Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вимкни комп’ютер на 24 години 24 березня

Автор Повідомлення
Вимкни комп’ютер на 24 години 24 березня
Такий героїчний вчинок пропонують зробити всім організатори акції Shut Down Day 2007.

Більше мільярда людей у світі підключені до мережі Інтернет. Якщо кожен з них проводить у мережі всього одну годину на день, у цілому це складає 372 609 004 374 години в рік. Організатори акції Shut Down Day 2007 запрошують усіх взяти участь у наймасштабнішому експерименті, який коли-небудь був проведений в Інтернеті.

Мета експерименту - довідатися, скільки осіб в усьому світі зможуть не користуватися комп’ютером протягом одного єдиного дня, і що відбудеться, якщо таких людей буде дуже багато.

"Абсолютно зрозуміло, що обійтися без комп’ютера сьогодні вже просто неможливо, і мабуть, ми вже не знаємо, що будемо робити в той день, коли його не буде поруч", - говорять організатори і пропонують вимкнути свій комп’ютер на цілий день і перевірити, чи зможе кожен з нас обійтися без нього 24 години.

http://ua.korrespondent.net/main/67055

А МОЖЕ ЗРАЗУ З БАЛКОНА? ХТО ЗА???
Я за!!! Обома руками.
І я за! Але як то прожити аж цілі 24 год без вас усіх?
Альонка, VIA
ви за БАЛКОН, чи просто за вимкнення?...
Мені ні перший ні другий варіант не підходить
Ото вліпив в кінці два своїх слова - і то не попав Шось ото подумав, може взагалі ту заразу викинути...

Як хочете так і розумійте, тільки самі з балкона не скачіть!
Хотів би поспілкуватись з тим журналюгою, який це написав.
Alexis пише:
Більше мільярда людей у світі підключені до мережі Інтернет

Звідки такі дані?
Alexis пише:
Якщо кожен з них проводить у мережі всього одну годину на день, у цілому це складає 372 609 004 374 години в рік

В році 365 днів. 365 годин/рік х 1 000 000 000 = 365 000 000 000???
Alexis пише:
і що відбудеться, якщо таких людей буде дуже багато

А відбудеться те, що інтернет-провайдери зазнають збитків і це так чи інакше позначиться на світовій економіці.
Alexis пише:
пропонують вимкнути свій комп’ютер на цілий день і перевірити, чи зможе кожен з нас обійтися без нього 24 години

Перевіряв - можу.
Alexis пише:
Організатори акції Shut Down Day 2007 запрошують усіх взяти участь у наймасштабнішому експерименті, який коли-небудь був проведений в Інтернеті.

А потім будуть шантажувати провайдерів "Давайте бабло, а то ми вам ще одну акцію забацаємо!"
а мобiльних людей це стосуеться?

Posted from a Nokia mobile phone
mops пише:
Звідки такі дані?

То не до мене. Велкам в редакцію Шатдаун'ів. Там десь по ссилці була, а мені лєнь шукати...
Alexis пише:
То не до мене

Та я зрозумів. Ох вже ці журналісти... Пишуть, пишуть. А ні б взяти калькулятор до рук і перевірити, нє? То таким журналюгам інету справді не треба, вони ше з калькулятором добре не знайомі.
mops, ти своїм "калькулятором" валиш мою першу тему

Яка різниця, головне ідея!
А ідея далеко не нова. Таке саме уже було з мобільними телефонами
І з простими тоже. А також зі світлом, газом і водою періодично по черзі...

додано через 3 хвилини 54 секунди:

Проїхали. Так шо, приєднуємось?
Я не буду, тому що не бачу сенсу в цьому заході.
І я вважаю, шо це якась дурість, і величезні збитки для провайдерів і світової економіки, крім того моя робота пов'язана з нетом, так-шо вибачай НЕ ПІДТРИМУЮ!!!
в мене тюнер шариться з нету, так що якось без мене, а то без компа та ще і без тєлєка
Ну, якшо я поїду до Львова то напевно його і небуду включати!!!!
Я буду користуватись, як зазвичай.
Но акції, хочу нета.
Не бачу смислу. Доказати собі то може кожен, але для акції пророкую відсотків 15%, що виключать компи, з яких 10% будуть ті, що просто не включали по іншій причині.
Я теж не вимкну. У мене залежність
24 березня вже давно минуло, а так ніхто і не написав як вдався експеримент. Я, наприклад, в цей день включала інет, як і в будь-який інший день, а от останні 2 дні таки довелось потерпіти без цього задоволення Враження не з найкращих, але жити можна!
Не получилось. Якось так раптом знайшлися "дуже серйозні причини" А так - кілька днів свят навіть не згадував.

додано через 3 хвилини 38 секунд:

Висновок: не треба себе спеціяльно в чомусь обмежувати , не получиться. Завжди знайдеться купа відмазок в сторону бажаного.
Alexis пише:
не треба себе спеціяльно в чомусь обмежувати Idea , не получиться.
Хто сказав? Якраз треба від поганого і обмежувати. Виховується сила волі
Alexis пише:
не получиться. Завжди знайдеться купа відмазок в сторону бажаного.

Будьте уважні, читайте до кінця
А сила волі - поняття розпливчасте...
Гряде переустановка Фіндовса, зміна інет провайдера (а можливо відключення його нафіг взазалі), перепрофілювання компа і особисті справи. Гадаю, мені то вдасться. Кому шось нагальне (натальне) - в скайпі мобіла прописана. Бувайте!
Колись тай побачимось
24 години - ні я так неможу.
мій режим:
7.30 - wake up
9.00-10.00 - begin PC work
22.00-00.00 - end Pc work
1.00 - sleep
astrolik пише:
7.30 - wake up
9.00-10.00 - begin PC work
22.00-00.00 - end Pc work
1.00 - sleep

Блін, капець, а коли жити?
А я без компа була майже 3 місяці. Мені так глючило!!!
Беатріса пише:
Мені так глючило

комп глючило, чи вас (тебе) глючило
Nitro пише:
(тебе)

Мені, бо не могла без компа.
UP
Не забули?
A sho to take to UP?