Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Музичні формації рідного міста

Що найнеобхідніше муз. виконавцям для виходу "в Люди"
Впертість 16%   3
Професійність 27%   5
Гроші (спонсори) 22%   4
Талант 33%   6
Всього голосів: 18
Автор Повідомлення
Музичні формації рідного міста
Я чув, що такі навіть є...
Стосовно нашого шоубізу, то тут головне - вперта професійність! (професійність вилазити "в люди"!)
Грошей багато для Золочева не тре.
А про талант взагалі мовчу... (остання річ)
Т-так... Ну...
Мушу визнати, у кожного своя правда. І таки в тему!
Бо так воно наразі є. Тут і зараз.
Правда треба наперед орієнтуватися, на яку аудиторію варто працювати. Це щодо шоубізу.
Бо тут у нас люди поробили добрі речі, а вийти з ними нікуди...
ТО, шо вийти з ними нікуди, то справді біда. Але можна простенькі фестивалі почати мутити. Не всеж кабаки і дискогопанки...
Типу концерту на день Валентина?
базарити вміють всі....
АВБ - ти скільки фестивалів організував?
Впевнений що багато - на словах...
ми в свій час і брейкерські фестивалі робили і в будинок культури привозили Веста Крю - хлопців яких знає вся України , людішок зібралось 600-700...
особисто я привіз в Монако - Вову зі Львову....
Знаю одну перспективну групу.... золочівську..... Саня Грицьків в них у руля... перспективні , пацики....
Шо, Саніто? Зачепило моє
AVB пише:
кабаки і дискогопанки...

Ну не ображайся так. Не вся ж Україна повинна знати ту твою
Саніто пише:
Вову зі Львову....

Якшо ти впевнений, то не відступайся, а продовжуй справу. Ми ж це тільки привітаємо, коли тобі вдасться розвернути дійство на ШИРОКІ маси Золочева.

Бачив уривок токо "концерту" на відео. Нічогенька така музичка. Але організація шоу зовсім нікуди. Сподіватимемось, шо це лише перший "блін".
от так і виходить завжди в Україні, один хоче щось зробити і намагається, а інший тільки безглуздо критикує, нічого не роблячи, бо ще як казав мій дід : багато говорити то не мішки носити
Тимофій, слухав я ту пісеньку Made by ХРЯК. Якась вона трошки нудна і проста. Але як на Золочів, то для початку не погано.
Я сказав би, досить нормальна.
А ми зара робимо 3 речі з Берлінгером, але от халепа, де їх записати...
Ви - це хто?
Ти навіть не сподіваєшся...
Зробимо - дам заслухати.
До речі, як в тебе творчість просувається?
Є в Золочеві талановиті люди в Золочеві, не сумнівайтеся... Саша Грицьків молодець. В мене є кілька його пісень. Талант в них є однозначно. Правда жаль що запис поганий, але то дурниця. Можливо в людей є багато ідей, але от реалізувати їх в нас практично неможливо. Для цього потрібно мати неабияку впертість і просто дике бажання то робити. Одного разу приїждали до нас якісь "туристи" з Києва. На Комсомольському були. Дуже здивувалися, коли побачили в мене гітару. Казали, що були в багатьох маленьких містах типу Золочева, але ніде не бачили муз. інструментів... Мені аж смішно стало. Зате настроїли мені гітару, пограли на ній, поспілкувались класно...
Тут у Золочеві є конторка анонімна, шо прописала вже з десяток речей в домашніх умовах і далеко краще ніж пишуть в РБК
Сама ідея дуже гарна, милозвучно-попсова, але то проект більш електронний і виступати вживу навряд. А от видати шось пасувало б.

"Птахів" я слухав, прописали їх дійсно
... але на даху на то ніхто не зважав
tymofiy можу посприяти запису композить, на досить пристойні студії в Дрогобичі, ціни думаю високі не будуть, так як власник є моїм дуже добрим знайомим
Та в них норма.
Мені згодом знадобитись може...
Хотілося би послухати шось новенького з рідного міста.