Золочів Плюс
Форум міста Золочів

А хто вірить в нечисту силу?

Автор Повідомлення
А хто вірить в нечисту силу?
Я вірю, знаю точно, що вона існує. Знаю жахливу історію, яка сталася з моєю двохрідною сестрою.
Я вірю , що нечиста сила існує, але сама з нею (ним) ніколи не стикалась, Розкажи свою жахливу історію
EMMIE так роскажи? Форумчани просять!!!
Я б розказала, але це дуже довга історія з багатьма страшними і дивними випадками. Скажу тільки те що передалася вона їй під час смерті бабці, коли вона помирала, попросила щоб сестра взяла її за руку, сестра взяла, і після цього все почалося.
мда.... цікаво... давай далі!
нечиста сила? я вірю в це. ніколи, кажись , не стикалася але вірю. вірю в диявола і його сили.
Ну вірити, це трохи закруто сказано, вірю тільки в одного Бога. Але знаю, що існує. Стикатись не стикалась... але історії всякі чула
сам бог говорив не раз шо існує диявол, і шо він є цар того світу.
Саніто
А далі....... якби не церква, то був би капєц
EMMIE пише:
Я б розказала, але це дуже довга історія з багатьма страшними і дивними випадками

EMMIE пише:
А далі....... якби не церква, то був би капєц

хватить підігрівати інтерес, вже підігріла достатньо сядь і нормально напиши що і до чого, а не хочеш то так і скажи: не хочу розказувати і не буду
А я особисто знайомий з Дияволом б/п!
В кого е бажання, можу познайомити.
Ця нечисть родом iз Франкiвщини... (його людьска оболонка)
От як би ви були з ним знайомi... ви би нах, не посмiхались дивлячись в монiтор...
I iм\'я йому, С. Володимир С.

Posted from a Nokia mobile phone
m@xxximus пише:
- можу підтвердити, це факт, а помічник його і прислужник Іван Х.
а що за диявол?..... мені це цікавіше....
Саніто
Дехто його називає Мефістофель
EMMIE, ти давай розказуй подетальніше свою історію, не відхиляйся від теми.
Саніто пише:
а що за диявол?..... мені це цікавіше...

Попил как-то с ребятами, пошёл домой - в углу сидит Дьявол, жрёт семечки и курит Беломор... Ойстраху! Если б не алтайский шаман - всё, хана...
m@xxximus пише:
А я особисто знайомий з Дияволом б/п!
В кого е бажання, можу познайомити.
Ця нечисть родом iз Франкiвщини... (його людьска оболонка)
От як би ви були з ним знайомi... ви би нах, не посмiхались дивлячись в монiтор...

Хочеш познайомитися ше з одним???? Ну правда не зовсім з дияволом, а з людиною яка володіє деякою силою!?
Тiльки не кажи що звати його Рома...

Ні звати його не Рома! А, Free_soul!!
Жарти-жартами, а в нашому місті крім відьом є ше й справжні мисливці за нечистю! Колись до нас на фірму дядько один заходив, так бухгалтерша казала, шо в нього в кишені відьми сидять... Він такі історії розказував, ..... аж всередині перекидало!
Ось де заховалась нечиста сила -
Ну що ж. Цiкавенько Ну ну... I щож за сила?

Ну, а хто сказав шо я жартую???
Я цілком серьозно!!!!!!!
Якщо серйозно, то нечиста сила існує.
РЕАЛЬНО ІСНУЄ.
З нею можна навіть познайомитись.
Але не варто!!!!!!!!!!
Краще про таке не думай.

додано через 1 хвилину 16 секунд:

Думай про БОГА!
m@xxximus, це сила використовується лише для самозахисту, тільки є одна проблема! я нею некерую!!! Ше не навчився!

Дивні речі відбуваються з людьми які хочуть мені нашкодити!!!! Шось на зразок бумеранга!!!
Но є і ше один мінус! При необережних думках ця сила і на мене впливає негативно!!!!! Важко пояснити! но факт!
Будь яка моя необережна думка може закінчитися погано для мене!
Тобто ця сила, можна сказати, виконує мої бажання і перетворює страхи в реальність!

додано через 1 хвилину 44 секунди:

Cassie пише:
Якщо серйозно, то нечиста сила існує.
РЕАЛЬНО ІСНУЄ.
З нею можна навіть познайомитись.
Але не варто!!!!!!!!!!
Краще про таке не думай.

До речі! Ти у сни віриш??? А я вірю!
Мої сни збуваються! До речі вчорашній сон сьогодні збувся!
Використання нечистої сили для самозахисту - це вже ти загнув.
Нечистою силою користуються тільки чорні чаклуни, які
послуговуються чорною магією. Ти не маг. І це добре

додано через 1 хвилину:

Мій пІдпис змінили!
Скажи дякую, шо сподні не натєгнули!
хам
АВБ - поподробнеєє!
Доречі в нашому Золочівському замку також є духи-душі, колись давно, закатованих там людей.
нє... мені цікаво.... про того мужика!
Саніто пише:
мені цікаво.... про того мужика!

Увага, Андрій Васильович розказують казку:
ajrina пише:
Андрій Васильович
, то ти до кого?
Кажись до AVB... Чи ні?
А він не Васильович
А як?
Володимирович я.
Вернусь до теми:
чи вірю в нечисту силу? - думаю, так, але сформулюю то трохи інакше - "бувають речі, які простими законами фізики не поясниш "
Бачити не бачив, але влітку відпочивав в Косові на Івано-Франківщині,
то від знайомого, шо там живе, стільки історій наслухався - продовження Х-файлів можна знімати . Шкода, Малдера і Скаллі в Карпатах ніхто не бачив - мали б роботу на декілька серій.
persona_nihto, від людей, які живуть у горах можна всякого наслухатися. можна повірити а можна сісти і подумати: в тих людей навіть буває і телевізора немає, от шо вони мають до роботи вечорами? та казки розказувати., страшилки всякі, хоч я особисто вважаю що містика всюди є, не тільки в горах.
Як насправді - будь де кількість страшилок від людей залежить.
А те, що коли нема чим ввечері зайнятися - починають вигадувати всякі дивні історії - це факт.
Ще одне: багато цих самих страшилок, забобонів і тому подібне - мають давню традицію - наприклад, "цвіт папороті в ніч на Івана Купала".
А традиції краще таки на селах (карпатських в тому числі) зберігаються.
Тому там - більша кількість історій про нечисть
я і вірю і не вірю, а чи є вона насправді ніхто не може сказати
АВБ розкажи історію
Саніто пише:
АВБ розкажи історію

Шо ж то тебе так на нечисть потягло? Людині може страшно про таке згадувати, а ти мав би хоть совість... Сам розкажи нам щось цікаве. Нечисть бачив?
я бачив трохи в житті дивного, але неисті не бачив...
часто бувають моменти, коли відчуваю негативні емоції і мурашки, особливо на старій квартирі у Львові...... це було реально висажуючи.... світло тухне, форточка сама відкривається...
а мені історія АВБ цікава...
АвввввввввввввввввБББББББББББ!
А я знаю історію, як з одної нашої золочівської пані нечисть виганяли, при тому /вона / говорила, що в нас дуже "нечисте" місто, наші місцеві відьми ходять в церкву і розташовуються там в шахматному порядку, а найгірше місце-площа Шашкевича, там "все" і збирається...
прікінь..... відьми в церкві.. звучить реалістично....
пр Шашкевияа незнав - я думав що вся погана сила збирається в Гусях-Лебедях.... і я даже їх бачив!
Саніто пише:
вся погана сила збирається в Гусях-Лебедях.... і я даже їх бачив!

Розкажи! Дуже цікаво
я прогнав.... я мав на увазі чорні постатті з довгим волоссям
EMMIE,I know UR story about UR "cousin" by heart!!!!!!!!!! U told me it long ago. Why don't U want to tell it in details?It's very interesting!!!!!

додано через 3 хвилини 47 секунд:

І ще хочу сказати, що нечиста сила існує!!!!!! Ніхто не зможе мене переконати, що це не так!!!!!!!!!!!!!!!!!
Реальних історій наразі не пригадую. Так, часом фрагментами розповіді старших про різні жахливі трафунки. Пам'ятаю, ше коли взагалі малим був, приїздив в Сновичі на Різдво (а то самі знаєте - відрізане від цивілізації місце), так коли п'яні дядьки за столом вже не маючи про шо говорити, починали згадувати різні історії і переповідати історії їхніч старших. Інтересне те, що більшість з них пов'язана з певною напівміфічною істотою, яка нібито водиться в тих сновидецьких ярах і пагорбах. За численими описами вона розміром із середнього пса, але по тулубу більше нагадує кота такого дуже лохмацького, із скуйовдженою сіро-бурою шерстю. Лапи в нього типу заячі, але за свідченнями очевидців сліди залишає, та як ніби напів-цапові напів-пташині. Основна разюча ознака - це котячо-мавп'ячий писок із кривавим оскалом і червоно-зеленими очицями.
Розповіді людей переважно завжди пов'язують з'явлення цієї істоти із нешодавно трагічно загиблими дітьми! (наприклад, йшли діти зі школи із сусіднього села, застала хуртовина, хтось з групи відстав і замерз. напали і роздерли вовки, чи десь в кам'яноломних кар'єрах завалило). Ті, кому довелось стикнутися із цим феноменом, запам'ятовуютиь на все життя мінливий крик тварини. Спочатку все починається, ніби десь за горбком скиглить маленька дитинка. Коли наближатись на цей звук, то голос міняється на схоже фирчання і рохкання, яке постійно міняє своє положення і відводить подалі в глуху місцину, продовжуючи напівжалібно скиглити. І тут раптом на ближньому пагорбі у зимових напівсутінкових сугробах розрізняється невеличка згорблена волохата постать, що ніби клякає і риє сніг. І коли швидко наблизитизь до неї, вона видає жахливий крик, падає горілиць на спину і напіврохкаючи напівплачучи по дитячому вовтузиться в снігу задираючи лапами і кидаючи тілом. А потім зривається на ноги і велетенськими петляючими стрибками зникає з поля зору, а сліди губляться. Затухаючий моторошний стогін глушиться вітровієм.
Люди нераз знаходили сліди істоти поблизу свіжих могил маленьких діточок. Цікаво те, що до людських осель воно ніколи не наближалось. Ше помічено факт, що істота перестає рити ті могилки, коли туди принести якусь особису річ померлої дитини.
Ось така от байка!