Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Батьки і діти

Рішення, щоб не виникало таких проблем
краще жити окремо 85%   17
проблема не в "географії" 0%   0
треба одружуватись з сиротою :lol: 5%   1
не звертаю уваги на проблеми 5%   1
No problem 5%   1
Всього голосів: 20
Автор Повідомлення
Батьки і діти
Ще одна одвічна проблема. Хто ж всеж таки правий? І хто більше винен в конфліктах між поколіннями? Чи варто молодим триматися батьків, чи краще всеж таки шукати СВОГО щастя? Доречі, так і священники радять, коли вже нема на то ради. Проблема також стосується відносин "Зять-теша(сть)-невістка-свекруха(кор)"

Люди навіть мудрість склали: "Невістка - чужа кістка", "Зять - ніц не взять",
але особисто мені найбільше до вподоби анегдот про двозубу тешу
І який зміст вкладається в поняття "Золота(ий) теща, тесть, свекруха, невістка....? Наскільки це реально?

Ваші думки з цього приводу...
Все ж таки краще жити окремо, які б відносини між родиною не були! Як каже мій дід (з величезним досвідом сімейного життя): двох господарів на одному подвір'ї не може бути.
жити окремо від батьків як на мене найкращий варіант. навіть якщо квартиру орендувати-так краще а ніж бачити кожен день батьків(неважливо чиїх). якщо конфлікти виникають між подружжям то між собою і вирішуються, і ніхто з батьків не вмішується( мама за дочку, свекруха за сина), я сама собі хазяйка, коли немає нікого то хочеш ходиш голим , хочеш розводиш бардак і прочєє, живемо окремо від батьків, якщо виникає спір-ніхто з нас не біжить жалітися батькам а все вирішується всередині нашої квартири. а про секс , коли живеш з батьками, то взагалі мовчу.
Жила б окремо, якби була старша. А покищо терплю.... нелегко вдається.... кожен день скандали... але якось живу.
Зараз мені добре з батьками, а от коли виросту і буду мати власну сім"ю, буду жити окремо. Поїду з коханим кудись на безлюдний острів і буду насолоджуватись життям.
EMMIE пише:
Зараз мені добре з батьками, а от коли виросту і буду мати власну сім"ю, буду жити окремо. Поїду з коханим кудись на безлюдний острів і буду насолоджуватись життям

А в гості приїжджати будете?
Лiпше ми до них

Posted from a Nokia mobile phone
теща і мама живуть від мене дуже далеко, рай і спокій, золоті відносини в сім"ях, так як зустрічі рідкі і не довгі, не має часу сваритися, красота
Пуповину треба відрізати чоловікові\жінці зразу. В шлюб же вступаєш з одною людиною, а не цілим кланом.
Якби мій чоловік сказав "а моя мама це ось так готує" то їв би на обід папери від юриста.
Треба
vaymut пише:
жити окремо, які б відносини між родиною не були!

І чим дальше тим краще, тоді всі будуть "золотими"...
Олег
Звичайно будемо і до себе забирати також будемо(але на трошки )
Ясно, що переважна більшість відповість "краще жити окремо" - я теж
Головне - чи в кожного є така можливість?
Трохи розширю тему - Чи добре мати батькам / дітям мати спільні фінансові інтереси?
Я, наприклад, працював разом з батьком в 1 і тій ж фірмі - довго не витримав
Краще таки по неділях і святах зустрічатися
Я тоже відношуся до тих людей які за то, щоб жити окремо! хоча розумію, шо не всіх є така можливість і мені таких людей трохи шкода!
Є такі випадки, коли є можливість жити окремо, коли повністю фінансово не залежний від батьків (навіть навпаки, батьки вже дещо залежать), а проблеми не зникають, конфлікти продовжуються...
Я теж за варінт: краще жити окремо. Шо хочеш, то робиш, шо хочеш їж. Ніхто не вмішується у виховання дитини: це не можна, це шкідливо, шо ти за мама і т. п.
persona_nihto пише:
Чи добре мати батькам / дітям мати спільні фінансові інтереси?
думаю, що теж не варто. Постійно переживаєш, щоб часом не подумали, що чимось обділяю. Напевно, таки краще мати справу з чужими людьми: зробили, я заплатила і все.
коли живуть окремо а конфлікти продовжуються то треба хоча б знати про що конфлікти, щоб визначити причину їхню)))хоча, я особисто знаю, сім"ї де конфлікти були і коли жили разом з батьками і коли окремо: там суть була одна-батьки продовжували дітей вчитися жити, навчали ума-разуму так сказати, так як вважали що ті роблять все неправильно і невірно і взагалі вони ще діти, або ведуть себе як діти і прочєє, прочєє в тому ж дусі.
Не хочу наврочити, але в мене за останні два дні не було серйозних сварок з батьками. Це починає тішити
Альонка пише:
за останні два дні не було серйозних сварок з батьками.

я тоже тішуся Альоночка, але 2 дні на жаль, не показник бажаю щоб сварок не було взагалі!
Ооооо, для мене два дні - то вже шось. Бо в мене деколи буває таке, що як зранку всі заведемося, то глушимо мотори аж тоді, як спати йдем.
Альонка через що переважно скандали в твоїй сім"ї?(не порахуй що вмішуюся в твоє життя, не захочеш можеш не відповідати звичайно)
через те, що батьки не розуміють мене, а я їх. І ще через те, що вони хочуть, шоб робота була зроблена вже, в цю саму секунду. А я ж не супервумен
Альонка перехідний вік і в тебе і в твоїх батьків
Може й так
Альонкабільше напевне у твоїх батьків, так як стараються тебе тримати напевне на короткому повідку, щоб ти не волочилася бог зна де, і щоб не залетіла, і щоб не згвалтували і щоб не стала планокуркою, і шоб не була б.. ю, і щоб не вбили.... стільки тих страхів мають батьки, ужас.
Ти знаєш, як задуматися, то те шо ти написала - чиста правда. Я не ходжу по барах, не курю, не п"ю, не воджуся незнати з ким. І в тому є їхні заслуга. Але завжди тримати мене на тому повідку вони не зможуть. Я вже псіхую через те шо всім можна кудась-там піти а мені нізяяяяяя.
Конфлікт "Батьки і Діти" є давно і у всі часи. Просто в одних сім'ях він проходить тихіше, а в інших - справжня ворожнеча. Батьки хочуть оберегти своє чадо від всього того, що діється зараз на вулиці. Можливо вони ще не досить усвідомлюють, що рано чи пізно "чадо" виросте, підніме бунт, поїде кудась вчитися .... і т. д. Як вони будуть контролювати в такому випадку? А ті речі, які заборонені, то чомусь до них тягне завжди. І шо може бути, коли "чадо домашнє" опиняється на волі, поза батьківським контролем і без "повідка" (короткого чи довгого)? З тих радостей може наробити ще більших і серйозніших бід.

Ще багато залежить від сумісності знаків гороскопу - це "каталізатор" сварок і непоняток.
Альонка пише:
Я вже псіхую через те шо всім можна кудась-там піти а мені нізяяяяяя.

О-о, як я тебе розумію! Мене батьки в 11 класі кудись пускали тільки до 11 вечора. А мої друзі(мого ж віку) приходили коли хотіли, як мене "жаба давила", скільки конфліктів через це було!!! А тепер я розумію, що все було правильно, що вони просто хотіли мене вберегти від всього поганого(і треба зазначити, це їм вдалось), і я їм зараз дуже вдячна!
З "повідком" теж можна переборщити. Бо в зальот потрапляють і планокурами стають дуже часто чемні дітки. Вони не адаптовані до зовнішнього середовища, так як батьки намагалися заслонити його своїми стінами. Важливо не так тримати повідок, як пояснювати ЧОМУ це погано, а це добре. І щоб аргументи були переконливмими, а не "Я сказав, тому що я сказав".
lenhen і MUBa обидві праві!

От де зараз тепер ті "гульони" і "планокури"? Гарантія, шо більшість "люди" з них не вийшли.
А роз'яснювати "шо таке добро і зло" - це навіть є основною задачею батьків. Бо дійсно, Це не виховання "бо я сказав".

Альонка, а якщо батькам залишити таку записку....

Думаю, будуть раді, що їхня доця не така.
Чи бувало у вас таке( а може і є ), що ви з батьками ну зовсім не розумієте одне одного, що батьки рахують вас і надалі маленькими дітьми і всячески стараються вам дати настанову на будь-які ваші дії? Коли вірять чужим людям а не вам самим?
Свою дружину просто обожнюю, ЇЇ маму та тата люблю, і сестер її рахую своїми сестрами.

Моя дружина відноситься дло моїх батьків так само як і я до її.

ВВажаю що краще жити окремо, відстань та рідкі зустрічі зміцнюють почуття, та зменщують сварки.
я також думаю що краще жити окремо... але в мому випадку таке стане можливим тільки за рік, коли я закінчу школу і поїду вчитися, поселившись або в гуртожитку, або десь на квартирі... ех.... як я довго того чекаю)))))
Альонка, як я тебе розумію))) для мене щастям було визволитися з батьківського дому, вічні непорозуміння так діставали....
Nephilim пише:
ВВажаю що краще жити окремо

Це точно. Набагато менше проблем буде для всіх.
lenhen пише:
Я вже псіхую через те шо всім можна кудась-там піти а мені нізяяяяяя.

Зі мною майже то саме!
st.fergi пише:
Чи бувало у вас таке( а може і є ), що ви з батьками ну зовсім не розумієте одне одного, що батьки рахують вас і надалі маленькими дітьми і всячески стараються вам дати настанову на будь-які ваші дії? Коли вірять чужим людям а не вам самим?

бувало і не раз! Майже кожен день!
Пропоную відновити тему БАТЬКИ І ДІТИ. Мені , старшій людині, для власного досвіду важливо знати, чи за два роки змінилися ваші погляди на проблему. Дякую тим, хто згодиться відповісти.