуртожитком всеж поїхали і на другий день хвалились, що їх дали гонорар 25 грн. А взагалі за тим процесом спостерігало чоловік десь з 30 у мене десь навіть фотки з мобільного були.
medvid пише:
Заробляєш рейтинг!
Хлопче, я заробляю гроші . Рейтенг мені нідочого, я не політик, я звичайний роботяга.
massacra пише:
дітей з сіл зимою пішки в Золочів ганяли...
Сильно помиляєшся! Діти це все сприймали як шоу. Фактично в Золочеві так це і виглядало. Памятаю діти йшли з великим задоволенням, деякі навіть самі з уроків втікали.
massacra пише:
А якого кольору буде твоя революція? І головне коли?
Я так поняв, що це питання до автора теми! Хоч на мою думку треба думати більше про роботу, власний розвиток і культурний ріст. А революція нічого не дасть. Хоч як так далі піде, то заворушення, особливо в Києві, можливі.
Alexis пише:
bam, не жени!
Сленг як у депутата Верховної Ради. Тиж розумний чоловік, а опускаєшся до такої мови
Alexis пише:
Наймали всі, без винятку.
Згоден на всі 100% Ну шож, купились тепер маємо те, що маємо як казав Кравчук
Alexis пише:
не таке вже в них і фінансування було шоб так сильно вже платити як у інших..
Тоже згоден. але погодся, по Золочеві не одна машина їздить за виборчі гроші Хоч дай їм Бог - звичайні ринкові відносини
bam пише:
прийшли представники самооборони з проханням виділити людей на мітинг

Який незграбний і самонадіяний підхід до справи..
bam пише класно, але не в тему. Які альтернативи для помаранчевих, бо й нелюбима ним Самооборона, і шановані Гриценко і Яценюк - "помаранчеві". І зрештою і Тягнибок довго сидів на грошах "помаранчевого" олігарха Димінського, а тепер - за бабки спонсора БЮТ та НСНУ Коломойського мочить і того ж "помаранчевого" Садового". А щодо володіння, то не проблема мати у власності, а питання, чому там продають наркоту і мололєток примушують до проституції, і чому за це мєнти такого борзого Луценка не можуть покарати за це депутата міської ради-свободівця, якому разом із сином районного депутата -"розливаючого" від Руху належить той заклад? І найголовшніше чому в нас навіть немальовується яка-небудь альтернатива "помаранчевим". Чому нічого не чути ні про акції "ДІСТАЛИ", "ПРОТИ ВСІХ", "ГЕТЬ УСІХ". Чи може страх переймає перед Борею та Васею?
Ви говорили про Яценюка, як заміну. Я його теж поважав, але після того як він відверто злигався з Фірташем, то гріш йому ціна!!! Свої мозги він дорого продав, майже самому багатшому чоловікові України. Тож співати за ці гроші буде під його дудочку. Фірташ "заробив" свої мільярди на нас, на газі, а прийде Яценюк до влади, то що за бізнес придумає Фірташ натомість Росукренерго....
ostap.mavvnosi пише:
Чи може страх переймає перед Борею та Васею?

Ти шо? Людям тут ше жити.. І це не страх. Це просто "не хочу сваритись/зарватись..". Як це лікується? Не знаю.
ostap.mavvnosi пише:
А щодо володіння, то не проблема мати у власності, а питання, чому там продають наркоту і мололєток примушують до проституції, і чому за це мєнти такого борзого Луценка не можуть покарати за це депутата міської ради-свободівця, якому разом із сином районного депутата -"розливаючого" від Руху належить той заклад?
Цікаві слова. Взагалі, в цивілізовані країні на основі такої публікації відповідні органи вже б працювали. Якщо є така інформація - значить на чомусь вона грунтується. Швидше за все - бачив або чув. Як варіант ОБС (одна баба сказала). Є дуже хороша пословиця "Якщо теличка не схоче, то і бичок не скоче" Небуде попиту, не буде й пропозиції. Те саме стосується і проституції. Взагалі ви хоч розумієте чи уявляєте собі процес примушування малолітніх до проституції. Як на мене ситуація сильно перебільшена. Якщо щось і відбувається то хіба субота-неділя. В решту днів там пустота і скука. Глупо також звинувачувати власників у продажі наркоти. Будь хто може зайти і запропонувати, інша справа, що ніхто за цим не стежить. Мені теж пропонували купити наркоту, правда не в Монако, а в місці де мало хто б сподівався. Але я ще раз повторюю що пропонувати наркоту це одне, а садити на неї інше. Наразі реальних фактів немає, а за нашим законодавством неможна вважати людину злочинцем якщо це не визнав суд (призумція невинності).
ostap.mavvnosi пише:
bam пише класно, але не в тему
дякую за похвалу, запишусь в спілку писменників
MAL пише:
Ви говорили про Яценюка, як заміну. Я його теж поважав, але після того як він відверто злигався з Фірташем, то гріш йому ціна!!!
А звідки така інформація? Хтось був при цьому присутній, чи просто по ящику побачили? І взагалі чому Фірташа сприймають як якогось монстра? Взагалі, у Польщі є такий пан Гудзоватий. Він монополіст по імпорту російського газу, але ворогоа Польщі із нього ніхто не робить. А те що пані примєр міністр виступає - це ж не факт. Маючи таку владу можна в суд подати, як не в український то в європейський. Просто на верху забрехались, а ми ведемось.
ostap.mavvnosi пише:
Чому нічого не чути ні про акції "ДІСТАЛИ", "ПРОТИ ВСІХ", "ГЕТЬ

Сама назва "Самооборона" говорить, що це вам личить саме більше провести таку акцію. Бо золочівська Самооборона тихенько чекає коли на виборах візьме, як вона говорить, "тепленькі крісла" в адміністрації і буде самооборонятися від мешканців міста.
Чи грошенят на акцію бракує?

додано через 5 хвилин 56 секунд:

bam пише:
Фірташа сприймають як якогось монстра? Взагалі, у Польщі є такий пан Гудзоватий

Мені цікаво чи той пан з Польщі має свій провідний телеканал, чверть партії регіонів, пару мільярдів???? Маючи з бізнесу лише газову трубу? І це за декілька років. А Юля мовчить, бо сама сиділа на газовому "крані", неприємно згадувати минуле.....
На скільки мені відомо п. Гудзоватий має маєток на Рівєрі вартістю 30 млн євро, маєток в Польщі настільки великий, що переміщується по ньому на електромобілі, там є власна гранітна піраміда, церква всіх релігій і веллллли чезний доміна. Це те, що я про нього знаю. Зрештою це можна побачити у документальному серіалі Найбагадші люди світу. Чи є у нього потреба у каналі не знаю. Але будучи 6 раз у Польщі у мене склалось таке враження, що поляки дуже чутливі до пропаганди через масмедіа.
Бачу, що bamу не дають спокою не лише лаври члена Спілки письменників, але й Спілки юристів. В його аргументації на захист якогось польського газового олігарха чи золочівських депутатів - "криші" Монако є чому повчитись самому Віктору Медведчукові! Тільки не можу зрозуміти, чому коли ніби він був присутній при спробі найняти в кабінеті директора бурси учнів для мітингу Самооборони він не зробив відповідної заяви у правоохоронні органи. Чи може така його принциповість стала причиною, що його звідти поперли?!!!! А щодо протестних акцій, то в нашому золочівському болоті, як тільки хтось намагається мати окрему позицію від Борі чи Васі, то їх мочать. Скільки часу пройшло від мітингів Самообоорони, а досі щось капають і капають. З таким підходом, то як тільки згуртується актив Яценюка чи Гриценка, то все рівно почнуть плести всілякі авантюри. І тому сидемо в тому багні. Але альтернатива все рівно буде! Тому, хлопці, не переймайтеся!
Перепрошую, ніхто нічого не капає, самі почали "Самооборона і самооборона". Вона так само зараз при владі і підпадає під акцію "Всі- геть!". Для чого та агітація коли до виборів далеко. Користуєтеся моментом. Як на мене я не прихильник жодного ні Яценюка, ні Гриценка, і вони не будуть в нас нічого проводити бо знаю місцевих очільників цих сил. А при любій нагоді втикати "Самооборона", але крім прапора нічого не видно в Золочеві. Не любите Монако - у вас же свій міністр, це покрутіше місцевого депутата, вплиньте, взуйте. А тут лише пусті балачки - прикриття, криша... Я теж не прихильник монаківців, але набридло Самооборона - супер, а все решта - ......
mal , я не розумію , що ти так переймаєшся Самообороною. Запропонуй альтернативу і реалізуй. Я вже писав, що мене не влаштовують всі ці "помаранчеві" Луценки, Гриценки, Яценюки, але про них навіть у Золочеві і про них не чути, бо всім відомі Боря чи Вася не дають працювати! ДІСТАЛИ! ГЕТЬ УСІХ!
Ostap, я думаю. що більша половина Золочева проти Борі і Васі, це їх останній зірковий час. Але нічого не змінить якщо зараз про це говорити. вони все рівно мусять добути до наступних виборів, а там громада їм покаже, згадає все!!!

Mal я цілком з тобою згідний щодо оцінки наших владоможців, але банальне очікування чергових виборів (2011 рр.) потрібно саме Борі, Васі та компанії. Тому будь-яка альтернатива мало б знаходити підтримку нормальних людей, а не варто займатися перемиванням кісточок тим, що хоч зараз намагається позбавити Україну від іга Віті та Юлі з Києва
Взагалі мені по барабану в яку партію входить той чи інший кандидат на виборах до місцевих органів влади, бо це визначає тільки те в кого він на вибори гроші бере і куда вони потім вертатися будуть. Краще коли кандидат сам по собі, хоча з нашими реаліями виборів він не виграє, бо дуже вже нас та політика затягнула.
Якшо розібратись, то я вважаю шо більшість з тих хто йде на місцях(а в Верховну Раду тим більше) навіть не читали статуту партії. Часто ліві діють так як обіцяли праві, а праві навпаки. Так шо на місцях тре дивитись на людину, а не на її партію.
ostap.mavvnosi пише:
Бачу, що bamу не дають спокою не лише лаври члена Спілки письменників, але й Спілки юристів

Якби Ви читали уважніше, то зналиб, що я не є у жодній спілці, крім профспілки
ostap.mavvnosi пише:
В його аргументації на захист якогось польського газового олігарха чи золочівських депутатів - "криші" Монако є чому повчитись самому Віктору Медведчукові!
Дякую за комплімент
ostap.mavvnosi пише:
він не зробив відповідної заяви у правоохоронні органи.
за такі речі не передбачена відповідальність перед кодексом, лише перед совістю
ostap.mavvnosi пише:
Чи може така його принциповість стала причиною, що його звідти поперли?!!!!
Дуже часто люди бачуть те, що хочуть бачити, або кажуть те, що їм переказують З рештою, мене ніхто не пер... Були скандальні ситуації не спорю, але це лише допомогло мені зрозуміти в якому я болоті Розуміючи це я не міг там лишатись, бо не поважав би в першу чергу себе. Хоч..., як кажуть, все пізнається в порівнянні. З цьоо приводу я міг би багато розповісти, зрештою, багато людей цього чекали від мене, що я буду мститись чи щось таке. Проте, моя філософія така: найкраща помста - щасливе життя Кожен отримує те, на що заслуговує! Після звільненя я за 8 місяців освоїв іншу професію, стабілізував фінасове становище, і зараз, в час криз, ніде не працюючи зберіг дохід на рівні середної з. п освітянина 2 тарифного розряду (причому легально)
ostap.mavvnosi пише:
Золочеві і про них не чути, бо всім відомі Боря чи Вася не дають працювати! ДІСТАЛИ! ГЕТЬ УСІХ!
Перш за все - до опонентів слід відноситись з повагою, а не Боря і Вася. Думаю вони старші за тебе і їх внесок у державу більший ніж наш з тобою. Це не значить, що вони святі і їх не треба критикувати.
Більше того, де юре (не дефакто, бо все так запутано, що й сам не пойму) я такий самий помаранчевий як і вони, як і Самооборонаі ряд інших громадських органзацій району. Вже минуло десь 4 роки як я писав заяву у Народний рух України, але й досі партійного квитка не отримав. (так би мовити віртуальний член партії). Тому, може я і не правий, може заслуговую за це на критику, але в якісь мірі треба погодитись з цитатою:
ostap.mavvnosi пише:
сидемо в тому багні.
, і відношення в мене і до теми і до форуму як до бесіди за пляшкою пива. Поговоримо, потепліє і треба буде знов грошенята заробляти

А.... Багато хто тут хотів би почути альтернативу. В ідеальному варіанті мені б підійшла партія з ідеологією лейбористів (як у Сполученому королівстві) Шкода в нас такої нема і скоро не буде
Alexis пише:
в Т найбільше шансів в гонках, Я - на другому місці, а гарант Ю ще навіть не визначився

Я думав тут про Золочів, а ви про Україну взагалі. не люблю я цю політику, певно тілько в нашій країні люди так переймаються політикою, а політики так сильно своїми ідеологіями і так мало економікою. Скажіть на який х.. бавитись в демократію при такій економічній обстановці
voshkaniridze пише:
Скажіть на який х.. бавитись в демократію при такій економічній обстановці
Ловля рибки в мутній воді - досить вигідний бізнес. Тільки не для всіх.
Це і є особливості національної демократії.
bam пише:
Реальні шанси є в Яценюка,

Хто його фінансує Фірташ чи Пінчук? Треба взнати, чиї гроші "стоять" за ним спочатку, а потім підтримувати.
яка б партія не прийшла все одно нічо не поміняється в господарстві міста, бо керують свої. Треба, щоб було, як за СССР керували не місцеві, а зі сходу країни, в яких нема всяких там родинних, дружніх звязків, так порядок буде, трохи будуть боятись.... вот така моя лічна думка